Ziyaretçi Takip Programı - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

ZKSoftware Ziyaretçi Takip Programı Sistemi

ziyaretçi takip sistemi güçlü izleme ve analiz personel takip çizelgesi zksoftware

ZKSoftware takip sistemi, ziyaretçi programı hizmeti işlemleri bütünlüğü dahil olmak üzere şirket genelindeki girişlerde ve çıkışlarda bütün erişim noktalarında oluşan izleme imkanlarını sunar. Bu hizmetler, şirketlerin giriş yapan ziyaretçileri daha hızlı erişime izin vermesine yarar. Aynı zamanda kayıt altında tutmasına, güvenilir biçimde şirketin yönetilmesine izin verirken yönetimsel masrafları azaltmasına ve güncellemesini sağlar. En büyük özelliği ziyaretçiyi giriş yaparken, otoparka eriştiği arabanın plakasına kadar bunu takip edebilir olması. En yeni şirketlerden, büyük işletmelerde bulunan yapıların takip olanaklarına kadar hem personel bazlı hemde visitor(ziyaretçi) odaklı işlemleri yerine getirin. ZKSoftware ziyaretçi takip sistemi programı, işletme güvenliği, güvenlik çemberi, access kontrol, pdks gibi modüler yapıdaki hizmetlere dahil edilerek kullanılır. Girişte bulunan resepsiyon personelinin iş yükünü elinden alır. Daha rahat çalışmasına olanak tanır.

Ziyaretçi Takip Programı Avantajları

ZKSoftware takip sistemi ziyaretçi modülü hizmeti ve programı açısından ilerleme kaydetmenizi sağlayan yüksek öncelik taşıyan cihazları aktif olarak entegre edin. Turnike geçiş sistemleriyle senkronize çalışan, parmak okuyucu veya yüz tanıma üstünden aldığı veriyi yazılım veritabanıyla paylaşan aynı zamanda kullanıcının görüşüne sunan işlemleri tamamlayın. Personeliniz, yeni bir ziyaretçiyi, misafiri sisteme kayıt ettiğinde saniyeler içinde kartını veya parmak izi bilgisini günlük olarak aktif etsin ve geçişe izin versin.

Güvenlikten ödün vermeyen özellikleriyle, yalnızca belirlediğiniz geçiş kontrol noktalarından ziyaretçi akışının olmasına fırsat tanıyın. Yetkilendirilmesi yapılmamış bölgelerin, girişlerinde ve kontrol noktalarında hiçbir izinsiz hareket girişimi asla olmaz. Çalışanlarınızın iş yoğunluğunu düşürerek zaman kazanmasını sağlayan otomasyon hizmetleriyle tanışın.

ZKSoftware ziyaretçi takip sistemi programı, işletmelerin en çok karşılaştığı sorunlardan biri olan iş gücü kaybını ortadan kaldırmaya yönelik, kullanıcı dostu, hızlı arayüzlü ve yönetimsel özellikli işlem bütünlüğünü sağlar. Bütün ZKSoftware hizmetlerinde olduğu gibi ziyaretçi takip modülünde standart hale gelmiş formatta, zaman kaybı oluşturmadan devam kontrol, erişim geçiş gibi aksiyonları hızla güce çevirin.

Güçlü güvenlik protokolü yönetimini izleyen işlemler ile anti-passback, geçiş denetimli serbestliği ve öncelikli giriş özelliklerini çalıştırın. Bütün tanımlanmış kullanıcıların bu sistem üzerinden erişimi sağlayabileceği ve geçiş raporlarına ulaşabileceğini asla unutmayın. Böylelikle, işletme girişlerinizde kimlerin hangi saatlerde, hangi gün içinde ve hangi süre zarfında giriş ve çıkış yaptığını neredeyse anlık olarak izleyin.

Yeni sitemi ZKFlex

Özellikler

Dijital ortamda kullanacağınız yazılım hizmetiyle, ziyaretçi takip sistemi üstündeki bütün personelin, ziyaretçilerin, misafirlerin erişim sıralamalarını takip altında tutun. İstediğiniz durumlarda bu değerli verilere ulaşmak için raporlama kısmını kullanabilirsiniz. Bütün altyapıların değişim gösterdiği teknoloji çağında, erişim kontrol geçiş modülleri de bu sistemlere dahil olarak yeniliklere açılan kapılarda oluşumunu tamamlıyor. Kimin ne zaman işletme kapılarından ve turnikelerinden girdiği ya da anlık veri akışı platformu. Verileri aldığınız gibi ilgili access geçiş kontrol yazılımı database merkezine ya da ziyaretçi takip modülü arkasında çalışan işlem veritabanı kısmında tutun ve saklayın. Sakladığınız verilere istediğiniz zaman ulaşabilmeniz için MSSQL ve MYSQL veritabanlarıyla çalışın. İhtiyaçlarınızı düşünerek yola çıktığımız bu erişim kontrol modüllerine ek olarak, yemekhane takip, ziyaretçi, öğrenci, yurt, spor salonu gibi modüller de dahil olur. Sadece talep etmeniz yeterli ve dakikalar içinde aktif edip kullanabileceğiniz yazılım hizmetlerine sahip olursunuz.

Otomasyonu birebir çalıştırdığınız güçlü yazılım hizmetleriyle ZKSoftwawre, güvenlik çatınızı daha iyi hale getirmek için sürekli olarak canlı izleme ekranında veri kontrolü yapar. Size aktarılan verilerin analitik rapora dönüştürülmesi açısından her sütunu ayrı ayrı tasarladık ve bilgi ekranına yansıttık. Giriş-çıkış hareket kayıtları logları üzerinde istediğiniz gibi görüntüleme yapın.

Makaleler ve Haberler

PDKS nedir?

Access kontrol nedir?

ARGE merkezi PDKS sistemi