Personel Devam Kontrol Sistemleri - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

ZKSoftware Personel Devam Kontrol Sistemleri

personel devam kontrol sistemleri ve pdks

Genel Bakış

Gelişen teknolojiye uyum sağlamak adına yeni nesil parmak izi okuyucular, raporlama analitik sistemleri, yüz tanıma sistemleri, kartlı ve şifreli personel devam kontrol cihazları olmak üzere özelleştirilebilir çözümler oluşturun. Yeni ve analitik yöntemlerle kuruluşunuzu daha düzenli ve derli toplu hale getirin.

ZKSoftware, kapsamlı personel devam kontrol sistemleri “PDKS” çözüm hızlandırıcılarıyla, çalışanları kontrol altında tutun. Zaten kullandığınız bilgisayarlara ve windows işletim sistemi yazılımlarına bağlayarak personel takibini hızlı, aynı zamanda kolayca tamamlayın. Dakikalar içinde kullanmaya başlayın. Hiç vakit kaybetmeden, personelinizi esnek biçimde takip edebilir, kendi rapor türünüzü oluşturup, özelleştirilmiş sistemleri dahil edersiniz. Yaygın olarak kullanıma açı, önceden tasarlanmış rapor çözümlerini kullanarak personel devam kontrol ve sistemleri ile birlikte hızlıca çalışmaya başlayın. İş gücünüzü artıran, rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayan, merkezi yönetilebilir sistemleri entegre edin.

bkz: pdks nedir?

Yeni analitik verileri keşfedin, ZKsoftware personel devam kontrol sistemleri size gelişmiş analiz verilerini sunabilen cihazlar ve yazılımlar bütünlüğünü koruyan işlevselliği kazandırır. Daha bilinçli personel takip yapabilen, etkili yönetim kararlarınızı almayı sağlayan en önemlisi maliyetlerinizi minimum seviyelere çekebileceğiniz PDKS kalitesine kavuşun. ZKSoftware firması olarak, personel devam kontrol, access geçiş yönetim, merkezi komuta platformları, Yemekhane, üye takip ve ziyaretçi modülü gibi gelişmiş takip yelpazesini kuruluşların elde etmesini sağlıyoruz. Bünyemizdeki yılların tecrübesini sistemlere ekleyip, pekiştiren yazılım kadromuz sayesinde her türlü çözüm olanaklarını yüksek kapasitede müşterilerimize sağlıyoruz.

Güvenli, güvenilir, ZKSoftware kalitesini taşıyan koruma önceliklerini asla unutmayın. Bu sayede, yazılımlarınız güvende kalmanızı sağlayan access geçiş kontrol ve personel takip sistemleri önceliklerini hazır durumda bulundurur. Aktif ettiğiniz erişim protokolleri bütünlüğünü korur, esnek ve ölçeklenebilir düzeyde pdks-access akıcılığını getirir. Zaman kontrol sistemleri, personel devam işlevselliği gibi konularda uzmanlaşmış yazılım ve donanım ekiplerimizle projelerinize ve altyapınıza göre şekillenebilen çözümler geliştirelim.

Personel devam kontrol sistemleri başlıca avantajları

Global personel yönetim platformlarının hızla kontrol edilebilirliğini artırın ve ölçeklenebilir güvenli izleme noktası kolaylığını aktif edin.

 • Personelin saat kaçta işe girdiğini görün
 • PDKS cihazları üstündeki verileri anlık olarak takip edin
 • Devamsızlık durumu verisini analitik olarak rapora dönüştürün
 • Departman, bölüm tanımları getirin ve filtreler uygulayın
 • Sınırsız cihaz desteğiyle birlikte kesintisiz çalışma performansı
 • Otomatik olarak belirlenmiş mail adreslerine rapor analitik verilerinizi gönderin
 • Giriş ekranında bulunan veritabanı yönetim seçeneğiyle istediğiniz bağlantı noktasını saniyeler içinde seçin
 • İstemci(client) prensibiyle çalışabilen pdks sistemi
 • Size en esnek, ölçeklenebilir, gelişmiş segment güvenli personel takip hizmetlerini veren güçte yazılımlar
 • Maaş hesaplama işlemlerini kısa sürede halledin
 • Anlık izleme ile global anlamda bütün bağlı cihazlarınızda giriş yapan kişileri görün
 • Hareketleri tarih, isim, soyisim ve detaylandırılmış biçimde inceleyin
 • İnsan akışı sağlayabilen, kısıtlama getiren Türkiye’nin tek anti-passback platformu
personel devam kontrol ve takip yönetim sistemleri

PDKS yönetim merkezi platformu

Personel takip iş gücü yük dengeleme ve rapor tabanlı analitik veriyi çekebilme kurallarını uygulayarak gelişmiş hizmet kapasitesini kolayca tek bir merkezi yönetim yazılımı altında birleştirin. Personel takip odalı (PDKS) işlemlerle yeni ofislerinizi, kontrol noktalarınızı otomatik olarak yazılıma dahil ederek ölçeği yükseltin ve ZKSoftware, ZKFlex gibi yazılım hizmetlerinde hata oranı olmadan doğru hesaplamalar kazandırın. Kuruluşunuzun personelinin maaşı etkili ve hızlı biçimde hesaplanırken hataya yer vermeyen çözümler.

ZKSoftware pdks hizmetleri, birden fazla noktadaki cihazların nasıl iletişime açıldığını yönetmek için hızlı ve akıcı veri transfer platformlarını kullanır. Eşit veri aktarım hızıyla, her cihazınızın, kısıtlama olmadan sisteme dahil edilmesine, hareket verilerine kayıt etmesine ve dengelemesine olanak verir.

Farklı parmak izlerini kayıt altında tutabilen parmak izi okuyucusu cihazları, çeşitli yüz verilerini anında kaydedebilen yüz okuma cihazlarıyla işletme genelinde çoklu-doğrulamayı sahiplenin. Cihazın parmak izi okuma prizmasına kişi parmak ucunu getirip tanıttığında, üç defa doğrulama ister. Bu doğrulamayı gerçekleştirdikten sonra belirlenen kullanıcıya, parmak izi tanımlaması otomatik olarak tanımlanır. Parmak tarama yöntemine benzeyen, yüz okuma sistemi ile de aynı şekilde, cihazın üstünde bulunan Portre Çerçeve ekranına yüzünüzü yaklaştırın ve doğrulamasını bekleyin. Doğrulama yapıldıktan sonra kişinin kullanıcı ID numarasına yüz verisi otomatik belirlenir.

Ölçeklenebilir ve hızlı

Hızlı, kolay, akıcı biçimde gerçekleştirilen kişi tanıtma işlemlerinin ardından yönetim paneline çekilen personel verisi bilgileriyle MSSQL veritabanına işlem yapılır. Böylelikle bütün yaptığınız değişimler kayıt altında tutulur ve kaybolmaz. ZKSoftware personel devam kontrol takip sistemlerini isterseniz, internet olan her noktadan erişime açabilirsiniz. Belirlediğiniz statik ip adresini istemci bilgisayarlara girerek uzak noktalardan bağlanabilirsiniz. Dış ip veya iç ağ bağlantısı fark etmeksizin, hızlı ve esnek kullanımı bir arada yaşayın. Cihazlarımız, kuruluşların ihtiyaçlarını karşılayan birçok işlevi sunuyor. Bunlar arasında çoklu-doğrulama, access kontrol, zil çaldırma ve daha fazlası var.

Personel devam kontrol sistemleri aktif zaman yönetim yeteneğini getiriyor

ZKSoftware personel devam kontrol sistemi, gelişmiş sistemleri tek çatı altında kullanmanıza izin veren yüksek kapasitede hizmetleri hızlı biçimde hazırlar ve aktif eder. Personel takibinde en çok tercih edilen, verimliliği artırmaya yönelik hizmetleri akışkan biçimde sağlayan hizmetlerimizden bir tanesi.

Popüler çalışan takip yönetimlerine farklı ve gelişmiş bakış açısı kazandıran ZKSoftware personel devam kontrol sistemi ile her çalışanın maaşını zamanında ve doğru biçimde verin. Puantaj hesaplama inceliklerini sorun yaşamadan kullanırken, saniyeler içinde hesaplamayı bitiren ve size rapor biçimde sunulan maaş pusulası detayını çalışanlarınızla paylaşın. Kişiye özel tasarlanabilen raporlamalar ile bütün personele değil de, detaylı kişi bazlı çıkarabilirsiniz.

ZKSoftware personel devam kontrol sistemi, genel işçi giriş çıkış yüklerinin dağıtımını cihazlardan alır ve yazılım sistemine gelen veri trafik akışıyla dengeleyerek kayıt altında tutar. İstediğiniz zaman bu tarz verilere erişimi hızlı biçimde sağlamanız için hareket kontrol izleme ekranı veya raporlama bölümlerini hazırladık. İnsan kaynakları departmanlarının, piyasadaki diğer yazılımlarla ne kadar çok vakit kaybettiğini biliyoruz, yaptığımız araştırmalar sonucunda ve yazılım karşılaştırma testlerinde %50 daha hızlı veri transferi yapan yazılımlarımızın olduğunu kanıtladık.

Diğer firmaların personel devam kontrol sistemi cihazları ve yazılımları oldukça yavaş kalıyor. Bizim yaptığımız testlerde, ZKFlex, ZKSoftware PDKS gibi yazılımlarımız üstün yazılım mimarisiyle öne çıkıyor. Sizin en etkili biçimde operasyonlarını yürütmenizi sağlayan, çalışan yönetimine, işçi performansı ölçeklendirme konularında yardımcı güç olarak yanınızda bulunan sağ kolunuz.

hızlı ve akıcı personel devam takip sistemi

Genel personel takip “PDKS” veri çekme iletimi

Çalışanlarınızın kaç saat çalışma hareketi olduğunu, hangi saatlerde işletmenizden ayrıldığını veya giriş çıkış bütünü hareketleri topluluğunu tanımanıza izin veren zengin bilgiler sağlar. Tanımlama senaryoları, hareket verileri işlem ve analitik veri topluluğuyla genel personel takip ve veri çekme işlevini iletimsel olarak bitirin. ZKSoftware hizmetleri ve kaynaklarında yapılan işlemler hakkında veri akışını sağlayın. Personel takip hizmetiniz için analitik raporları yapılandırmak adına

 1. Veri transferi bölümünden hareket kayıtlarını almak istediğiniz cihazları seçin
 2. Cihaz seçimi işlemi bittikten sonra bilgi aktar ayarları
 3. Bilgi aktar kısmından veri transferini aktifleştirin. Aşama %100 dolana kadar bekleyin ve sonra ekranı kapatın
 4. Ana menü de bulunan “PDKS Raporları” kısmında tarih bazında hareket raporunu seçin. Bunları bir filtreleme yöntemiyle kendinize göre tasarlayın
 5. Ardından Rapor Çek butonunu tıklayın ve istediğiniz tarih aralıklarındaki personel devam kontrol sistemleri raporu önünüze gelsin

Veri transferi kısmı oldukça detaylı, tanımlama, cihaz ekleme, personel yönetme gibi işlevsel bütün gelişmiş özellikleri hemen önünüze getirsin. Personel takip giriş kapısı hizmetiniz için tanımlama ve günlük raporları anında yapılandırın kendinize göre aktarın. Üst düzey, üstün geliştirilebilir kapasiteleri sisteminize entegre edebilmeniz için oldukça yoğun uğraşlar vermenize gerek olmadan dakikalar içinde kurulumu yapın ve pdks sistemini kullanmaya başlayın.

Aktif kontrol ve personel zaman takip hizmetlerine erişim

ZKSoftware personel devam kontrol sistemleri, çeşitli farklı katmanlarda personel aktarım özelliklerini uygulamanız için hazırlayan bir hizmet olarak çalışan takip ve denetleyicisi(PDKS) işlevini sunar. Bu çalışanlara, parmak izi okuyucusu cihazı, yüz tanıma sistemi yoğunluklu veri transferi işlevlerini aktif kontrol ve zamanlama erişim kolaylıklarıyla takip edebilirsiniz.

İşletmenizin karlılık oranlarını iyileştirme olanağı verirken, hareket kayıtlarını cihazlardan çektikten sonra boşaltarak zaman kaybı yaratmaz. İşlemleriniz oldukça kısa, hızlı ve size zaman kazandıracak biçimde şekillenir. Kendi önemli işlerinize daha fazla vakit ayırırsınız.

ZKSoftware personel devam kontrol sistemi, yönetilen, ölçeklenebilir ve süreklilik oranları artırılmış kullanılabilir işlemler verir. Daha iyi yönetilebilirlik sağlamak için zengin analitik raporlama ve hareket kayıtları çekme özellikleri sağlar. ZKSoftware PDKS sistemi hizmetleri için tüm Parmak izi okuyucusu, yüz tanıma sistemi cihaz platformlarını sağlayan ZKFlex hizmetinin bir parçası olan sistemler. Bu sayede, her türlü ZKSoftware bünyesindeki cihazı işletmenizdeki yazılımlarımıza tanıtabilir ve ölçeklenebilir seviyede kullanım rahatlığı yaşarsınız. İleride ekleyebileceğiniz yeni giriş noktalarına, odalara, erişim kısıtlama merkezlerine ve parmak izli turnike entegrasyonuna dahil edilen uygun maliyetli cihazları elde edin.

zekasoft pdks yazılımı

Bir personel devam kontrol sistemi seçme

Genel anlamda personel devam kontrol sistemlerine yönelik cihaz seçimlerinizde dikkat etmeniz ve kendinize sormanız gereken önemli sorular var. Bu sayede kuruluşunuza aldığınız cihazların tam olarak yüksek kapasitede performans önceliklerini, giriş-çıkış akışlarını karşılayabilen ürünler olmasına dikkat edersiniz. Mutlaka düşünmeniz gereken özellikleri aşağıda beraber inceleyelim. Her türlü talebi karşılıyoruz.

 • Parmak izi okuyucu pdks cihazları: Kişilerin parmak izi verisini, parmak ucundaki her kişinin kendine özel bilgisini alır aynı zamanda eşleştirmek üzere cihazda saklar. Kişi parmak iziyle giriş yaptığında bu veriler cihaz tarafında eşleşme sağlanarak erişime izin verir.
 • Yüz tanıma sistemi: Yüz okuma verisi de yukarıdaki parmak izi ile erişim kontrol ve personel devam takip sistemleri gibi neredeyse aynı metodu kullanır. Kişilerin cihaz arabirimi kısmına tanıttıkları yüz verilerini eşleştirir ve görseli rakamlar haline dönüştürür. Rakam dönüşen bu personel takip verisi, kişi giriş yaparken veya erişim kontrol sağlarken cihaz arayüzünde karşılaştırılır. Doğru veriye sahip kişilerin giriş izinleri anlık olarak sisteme düşer ve kapıyı ya da cihaz tarafından tetiğin verilmesine olanak tanır.

Canlı-izleme ve personel devam kontrol takip sistemleri

Üstün hizmet protokolü tarafında canlı olarak geçiş yapılan kapılardaki kişilerin hareket verilerine zaman kaybı olmadan ulaşabilirsiniz. ZKSoftware personel devam kontrol sistemleri, en etkili biçimde personel yönetim olanaklarını size kurulum aşamasından, aktif etmeye kadar her türlü imkanı kesintisiz biçimde sağlar. Süreklilik katabileceğiniz kuruluş geneli personel performansını hiç bir sorun yaşamadan ay sonu raporları veya maaş pusulası gibi istekleri yapan puantaj özelliği kazandırın. Personel devam kontrol sistemi, işleyiş itibariyle kuruluşunuza yani şirket içinde bir personel takip katmanında inceleme, insan trafiği akış zaman kontrolü noktadan noktaya görebilir. Şube ofislerinizdeki, merkezi şirket yönetim yazılımı üstünde tam yönlendirme ile tüm cihazlarınızı inceleme altına alın ve doğrudan görüntüleyin. ZKSoftware PDKS sistemi kullanarak da kendi personelinizi yazılım üzerinde takip edin.

güçlü pdks çözümleri ve personel devam kontrol sistemi

Rapor hızlandırma işlevini kullanarak ön veri aktarım kısmında saniyeler içinde hareket verilerini detaylı, verimlilik katıcı raporlara çevirin. ZKSoftware PDKS personel devam kontrol sistemleri, bu sayede gecikme süresi ve aktarım hızı gelişimlerini takip ederek anlaşılması kolay raporlar almanıza sık erişimli biçimde veritabanı bölümüne uygular.

Ölçeklendirme yaparak, neredeyse gerçek zamanlı veri akış platformlarını elde edebilir, hızlı biçimde bu elde edilen kaynaklarınızı maaş verme aşamasında değerlendirirsiniz. Bağımsız seviye de ölçeklenebilir özellikler bütünüyle, veri çekme isteği gönderdiğiniz cihazlara çalıştığı esnada ulaşın 7/24 kesintisiz personel hareketlerini sorun çıkarmadan çalışarak gönderir. Bölge bazlı oluşturabileceğiniz veya departman odaklı kurabileceğiniz cihaz, personel yönetim takip sistemleri genişliğiyle bütün hizmetleri sınırsız biçimde temel alan hizmet havuzları.

Hız, süreklilik, verimlilik ve uygun maliyetli ZKSoftware personel devam kontrol sistemleri, yazılım hizmetinizi cihazlarınıza ulaşmadan önce sizin konfigüre etmenizi sağlar. Bu sayede istediğiniz veri hareket kayıtları (Log) akışını siz belirleyin, seçtiğiniz zaman aralıklarında işlemleri çalıştırın. Çok fazla personel takip olanaklarına sahip olabileceğiniz PDKS seçim genişliğine yakından göz atın.

ZKSoftware sistemleri ile, personel devam takip zaman kontrol ve aktif yönetim işlemleri kuralları kapsamında ilerleyin. Yani sizin seçtiğiniz her işlem anlık olarak aktif olsun, gecikme yaşanmadan tüm kapasiteleri sonuna kadar derecelendirme yaparak devam ettirin.

İnsanların işletmenize daha erken veya tam zamanında gelmesini sağlayın, size olan bağlılıkları ve güvenleri artsın. Kimsenin hakkını yemeden, stabil biçimde puantaj hesaplama işlemleri bütünlüğünü koruyabilen Türkiye’nin tek en hızlı pdks yazılım hizmeti.

Sizi arayalım.

ZKSoftware gelişmiş personel devam kontrol sistemleri ve parmak okuyucu-yuz tanıma sistemi teknolojisini yakından incelemek için iletişim bilgilerinizi bırakın. Sizinle iletişime geçelim ve ürünlerimizin yapabildikleri, kapasiteleri hakkında daha detaylı bilgi akışını sağlayalım.

ZKSoftware olarak geliştirdiğimiz sistemler ile parmak okuyucusu, yüz tanıma teknolojisi, kartlı ve şifreli geçiş ürünleri gibi her türlü farklılıklara sahip cihazlar ve hizmetler bütününü elde edin.

Hızlı iletişim bilgileri ekranı.