Yemekhane ücretlendirme otomasyonu - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Yemekhane otomasyonu ücretlendirme takip sistemi yazılımını keşfedin

doğu anadolu yemekhane  ücretlendirme takip sistemi

Yemekhane otomasyonu ücretlendirme sistemleri

Yemekhane takip, otomasyon, giriş-çıkış kontrol sistemlerini yönetebildiğiniz gelişmiş seçeneklere sahip hızlı geçiş turnikeleri, parmak izi ve kartlı okuyucularla ücretlendirme ayarları tanımlayın. Böylelikle işlemleriniz daha hızlı yürüsün, yemekhane sıraları oluşmasın ve kazanç kapısına çevirebileceğiniz sistemleri devreye alın. ZKSoftware turnikeli geçiş ünitelerine bağladığınız terminaller, kontrol cihazları, kartlı geçiş üniteleri, sistemi ve programı ile tüm denetimi elinizin altında tutun. Uzaktan erişim, uzaktan kapı açma işlevselliğini kuruluşunuza kazandırın ve maliyetlerinizi düşürün. Kurduğunuz yemekhane otomasyon sistemi ile yaptığınız ücretlendirme bazını kontör kesintisi olarak hazırlayın. Daha sonra kullanım için saat ve tarih bazlı olarak sınırsız atamalar yapın, özel misafirlerinize kesintisiz yemekhane geçiş hakkı tanıyabileceğiniz ayarlamaları çalıştırın. Olağanüstü yemekhane hizmetlerini sunmaya devam edebilmeniz için tasarlanan ve geliştirilen otomasyonu getiren sistemler ile sürekliliği devam ettirebilmeye odaklanın.

ZKSoftware yemekhane takip sistemi ücretlendirme otomasyonu

Yemekhane ücretlendirme ve otomasyonu avantajlar

Yalnızca kısa sürede veri akışı sağlayarak bütün gün kimlerin yemekhanenizde bulunduğunu, kaç kişinin giriş yaptığını raporlamalarda görüntüleyin. Canlı-izleme ekranı vasıtasıyla, anlık olarak kartlı geçiş cihazlarınız veya parmak izi tanıma sistemleriniz üstünde hangi personelin eriştiğini görebilecek verilere erişin. Neredeyse gerçek zamanlı olarak size sunulan bu özellikler giriş-çıkış bilgisi tanımlamaları ve kontör bilgileri kimin hangi ücretlere sahip olduğunu verir. Yemekhane kontrol sistemi otomasyon örneğinize göre şekillenebilen en uygun olan ayarlamaları yapın ve departman bazlı erişimi de tanıtın.

Etkinleştirdiğiniz yemekhane takip otomasyon ürünleriyle birlikte dakikalar içinde yetkileri hazırlayın, cihaz tarafındaki kullanıcıları yazılıma aktarın veya yazılımda bütün personeli oluşturabilir ve tüm bağlantısı yapılmış turnikelere aktarırsınız. Turnikelere takılan kart okuyucu, yüz tanıma, parmak izi gibi sistemlerdeki verileri senkronize ederek taşıyın. Genellikle dakikalar içinde bütün personeli senkronize edebileceğiniz gibi, veritabanı tarafında yedeklediğiniz personel verilerini uzun süreli olarak tutabilir ve asla sorun yaşamadan korursunuz. Herhangi bir felaket senaryolarında veri kaybı yaşadığınız durumlarda yedeklerinizi geri yükleyebilir ve işlemin bütünlüğünü korumaya devam eder.

Eşsiz yemekhane takip otomasyonu ücretlendirme sistemi

ZKSoftware tarafından sağlanan yeni nesil özellikler ile, eşsiz veri akışını tanımlayın ve çalıştırın. Türkiye genelinde büyük küresel ölçekte altyapı uyumluluğunu biyometrik cihazlarıyla oluşturan sistemler dayanıklılık sağlayacak biçimde tasarlanmıştır. Düşen kol tripod geçiş turnikeleri, hızlı geçiş turnikeleri ve swing gate(VIP) kollu turnikeleriyle personeliniz ya da müşterilerinizin cihazları aşındırmasına olanak vermeden çalıştırın. Hata oranı oldukça düşük olan turnikelerle bakım gerektirmeden uzun süre kullanımı garanti altında tutarsınız. Geçiş kontrol sistemleri yönetimi kapsamında sağlanan access erişim, personel devam takip, ziyaretçi modülü ve yemekhane otomasyonu hizmetlerine saniyeler içinde erişebilirsiniz.

Personel denetimi için tutulan, canlı-izleme bölümünde operasyönel cihazlarınızın aktiflik durumunu takip edeebilirsiniz. İzlenmesi ve veri tutma gücü kolay olan amacına hizmet eden ileri düzey ZKSoftware Yemekhane yazılımı hizmeti ile farklı doğrulama türlerini dahil edin. Hangi boyutta kuruluş olduklarındn veya değişen ihtiyaçlara göre şekillenebilen özel yazılımlarla ihtiyaçlara yeni kapılar aralayın. Bağımsız olarak kuruluşların özel isteklerine uyumlu olmasını tasarladığımız firmaların güvenebileceği bir yazılım hizmetidir. ZKSoftware yemekhane yüksek kalitede global yemekhane otomasyonunu uçtan uca getirerek güvenlikli, maliyet düşürücü düzeyde ve gelir kapısı açan seviyelere ulaştırmanıza izin verir. Yazılımları, cihazları, tripod turnike sistemlerini satın aldıktan kısa bir süre sonra gelirinizi artırın ve altyapınızı geliştirin.

yeni teknoloji yemekhane takip sistemi ücretlendirme otomasyonu

Şimdi kullanmaya başlayın

Yemekhane otomasyon takip sistemini şimdi satın alın.

Sorunuz mu var?

Sizi mesai saatleri içinde arayalım.