ZKTeco Türkiye - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

ZKTeco Türkiye Kartlı geçiş ürünleri

Zkteco Türkiye

Görsel | ZKTeco Turkey

ZKTeco firması ile yaptığımız çözüm partnerliği sonucunda ürün gamı olarak işlemsel bütünlüğünü koruyan üst düzey kartlı geçiş ürünleri, yüz tanıma, parmak izi ve güvenlik sistemleri tedarik ağı zincirini kullanıyoruz. Türkiye çapındaki tüm müşterilerimize özel olarak getirdiğimiz ZKTeco marka cihazların ana distribütörlüğünü yapmaktayız. Kuruluşların devamlılığını sağlayan, devlet tarafından zorunlu hale gelen personel devam takip sistemleri, kartlı geçiş ürünleri, kuruluş seviyesi güvenliğin oluşmasında en kritik role sahiptir. Bu rolü üstlenmesi için ZKTeco Türkiye ürün tedariğini müşterilerimize hazırlıyoruz. Gelişimi tamamlamak, şirket başarısını getirmek ve her işletmenin başarılı olmasını istiyoruz. Verdiğimiz hizmet kalitesini gün geçtikçe daha iyi hale getiriyoruz.

Yeni nesil teknolojik dijital ve biyometrik yenilikleri yakından takip ediyoruz. Zayıf akım projelerinde kullanılmak üzere üretilen kartlı geçiş sistemi cihazları, parmak izi tanıma sistemlerinin tedariğini küçük veya büyük çaplı proje farketmeden sağlıyoruz. Organizasyon genelindeki değişimleri göz önünde bulunduran BT yöneticileri ile insan odaklı perspektiften bakış kazandığımızda dizayn çözümlerini fonksiyonel hale getiriyoruz. Uçtan uca kullanıma açık, cihazların tedariğinde kesintisiz iletişim her zamankinden daha önemli. Şubelerini yönetmek isteyen, tek merkez üzerinden kartlı geçiş, parmak izi veya yüz tanıma yapmak isteyen kullanıcılarımız var.

Bu kullanıcıların taleplerini en karmaşık düzeyden en basit olana kadar inceliyor ve projelendiriyoruz. Teknoloji konusunda yaptığımız danışmanlık hizmetlerinde ZKTeco Türkiye tarafından alınan cihazları kullanıyoruz. Distribütör ağımızı genişleterek her geçen gün daha fazla bayi ile çalışıyoruz. Şirketin devamlılığı, işlerin daha iyi olması, personelin işgücünün etkili kullanımına değer veriyoruz. Şube genelindeki, merkezi yönetim platformuna bağlı personel takip unsurlarını göz önüne alarak, işlemlerimizi hızlı biçimde yürümesini ve oluşmasına el verişli cihazlar kuruyoruz.

Altyapılarınızla %100 uyumlu olması en önemli kriterlerimiz arasında. Bu yüzden belirli noktalara keşif yaparak cihaz ve yazılım uyumluluğunu denetliyor ve geliştiriyoruz. Yaptığımız keşif sonucunda bir altyapı dizaynı oluşturulur ve bunun ardından dizayn önceliklerini ele alarak, tasarımı hayata geçiriyoruz. Yüksek düzeyde erişilebilirlik, kesintisiz iletişim, otomasyon yapısı hayata geçirildiğinde her işlem kullanıcı için daha kolay hazırlanır.

ZKTeco Parmak izi okuyucular, Türkiye geneli zayıf akım projeleri

Türkiye genelinde hayata geçirilen zayıf akım projelerinde mutlaka tercih edilen, ZKTeco parmak izi okuyucular, biyometrik terminaller mevcuttur. Bu projelerin hayata geçmesinde önemli rolümüzün olduğunu düşünüyoruz. Yüz tanıma cihazlarından, yardımcı aparatlara kadar her türlü güvenlik ihtiyacını tedarik ediyoruz. Müşterilerimiz için tek noktadan çözüm üretim merkezi taleplerini gideriyoruz. Elektrikli kilitler, güvenilir geçiş kontrol, parmak izi tanıma terminalleri bizi tercih etmelerinin başlıca sebepleri arasında. Verdiğimiz haftalık eğitimler ile pdks anlayışını değiştiriyoruz ve bayilerimiz, müşterilerimiz için daha iyi hale getiriyoruz. Sizin şirketinizin başarısını sağlamak için çalışıyoruz. Her gün daha iyi ürünler, daha iyi yazılımlar meydana getirmek adına sürekli araştırmalarımızı sürdürüyor ve sayısız fazla mesai sürelerini kullanıyoruz. Çünkü başarınızı önemsiyoruz.

Parmak izi okuyucu kavramını biyometrik düzeyde geliştirebilen tek firma olan ZKTeco Türkiye ile son derece başarılı ürün tedariği zincirini müşterilere sunma beceresine sahibiz. Bizim amacımız, parmak izi tanıma sistemleri ile yapılan personel takip detayını rahat hale getirmektir. Hem işletmelerdeki personeller açısından hemde yönetim kısmında vakit kaybını önleyen, maliyeti düşüren kar getirici olanakların kapısını aralıyoruz.

ZKTeco Türkiye ürünleri başlıca avantajlar ve fiyatlar

ZKTeco Türkiye distribütörü olarak sağladığımız ürünlerin fiyat bilgisine ulaşmanızı çok istiyoruz. Bunu  yerine getirmek için ticari sitemizi hazırladık ve müşterilerimizin göz atmasını kolaylaştırmak adına sürekli güncel tutuyoruz.

  • En uygun fiyat garantisi
  • Kartlı geçiş sistemleri tedariğinde geniş ürün yelpazesi
  • Biyometrik okuyucu tedarik zinciri
  • Parmak izi tanıma sistemi ve çoklu doğrulama başarı süresi aşırı hızlı olması
  • Birden fazla lokasyon üzerinde kullanımın yapılması
  • Yerel ağ üzerinden veya geniş ağ bağlantısı kullanılarak cihazların tanıtılması
  • Çoklu doğrulama yöntemlerinin yüksek kapasiteli kartlı geçiş, parmak izi, yüz tanıma ve damar tanıma gibi sofistike yöntemlere el verişli olması
  • Sürekli geliştirilen yüz tanıma cihazlarıyla işlemlerin daha detaylı yapılabilmesi
  • İşlem kapasitesi her geçen gün genişleyen ve modüler yapıdaki yazılım yelpazesi

İşletmelere vermiş olduğumuz detaylı hizmet ağından tutun, satış öncesi ve satış sonrası desteğe kadar her türlü detayı düşündük. Şirketinize gereken değeri verin ve kendinize de.

Daha fazlası için

Daha fazla bilgi için bizi ziyaret edebilir ve ürünlerimizi yakından inceleyebilirsiniz.

Turnikeli geçiş sistemleri indirim fırsatını kaçırmayın!

Personel maaş takip programı

ZKTECO Türkiye ürün gamı