Tripod Turnike Ürünleri - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Tripod Turnike Ürünleri

tripod turnike ürünleri

Geçiş kontrol hakkında yapılan geliştirmeler, erişim denetleme ve access geçiş kontrol gibi sistemlerin bel kemiğini oluşturan tripod turnike ürünleri günümüz teknolojilerinde en çok tercih edilen sistemler arasındadır. Güvenilir girişlerin oluşturulmasını sağlayan, yüksek kapasite insan yükünü kısıtlanmış biçimde bir noktadan diğer noktaya korumalı olarak transferinde rol edinen tripod turnike modelleri kurumsal güvenlik çemberinin en önemli oyuncularındandır. Kuruluşunuzun güvenlik politikalarını oluşturmasında, fiziksel güvenlik denildiğinde akla gelen boy turnikeleri, vip, swing gate, tripod, fast gate ve hızlı geçiş turnike modelleri en etkili erişim denetleme kontrol cihazlarını oluşturur. Bu tripod turnike ürünleriyle birlikte çalışan kartlı, şifreli, parmak izli, yüz tanıma ve avuç içi okuma cihazları da geçişlerin yapılmasına olanak veren kısıtlama oluşturucu cihazlar arasındadır.

Yüksek kapasitelerde insan akışı, denetleme gerektiren ve kısıtlama alanları tanımlanarak girişlerin güvenli biçimde sağlanması bazı noktalarda önem arz etmektedir. Böylelikle, kısıtlaması yapılan alanın izinsiz girişlerin önüne geçilerek daha etkili ve yüksek boyutlarda korumayı aktive etmesi çok kolaydır. ZKSoftware olarak toplu taşıma alanlarına girişlerin, stadyum, halka açık korumalı alanların en etkili biçimde korunmasına özen gösteriyoruz. Düşen kol hızlı geçiş turnike ürünlerimiz bu  yerlerin daha güvenli hale getirilmesinde çok sık olarak tercih edilmektedir.

 

Tripod Turnike Genel Açıklama

ZKSoftware tripod turnike modelleri parmak izli, kartlı, şifreli ve yüz tanıma sistemlerine entegre biçimde çalıştırılmaktadır. Sistemleri canlı izleme özelliğine sahip ZKFlex Access kontrol yazılımlarıyla sürekli olarak denetlenebilir hale getirerek bilgi işlem departmanlarına daha kolay halde sunulması planlanmaktadır. Ürünlerimizi kullanan kuruluşlar tripod turnike modellerini yaygın biçimde 7/24 takip altında tutabilmektedir. Güvenilir ürünlerimiz sayesinde,  turnike ihtiyaçlarını ülke ve dünya çapında kolaylıkla tercih edilebilir seviyelerde kılmaktayız. Sağladığımız ürünler ZKTeco turnike sistemleri olarak piyasada yerini almaktadır. Hızlı, stabil, kesintisiz sürdürülebilirlik seviyelerini garanti altında tutan geçiş kontrol sistemleri sayesinde en çok tercih edilen marka ünvanını kazanmıştır.

ZKSoftware access geçiş kontrol, personel devamsızlık takip ve yönetim platformları arasında ikinci sırada yer alan ve çok fazla alanda kullanım yetkilerine sahip olan sistemler sayesinde daha verimli ve güvenli kuruluş düzeyleri hazırlanmaktadır. Birden fazla düşen kol turnike sistemi kurulumu işletmelerde tercih edilirken en çok entegre okuyucu bakımından kartlı okuyucu ürünleri arasında SC403 sistemi talep görmektedir.

Teknik Özellikler

  • Güvenilir, paslanmaz çelik materyaller kullanılarak tasarlanmıştır
  • SUS304 paslanmaz çelik gövde ve  turnike kolları uzun süre çalışmayı garanti altına alır
  • Tripod turnike güç tüketimi elektro manyetik kilitlerin bekleme moduna alınması ile devreye alınır
  • Bakım ihtiyacını minimuma indiren yağlama sistemi
  • Yüksek kaliteli askeri seviye elektrikli bileşenler
  • Acil durum esnasında tripod kollar kendini bırakır
  • Pürüzsüz yüzey, açığa çıkmış vidalar veya civatalar bulunmaz
  • Ergonomik dizayn önceliklerine yer verilmiştir
  • Parmak izli doğrulama ve kartlı geçiş konusunda hızlı access kontrol işlevleri
  • ZKTeco ürün kalitesiyle üretilmiş turnike modelleri

Sizi arayalım

ZKSoftware marka ürünlere sahip olmak artık çok kolay. Canlı destek sistemimiz, randevu sistemi ve sabit numaralarımızdan iletişim hatlarımız her zaman size açık. Ürün tekliflendirme aşamasından anahtar teslim projelerinize kadar her türlü isteklerinize çözüm buluyoruz.

ZKFlex PDKS

İletişime geç.