Personel Takip Sistemleri - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Personel Takip Sistemleri

Personel takip sistemleri zksoftware

Dakikalar içinde personel takip sistemleri  çalıştırıp aktif edin.

ZKSoftware bünyesinde bulunan gelişmiş segment devam takip ürünleri ile personel yönetimi oldukça basitleşti ve uygun fiyatla etkili seçenekler size özel çözümlerle geliyor.

Bütün işletmeler için tasarlandı

Personel takip sistemleri ürünlerimizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Oldukça etkili ve hızlı entegrasyon sürecini sizde yaşayın. Günlük personel takip olanaklarınızı geliştirecek yazılım ve donanım bütününe sahip olun.

Verimli

Üretim ve gelişimi daha hızlı tecrübe edebilir personelin iş gücünü artıran takip sistemi sayesinde yazılım üzerinde yaptığınız ufak değişiklikler doğrultusunda günlük giriş-çıkış bilgilerini görebilirsiniz. İş gücünü daha etkili biçimde kullanması için personelinizi yönlendirirsiniz. PDKS yazılımı tarafındaki güncellemeleri anında alabilir ve sürekli gelişime açık sistemi kullanırsınız.

Eşsiz personel takip deneyimi

ZKFlex personel takip sistemi akıcı, esnek, kolay ve takibi yapılabilir stabil verileri elde etmenizi sağlar. Güvenli personel takip ve maaş hesaplama özelliklerini anında gerçekleştirin. Vakit kaybınız olmadan işlem tamamlama başarısına güvenin.

Uygun fiyat

ZKSoftware personel takip sistemleri kurumunuzun üretim ve geliştirme gücünü artırırken, sunduğumuz uygun fiyat garantisi veren cihazlar işletmenizi olumsuz etkilemez.

Dayanıklı

Personel takip yaparken günlük veri akışını tamamlayan cihazların; yazılım tarafına aktardığı parmak izi, yüz, kartlı geçiş bilgileri okuma kapasitesi kolay kolay zarar görmez. Etkili biçimde takip işlevini sürdürür.

Yazılımınız Güvende

Sunucunuz tarafında yaşanabilecek felaket senaryolarına karşı hazırlıklıyız. Sisteminizin çökmesi durumunda lisans bilgileriniz bizimle güvende. İstediğiniz zaman tekrar kurun ve kaldığınız yerden devam edin.

Bütün uygulama alanlarıyla etkileşim kurabilir

zk time 5.0 personel takip sistemi vakit kazandırsın

Zaman takip ve personel sistemleri

Cihazlarınızı kurumunuza entegre edin, ZKSoftware personel takip sistemleri uygulaması yapılan işletmeye  geliştirilebilir özelliği ve zaman takip kolaylığını düşük fiyatla sağlıyor. Yazılım ve donanım deneyimi adına ZKFlex merkezi personel takip ve yönetim sistemlerini süreklilik, performans ve güncellenen yapısıyla elde edin.

Yeni versiyon güncellemelerine anında sahip olabilir bildirim ekranınızda değişiklik notlarına göz atabilirsiniz. Her şeyden haberiniz olur ve güvende kalırsınız.

 

 

Merkezi Yönetim ile şubelerinizi analiz edin

ZKSoftware personel takip sistemi özelliklerini kullanırken, şube kısmında çalışanların detaylı giriş ve çıkış hareketlerine de erişim sağlarsınız. Birden fazla konuma yerleştirilmiş cihazlarınız internet bağlantısıyla veya çevrimdışı çalışabilen seçeneklerle donatılmıştır. Wifi, GPRS, RS485, USB ve TCP/IP iletişim protokolünü kullanın. Esnek cihaz mantığı size en basit port yönlendirilmesi yapılmış cihaz veya gelişmiş VPN ağ bağlantılarını destekler. Tasarım itibariyle ZKSoftware personel takip sistemi portatif cihazları, sürekli açık olması ve etkili verimlilik sunan servisleri barındırmaktadır.

personel takip sistemleri uzak noktalardan erişime izin verir
zksoftware gelişmiş erişim kontrol taleplerine çözüm sunar

Sizin hayal gücünüz. Sizin güvenliğiniz.

Size özel tasarlanmış güvenilir bir personel takip ve geçiş kontrol ortamında kurumunuzun güvenliğini istediğiniz keşif olanaklarıyla hayata geçirin.

Tüm hızlı güvenli geçiş kontrol sağlayıcıları arasında en geniş uyumluluk yelpazesine sahip olan ZKSoftware tarafından sağlanan yazılımlar, sektöre özel standartlara uyum sağlayan projelerinizi tamamlamanız için yardımcı olur. Zayıf akım gerektiren işlerinizde, yapılandırma ve yönetim hizmetlerine göre tasarlanmış cihazlara, personel takip sistemlerine ve kaynaklarla kurumunuzun entegrasyon aşamasını kolaylaştırın.

 

Herkes için personel takip sistemi ve access.

Personel Takip Sistemleri için neden ZKSoftware?

Sektörün kurumsal ihtiyaçlarına ve kullanımına uygun personelin takip işlemlerini üst düzey platformunda zaman karmaşasını ortadan kaldırın, maliyetinizi düşürün ve raporlama sürelerini kısaltın. Güvenilir, esnek ve geliştirilebilir ZKSoftware personel takip sistemleri hizmetleriyle hedeflerinize daha iyi odaklanın. Otomasyonu oluşturan sistemin keyfini çıkarın.

Rapor

Bütün personelinizin her noktada takibini 28 farklı rapor çeşidi ve özel oluşturulabilir raporlar ile listeleyin. Excel, Word, PDF formatında çıktı alın.

Takip Esnekliği

Vardiyalı çalışma stiline uygun hesap grupları oluşturun bu hesap gruplarını çalışanlarınıza atayın. Haftalık, aylık ve senelik çalışma stili sürekli değişen işletmelere uyumlu excel içeri aktarım moduyla kendi çizelgenizi hazırlayın.

Geliştirilebilir

Sektörün en gelişmiş güncelleme platformunu kullanan ZKSoftware yazılım değişikliklerinden haber olmanız ve anında güncel kalmanız için bildirimler ve otomatik yenileme sistemlerini entegre etti.

Genel özellikler

99% Açık Kalma Oranı

Cihazlarımız size 99% oranında açık ve aktif kullanım gücü sunar. Hızlı ve stabil veri aktarımını garantileyen işlemlerinizi kesinti olmadan tamamlayın.

TCP/IP

TCP/IP haberleşme protokolünü tam gücüyle kullanan ZKSoftware speed star teknolojisi kontrol paneli üzerinden veya standalone cihazlardan kurumunuzun ağına katıldığında hızı hissedin. 

Kullanıcı Kimliği

ZKSoftware personel takip sistemi, arayüz kısmında özelleştirilebilir kullanıcı yetkileri sağlıyor. Belirlediğiniz kullanıcılar yazılıma istemci olarak giriş yapar ve kısıtlama alanı kapsamında yazılımla etkileşime girerler. 

Toplu Düzenleme

Personel hareket kayıtlarını, izin çizelgelerini, maaş artırım işlemlerini ve daha fazlasını toplu olarak hızlı şekilde düzenleyebilirsiniz. 

Tanımları Oluşturun

Size sunduğumuz yazılım esneklikleri arasında, departman tanımları, bölüm ve diğer özel oluşturulabilir alanlarla işletmenizi gruplandırmak çok basit.

Güvenlik Öncüsü

ZKSoftware personel takip sistemi, yeterlilik belgeleri tam CE ve ISO sertifikasyonları tam biyometrik çözümler verir. En etkili güvenlik ihtiyaçlarını karşılayan sektörün ve pazar payının risk oranını düşürerek hassas kişisel verilerinize önem veren cihazlar/yazılımlar sağlıyoruz.

Ayrıntılı Kullanıcı Erişimi

Hangi kullanıcıların hangi seviyeleri kullanıp yazılıma erişim sağlaması gerektiğini siz belirlersiniz. Kullanım aşamasında personel ekleme kısmından, departman seçimi ve rapor alma gibi detaylı yetki seviyeleri oluşturun. Personel takip işlemlerinizi sisteminizde çeşitlendirin.

Personel Ekleme

Başka firmalar tarafından satın aldığınız cihaz ve yazılımları geride bırakıp bizim personel takip sistemimizi kullandığınız durumlarda personel listenizi oluşturmanız yeterli. Gelişmiş yazılım araçlarımız sayesinde, personel listenizi anında yeni kurulan sisteme dahil ederiz.

Modern, Görsel Analiz

Hızlı erişim menüleriyle görsel arayüz elementleri size işlemlerinizi tamamlarken bir adım önde başlamanızı sağlar. Filtreleme seçenekleriyle personel listenizdeki kişileri anında seçersiniz. Ana menüde bulunan istatistik araçlarımızla personel akışına kolayca göz atın.

Personel Takip Sistemi ile Daha Fazlası

Kuruluşunuzun altyapısına uyumlu cihazlarımızı kullanabileceğiniz bölgeleri keşfedin. Daha fazlasını yapabilmek ve sürekli olarak gelişim katabilecek özellikli güvenlik önlemlerinizi alın. Potansiyel destek doküman ve başlangıç rehberi sunumlarımızla sisteminizi aktifleştirin. 

Personel takip sistemi hakkında daha fazla bilgi

Kullanmaya hazır mısınız?

Sorularınız mı var?