Sinyal Kesici Jammer Etkisi - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
sinyal kesici bina

Günümüzde sinyal kesici cihazları büyük ölçüde devlet güvenlik birimleri tarafından ve üst seviye yetkililerin korunması durumunda sıklıkla tercih edilmektedir. Bölgesel koruma veya bir alanı telekomünikasyon açısından devre dışı bırakılması istenildiğinde yaygın olarak aktif edilmektedir. Aktif kontrol ve aktifzaman gibi işlevsel koruma biçimini entegre etmek açısından büyük önem taşırlar.

Area denial işlevsel sistemleri bakımından da iletişim evresinde devre dışı bırakma bölgeyi saf dışı etme gibi unsurlarda askeri veya emniyet gücü yöntemlerinde kullanılabilir. Savaş alanlarında, şehir içi koruma güvenlik çemberi oluşumunda yer alan ve düşmanın ya da tehlike unsurunun hareket kabiliyetini zayıflatmak için tercih edilir. Anti-erişim geçiş kontrol adı altında sunulan büyük çaplı güvenlik önlemlerinin alt kategorileri arasında sayılabilen jammerlar ülkemizde de mevcuttur.

Sinyal kesici, jammer ve bölge engelleyici faktörlerin uygulandığı alanlar genellikle, miting alanları, üst seviye devlet görevlisi koruması, jammer arabaları, sinyal önleyici güvenlik çemberi noktalarıdır. Güçlü kullanım alanlarına sahip olan cihazlar özellikle askeri seviye materyallerden üretilmiş olmakla beraber, elektronik tehditleri devre dışı bırakırlar.

Kurulumları itibariyle en üst düzey güvenliği belli bir alan boyunca sağlayabilirler. Örneğin; çelik dayanıklı duvarların elektronik aygıtlarla patlatılmasını önleyebilirler. Duvar arkasına yapılan montaj özelliğiyle, çelik tarafın patlayıcı ile etkisiz hale getirilmesini engelleyen Radyo frekansı kullanan patlayıcı cihazların belli bir mesafe boyunca devre dışı moduna alması ile bilinir.

Sinyal kesici jammer cihazları, uzaktan patlatılabilen radyo frekansına sahip cihazların veya insansız drone araçlarının (İHA) gibi işlevsel sistemlerin kapatılmasına yarar. Faydalı, etkili, güvenilir, güvenlik önlemlerini tek noktada birleştirerek rahatlıkla aktif edebilirsiniz.

Sinyal kesici iletişim engelleyici

Sinyal kesici cihazlar gelişimini devlet tarafından desteklenmiş iletişim başkanlığı gibi birimler tarafından özel olarak tasarlanır. Her ülkenin kendine özel sinyal kesici jammer sistemleri mevcuttur. Düşman iletişimini kesmek için ve savaş sahası avantajını etkili biçimde oluşturmanıza yardım eden cihazlar arasında kritik öneme sahiptir. Patlayıcı maddeleri engelleme, bomba imha, telefonla, telsizle iletişimi kesme konusunda pratik merkezi yönetimlerini uygulamanızı sağlayan gelişmiş cihazlardır.

Portatif sinyal kesici cihazlar ise; herhangi bir radyo-telsiz iletişimini keserek, gizli, hassas toplantıları yapan devlet kurumlarının iletişimlerinin dinlenmesini engeller. Günümüzde bu tarz cihazların yaygınlaşması ve teknolojik yeniliklerle anti-istihbarat, anti-geçiş kontrol gibi deneyimsel faktörlerin de olduğu güvenlik önlemleri talep görmektedir. Bu yüzden, mevcut sinyal kesici cihazların gelişiminde iki katı daha fazla mesafeye sahip özelliklerde jammer ürünleri sistem olarak entegre edilebilir. Hassas bilgilerin dışarı sızmasını, iletişimin gizli kalmasını ve sürdürülebilirlik gibi kritik veri alışverişini tam anlamıyla muhafaza edersiniz.

Sinyal kesici açıklaması

Genellikle yaygın olarak, istihbarat engelleme birimleri, departmanları, destek operatörleri ve iletişim kesici jammer taşıma birlikleri tarafından sürekli kullanılır. Portatif modeller ise; araçlara entegre edilebilir ve hizmetlerini bu şekilde devam ettirirler. Güçlü iletişim kesici çözümlerin en başında gelen jammer sistemleri, büyük derecede kritik bilgiyi sorunsuz olarak engelleyebilir.

En önemli sinyal kesici işlevleri

  • Sinyal engelleyici, bozucu, jammer adı altında bilinen sistemler sayesinde portatif olarak yere monte edilebilir ve saldırganların elektronik cihazlarını büyük bir güvenlik alanında devre dışı bırakırlar
  • Portatif sinyal kesici cihaz, 2.5 metre etkili alanı devre dışı bırakabilir, ölçeklendirme yapmak gerekirse 2 farklı zırhlı duvarı koruyabilecek kapasitededir. Yükseklik olarak 2.5 metre duvarları tamamen koruyabilir ve tehditler tarafından patlayıcılar ile yıkılmasını engeller.
  • Sinyal kesiciler patlayıcı cisimler üzerinde etkili olabilir ve aynı zamanda bu uzaktan yönetimli cihazların kumandalarını da saf dışı bırakabilecek kapasitelere sahiptirler. Eğer saldırgan patlayıcı maddenin yanında duruyorsa, elindeki cihazın devre dışı kalması oldukça basittir.
  • Portatif yerleştirilmiş sinyal kesici duyulabilecek seviyede cızırtı sesi çıkarır, duvarın arkasındaki kişi bunu duyabilir.
  • Sinyal kesici jammer cihazlar oldukça etkili, bilgi erişim engelleme sistemleri olmaktadırlar. Aynı zamanda hem güvenlik fazlarında hemde sinyal engelleme, devre dışı bırakma aşamalarında, insansız drone araçlarının engellenmesinde büyük rol oynarlar. Yerden veya havadan yönetilebilen droneları tamamen etkisiz hale getirin. Korumak istediğiniz alanın jammerlar ile etkili biçimde savunursunuz.
  • Elektronik cihazları tam anlamıyla saf dışı bırakın ve hassas bilgilerinizin saldırganların eline geçmesine izin vermeyin.

Portatif sinyal kesici cihazları istediğiniz yere rahatlıkla bırakabilirsiniz. Koridorlar,dış ortam, iç ortam veya araçlara entegre edilebilir. Dış ortama kurulan sinyal engelleyici/jammer cihazları, insansız drone araçlarının koruma altına almak istediğiniz bölgeye girmesini engeller. Eğer iç ortama kurulum yaparsanız, aynı şekilde iletişimi engellediğiniz gibi, drone araçlarının içeri sızmasının önüne geçmiş olursunuz. Savaş alanlarında, zırhlı duvarların korunmasında büyük rol alan sinyal kesici cihazlar, güçlendirilmiş duvarları korurken arkasına monte edilen jammer ile tam engelleme sağlayın.

Uzaktan patlatma yoluyla devreye giren duvar yıkıcı patlayıcıları hemen devre dışı bırakabilir, vakit kazanırsınız.

Yeni websitemiz ZKGuard bekçi tur ve güvenlik sistemlerini ziyaret edin.

Access geçiş kontrol ve güvenlik merkezi yönetim hizmetlerimiz

ZKSoftware olarak, ZKGuard çatısı altında geliştirdiğimiz yeni nesil teknolojiler ve ürünler bütünüyle işletme güvenliğinizi sağlamanızda yardımcı oluyoruz.  Sinyal kesici jammer cihazları etkili ve güvenli oldukları için tehdit önleme alanlarında devlet emniyet birimleri tarafından terci ediliyor.

Tamamen yeni, bünyemizde geliştirilen access geçiş kontrol ürünleriyle, kartlı, şifreli, parmak izli, yüz tanıma teknolojisi kullanılarak kuruluşunuzun en ihtiyacı olan yerlerini korumanıza destek oluyoruz. Size özel geliştirdiğimiz altyapısal bakımdan sorun yaşamadan kullanabileceğiniz, hızlı, güvenilir, yüksek kapasite access geçiş kontrol ürünleri bütününe sahip olun.

Sizin için önemi olan her şeyi koruyun

Kuruluşunuzun hassas verilerini, iletişim merkezlerini, odalarını, geçiş noktalarını ve girişlerini tam kapsamlı güvenlik önlemleriyle çember altına alabilirsiniz. Üst düzey gelişmiş segment, ölçeklenebilir access geçiş kontrol inbio serisi panellerimiz, turnikeler, boy turnikeleri, x-ray cihazı ve bunun gibi daha fazla ürün çeşitliliğini kuruluşunuza getiriyoruz. ZKSoftware kuruluşunuza gereken değeri vermeniz konusunda size destek için hizmete hazır. Access geçiş kontrol, ZKGuard güvenlik sistemleri adı altında yaptığımız otomatik otopark bariyeri sistemi, bekçi tur saati sistemleri, xray ve kapı dedektörleri ile tehditleri olmadan önleyin. Mülkünüzün başına gelebilecek her hangi hasarı olmadan önleyebilmek büyük bir başarı unsurudur. Size sağladığımız yenilikçi çözümlerin bütünüyle, access geçiş kontrol taleplerinizi tek merkezi access yazılımı üstünden bitirebilirsiniz.

Güvenliğinizi artıran, stabilizasyon unsurlarını hemen çözebilen, inovasyon teknolojisinin getirisi ve uygun maliyet seçeneklerini değerlendirmenize izin veriyoruz. Güçlü, iletişim kuruluşun altyapısal önemini ortaya çıkarır, bunu bilerek hareket ediyoruz ve binlerce kilometre uzaktaki cihazlarınızı yönetebileceğiniz access geçiş kontrol merkezi yönetim sistemlerimizi aktif ediyoruz. Bu sayede, internet bağlantınızın olduğu her noktadan bütün ofislerinize erişim güvenliğini adapte edebilirsiniz.

sinyal kesici zksoftware

Tehdit Analizi ve Engelleme Hizmetleri

ZKSoftware tehditleri olmadan önlemenizi hedeflerken, sağladığı üst düzey X-ray cihazı, metal kapı dedektörleri, yüksek segmentlere sahip kapı geçiş kontrol cihazları bütünü hizmetleri ve ürünleri.
ZKSoftware access geçiş kontrol, ZKGuard; tehdit önleme merkezi yönetim sistemi ve aynı zamanda canlı izleme ve takip etme sistemiyle durum raporunu anlık olarak çıkarır. Akıllı güvenlik sistemleri sağlayıcısı olduğumuz alanlar arasına giren ZKSoftware access ürünleriyle, geçiş noktalarınıza gelen uyarıların kaynaklarını tespit ediyoruz, kimlerin hangi saatlerde, hangi odalara giriş yaptığı hakkında detaylı analitik veriyi size neredeyse anlık olarak sunuyoruz. Access control paneli üstünden bu verileri incelemenize ve raporlamanıza izin veren sistemler aynı zamanda hizmetler geliştiriyoruz.

Uygun maliyetle, ölçeklenebilir seviye, yerel olarak yetki ve yönetim işlevselliğini en üst seviyede kazanabileceğiniz hizmet platformu bütünü. Bütünleşik verileri raporlara çevirin, istediğiniz geçiş noktasına izin verin, geçiş izni olmasını istemediğiniz alanlara kısıtlamalar getirin ve sadece sizin kontrolünüzde olsun. Hassas mülk güvenliğini kurumsal seviyede sunabilen Türkiye’de tek sayılabilecek destek hizmetimizle her zaman yanınızdayız. Canlı-destek veya mail üstünden 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Güvenlik protokolü seviyelerini ayarlamanızda, oluşturmanızda ve zayıf akım projelerinizde gelişim, anahtar teslime kadar bizimle çalışın. Ayrıcalığa sahip ürünler ve yazılımlar bütününü müşterilerinize sunun, bu faydalı access geçiş kontrol sistemlerini dahil etmelerine izin verin.

Bağımsız kapalı devre sistemler geliştirebilirken, internet bağlantısı kullanan süreklilik katan WEB access ve WEB PDKS gibi hizmetler bütünüyle birleşik çalışın. İşletmenizdeki geçiş kontrolleri anlık olarak takip edebilirken, Personel devam kontrol sistemi özelliklerini de aynı anda kullanın ve tasarlayın.

profesyonel satış ekibi sizi arasın zksoftware

Daha fazlası

ZKSoftware bünyesinde bulunan etkileşimli ve geliştirilebilir access geçiş kontrol çözümleri, güvenlik sistemleri bütününe hemen sahip olmak için lütfen ürünler sayfamıza gidin.

Sizi hemen arayalım.

VF780 Yüz tanıma cihazını keşfet.