Turnike Geçiş Yönetim Sistemleri - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
turnike tripod geçiş sistemi

Turnike Geçiş Yönetim Sistemleri

Genel Bakış

ZKSoftware turnike geçiş sistemleri, geçiş kontrol üniteleri, access yazılımları ve yönetim ürünleri ile esneklik kazandıran güçte gelişimi elde edin. İşinizi, çalışanlarınızı ve işlemlerinizi güvence altına alabilirsiniz. Tam anlamıyla ölçeklenebilir seviyede, birçok alanı, kontrol altında tutarken, kollu turnikeler, jetonlu, boy turnikeleri, yarım boy bel tipi turnikeler ile değiştirilebilir seviyeleri entegre edersiniz.

ZKSoftware turnike geçiş kontrol cihazlarını takıp çalıştırın, yüz tanıma, parmak izi okuyucusu gibi işlevsel yapıdaki terminalleri her yerde yüksek güvenceyle kullanın. Size birçok farklı BT yönetim çözümü (devreye alma, aktif etme, çalıştırma ve merkezi access geçiş kontrol) sağlayan esneklik kazandırıcı ürünler.

Açık alanlarda, kapalı mekanlarda, toplu taşıma noktalarında aynı zamanda güvenlik seviyesi gelişimi gereksinimi duyulan her bölgeye ve her noktaya uygulanır. İşletmenize ihtiyaç duyduğu şekilde yapılandırma seçeneğini sunar. Güvenlik girişi, çıkışı olan alanların merkezi yönetiminize bir kat daha güvence eklediği gibi, erişim kontrol yazılımlarını saniyeler içinde canlı izleme ve yönetme gücüne sahip olmanızı sağlar.

Bkz. access kontrol nedir?

ZKSoftware maliyet düşürücü güvenlik seçenekleriyle, %50 oranında işletme masraflarından ve iş gücü harcamalarından tasarruf edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için.

turnike geçiş sistemleri fiziksel duvarınız

Kuruluşunuzu daha iyi koruyun

Hassas odalarınız, işletme giriş alanlarınız, yemekhane bölgeleriniz veya genel anlamda her yere farklı seçeneklerin olduğu turnike geçiş ürünlerinin uygulanması önemlidir. Büyük veya küçük işletmelere göre esneklik kazanan parmak izli turnikeler.

Parmak izinin geçerli olmadığı yerlerde yüz tanıma sistemli turnikelere yönelin. Şirket içinde, değer verdiğiniz mülkünüzün görebileceği saldırılara, izinsiz girişlere ve daha fazlasına kısıtlama getirin. Felaket senaryolarına göre hazırlıklı olun. Kendi güvenlik merkezi çemberinizi seçin ya da ZKSoftware ZKFlex, turnike sistemleri ürünlerinden profesyonel kadromuz tarafından hazırlanmış güvenlik paketlerini yapılandırın ve görüntüleyin. Turnike geçiş ürünleri boy tipi, bel tipi, yarım boy, vip swing gate veya tripod turnikeli sistemler olarak incelenir.

Uygun fiyatlı turnikeler

Düşük maliyeti kazandıran, dakikalar içinde kurulumu yapılan, Türkiye’nin her noktasına entegrasyon ve esneklik imkanı veren bütçenize uyumlu ürünler bütünü. Yalnızca dahil ettiğiniz cihazlar ve toplam ürünlere göre fiyat ödeyin, sürekli değişkenlik göstermeyen sabit fiyatlara sahip olun.

Fiyatlandırma bilgisi alın.

zksoftware turnike geçiş sistemleri üstün kalite güvenlik cctv kamera sistemleri marketi

Kapasite bazlı güvenlik erişilebilirliği

Süper güvenlik çözümlerini kurabilir, tek taraflı geçiş turnikeleri veya anti-passback yapabilen üst düzey gelişim kazandıran kontrol mekanizmalarını devreye alırsınız. Ölçeklendirme seçenekleriyle, bir nokta üstünden bütün ofislerinize erişim kontrol access gibi yetenekler katın. İzinsiz girişlere ya da çıkışlara engel olun. Anında takip yapabileceğiniz canlı-izleme görüntüleme sistemleriyle, kimin işletmenize adım attığını görün. Resepsiyon tarafında devreye alabileceğiniz hızlı geçiş turnikeleriyle, kartlı veya parmak izli tanıtma işlemlerini kolaylıkla saniyeler içinde oluşturun. Yeni oluşturulan personeller cihazlarınıza hızlıca aktarılır ve geçiş kontrol deneyimine hazırlanır.

ZKSoftware access geçiş kontrol çözümleri bütünüyle, kuruluşunuza gereken değeri verin. Global ölçekte bütün cihazları kontrol altında tutabilir, hareket verilerini saniyeler içinde alırsınız ve kolayca yönetimi yapın. Böylece kullanıcılarınız, rahatlıkla sisteme dahil olurken, hızlı geçiş sistemleri çözümleriyle güvenlik konusunda aklınızda soru işareti kalmaz. Mülkünüz, çalışanlarınız ve bütün işletmeniz yüksek teknoloji koruma altında tutulur.

İhtiyaçlarınıza odaklı çözümler

İhtiyacınız olan güvenlik düzeyini turnike ürünlerimiz ve biyometrik çözümler bütünümüzle aktif edin. Hemen kullanmaya başlayın, saatler içinde işlemleriniz tamamlansın ve yüksek düzey biyoteknoloji gelişimine ev sahipliği yapın.

Şirketinizin yapısına göre keşif yapılsın, istenilen ürünler gün içinde size teklif geçilir ve iki iş günü içinde ürünler sizin elinizde olur. Günümüzün hırsızlık olayları, mülk bazlı hasar girişimleri veya eksik güvenlik açıkları yüzünden büyük çaplı maliyet artışları yaşanıyor. Bunun önüne geçmek, daha güçlü çözümleri, daha uygun fiyatla elde etmek ve devreye alabilmek ZKSoftware turnike sistemleri çözümleriyle daha kolay.

Yüksek segment turnike güvenliği

ZKSoftware üst düzey turnike ürünleri ölçeklenebilir, kapsamlı, tam yönetilebilir seviye de kolay arayüzü ile sizi zorlanmadan adapte olmanız için hazırlıyor. Başlangıç rehberlerimiz ve eğitici videolarımız tüm ihtiyaçlarınızı hemen gidermeniz açısından etkileyici sonuçlar elde etmenizi sağlar.

zksoftware turnike geçiş sistemleri gelişim katsın

ZKSoftware ile erişim geçiş kontrol imkanlarınızı geliştirin

Turnikeli geçiş sistemleriyle bağlantısı kurulabilen, standalone cihazların dışında, panel bağlantısına ihtiyaç duymadan bağımsız biometrik cihazlar ve terminallere sahip olun. Bu sistemleri yazılım arayüzünde tanıtmak, zaman dilimi ataması yapmak, departman bazlı, kapı bazlı koruma erişim önlemleri hazırlamak çok basit. Kısa sürede access geçiş kontrol yazılımınızı kurun ve sistemi aktif olarak hazır konumda tutun. Tüm kapılarınızı kontrol edebilirken, turnike sistemleriyle bağlantı sağlayabilen hem standalone hemde access kontrol paneli gibi işlevsel aygıtlarla çalışın.

Geçiş kontrol paneli, access bakımından düşük maliyetli, uygun fiyatlı çalıştırma zorluğu olmadan kullanılan, birden fazla RS232 bağlantılı okuyucuları takabileceğiniz sistemler bütünüdür. Bu sayede, işletme maliyet masraflarınızı düşürürken, kesintisiz iletişim, kapı ve turnike tetik verme mantığını dahil edebilirsiniz. En üst düzey bileşenler ile oluşturulan inbio access paneli, c3-400 serisi veya daha da hızlı inbio pro serisi kontrol ünitelerini hemen çalıştırın. Bu panellerin yönetimini sağlayan, ZKFlex Access merkezi yönetim platformu ya da ücretsiz olarak paylaşılan ZKAccess 3.5 kontrol paneli yazılımını kullanın.

Tam anlamıyla ölçeklenebilir, esnek, gelişmiş segment yönetim olanaklarını, kuruluşunuz için kritik olan girişleri ve çıkışları senaryolarınıza göre uyarlayın. Güvenliği elde etmenizin dışında, takip edilebilirlik, personel yönetimi gibi daha etkili merkezi kontrol mekanizmaları ve hizmetleri bütününü saniyeler içinde kullanın.

En zorlu güvenlik ihtiyaçlarınız için ZKSoftware ZKT serisi turnike’yi kullanın.

gelişmiş özellikler ve zksoftware turnikeleri

Turnike geçiş yönetim sistemleri başlıca özellikleri

  • Kuruluşunuza kapsamlı erişim access geçiş kontrol hizmetini sağlama imkanı
  • Hızlı geçiş kontrol veya vip geçiş seçenekleriyle esnek tutulabilen ürünler
  • Parmak izi okuyucusu, biyometrik sistemler ile bütünlüğü koruyun
  • Yüz tanıma sistemine entegre olabilen turnikeli giriş kontrol cihazları
  • Kartlı ve şifreli geçiş sistemlerini etkili kullanın
  • Kullanım alanları oldukça büyük çaplı olan, hapishaneler, hastane, avm, holding, plaza, ofisler, halka açık alanlar, metro istasyonu, havaalanı, toplu taşımacılık gibi sektörlerle entegre edilir

Çeşitli kullanım alanları, yüksek güvenlik seviyeleri, merkezi yönetim hizmeti platformlarıyla birlikte çalışın kötü amaçlı girişim sağlamayı deneyen kişileri engelleyin. Fiziksel güvenliğinizi en üst düzeye taşırken, uyumlu ve hızlı sistemleri karşılayın.

Turnike geçiş sistemleri işleyiş tarzı

ZKSoftware güvenli merkezi turnike yönetim sistemlerini devrey aldığınızda, ZKSoftware biometrik cihazlarına anında bağlanın ve izlemeye başlayın. Kuruluşunuzun içindeki personeli hem takip edebilir, aynı zamanda geçiş kontrol sistemleriyle beraber kullanımına izin verin. Tüm cihazlarınızı neredeyse anlık olarak inceleme altında tutun. Kişilerin giriş ve çıkışlarını siz kontrol edin. Daha güvenli, daha hızlı, yönetilebilir ve esnek access geçiş kontrol imkanlarını en üst düzeyde kullanırsınız.

Anlık analiz altyapısı sayesinde turnike geçişlerinden alınan verileri analiz edebilir ve raporlama kısmında ya da hareket tarafında önemli bilgi haline dönüştürürsünüz. Kimlerin işletme içinde olduğunu, hangi kapıların kullanıldığını, hangi turnikelerde giriş yoğunluğu olduğunu takip altında tutun. Fiziksel izinsiz giriş tehditlerine yönelik koruma sağlayan sistemler topluluğu.

Olağandışı hareket yapıldığında, izinsiz geçiş uyarısıyla kişinin erişimi engellenir ve binaya girişleri yasaklanır. Bazı cihazlarımızda bulunan kara liste özelliğiyle plazalara girişlerde daha iyi filtreleme yapın. Güvenlik personelinizin, erişim kısıtlama tarafında yaptığı yeni kart tanıtmaları, ziyaretçilerin eklenmesi ve yönetilmesi gibi çeşitlilik katıcı özellikleri turnikelerle bütünleştirin ve anında aktifleştirin.

Zaman kontrol sistemleri konusundaki uzman ekiplerimiz, size özel tasarladığı access geçiş kontrol ve turnike sistemleri çözümleriyle güvenliğinizin dayanıklı olmasını sağlar. E-posta rapor gönderimi sayesinde herhangi bir etkinlik anında haberdar olabilirsiniz. Belirlediğiniz kullanıcılar, mail adresleri, eposta sunucunuz ile iletişime geçer ve direkt rapor analizini görüntülenmesi için tasarlar.

Büyük çapta cihaz kurulumu olan işletmelerde, turnike, turnike cihazı, parmak izi ve yüz tanıma gibi sistemlerin içindeki personeli çoklu doğrulama yöntemleriyle geçişlerini dağıtın. Alternatif olarak sunulan, birden fazla yöntemle giriş ile daha fazla artırılmış koruma etkinliği kontrolünü elde edin.

bel tipi vip turnikeler

Bel turnike geçiş sistemleri ürünlerini keşfedin

ZKSoftware’de detaylı, çeşitli geçiş kontrol kaynakları bütünüyle aynı anda ilerleyin ve güvenlik odaklı bel tipi turnike modellerini kurun. Bel tipi turnike, tripod turnike veya vip swing gate ürünleri gibi çeşitli ZKSoftware serisi turnikelerinin devreye alınması yanı sıra, access geçiş kontrol, üye takip ve öğrenci takip sistemi gibi çözümleri kapsayan seçenekleri değerlendirin.

Bel tipi turnike modelleri hakkında daha fazla bilgi.

Boy turnikeleri ve geçiş ürünleri

Boy turnikesi ürünleri, yüksek kapsamlı güvenliği stadyumlara, inşaat alanlarına, holdinglere, tema parklara, eğlence merkezleri, metro istasyonları ve halka açık olan bütün bölgelere entegre etmenizi sağlar. Yüksek performans dönüş gücü, dayanıklı askeri seviye materyaller ile kapsamlı güvenlik çözümleri.

Boy turnike modelleri hakkında daha fazla bilgi.

Saatler içinde bir ZKSoftware turnike sistemini entegre edin, access geçiş kontrol sistemleri ve kapsamlı güvenlik erişim denetimi gibi modüler yapıdaki hizmetler bütününe sahip olun.

Size zaman kazandıran, maliyetinizi düşüren, varlıklarınızı korumanıza ve mülk güvenliği elde etmeniz için gereken her şeyi elde edin.

Daha fazla bilgi için iletişim bilgilerinizi bırakın, sizi arayalım.