Spor salonu turnikesi - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Spor salonu turnikesi ZKSoftware

spor salonu turnikesi üye takip sistemi

ZKSoftware Spor salonu yazılımı, turnikesi ve geçiş kontrol cihazı ile yeni müşterilerinize güvenlikli spor salonu deneyimini yaşamasında yardımcı olun. Gelişen teknolojilerin sürekli olarak yenilenerek sunulduğu sektöre göre yenilenen sistemler ile ilerleyin. ZKSoftware spor salonu turnikesi tripod model, boy turnikesi, vip, engelli geçiş turnike modelleri olmak üzere farklı başlıklarda incelenebilir. Her türlü giriş çıkış noktasına uyumlu olması planlanan sistemler ile eşi benzeri bulunmayan güçlü erişim geçiş kontrolü uygulayın.

ZKSoftware spor salonu turnikesi yazılım servisi, işletmenize yenilikler ekleyen bir çok özelliği ve kolay kullanımı beraberinde getiriyor. Akıllı personel takip standartlarını yakalamanızı sağlayan spor salonu turnikesi geçiş sistemleri bütünlüğünde şirketinizin kazanç oranlarını uzatıyor ve yükseltiyor.

Geniş kullanım alanlarına sahip yazılım bütünleri hizmetlerimiz, kullanıcılara diledikleri şekilde raporlama yapmasına izin verirken esneklik sağlayan özellikler de sunuyor. Üst düzey işlem uygulama bakımından ve geçiş kontrol denetimlerini istediğiniz özgürlükte zaman kontrol sistemleri konfigürasyonları ile çalıştırın. Devam kontrol, personel yönetimi, personel takip ve access gibi işlevleri spor salonu turnikesi aygıtlarıyla tamamlayın. Bilgi işlem gücü, yazılım spor salonu yönetimi kısımları, müşteri memnuniyeti ve güvenliği gibi başka diğer yazılımlara ihtiyaç duymadan tek çatı altında birleştirin ve kullanın. Erişim denetimi ihtiyaçlarınıza son derece etkili biçimde yanıtlayabilecek sistemler ile kullanımınızı artırın. Spor salonu turnikesi çeşitleri sürekliliği kazandırmak için oluşturuldu.

ZKSoftware spor salonu turnikesi yazılımı

Bu özellikleri daha yüksek kapasitelerde düşük maliyet oranlarıyla birlikte kullanırken, bütçenize zarar vermeyen esneklik oranlarını ölçeklendirin ve güvenilirlik ile gelişiminizi artırmaya yardımcı olacak hizmetlere sahip olun.

Spor salonu turnikesi ürünleri arasında ZKT  serisi cihazlar, Vip turnikelerimiz arasında yerini almış Vip Swing gate SBT-1000 serisi turnikesi bulunmaktadır. Tripod düşen kol özelliğini kullanan turnikeler acil durumda açık duruma gelerek müşterilerinizin ve sizin rahatlıkla işletme çıkışlarını kullanmanızı sağlar. Basit öğreticilerle daha iyi adapte olabilir, ürünlerimizi hızlı biçimde sisteminize entegre ettiğimiz gibi kısa sürede kullanmaya başlarsınız. Öğretici videolarımız genellikle kısa olmakla beraber aradığınız bölümlere özel olarak tasarlanmıştır. Youtube kanalımızda bu eğitici içeriklere erişebilirsiniz.

Erişim geçiş kontrol uniteleri, kontrol panelleri, slave okuyucular, kartlı geçiş ürünleri, yüz tanıma ve daha fazlasına Türkiye genelinde kurulumlarını yapıyoruz. Bayii kanalımızla istediğiniz noktaya kurulum gerçekleştirirken Ankara, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Erzurum ve daha bir çok ilimizde spor salonu turnikesi geçiş sistemi kurulumlarımızı sayısız kez tamamladık. İşlem akışı bakımından spor salonu yetkililerine ve sahiplerine kolaylıklar sağlayan spor salonu turnikesi ürünleri güvenliğinizi oluşturmanızda size yardım eder. Uygun fiyatlı tripod turnike modellerimiz ile birleştirilen parmak izi okuyucu cihazları da kesintisiz olarak 7/24 kullanabilirsiniz. Daha fazla güvenlik isteyenler için dış ortam veya iç ortam IP ya da analog kameralarımız mevcuttur.

Şirketinizin güvenliğini en kısa sürede etkinleştirin ve mülkünüze zarar gelmesinin önüne geçin. Projelerinizle uyumlu biyometrik okuyucularımız, kartlı geçiş sistemlerimiz, x-ray cihazları, kapı dedektörleri ve turnike sistemleri ile güvenlik merkezi durumundayız. En çok tercih edilen ürün gamımız, daha etkili büyümenize yardım etsin.

 

Anında kullanmaya başlayın

Yazılım, donanım bütünlerini dakikalar içinde kurun ve çalıştırın. Hiçbir ek masraf ödemeden sahip olduğunuz sistemlerimizde lisans bedelini tek sefer ödersiniz. Yazılım lisanslarımız ömür boyu olmakla beraber size ekstra ücret oluşturmaz. Yalnızca çalıştırdığınız yazılım hizmetleri için ödeme yaparsınız. Gerçekten hızlı, canlı izleme özellikli, geçiş kontrol denetimini size kısa sürede oluşturmanıza izin veren ücretli veya önizleme sürümüne sahip yazılımlarımızı deneyebilirsiniz.

ZKSoftware spor salonu turnikesi sistemleri bütünlüğünüzü oluşturduğunuz şirketinizin güvenli hale gelmesine yardım eder ve sizi korur. Müşterilerinizin daha güvende hissetmesini sağlarken, yaptıkları sporları daha etkili biçimde gerçekleştirmesini ve keyif almasını sağlayın. Hırsızlık oranlarını ciddi oranda düşüren turnike sistemleri ile güvenlikli ortamlar en çok tercih edilen ürün kategorileri arasındadır.

Daha fazla bilgi

Spor salonu yazılımı hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sizi arayalım ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi verelim.

ZKFlex son teknoloji PDKS yazılımı.