ZKSoftware yüz algılama sistemleri - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

ZKSoftware yüz algılama sistemleri

Üst düzey patentli optik sensörü, çiziklere ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır.

Yüz tanıma sistemlerimizde yüksek seviye donanımlar kullanılmaktadır. Multi-biyometrik çözümler ve çoklu tanıma işlevleriyle ZKSoftware yüz tanıma sistemleri kullanıcılara net görüntü kalitesi sunuyor.

Kullanım Alanları

Kullanım alanları arasında, küçük ve büyük işletmelerin rahatlıkla kullanabileceği ürün aralığına sahiptir.
Ürünlerimiz tamamen ofis, fabrika, orta-düzey işletmeler, holding, giriş ve çıkışların sürekli olarak yapıldığı lokasyonlarda rahatlıkla ve güvenle kullanılabilir.

Yüz Okuma Cihazı İşlem Akışı

1. Yazılım Kurulumu
2. Cihazın bilgisayar bağlantısının sağlanması ve yerel ağda iletişim kurabilecek aşamaya getirilmesi.
3. Kullanılacak ZKSoftware Yazılımı ile (Access,PDKS,Yemekhane,ÜyeTakip) yazılım üzerinden tanıtılması.
4. Yazılımda kullanıcılar oluşturulur ve ardından cihaza aktarımı gerçekleştirilebilir.
5. Yukarıdaki işlemin ardından yüz tanıma cihazlarınızda personellerinizin yüz kayıtlarını gerçekleştirebilirsiniz.

Belirtilen maddelerdeki işlemlerin ardından yazılımda veri transferi veya hareketlerin aktarımıyla istediğiniz giriş çıkış rapor türüne ulaşma imkanına sahip olabilirsiniz.

Yüzleri Algılayın ve eşleştirin

Personelin yüz bilgisini aynı insana ait olma durumunu denetleyin. Bu sistemle, veritabanı tarafında bulunan yüz ile cihaza tanıtılan kişinin yüzünün benzerlik gösterme ihtimaline göre algılama yapın. Böylelikle güvenlik seviyenizi artırın.

Gelişim ve takip yüksek üretkenlik olanağı

Kolayca yüzleri tanıtın ve takip işlemlerine başlayın

PDKS, Access, Yemekhane, Üye Takip, Öğrenci Takip ve ZKTime gibi popüler yazılımlar ile beraber kullanın. Bunları kapsayan cihazlarda veya ürünlerde personel bilgisi alışverişi yaparak üzerinde takip edin. Kurumsal seviye güvenlik, uyumluluk ve performansı en uygun fiyat açısından deneyimleyin. Tam olarak yönetilen bir yüz tanıma sistemi platformu kullanın.

Devamlı geliştirme, canlı olarak anlık izleme, ZKSoftware personel devam kontrol sistemi (PDKS) ve Access geçiş kontrol gibi gelişmiş yazılımlar sayesinde eşsiz personel takip verimliliğini elde edin. ZKSoftware bünyesindeki önceden tasarlanmış paket sistemler ya da uygulamaları işletmenize adapte olacak biçimde geliştirilen seviyelerde entegre edin.

İşletmenizin üretkenliğini artırırken, güvenilir geçiş kontrol ve yüz tanıma sistemleri olanaklarından yararlanın.

Yüz tanıma sistemleri ve tam yönetimli bir platform

Personel devam kontrol yazılımları, pdks sistemleri ve altyapı bakımından güvenli geçiş kontrol elverişli olanaklara sahip tam olarak güçlü günlük bilgisayarlarınız üzerinde yüz tanıma ürünlerine sahip olun.  Personelinizi ZKSoftware yazılım yönetim merkezi üzerinde veya sunucularınızda uzak bağlantı, client(istemci) metotlarıyla takip ederken, işletmenizin verimliliğine hız kazandırın. Özel personel raporları, çoklu doğrulama ve giriş modları kontrol noktalarınıza kolaylıkla izin sağlamanıza yardım eder.

Hızlandırılmış etkili güvenlik seçenekleriyle personeliniz istemediğiniz odalara giriş  yapamaz.