PDKS Nedir? - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Personel Devam Takip Kontrol Sistemi iş gücü performansınızı artırır

PDKS yazılımları ve işletmeye kattığı artısı nedir?
Günlük işlerinizi daha etkili biçimde tamamlayın, kurumunuzun ihtiyaçlarını karşılayan etkili personel devam takip sistemi çözümlerimizle kazancınızı yükseltin.

Performans

ZKSoftware personel devam kontrol yazılımları iş verimliliğinizi ikiye katlar. Personelin takibini kolaylaştırır.

Kazanç

Kurumunuzun kazanç oranı artar. Gündelik işlerinizi daha rahat yapın, otomatik raporlama sistemi sizin yerinize hareket kayıtlarını puantaja çevirsin.

zkflex ve zksoftware üstün personel devam takip yazılımı çözümleri hizmetinizde

ZKSoftware PDKS Personel Yönetim Merkezi

Personelin günlük çalışma yüklerini azaltırken-verimlilik düzeylerini üst seviyelere çıkarın

Güçlü yazılımsal unsurları göz önünde bulundurun, hedeflerinizi daha rahat çizin. Zaman yönetim sistemi, devamsızlık, işten erken ayrılma, geç gelme ve gelişmiş vardiyalı özelliklere sahiptir. ZKSoftware Personel devam takip yazılımı işçi masraflarını düşürmeniz açısından, insanlarla olan şirket içi ilişkilerin güçlenmesine ve şikayetlerin azalmasını sağlayan yenilikleri entegre ediyor. Başarılı iş çözümlerimizle kurumunuzu şekillendirin. Pdks nedir ve özellikleri nelerdir sorularına ait cevaplar aşağıda belirtilmiştir:

MySQL veritabanı veya MSSQL veritabanı kullanan yazılımlar
Online doğrulama sistemiyle istediğiniz yere kurulum yapar lisansınıza ulaşırsınız
Entegre geçiş kontrol ve ziyaret modülü ilave seçenekleri
Merkez yazılım tarafından istemci kontrolünü sağlarsınız
Detaylı ve özelleştirilebilir rapor seçeneklerine sahip olun

PDKS Nedir?


Personel devam kontrol sistemi yazılımları yapısal olarak amacı, bir işletme de çalışan personellerin gün içerisinde çalışmış oldukları toplam süreyi ve maaşlarını hesaplamasının bütünüdür. Personel devam kontrol sistemleri aynı zamanda çalışan personelin maaşlarının kaydını da tutar. PDKS yazılımları bütün işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir.
Personel takip sistemi yazılımlarında hedeflenen ise, geliri en yüksek düzeye taşımak, gereksiz harcamaları ve zaman kaybını minimuma indirmektir.
Yazılım maaş bilgilerini ortaya çıkarabilir, oluşturabilir ve koruyabilir. Oluşturulan personel maaş bilgileri kolaylıkla çıktısı alınarak belge haline getirilebilir.
ZKSoftware bünyesinde bulunan personel takip sistemi yazılımları, personellerin devam kontrol işlevini fazlasıyla yerine getirecek kapasite de tasarlanmıştır. İşletmenizin isteklerine uygun çözümler üretmeyi hedefleyen yapımız, farklı istekler doğrultusunda değiştirilebilir ve özelleştirilebilir yapısıyla kullanıcılara özel bir deneyim sunar.

Genel Özellikler
Personel Oluşturma ve Maaş Hesaplama

İnsan kaynakları departmanı bütün personeli rahatlıkla kontrol edebilir giriş ve çıkış verilerine, personel bordro bilgilerine, maaş hesaplama görevlerini anlık olarak güncelleme fırsatına sahip olur. Genel yönetmeliğe uygun sistemi kurduktan sonra işletmede çalışan personelin doğru ve net şekilde takip sistemine kayıt edin. İnsan kaynakları yönetim biriminde kurumunuzun çalışanlarını tanıtın ve sistem geri kalan işleri otomatik yapsın. Karmaşayı ortadan kaldıracak sadece self-servis aşamaları size bırakarak özgür yönetimi elinizde tutun.

Üretimi ve araştırmayı artırın

İş gücünü artıran hızlandırıcı ve kişiselleştirilebilir departman bazlı tanımlar oluşturun. Bütün cihazlarınızda ayarları aktif edin.

Takım çalışmasına odaklanın

Çalışma verimliliğini geliştiren ve personel devam takip öğelerini kullanan yazılımlar ile kurumunuzun performansını iki katına çıkarın.

Riski ve para kaybını minimuma indirin

Altyapınızı geliştiren deneyimlere tanıklık edin. Risk oranınızı düşürecek ve iş gücünüzü katlayan pratik ve global özelliklere erişin.

Personel Devam Takip – Maksimum Verim Elde Edin

Fiyatlandırma ve Lisans Paketleri

Kurulumu anında tamamlayın. Kolay yükleme seçenekleriyle dakikalar içinde yazılımın arayüzüne ulaşırsınız. Abonelik ödeme sistemi, sınırsız sürüm veya yıllık satın alma versiyonlarına sahip olabilirsiniz.

ZKSoftware PDKS ile Maksimum Avantaj

Personel takip sistemlerimizi anında kullanın ve işlem kapasitesini artırarak personelinizin zaman çizelgelerini doğru takip edin. Günlük işlerinize daha fazla vakit ayırın. Kafanızı kurcalayan kağıt-kalem ile doldurulan giriş-çıkış verilerine son.

zksoftware pdks servis ağı

Servis

Kurumunuzu hızlı ve efektif olarak sistemlerimize erişerek avantajlı konuma geçirin. Her müşteriye özel üretilen yazılımlarımız, yoğun uğraşlar ve sektör bilgisine sahip teknik bilgili kişiler tarafından yardım alın.

zksoftware teknik destek hizmetleri size kolaylıklar sunar

Destek

ZKSoftware yazılımlarınızın kullanımına süreklilik kazandırmak için bizden destek alın. IT uzmanlarımız ve gelişmiş yazılım destek ekibimiz uzun vadeli destek sözleşmelerimiz, yerinde desteğe açık kadromuz ve uzak bağlantı aracılığıyla desteği tamamlasın.

ZKSoftware pdks ve erişim kontrol sistemleri güvenliğinize önem verir.

Güvenlik

İşletmenize ve çalışanlarınıza odaklanırken verilerinizin güvende olduğunu cloud üzerinde sadece sizin için korunduğunu hatırlayın. Proaktif ve tutarlılığı sağlayan çözümler. ZKSoftware kişisel verilerinizin korunmasına dikkat eder. Veri güvenliği bulut tabanlı sistemlerimizde en güçlü data merkezlerinde kapalı devre tutulur.

Yeni ZKSoftware hakkındaki haberleri inceleyin.


Cevap Yazın