Yemekhane Kontör - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Yemekhane Kontör Tanımları

yemekhane kontör tanımları

ZKSoftware yemekhane programı, kontör sistemi personelinize veya müşterilerinize popüler turnike kullanım inceliklerini getiriyor. Daha esnek, daha yenilikçi ve hızlı geçiş kontrol yapma şansını elinzide tutmanız için her şey düşünüldü.

Turnike ürünlerini keşfedin.

Bekçi tur sistemi hakkında ayrıntılı bilgi.

Ticari sitemiz üzerinden yemekhane takip sistemini satın alabilirsiniz.

Geleceğe yön veren işletmelerin, yemekhane ihtiyaçlarını son derece netlik kazandırma politikasını izleyerek devam ettiren ZKSoftware firması, kontör tanımları ile oluşturduğu esnekliği artırıyor. Desteklediğimiz yazılım üretim platformları, hizmetleri ve biyometrik okuyucu kapalı devre sistemleri gelişiminize önemli oranda katkıda bulunsun. İşlerinizi hızlı biçimde gerçekleştirin ve vakit kazanın.

Yemekhane takip sistemi lideri ile çalışın

Sektörünüzün gelişiminde yardımcı olan, yemekhane personelinin yaptığı yemekleri servis ederken kullandığınız güvenli geçiş ile izinsiz yemek yeme veya gereğinden fazla yemek tüketimini ortadan kaldırırsınız. Personelinizin yemekhane alanlarında ne kadar vakit harcadığını geçiş cihazları üzerinden erişim süreleriyle eşleştirebilir ve raporlarda analitik bilgiye çevirirsiniz. Her sektörden kuruluş için çalışan sistemlerimiz ile, yazılım ve donanım bütünleri tam performans sergilemesi düşünülerek tasarlandı. Ele alınan gelişim odaklı sistemlerin her türden

ZKSoftware parmak izi, kartlı geçiş ve yüz tanıma sistemi ile kombinasyonu sağlanmış yemekhane takip elementlerini barındırdığını söyleyebiliriz. Peki neden bu kadar önemli olduğunu merak ediyor musunuz? Hemen söyleyelim. Yemekhane takip sistemi, ister kontör yükleme aşamasında devamlılığı sağlarsınız eğer isterseniz de ücretlendirme modülünü tanıtarak yemekhane hizmetini etkinleştirebilir ve entegrasyonu tamamlarsınız. Kurulumu çok kolay olan, yazılım destek ekiplerimiz tarafından aşama aşama eğer dilerseniz uzak bağlantı ile yardım alabilirsiniz.

Büyük çaplı işletmelerin yemekhane yönetimlerinden, orta ve küçük çaplı gelişmekte olan işletme yoğunluklarına kadar hitap eden ve yemekhane hizmeti veren firmalara kesin aynı zamanda net çözüm sunuyoruz. Sağladığımız yemekhane yazılımları tamamen gelişmiş segmenttir. Şirketinizin kazanç oranını geliştirmek, daha fazla iş kolu oluşturmak güvenilir geçiş kontrol ile sağlanmakla yükümlü düşen kol tripod turnikelerimiz tarafından kısıtlamaları yürütmenize olanak tanır. Verdiğiniz erişim servisleriyle kısıtlamalar yapılır. İzinsiz şekilde işletmenize adım atan insanların engellenmesi kolay olur. Yönetimi oldukça rahat sağlanan yazılımlarla ZKSoftware Yemekhane sistemi hizmeti kapsamlı güvenlik ve gelir kaynağı sağlar.

Yemekhane Kontörü Sistemi Özellikleri

  • Anlık olarak personel takip
  • Geçiş kontrol yetkilendirme
  • Yemekhane kontörü tanımı
  • Yemekhane erişim sistemi
  • Yemekhane takip ile kısıtlama ve geçiş denetimi
  • Departman, bölüm bazlı tanımlar
  • Cihaz tanımları ekranında istediğiniz kadar cihaz tanımlayın
  • Özel raporlar ve hazır rapor tanımları ile yemekhane giriş çıkış verilerine ulaşın

Detaylandırılmış, çeşitli ve esnek raporlama seçeneklerini keşfedin. Size özel sunulan raporlama seçeneklerinin yanı sıra, gelişmiş segment sabit raporlar da mevcut. İstediğiniz şekilde yemekhane tanımlarını görüntüler ve değiştirirsiniz. Kendi firmanıza özel olarak oluşturulan yemekhane paneli tarafındaki bilgilerin doğruluğunu ölçün ve test edin. Denetimi sonuna kadar yapın. ZKSoftware’in yıllar boyunca edindiği kurumsal tecrübe ile oluşturulan ZKSoftware yemekhane takip sistemi kontörlü ve ücretlendirme modellerini izlemektedir. Kuruluşlar için erişilebilir olarak tasarlanmış ve sunulmuştur. Her istediğiniz işletme geneli biyometrik çözümleri, geçiş ve personel takip gibi hizmetleri barındırın. Çoklu modüller kapsamında bu işlemleri tamamlayın.

Akıllı güvenlik teknoloji ürünlerimiz sektörünüz ya da organizasyon boyutu ne olursa olsun tek başınıza ya da takımınızla yönetebileceğiniz şekilde çalışmanıza uygundur. Her türlü hedefinizi yerine getirin, yemekhane takip, üye takip, zaman kontrol, personel yönetimi ve access control gibi sofistike işlemleri kolaylıkla bitirin. Ulaşmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm biyometrik cihazları, personel hareketlerini analiz edebilir ve güvenlikli olarak size aktarılmasını sağlarsınız. Yeni teknolojiler, yeni raporlama sistemleri, yeni arayüz ve daha fazlasıyla gelişiminizi daha yakından inceleyin. Dijital yazılımlar konularında ilerleme sağlamış olan işletmelerin yönetim gelirlerini daha fazla artırmak için kullandıkları yemekhane takip sistemi ve personel takip sistemi gibi hizmetleri deneyimleyin.

İletişim

Daha fazla bilgi için sizi arayabilir ve ücretsiz fiyat teklifi verebiliriz. Mesai saatleri içinde satış ve destek ekibimiz hizmete hazır. İşletmenizin gelişimine destek olan yazılım ve donanım çözümlerimizi yakından inceleyin.