Turnike geçiş sistemleri - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

zksoftware turnike sistemleri ile işletmenizin kurumsallık düzeyini artırın

Hızlı Geçiş  ve Turnike Sistemleri Ürünlerimiz

Üst Düzey Kartlı ve Şifreli  Turnike Sistemleri 

Genellikle giriş-çıkış trafiğinin yüksek olduğu uygulama yerlerinde, basit ama güçlü ve güvenliğin sağlandığı giriş çözümleri işletmelerin isteklerini karşılamak adına tasarlanmış turnike sistemleri kullanıcılara sunulmaktadır.

Turnike sistemleri kullanım amaçları, ziyaretçilerin herhangi bir işlem yapmadan girmek istediği binalara izinsiz girişlerini engellemektir. Uygulamalarda lobi girişleri genellikle resepsiyonist veya güvenlik görevlisi tarafından incelenmekte ve binalara giriş yapan ziyaretçileri takip etmektir. Kontrolün yapılmadığı yerlerde güvenlik seviyesi düşük olacaktır.

Yukarıda belirtilen güvenlik açıklarını kapatmak ve üst düzey koruma sağlamak adına ZKSoftware tripod sistemler, boy turnikeleri ve flap sistemleri tam anlamıyla girişlerde güvenliği sağlayacaktır.
Kullanım Alanları :
Devlet Kurumları
Fuar Merkezleri
Elektronik Fabrikaları
Hapishane
Oteller
Spor Salonları
Yemekhane, Alışveriş Merkezleri
Okul, dershane ve yurtlar

Güvenli geçiş kontrol çemberinizi oluşturun, daha fazla etki alanını kontrol edin ve hızlı geçişe imkan verin.

Kuruluşunuza gereken özeni gösterin

ZKSoftware tripod ve boy turnike sistemleri, işletme gereksinimlerinin hızlı bir şekilde teknik güvenlik ihtiyaçlarıyla beraber dönüştürülmesini sağlayan hızlı geçiş akışları oluşturmanızı sağlamaktadır. Güvenlik kontrol noktalarınızı kısa sürede oluşturabilir ve fiziki korunma şartlarını özelleştirebilirsiniz.

Tripod turnike hızlı geçiş kontrol sağlarken, ZKSoftware bünyesindeki inbio kontrolör panelleri veya standalone cihazlarımızı kullanır. Üst düzey güvenlik ile kuruluşunuza ihtiyacı olan özeni göstermeniz için her şeyi düşündük.

Kuruluşunuza ait hızlı geçiş bölgelerine tripod veya boy turnikelerini entegre edebilir, access geçiş kontrol yazılımı arayüzünde işlemlerin doğru şekilde çalıştığından emin olmak için durumu, canlı-izleme ekranı üstünden takip edersiniz.

Farklı lokasyonlar üstüne kurulan/montajı yapılan turnike sistemleri, canlı izleme ekranında özellikleriyle beraber bütün çalışanlarınızın giriş-çıkış durumlarını sergiler. Otomatik hareket kayıtları oluşturma durumlarıyla ilgilenir ve size sadece takip etmek kalır.

ZKSoftware turnike sistemleri, işletmenizi ve iş yerindeki çalışanlarınızı korumak için kötü amaçlı geçişleri veya yetkisiz erişimleri sürekli olarak takip eden bir fiziksel güvenlik hizmetidir. Yazılım sayesinde kişilerin ve mülklerin etkinliklerini detaylı olarak raporlar, mülkünüzün olası tehditlere karşı sürekli analiz edilerek takip halinde kalmasına izin verirsiniz.
ZKSoftware access geçiş kontrol yazılımı ile Tripod turnike sistemleri, parmak izi tanıma, kartlı geçiş, yüz tanıma gibi donanımları beraber kullanabilirsiniz.

Turnike sistemleri; işletmenize gereken özeni göstermeniz için sürekli dış güvenlik tehditlerini engelleyen yapıda, hizmet bakımından tehlike çemberini dışarıda tutarak erişime izni olmayan yapıdaki bölgeleri korur.

ZKSoftware konusunda uzman yazılım ve donanım ekipleriyle yaptığı ar-ge çalışmalarını tamamen korumanızı üst düzeye çıkarmak için değiştirdi. Tercihlerinize göre şekil alan projelerinize istediğiniz çözümü sunabilmek adına sistemlerimizi geliştirdik.

Sizin kesin yetkiniz olmadan kuruluşunuz da kimsenin hareket etmesine izin vermeyin, hassas bilgilerin olduğu odalara veya mülk güvenliğinin sağlanması gereken alanlara giriş ve çıkışları yasaklayın.

Olası tehditleri hemen engelleyin

Daha stabil işletme güvenliği, daha güçlü sistem altyapısıyla gözünüz arkada kalmasın. Sistem verilen yetkiler doğrultusunda çalışmasını sessizce sürdürürken, siz daha önemli işlere odaklanırsınız. İşletmenizin karlılık oranını artırırken, maliyet oranlarını düşürün.

Sektörde kendini kanıtlamış güvenlik sistemlerimiz sayesinde gereken önemi kuruluşunuzun kapasitesini artırırken sağlamış olun.

Nasıl Çalışır?

ZKSoftware hızlı geçiş turnike ürünleri fiziksel güvenlik noktaları oluşturan, belirlediğiniz bölgelere kurulumu yapıldıktan sonra tehlikeli veya yetkisiz geçişleri denetleyen işletme güvenliğinde ilk sırada yer alan bir hizmettir. ZKSoftware turnikeleri ile PDKS ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve access geçiş kontrol gibi sofistike görevleri yerine getirirsiniz.

ZKSoftware erişim geçiş kontrol yazılımları yardımıyla kısa kurulumun ardından, turnike sistemine bağlamış olduğunuz cihazları aktif edin. Başarılı aktivasyon işleminden sonra sıra canlı-izleme ve kontrol noktası bazlı kısıtlamalara geliyor. Kurumunuzda çalışan personele yetkilendirme yaparak; departman, bölüm veya kapı bazlı güvenlik protokolünü takip eden giriş ve çıkış kontrol sınırınızı belirleyin.
Ekstra yazılıma ihtiyaç duymadan mevcut altyapınıza kurduğunuz ZKSoftware güvenlik merkezi sistemiyle yönetimi elde edin.

  • Parmak izi tanıma sistemiyle turnike geçiş
  • Yüz tanıma sistemi ve turnike geçiş
  • Kartlı ve şifreli turnike geçiş sistemleri

Sürekli olarak analiz edilebilir verilere ulaşmanız için yazılımın anlık veri alma sisteminden yararlanın. Turnikelerin içindeki personel takip ve erişim kontrol cihazlarından alınan verileri raporlara dönüştürebilir; gelişmiş erişim izinlerinizi tasarlayabilirsiniz.

Kuruluşunuzun korunma alanındaki iyileştirmelerini yakından takip edin, süreklilik kazandırın. Verimli güvenlik protokolü ve yönetim merkezi gibi özellikler katı güvenlik market pazarındaki önlemlerimiz ile sizi daha iyi koruma altında tutuyoruz.

Akıllı tehdit yönetimi

ZKSoftware güvenlik yönetim merkezi, turnike sistemleri ile bağlantıları başarılı şekilde yapar ve size eşsiz kalitedeki cihazlarımızın getirmiş olduğu performans elementlerini sergiler.

ZKSoftware güvenli geçiş kontrol yazılımlarıyla turnikelerini yönetirken, senaryolar oluşturabilir ve felaket anında turnike kollarının tripod olması özelliğinden yararlanırsınız.

Tripod turnikeler tehlike esnasında acil çıkışları kolaylaştırmak için aşağı düşen kol sistemine sahiptir. Böylelikle insan akışında tıkanma yaşanmadan kritik alanların boşaltılması dakikalar içinde tamamlanır.

İşletmenizin çalışanlarına gereken özeni gösterin, onları herhangi kötü senaryolara karşı koruma altına almayı unutmayın.

Gerekli tedbirleri anında alın

Raporları görüntüleyerek canlı-izleme hareket konsolu üzerindeki bilgileri analitik veriye dönüştürün. İşletme güvenliği hakkında güvenlik amirleri ve yetkililerin daha iyi yönetimi elde etmesini sağlarken, işletme ve mülk güvenliğini en üst kalitede sağlayın.
Güvenlik sistemlerimizi birbirine entegre ederek çeşitli kombinasyonlarla daha büyük koruma çemberi oluşturun ve aklınızda soru işareti kalmasın.

Turnike Sistemleri Avantajlar

Geniş çaplı güvenlik önlemleri

ZKSoftware turnike sistemleri, kuruluş altyapınız için önem arz eden alanların etkinliklerini ve giriş-çıkış bilgilerini devamlı olarak izleyerek geniş güvenliği garanti eder. ZKSoftware access geçiş kontrol ve kartlı geçiş sistemleri; ZKAccess, teknik açıdan size olumsuzluk yaratmayan platformlara ev sahipliği yapar. Cihazlardan alınan güncel hareket verileri akışa çeviren entegre veri transferi sizi konfora ulaştırır.

Çalışanlarınızın günlük davranışlarına ve giriş senaryolarına göre, erişim kontrol saatlerini değiştirebilir veya kısıtlarsınız. Daha belirgin olması açısından giriş noktalarına 24 saat izin tanımlama yapabilir, 12 saatlik dilimlere bölebilir veya yetkisiz kara bölgeler oluşturun. Tercihleri size bırakmak için çeşitli senaryo seçenekleri ve ayarlama profilleri oluşturduk. Eğer isterseniz sık kullanılan güvenli geçiş kontrol turnike profillerini tercih edebilir veya işletmenize en uygun olanı kendiniz tasarlayın.

Zengin tehdit analizi ve geçiş kontrol  engelleme tercihleri

Kuruluşunuzun başına gelebilecek fiziki tehditleri önceden bilin ve bunları önlemek adına turnike sistemlerini kullanan geçiş kontrol ağınızı oluşturun. Güvenliğinizi garanti altına alabilecek, davetsiz misafirlerin kuruluşunuz içinde izinsiz gezmesini engelleyen sistemleri dahil edin.

Meydana gelebilecek hasarların önüne geçen çözümlerle, BT yönetimi tarafından idaresi kolay olan turnike ve geçiş kontrol sistem topluluklarını basit entegrasyon seçenekleriyle uygulayın. Tehdit analizi (TA) sistemi sayesinde ZKSoftware access geçiş kontrol ve turnikeleri senkronize analiz ağınızı geliştirir. Raporlama seçeneklerine göz atarken davetsiz kişilerin engellenmesini sağlayan güvenlik tedbirlerini izlersiniz.  Emniyet güçleri, okullar, avmler ve daha birçok alanda kullanım yaygınlığı oluşturan günümüz toplum koruma seviyesini tercih edenler daha rahat ve güvende hissediyorlar.

ZKSoftware turnike sistemleri yazılımlara veri aktaran cihaz yönetimi algoritmasını kullanır ve hangi kapıdan kimin geçeceğini tespit etmenize izinsiz girişleri kısıtlamanız için en kolay yöntemleri size verir.

Yüzlerce firma ZKSoftware turnike sistemlerine Kuruluşların güvenliği için tercih ediyor

Hızlı, çabuk güvenlik seçeneklerini esnek ve geliştirilebilir yapıda sunabilen ürün yelpazemiz; risk seviyelerini daha iyi anlayıp tedbir almanız için çalışıyor.