Arabic AR English EN Turkish TR
ZKSoftware
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

 ZKFlex Nedir?

PDKS (personel devam kontrol sistemi) yazılımıdır. ZKFlex, yeni nesil modern arayüze sahip bir pdks yazılımıdır. Alışılagelmiş personel takip yazılımlarından sıyrılan ZKFlex, bünyesindeki diğer modüller (Access, Sağlık) ile tek bir yazılım üzerinden birçok veriyi takip etmenize olanak sağlar.

                                                                                     

ZKFlex İle Neler Yapılabilir?

ZKFlex modüler bir yapıya sahip olması sayesinde, ihtiyacınıza uygun olarak kendini şekillendirebilir. ZKFlex ile personellerinizin giriş-çıkış saatlerini takip edebilir, maaş puantaj bordrolarını oluşturabilir, isterseniz bunu otomatik olarak ZKFlex’in yapması için gerekli zamanı ona bildirebilirsiniz. Bir senaryo üzerinden örneklemek gerekir ise;

Firmanızın hafta içi saat 09.00 – 18.00 arasında çalıştığını varsayalım. Personellerinize de giriş saatlerinde yarım saat geç kalma töleransı sağladığınızı düşünelim.
ZKFlex saat 09.30′ da o gün firmanıza giriş yapan personellerin raporunu size mail olarak iletebilir.

Çıkış saatiniz geldiğinde, personellerinizin çıkış işlemlerinin saat 18.20 ‘ ye kadar tamamlanmış olduğunda,

ZKFlex size 18.30’da, o günkü giriş ve çıkış saatlerini, personellerinizin kaç saat çalıştığını özetle puantaj raporunu mail olarak iletebilir.

                                                             

Personel takip özelliğinin yanında, firmanızın kapı geçişlerini de yetkilendirebilirsiniz. Yöneticilerinizin odalarına giriş kısıtlaması uygulayabilirken, çalışanlarınızın yanına yabancı kişilerin giriş yapmasını engelleyebilirsiniz. Basit yetkilendirme olarak adlandırdığımız bu işlem için ekstra bir modüle ihtiyaç duymadan, yazılım üzerinden kapı kontrol cihazlarınıza kişi kaydı gönderebilir ya da içerisindeki bir kişiyi silerek geçiş yetkisini kaldırabilirsiniz.

Gelişmiş bir yetkilendirmeye ihtiyaç duyuyor iseniz, firmanızdaki kapılara saat aralıklarında yetkilendirmeler yapıp, tüm kapılardaki hareket akışını canlı olarak takip etmek istiyorsanız ZKFlex Access modülü tam size göre. Belirli kişilerin, belirli saatlerde ve sadece istediğiniz kapılardan geçmesini sağlayabilirsiniz. Örneğin; Firmanızdaki bir dinlenme alanına giriş yapılabilmesi için sadece mola saatlerini baz alarak bu saatler dışındaki girişleri engelleyebilirsiniz. Ya da bir toplantı mı düzenliyorsunuz ? Toplantı odasına sadece toplantıya katılma yetkisi olan kişilerin, toplantı saatleri arasında giriş yapabilmesini sağlayabilirsiniz. Toplantı saatiniz sona erdikten sonra, siz tekrardan yetki verene kadar toplantı odasına giriş sağlanamaz.

 

                                                              personel takip yazılımı

 

ZKFlex Lisansı Ücretli Midir?

ZKFlex, online lisanslama mantığı ile çalışan bir yazılımdır. Lisanslama ücreti tek seferlik olup, ömür boyu kullanılabilir. Lisansınız mailinize iletilir ve bir lisans bir bilgisayarda kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Kullanmayacağınız özelliklere gereksiz ücret ödememeniz için ZKFlex 3 versiyona ve 3 modüle ayrılmıştır. Bu versiyon ve modüller;

 Versiyonlar: Basic, Standart ve Pro’dur.
Modüller: PDKS, Access ve Sağlık(Hes Kod)’dur.

Firmanızdaki diğer yöneticiler ile birlikte yazılımı kullanmak isterseniz, client lisanslaması ile ortak bir databaseye birden çok bilgisayardan veri kaydı yapabilir, raporlama alabilirsiniz.

ZKFlex’ e giriş için birden fazla operatör oluşturabilirsiniz. Bu operatörleri kendiniz yetkilendirebilir, firmanızdaki muhasebe departmanı raporlama yapabilirken IT departmanı cihazlara erişebilir. Bu sayede bünyenizdeki ilgili departmanın, yazılımdaki ilgili alana erişmesini sağlayarak karışıklıkları gidermiş olursunuz.

                                                                       

ZKFlex Hangi Cihazlar İle Kullanılabilir?

ZKFlex, masaüstü bir yazılım olup Java ve Microsoft SQL Server alt yapısını kullanmaktadır. Windows işletim sistemine sahip bir bilgisayarınızdan ya da şirket sunucunuz üzerinden kullanabilirsiniz.

ZKFlex, Standalone SDK, Pull SDK ve KeyFace SDK’sına sahip cihazlar ile entegre olarak çalışabilmektedir. Bu SDK özelliklerine sahip olan ürünleri gruplandıracak olursak;

Kartlı Geçiş Cihazları, Parmak İzi Okuyucular, Yüz tanıma cihazları, paneller ve turnikelere entegre edilen okuyucular olarak gruplandırabiliriz.

                                                             

ZKFlex Yazılım Destek Ekibi Mevcut Mudur?

ZKFlex, ZKSoftware’ın bünyesinde bulunan profesyonel yazılım mühendisleri tarafından geliştirilmiştir. Kullanıcılarının geri dönüşümlerini takip ederek, düzenli olarak güncellenen ve kullanıcılarının istekleri yönünde kendini geliştiren bir yazılımdır. Kendi bünyesinde bulundurduğu yazılım destek ekibi ile değerli kullanıcılarına hafta içi 09-18 arasında randevu sistemi üzerinden saat başı bağlantıları ile destek olurken, kısa sorularınız ve önerileriniz için WhatsApp destek hattı ayrıca 0850 811 11 95 numaralı telefon üzerinden hizmet vermektedir. Sizde iş yükünüzü azaltmak ve puantaj raporlarını oluşturmak için ZKFlex personel takip yazılımını tercih etmek isterseniz, demo kurulum için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.