Parmak İzi Tanıma Sistemi - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Rakiplerinize fark atarken kurumunuzun büyümesini sağlayın
ZKSoftware geçiş kontrol ve parmak izi pdks sistemlerini kurumunuza entegre ederek kullanmaya başlayın. Gelişmiş fonksiyonel özelliklere ve merkezi kontrol modüllerini deneyimleyin. Kurumunuza kolaylıklar sağlayan gelişimlere doğru yönlendirin. Personelinizin zaman takibi oldukça kolaylaşır. Evrak işleriyle bir daha uğraşmak zorunda kalmayın. Kendinize daha çok vakit ayırın. Birden fazla vardiyalı sisteme yönelik alacağınız önlemlerle çeşitli çalışma stillerine uyum sağlayan bir sisteme sahip olun.

İnsan Kaynakları ve Puantaj

Kurumunuza ait çalışanların maaş bilgilerini girerek günlük ve saatlik hesaplama sistemini aktif edin. Parmak izi tanıma sistemi entegrasyonuyla altyapınızı daha efektif ve destekleyici tutun.

Öğrenin. Üretin ve takip edin

Sürekli öğrenen, kendini geliştiren yazılımlarımız geri bildirimlerinizle daha iyi oldu.
Küçük ve orta çaplı işletmelere uyumlu tasarlanan giriş çıkış takip programlarımızı deneyin. Büyük projelerinizle uyumlu, fabrika ve holding seviyesi işletmeleriniz için gelişmiş sistemlerimize göz atın.

Parmak izi tanıma sistemi etkisi

Kullanıcı dostu ve personelin öğrenimi açısından kolay cihazlarımız. Bütçenize uygun, düşük maliyetli etkili çözümlerimiz işletmenize verimlilik ve performans konusunda yardım eder. Yeteneklerinizi daha önemli işlerle harcayın personel takibi bizim yazılımlarımız halleder. Fazla iş yükünüzü üzerinizden alır. Kurumunuza değer kazandırın ve gelişimine yardım edin.

parmak izi tanıma sistemi
Esnek Zaman Takip İlkeleri

Personel devam takip karmaşasını bir kenara bırakın. Her kurumun kendine ait karışık vardiya çizelgeleri ve çalışma prensipleri olabilir. Altyapı, düzen ve iş yükü ihtiyacının artmasına bağlı olarak bu düzenler değişebilir. Zorlayıcı ve insan kaynakları departmanını uğraştıran sorunlara gelişmiş çözümler üretmemize izin verin. Personelin parmak izi tanıma sistemi üzerine yaptığı geçişleri hareket bilgisi olarak aktaran sistemlerimiz raporlama aşamasında yardım eder. Otomasyonu oluşturan sistem vardiyalı, değişkenlik gösteren çalışma gruplarına kolaylık sunar. Esnek personel devam takip ilkeleriyle, işletme giriş saatlerini ve çıkış saatlerini rahatlıkla optimize edebilir gelişmiş taleplerinizi uygulayabilirsiniz.

pdks ile personel zaman kontrol
Yönetimi Kolay

Her kurumun kendine özel personel takip durumları olabilir. Yönetimi yaparken işten ayrılan personeli işaretleyin. Parmak izi tanıma sistemine göre giriş ve çıkış verilerini etkili kullanın. 28 farklı raporlama türünü kendiniz inceleyin. Size en uygunu seçin, tatmin olmadıysanız kendi rapor türünüzü oluşturabilirsiniz.

Personel yönetimi

Patentli ZKFlex personel devam kontrol sistemi sizlere yüksek seviye personel izleme kabiliyeti ekler.
Personel raporlarını bireysel görüntüleyin, maaşlarını ayrıntılı girin, izinlerini, özlük bilgilerini detaylandırın.

Hareket kayıtları

Çalışanlarınızın günlük giriş ve çıkış bilgilerini detaylı görüntüleyin. Her personele ait hareket ekranında ayrıntılı giriş ve çıkış hareket verilerine ulaşın. Detaylı rapor tercihlerimizi kullanın. Etkili ve geliştirilebilir ihtiyaca yönelik yeniliklere hakim olun.

Süreklilik katan yenilikler

Kurumsal sunduğumuz çözümlere ortak olun. Esneklik her yerde her zaman.
Günlük iş gücünüzü destekleyen ve engel olmayan uçtan uca çözümler.

Bakım Gerektirmez

Click here to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Güçlü Tüketici Odaklı Personel Devam Takip

ZKSoftware PDKS , personel zaman takip işlerinizi akıcı, eşi benzeri olmayan ve otomatik yapmanızda yardım eder. Saatlik maaş hesaplama özelliği puantajı oluşturur. Bordro çıkarmanız için her şeyi düşünür.

Canlı-İzleme

Aklınızda kurumunuzu şekillendirin ve entegre istatistik sistemiyle personelin hareket verilerini otomatik aktarın istediğiniz zaman elinizin altında olsun. Bütün iş gücünüzü oluşturanları yani personelinizi, kaynağınızı verimli yönetin. Unutmayın personeller kaynaktır.

İşletmenize en iyi teknolojiyi dahil edin

Modern iş gücünüzü, gelişiminizi artıran ve masraflarınızı minimum düzeyde tutan pdks çözümlerimiz etkileşiminizi sağlasın. Kurumunuza sağlanan fırsatları göz önünde bulundurun ve daha fazla vakit ayırın. ZKSoftware personel devam takip yazılımları ve donanımları esnek, kullanımı yormayan, vakit kaybına yol açmayan sistemlere öncülük eder. Personelinizin ve sizin ihtiyacınızı karşılayan gelişmiş maaş hesaplama, raporlama, bakım ihtiyacı duymayan çözümlerdir.

Personel Devam Takip Odaklı Ürünlerimiz!


PARMAK İZİ OKUYUCU

Parmak izi okuyucu cihazlarımız gelişmiş parmak izi tanıma algoritmasını kullanarak personel geçişini kolaylaştırır.


YÜZ TANIMA CİHAZLARI

Hızlı yüz tanıma kabiliyeti, anında personelin yüzünü algılar ve hassas alanlara geçiş izni dahilinde yetki verir. Yüksek düzey güvenliği sağlarken hız, güvenlik ve gizliliği koruyun.


KARTLI GEÇİŞ SİSTEMİ

Radio frekans tanımlama teknolojilerini barındıran cihazlarımız. Genel kullanım alanları kartlı geçiş ile kapı ve erişim noktalarına giriş yapmanızı sağlar. Access kontrol panel, manyetik kilitlere tetik verme ve kapı açma işlevinde etkilidir.


TURNİKE SİSTEMLERİ

Tam boy turnikelerden, vip hızlı geçiş ve tripod turnike sistemleri ürün gamı. Akıllı kurum güvenliği seviyelerini oluştururken, maksimum güvenlik önlemi gerektiren alanlara kurulabilen güvenlik seçeneğiniz.

zksoftware pdks servis ağı


Projelerinize uygun çözümlerimizi incelemek ister misiniz?

2 adet yorum Parmak İzi Tanıma Sistemi
  1. Ürünlerinizin ve access yazılımınızın Türkçe dil desteği var mıdır?


[Yukarı]

Cevap Yazın