ZKSoftware
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content

COVID 19 ' da Normal Çözümler

Covid-19’la mücadele kapsamında her geçen gün yeni çözümler kullanılıyor. Örneğin HES kodu sorgulaması ve ateş ölçümü kalabalık yerlere giriş çıkışlarda sıklıkla yapılır. Virüsle mücadele kapsamında adliyelere, devlet kurumlarına, kurumsal şirketlere, kalabalık insanların bulunduğu kuruluşlara giriş yapan vatandaşların ateşleri ölçülerek giriş izni verilir.

Ancak özellikle günlük giriş çıkışların yoğun olduğu binalarda misafirlerin tek tek ateşinin ölçülmesi çok kolay değildir. Bu iş için fazladan personelin görevlendirilmesi gerektiği gibi çoğu zaman insan gücüyle kontrol sağlanamaz.

ZKSoftware olarak sizlere sunmuş olduğumuz yeni cihazlarımız ile birlikte giriş ve çıkışlarda oluşan yoğunlukları kontrol altında tutabileceksiniz. Özel geliştirmiş olduğumuz yazılımımız üzerinden anlık olarak giriş çıkış yapan kişileri görüntüleyebilir ve yazılım üzerinden vücut sıcaklıklarını kontrol edebilirsiniz. Sosyal mesafeye dikkat ederek çalışanlarınızın ve ziyaretçilerinizin sağlığını koruyabilirsiniz. Hemen sizlerde bizlere ulaşarak ürünlerimizle alakalı detaylı bilgi almayı unutmayın.

KeyFace 5 Yüz Tanıma Cihazı

Ürün

KeyFace Lite Yüz Tanıma Cihazı

Ürün

KeyFace Temp Ateş Ölçerli Yüz Tanıma Cihazı

Ürün

KPN 400 Temassız Ateş Ölçer

Ürün