ZKFlex Hızlı Rapor Gönder - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Hızlı rapor gönderim ekranı

ZKFLEX personel devamsızlık kontrol sistemi yazılımı üzerinden hızlı raporlar gönderebilir. Hızlı olarak tüm tanımlı operatör “kullanıcılar” seçtiğiniz giriş çıkış raporunu veya detaylı raporları tek tuşla edinmesini sağlayın.


 

 

 

 

 

 

 

1.Hızlı rapor kısayollar

Hızlı raporları göndermeden önce, kullanmamız gereken menüler ve işlem akışları mevcut. Öncelikle cihaza bağlantı sağlayıp bütün verileri bilgisayara aktarmamız gerekiyor. Yazılıma aktarılan verilerin ardından hızlı rapor kısayolunu kullanabiliriz.

Yazılımın üst kısmında bulunan Hızlı erişim menüleri sayesinde bu işlemleri kısa biçimde tamamlayın.


 

 

 

 

 

2. Hızlı veri aktarımı

Hızlı biçimde cihazlara bağlantı kurabilir ve içindeki hareket verilerini ZKFLEX PDKS yazılım hizmetine aktarabiliriz. Öncelikle sol üstte bulunan indirme butonu simgesine tıklayın ve cihaz seçimi yapın. Verilerin aktarılacağı cihazlar seçildikten sonra,  Verileri İndir  butonuna tıklayın ve tüm hareket verilerinin aktarımını tamamlayın.


 

 

 

 

3.Hızlı eposta menüsü

Yazılımın sol üstünde bulunan hızlı eposta gönderimi kısayolu butonuna tıklayın.


 

 

 

 

 

 

 

4. Rapor seçimi

Karşımıza çıkan ekranda rapor gönderilecek kişiyi seçebilir, raporun başlangıç ve bitiş tarihini seçebiliriz. Aynı zamanda hangi rapor türünü göndermek istiyorsak seçmemiz gerekiyor.

*Not: Örnekteki görselde 1 günlük rapor gönderim seçeneği sunulmuştur. Takvim kısmından başlangıç ve bitiş tarihini seçebilir ya da hazır olarak verilen Bugün, Bu Hafta ve Bu Ay  gibi seçenekleri kullanarak tarih aralıklarının otomatik ayarlanmasını sağlarsınız.


 

 

 

 

 

5. Gönderiyi tamamla

Gönderiyi tamamlamak için Açılan pencereden Hızlı Mail Gönder butonuna tıklayın. Seçmiş olduğunuz e-posta adreslerine oluşturduğunuz hızlı rapor gönderimi anında gerçekleşir.