ZKSoftware ile Güvenlik Merkezi ve Access Geçiş Kontrol - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Benzersiz güvenlik yönetimi ve access geçiş kontrol seçeneklerine sahip olun

 

 

İhtiyacınız olan güvenliği 

aktif edin

 

 

ZKSoftware access geniş kapsamlı fiziksel geçiş kontrol sistemleri, zayıf akım çözümleri ve işlevsel merkezi kontrol ürünleriyle kurumunuza yardım ediyor. İşletmenizin güvenliğini eksiksiz tamamlamanız için bazı önlemler almanız gerekiyor. ZKSoftware access geçiş kontrol sistemleriyle bu mümkün.

Access kontrol ve kurumunuzun güvenlik tutumu

Hızlı şekilde kurumunuzun hali hazırdaki güvenlik tutumunun çıtasını ZKSoftware Access Kontrol ile yükseltin. Access yazılımı, erişim noktalarına kısıtlamalar getirerek hassas yerlere erişimi engeller. Sadece yazılım tarafında yetkili olan personel geçiş iznine sahiptir.

ZKSoftware güvenlik merkezi fiziki anlamda size en esnek geliştirilmiş erişim kontrol seçeneklerini sağlar. BT departmanına ait odaları koruma altına alabileceğiniz kartlı ve şifreli geçiş sistemleri, parmak izi cihazları veya yüz tanıma sistemi ürünlerimizi entegre edin. Gelişmiş tehdit koruma sistemi yazılım arayüzünde erişim izinlerini detaylı ayarlama olanağı verir.  Belirlediğiniz saatler içinde geçiş izni tanıyın. Detaylı raporlara ulaşın ve kimin hangi saatte hassas odalara girdiğini görün.

İnsan akışının çok olduğu alanlarda güvenlik ihtiyacı doğduğu zaman, üst düzey düşen kol özelliğine sahip turnikelerimiz veya boy turnike modellerimiz en etkili çözümü size verir. Acil durum senaryolarında düşen kol özelliği hızlı çıkışı sağlar. Tekli ve çift yönlü olarak iki farklı türde kullanılır. Uygun fiyat ve yoğun insan trafiği olan bölgelere güvenle kurulumu yapılır. Yüksek kalite paslanmaz çelik materyal dayanıklılığı garanti eder. Turnike sistemleri ZKSoftware bünyesindeki access kontrol cihazlarıyla uyumludur.

 

Uçtan uca etkili güvenli geçiş kontrol elementlerini kurumunuza uygulayın. ZKSoftware access kontrol merkezi yönetim yazılımı bütün ofislerinizi veya lokasyonlarınızı kontrol altına alır. Gelişmiş rapor seçenekleri size detaylı bilgi verir. Üstelik farklı yerlerdeki geçiş kontrol cihazlarınızı da tek bir noktadan yönetim altında tutarsınız. İnternet bağlantınızın olması yeterli. Kurumunuza eklenen yeni bölgelere cihaz entegrasyonu yapacağınız zaman temel ayarları tamamlayın ve ip adresini yazılım arayüzüne girin. Dakikalar içinde aktif ederek senkronizasyon aşamasını geçebilirsiniz. Canlı-izleme bölümünde cihazlarınızın durumunu görebilir, panel üzerinde geçişleri adet, kişi bazlı, tarih ve saate göre sıralayabilirsiniz. Geniş güvenlik önlemleri protokolünüzü oluştururken parmak izi okuyucuyüz tanıma, kartlı geçiş ve electric strike lock(kilit) seçeneklerini de kurumunuzun altyapısında kullanın.

ZKSoftware access kontrol hizmetleri, sunucunuzda çalışırken siz istemci olarak bağlanabilir istediğiniz zaman durumu görüntüleyin.  Güvenlik seçeneklerinizi optimize ederek kurumunuza en uygun erişim saatlerini belirleyin. 24 saat erişim kısıtlaması getirin sadece üst yetkili kişilerin giriş ve çıkış izinlerinin olmasını sağlayın. Kısıtlama sizin elinizde. Mülk güvenliğinizi engel olmadan yapın. Yeni eklenen ziyaretçi takip ve yetkilendirme modülü, sizlere işletmenize gelen kişilerin takibini de kolaylıkla sunar. Ziyaret saatlerini görebilir, ziyarete geldiği araca  kadar detaylı bilgilere sahip olursunuz. Adaptif güvenlik ve tehdit engelleme, canlı-izleme, erişim kısıtlama, departman, bölüm bazlı yetki taleplerini kontrol etmek artık basitleşti. 

ZKSoftware access kontrol hakkında daha fazlasını öğren.

 

ZKSoftware hızlıca kurun ve güvenlik protokolünüzü oluşturun

ZKAccess ile güvenlik konumunuzu yükseltirken erişim kontrol paneli yardımıyla bölgeleri kısıtlayın.
İstemci özelliğiyle uzak noktalardan servera erişim izni sağlayın.
Kolay arayüz, access kontrol görevlerini hızla tamamlamanıza olanak verir.
Kontrol paneline bağlanın güvenlik erişim izni olmayan personelleri görün, personel takibini ve geçiş izinlerini detaylı gözlemleyin.
Kurumunuzun harcamalarını düşürün, fiziki güvenlik önlemleri sayesinde mülkünüze ve hassas bilgilerinize access kontrol yazılımıyla koruma getirin.
access geçiş kontrol sistemleri ve gelişmiş erişim kontrol imkanı zksoftware

Access Kontrol çalışma sistemi

ZKSoftware Access kontrol yazılımı aktif edildiği zaman, karşınıza gelen canlı-izleme ekranı size anlık hareketleri gösterir. Turnikeler üzerinde kimlerin geçtiği bilgisi, hangi saat aralıklarında erişim kontrol aktif olduğu, access geçiş kontrol yapılan bölgelerin sayısı. Cihazları sisteme tanıtmanız yeterli. Güvenlik merkeziniz bütün noktalarınızı kontrol altında tutmaya başlar. Koruma altına almak istediğiniz alanlara esneklik katabilir farklı giriş ve çıkış profilleri hazırlayabilirsiniz.

 

BT yöneticileri tarafından ihtiyaç duyulan access geçiş kontrol panelleri ve sistemleri verilerinizi güvende tutar. Anormal olayları olmadan engelleyin ve güvenlik protokolünü çizin. Mülkünüze gelebilecek fiziki tehditleri olmadan engellemek artık çok kolay.

Hızlı geçiş kontrol sistemleriniz üzerindeki bilgi akışını canlı-izleme dışında hareket kayıtlarında ve çeşitli raporlar üstünde görüntüleyebilirsiniz. Tarih aralıklarını girin, detaylı raporu çekin, global anti-passback ve linkage gibi inovatif özellikleri kullanmaya başlayın.  Kurumunuzda erişim geçiş kontrol kapılarını  uzaktan yönetebilir, yazılım tarafından uzaktan aç seçeneğiyle açabilirsiniz.

Geçiş kontrol yazılımını hemen kullanmaya başlayın

1. Ücretsiz denemesi olan access kontrol sürümünü indirin ve inceleyin. 

2. Kurulumu tamamladıktan sonra ZKSoftware Access kontrol panel arayüzüne erişimi sağlayın.

3. Access kontrol kullanım rehberi ve video arşivimize göz atın.

Herkese, her noktadan erişim sağlayın hızlı sonuçlar alın

Personel giriş bilgilerine ait tanımları hazırladığınız alan üstünde istemci(client) bilgisayarlara kurulum yapın. İşletmenizdeki yetkili kişiler sorumlu oldukları alanlara erişim sağlasın. Geçiş kontrol sistemi raporlarına departman bazında ulaşıp kendi birimini takip etsin. AVM ve büyük ölçekli departmanlara sahip kurumların en çok işine yarayan bu özellik, işbirliğine dayalı, ölçeklenen ve güvenli erişime izin veriyor.

zksoftware çoklu istemci desteği
ZKSoftware Access ile kendi işinize odaklanın

İşinize daha iyi odaklanın, gelişiminize inovasyon getirin

Günlük işlerinize odaklanırken erişim kontrol sistemi bütün güvenlik protokolünü kendisi yönetsin. Siz işletmenizdeki mülkünüzün ve çalışanların güvenliğini ona bırakırken, kendiniz için önemli görevlere yoğunlaşın. ZKSoftware ile ziyaretçilerin, personelin akışı doğrultusunda esneklik kazanan, uyum yakalayan ve kısıtlama kapasitesini geliştiren geçiş kontrol tecrübesine adım atın.


ZKSoftware Access hakkında sık sorulan sorular

Biometrik geçiş kontrol sistemi, kısacası fiziksel olarak kısıtlama getirilmesi istenen kapının izinsiz kişiler tarafından girilmesini ve  kapının ardındaki değerli eşyalara, kaynaklara erişimin sağlanmasına engel olmaktır.

ZKSoftware access kontrol yazılımı üzerinde 15 farklı detaylandırılmış rapor seçeneği mevcut. Devamsızlık raporu, erişim raporu, içerdekiler raporu ve kapı bazlı gibi. Mevcut işletmenizin korumasını iyileştirmek için ZKAccess üzerinden tamamen tümleşik bir deneyim verir.

ZKSoftware access yazılımı üzerinde yaşanan giriş ve çıkış sorunları access kontrol paneli aracının aktif olmaması yüzünden kaynaklanabilir. Bütün sistemlerde olduğu gibi yazılımın ve panel sisteminin çalışır durumda olması gerekiyor. Böylelikle cihazlarınızı kontrol eden yazılımınız anlık haberleşmeyi gerçekleştirip yetkilendirmeyi yapabilir. Farklı türde haberleşme modu denemek isterseniz Zaman Dilimi gönderimi yapabilirsiniz. Timezone yani zaman dilimi gönderimi ile istediğiniz kısıtlamaları oluşturun ve cihaza tanıtın. Yazılımı açmanıza gerek kalmasın. Sadece raporları görüntülemek istediğinizde veri transferi yapın, anlık olarak detaylı raporlardan bir tanesine ulaşın.

Hazır olduğunuz zaman başlayabiliriz--ZKSoftware ile personel devam takip sistemini tecrübe edin.

zksoftware access yazılımı giriş ekranı