Standalone Kart Okuyucular - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Standalone kart okuyucular

sc403 kart basma saati

standalone kart okuyucular avantajları ve sc405

Sektörel güvenlik sistemleri konusunda, bağımsız okuyucular ciddi anlamda yer tutarken Türkiye geçiş kontrol alanında standalone kart okuyucular en çok tercih edilen doğrulama aygıtları olarak belirlenmiştir. Mevcut teknolojilerin gelişimiyle, sürekli olarak ilerleyen bu işlevsel donanımlar güvenliğin garanti altına alınmasını sağlar. Üst düzey teknikler geliştirilerek performansı ve üretimi artıran personel devamsızlık kontrol sistemlerine göz atın.

Standalone kart okuyucular, geçiş kontrol üniteleri, RFID ve 13.56 Mhz gibi hayal edebileceğiniz her türlü kartlı geçiş aşamalarını kısıtlama süreleri yaşanmadan kullanın ve geliştirin. ZKSoftware standalone kart okuyucular, ZKSoftware turnikeli sistemler üzerinde veya yazılımınız işlevsellik konusunda size destek olur. Yemekhane takip sistemi, ziyaretçi modülü, access geçiş kontrol gibi yazılım hizmetleri üzerinde çalışmanıza izin veren cihazları inceleyin.

Farklı iletişim yöntemleriyle, kesintisiz veri aktarımı, personel yönetimi her daim size akıcı yönetim inceliklerini sağladığı için vakit kaybetmezsiniz. Kuruluşunuza gereken değeri verin. Özelleştirilmiş raporlama seçenekleri, uzman sistem altyapısıyla donanım tedariğini de aynı çatı içinde kullanın. Ölçeklenebilir standalone kart okuyucu ürünler, genel anlamda işletmenizin güvenlik oranını en üst düzeye taşımak üzerine tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra, personel devamsızlık takip sistemi, ziyaretçi modülü gibi detaylı hizmetleri de tek yazılım altında toplayabilir ve entegre edebilirsiniz.

Vakit kaybetmeden geçiş kontrol hizmetinizi anında çalıştırın ve kısa sürede kullanın. Size avantaj sağlayan, kurumunuzun gereken güvenlik önlemlerini hazır etmesini sağlayan standalone kart okuyucuları elde edin. ZKSoftware access geçiş yazılımıyla kolayca bir erişim denetimi etki alanı bölgesi yapılandırıp aktif edersiniz.

Dilediğiniz zaman geçiş kontrol parametrelerini değiştirin ve size özel kapı sayılarına göre giriş algılama parametrelerini yerleştirin. Örneğin; A kapısından giriş yapabilecek kişilerin sayılarını belirleyin, hangi personelin giriş yapabileceğini veya izinsiz olduğunu seçin ya da giriş saatleri ile kısıtlama getirin. O saatlerin dışında girişler yasaklansın ve güvenlik seviyeniz daha da artış göstersin.

ZKSoftware WC takip sistemi, tuvalet geçiş kontrol, halka açık noktaların ücretlendirme yoluyla geçişlere izin vermesi kolayca ekleyip çıkarın ve size özel girişleri hazırlayın. ZKSoftware kartlı geçiş standalone okuyucular ile, tek yapmanız gereken cihazların bağlantılarını aktif edip, yerel ağınıza bağlamak ve ardından yönetim paneli üzerinde bu cihazları etkinleştirmektir. Geri kalan senaryoları yazılım destek ekibimiz ile birlikte tamamlayabilir ya da Youtube başlangıç rehberi video serilerimiz üzerinden gereken eksiklikleri giderebilirsiniz. Kısa sürede çalışmaya hazır bir standalone kart okuyucular terminal setiyle devamlı olarak geçişleri kısıtlayın ve izinler tanıyın.

Kapılara departman bazında yetki tanımlayabilir, yeni cihazları ekleyebilir ve istemediğiniz senaryoları kaldırabilirsiniz. Standalone cihazlara bağlanabilen çapraz iletişim metoduyla birden fazla standalone cihazı da iletişim ağı içinde kullanırsınız. Her lokasyona kurulumunu yapabileceğiniz gibi, güvenlik duvarı üzerinden cihaza ait portlara izinler tanımlayıp bağlantı protokollerinizi genişletirsiniz. Branch ofislerinizi tek lokasyondan takip etmenin kolaylığını yaşarsınız.

Standalone kart okuyucular avantajları

ZKSoftware standalone kart okuyucular ile işletmenizin genel anlamda koruma altında olmasının yanı sıra, mal ve mülkünüze gelebilecek zararları da sıfıra indirgemiş olursunuz. Canlı izleme üzerinden kimlerin işletmenize giriş yaptığını görebilir, lokasyonel ve departman bazlı kısıtlamaları hazırlarsınız. Ölçeklenebilir olmasının yanı sıra, hizmet kapasitesi bakımından oldukça elverişli sistemsel yoğunluğu da çalıştırın. Erişilebilirlik alanında geçiş kontrol cihazı tedarik edip standalone kart okuyucular ve kartlı sistemler kapasitelerini bu kaynaklar ile sürdürün. Sürekli olarak bakım anlaşmaları kapsamında yazılıma veya donanıma gelebilecek herhangi bir problemde sizin yanınızda olan ZKSoftware ailesi ile çalışın. Güncellemelerden haberdar olmak için ZKFlex personel devamsızlık kontrol yazılımını elde edin ve bildirimleri anlık olarak alın.

Size özel tasarlanmış ZKFlex pdks esneklik düzeylerini genişleten, yükseltilebilir ve her zaman hizmet kalitesinin aktarımını bırakmayan yazılım hizmetidir. Sizde ZKSoftware standalone kart okuyucular konusunda satın alma işlemi yapmak istiyor ve ürünlerimizi tedarik zincirinize katmak isterseniz iletişime geçebiliriz.

SC403 kartlı geçiş cihazını inceleyin.

İletişim

İletişim bilgilerinizi bırakın mesai saatleri içinde destek personelimiz ve uzman müşteri temsilcilerimiz sizi arasın.