zkflex temel - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
Personel

Ekleyin, düzenleyin,
listeleyin ve yönetin.

ZKFlex, hızlı olmanıza ve takipte kalmanıza yardımcı olmak için hızlı listeleme, düzenleme ve esnek yönetim menüleri ile birlikte gelir. Diğer yazılımların aksine personel ekleme ve yönetme çok kolaydır.

Vardiya

Çalışma stiline uyumlu

Tüm çalışma stillerinize uyumlu hazırlanan altyapı sayesinde günlük giriş çıkış bilgilerinizi tamamlayın. Vardiyalı, esnek, fazla mesai ve mola tanımlarını anında çalıştırın.

Hızlı Transfer
Zaman kazanın

Verileri indir kestirme tuşuyla, hızla cihazlara bağlanın, belirlediğiniz cihazlardan veri aktarımını yapın. Hiç vakit kaybetmeden, kullanıcıları seçin ve seçtiğiniz kişilere raporları gönderin.

Maaş Hesaplama

Puantaj işlemleri

Personelinize ait maaş tanımlarını girin, agi, avans ve daha fazla ayrıntıyı tek menü altından yönetin. Çalışanlarınızın maaş pusulasını çıkarın ve bordro görüntülemesine erişin.

Cihazlar

Bağlantı. Senkronizasyon. İndirme.

Şirketinizdeki personel takip cihazlarını yazılıma ekleyin, yönetin ve takibi kolaylaştırın.
Cihazlara personelleri senkronize edin, giriş cihazında kayıtlı personelleri diğer cihazlara aktarın ve eşitleyin. Hareket kayıtlarını indirin. Bağlantı durumlarını kontrol edin.

Raporlama
Giriş çıkış bilgisi

Günlük, haftalık ve aylık giriş çıkış raporlarını oluşturun, maaş bordrosu çıkarın. Personelinizin devamsızlık kontrolünü gerçekleştirin.

Daha fazlasını keşfedin.

Canlı sohbet sayesinde, çevrim içi olarak destek ekibimiz ile bir görüşme başlatabilir ve sorununuzu oturduğunuz yerden kalkmadan çözebilirsiniz. Üstelik tüm bunları tek bir pencere dahi açmadan yapabilirsiniz.

Destek birimlerimize randevu sistemi üzerinden ulaşabilir, mesai saatleri boyunca iletişim numaramızdan bizleri arayabilirsiniz.

Geri Bildirim

Yazılımla ilgili karşılaştığınız problemleri, geliştirme taleplerini ve diğer konuları geri bildirim menüsünden bizlere iletebilirsiniz.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider