KeyPass Yüz Tanıma Sistemleri

KeyPass Yüz Tanıma Sistemi Nedir?

KeyPass yüz tanıma sistemleri alışıla gelmiş yüz tanıma cihazlarına nazaran modern ve hızlı sistemlerdir. Yapay zekaya sahip bu cihazlar turnike ve kapıya tetik verebilmektedir. Yeni nesil personel takip yazılımı olan ZKFlex ile de müthiş bir uyum içinde personellerinize ait giriş-çıkış, devamsızlık, izin, maaş-puantaj hesaplama gibi verileri sizlere excel dökümanı olarak iletir.

KeyPass Yüz Tanıma Cihazlarının Özellikleri Nelerdir?

KeyPass yüz tanıma cihazları bir çok doğrulama türüne sahiptir. Qr kod, yüz tanıma, kart okuma gibi çeşitli doğrulama türleri ile geçiş yapılabilir. Bu özelliklere ek olarak;
  • Hes Kod Sorgulama
  • Ateş Ölçümü
  • Maske Algılama ve Kontrol özelliklerine sahiptir.
Bu sayede firmaların birçok ihtiyacını karşılayabilmektedir. Özellikle personel sayısı yüksek olan kuruluşlarda 1 saniyenin altındaki yüz tanıma özelliği sayesinde geçişlerdeki yığılmaları ortadan kaldırır. Güvenli ve hızlı geçiş deneyimi sunar. KeyPass cihazları ile birden çok doğrulamayı da aynı anda kullanabilirsiniz. Maske kontrol, Qr kod ve yüz tanımayı aynı anda kullanabilirsiniz. Bu senaryodaki geçiş şu şekilde olacaktır;
  1. Kişi cihazın karşısına geçtiğinde önce maske takma uyarısı alır. Maske takmadığı sürece geçiş yapamaz.
  2. Maskesini taktıktan sonra sisteme kayıtlı Qr kodunu okutur.
  3. Qr kod okutmanın ardından yüzünü okutur. (Sadece QR kod ile eşleşen kayıda sahip kişi yüzünü okutarak geçebilir.)
  4. Geçiş yapar.
Bu şekilde birden çok doğrulama türünü kullanarak geçiş yapabilirsiniz. Hem günümüz sorunlarından biri olan Covid-19’a karşı önlem almış olurken hem de personellerinizin giriş-çıkış saatlerini takip edebilirsiniz.

KeyPass Yüz Tanıma Cihazlarının Menü Kullanımı Nasıldır?

KeyPass yüz tanıma cihazları dokunmatik ve renkli ekranlara sahiptir. Genel yapı itibari ile tasarımları android telefonlara benzemektedir. Türkçe menüsü ve dokunmatik ekranı ile kullanıcılarına basit bir arayüz kullanımı sunar. Cihaz menüsünden gerçekleştireceğiniz tüm işlemler saniyeler içerisinde gerçekleşmektedir. Eski tip cihazlar gibi tuş takımı yerine dokunmatik ekran olması da kullanım kolaylığını arttırmaktadır.

KeyPass Yüz Tanıma Cihazları Hangi Ortamlarda Kullanılır?

İç ortam ve dış ortam olmak üzere iki tür kullanımda mümkündür. Özellikle WiFi bağlantı şekline sahip olması ile kablolama ihtiyacını ortadan kaldırır. Ürünün güç kablosunu takarak ve WiFi’ ye bağlayarak direk kullanabilirsiniz. Dış ortam kullanımı için KeyFace 8, Ateş ölçümlü iç ortam kullanımı için KeyFace Temp, Hes kod sorgulama için KeyFace 5 Lite kullanabilirsiniz.
KeyPass Yüz Tanıma Cihazını Nasıl Satın Alabilirim?
Siz de şirketinizin ve personellerinizin haklarını korumak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. KeyPass serisi ile yeniliği hissedin.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top