PDKS Nedir?

Personel devam kontrol sistemi yazılımları yapısal olarak amacı, bir işletme de çalışan personellerin gün içerisinde çalışmış oldukları toplam süreyi ve maaşlarını hesaplamasının bütünüdür. Personel devam kontrol sistemleri aynı zamanda çalışan personelin maaşlarının kaydını da tutar. PDKS yazılımları bütün işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir.

Personel takip sistemi yazılımlarında hedeflenen ise, geliri en yüksek düzeye taşımak, gereksiz harcamaları ve zaman kaybını minimuma indirmektir.
Yazılım maaş bilgilerini ortaya çıkarabilir, oluşturabilir ve koruyabilir. Oluşturulan personel maaş bilgileri kolaylıkla çıktısı alınarak belge haline getirilebilir.
ZKSoftware bünyesinde bulunan personel takip sistemi yazılımları, personellerin devam kontrol işlevini fazlasıyla yerine getirecek kapasite de tasarlanmıştır. İşletmenizin isteklerine uygun çözümler üretmeyi hedefleyen yapımız, farklı istekler doğrultusunda değiştirilebilir ve özelleştirilebilir yapısıyla kullanıcılara özel bir deneyim sunar.
Personel devam kontrol sistemi ve diğer yazılımlarımız hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizi arayın. Profesyonel kadromuzla hafta içi hergün hizmetinize hazırız.
PBX : +90 0850 811 11 95 numaralı çağrı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir