Şifrematik Göstergeç Cihazı - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
yk 1168 şifreli kartlı göstergeç cihazı zksoftware

ZKSoftware ürün gamı arasında bulunan şifrematik cihazı sistemleri personelin erişimine izin verirken, farklı lokasyonlardaki kapılardan göstergeç prensibiyle geçiş hakkı sağlar. Etkili biçimde, kısayoldan uygun fiyatla sahip olabileceğiniz ürün alternatifi kategorisine girmektedir. Seri olarak erişim yapmak istediğiniz noktalara bilgisayara bağlanma ihtiyacı duymadan gerçekleştirin. Daha hızlı, daha etkili ve güvenilirlik bakımından sorun yaşamadan erişim kısıtlama cihazlarını devreye alın ve aktif olarak kullanın.

Şifreli göstergeç cihazı ürünü YK-568 – Bilgisayar’dan Bağımsız

Şifreli ve kartlı cihaz SC 403 – Bilgisayar Bağlantılı

ZKSoftware firması olarak hedefimiz her işletmenin daha iyi güvenliğe sahip olmasına destek olmak ve bunları ürün aynı zamanda yazılım hizmetlerimizle kısa sürede gerçekleştirmektir. Yaptığımız yazılım odaklı gelişimler arasında access geçiş kontrol, üye takip, ziyaretçi yönetimi, personel devam kontrol yazılım hizmetleri ve daha fazlasıyla her türlü cihaz uygulaması bütününde aktif olarak zaman kontrolü sağlıyoruz. En uygun fiyatlı ürünlerin tedariğini sağladığımız gibi, güvenlik sorunlarını ortadan kaldıran gelişimiş teknoloji donanımları topluluğuyla üretimlerimizi artırıyoruz. Kaliteli cihazlarımız sistemsel ihtiyaçlarınızı BT taleplerinizi yanıtlayan seviyelerde erişim kolaylıkları verir.

En iyi güvenlik cihazlarını, kuruluşların karmaşıklaşan ve hızla ilerleyen fiziksel tehditlere karşı güvenlik önlemi alarak sağladığımız yüksek kapasite mülk güvenliği kapsamında oluşturuyoruz.

sc403 kart basma saati

Şifrematik geçiş cihazı başlıca özellikler

ZKSoftware işletme koruması, mülk güvenliği, fiziksel erişim denetimleri alanlarında yaptığı gelişimler doğrultusunda müşterilerine daha devamlılık getiren ve aynı zamanda sürekliliği garanti eden cihaz çözümleri sağlar. Fiziksel varlıklarınızı iyi biçimde koruyabilmeniz kritik önem taşır. Bunun farkında olduğumuz için ekstra maliyet oluşmasını engellemek, acil durum senaryoları ve hırsızlığa karşı önlemlerin en kısa sürede alınması gereklidir. Sağladığımız şifrematik göstergeç cihazları, pratik yapılara koruma sağladığı gibi kısayoldan size en hızlı çözümü getirmesi için tasarlandı. Bilgisayara bağlanmadan herşeyi manyetik kilitler ile entegre ederek gerçekleştirebileceğiniz gibi, selenoid veya bas-aç(strike) kilitler ile de dahil ederek çalıştırırsınız.

Yüksek kullanıcı kapasiteleri veya orta düzeyli kullanıcı kapasiteleri ile her türlü işletmenin çalışanlarını kayıt edebileceğini unutmayın. Sadece şirketler için değil, apartmanlar, avm, toplu taşıma servisleri veya erişim kısıtlamak istediğiniz her noktaya uyum sağlayan teknolojik radyo frekans kimlik doğrulama sistemleri. Biyometrik sistemler ya da biyometrik olmayan sadece RFID geneli olarak çalışan cihazları hemen dahil etmeye başlayabilirsiniz. Dakikalar içinde aktif edebileceğiniz zaman kontrol cihazlarını kullanırken, personelinizi tek bir tuşla sisteme ekleyin.

ZKSoftware şifreli göstergeç cihazları bütünüyle, modern çalışma alanlarınızı, mülkünüzü, işletmenizi, değerli eşyalarınızı basitçe koruyun ve fiziksel korumayı başarın. Hassas odalara, rack kabinetlere, bilgi işlem server merkezlerine sadece yetkili personel kapsamında girişlerin izin verilerek erişimini dahil edin. Hastanelerin ameliyathanelerine, hasta dinlenme odalarına kart okuyucu cihazları takın ve çalıştırın. Sizden habersiz kimse erişim sağlayamaz ve yetkisiz kişiler işletme girişlerine geçiş yapamaz. Bu sırada değerli odalarınızın güvenle korunduğundan emin olabileceğiniz sistemlerin çalışması size daha iyi ve güvende hissetmeniz için kapı aralasın.

zksoftware kart okuyucu proximity kr 600

Neden ZKSoftware Şifrematik göstergeç cihazı seçmeli?

Detaylandırma isteyen güvenlik açıklarını, access geçiş control protokol ihlallerini engellemek için daha etkili şifrematik cihazları ürünleri. Göstergeç cihazı konusunda yaptığımız çeşitli ar-ge çalışmaları ile pdks, access geçiş kontrol gibi hizmetleri daha etkili biçimde sunuyoruz. Tek bir merkez odasını kontrol yönetimi altına alabilirken, birden fazla lokasyonu bilgisayar bağlantılı veya bağlantısız zaman dilimi özelliğiyle denetime alın. Cihazlarınızı erişim geçiş kontrol yazılımlarımızla güvenle yönetin. Kapı kontrolü, anti-passback, geçiş denetimi ve şifrematik göstergeç entegrasyonlarını rahatlatın aynı zamanda otomasyona bağlayın.

Otomatik olarak dilediğiniz süre zarfları içinde hareket verilerine erişin veya tam-zamanlı olarak sürekli aktif veri çekme platformlarını kontrol edin. Böylelikle istediğiniz kapı geçiş verilerine, hangi kapılardan kimlerin geçtiği gibi detaylı bilgilere anında ulaşım sağlayın.

profesyonel satış ekibi sizi arasın zksoftware

İletişim

Kartlı ve şifreli göstergeç cihazı ürünlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için iletişim bilgilerinizi bize bırakın gün içinde arayalım.

Yeni websitemiz yayında! ZKFLEX Personel devam kontrol sistemleri ve access geçiş kontrol