Seperatör küpeşte kurulum - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
seperatör küpeşte kurulumu

ZKSoftware genelinde geliştirilen turnike ve turnikelerle entegre uygulama altına alıma müsait seperatör yardımcı ürünler. Seperatör(küpeşte) ürünleriyle geçiş sağlanması gereken yerleri kontrol altında tutarken, açıkta kalan noktaları küpeşte yardımıyla engelleyin. Kapsamlı olarak turnike sistemleri çözüm hızlandırıcılarıyla güvenliğinizi iki katına çıkarın. Oluşturduğunuz güçlü tripod turnikeler, vip (Swing gate), hızlı geçiş turnikesi, flap bariyer veya otomatik park bariyerleri yanlarında rahatlıkla kullanıma hazır yardımcı ürünler. Dakikalar içinde entegre edin ve kendi güvenliğinizi sağlayın.

ZKSoftware bağlı turnike sistemleri, personel devam kontrol yazılımları, erişim geçiş access kontrol yazılım hizmetleriyle kuruluşunuzu güvence altında tutun. Gereken herşeyi kuurluşunuzun başarısı için düşündük. Fabrikalara, okullara, avm, büyük veya küçük çaplı işletmelerin tercihlerine göre düzenlenen ve tasarlanan cihaz aynı zamanda yazılım hizmetlerimizi kullanın. Satın aldığınız küpeşte, seperatör gibi yardımcı aparatlarla işletmenizi daha da şekillendirebilir ve güvenlik katsayınızı artırmak amacıyla kesintisiz koruma. Güçlü aktif zaman kontrol çözümlerini çalıştırmak için ZKSoftware cihazlarından veri alışınızı sağlayın. Bu bilgiler doğrultusunda canlı-izleme, hareket takip ve devamsızlık kontrol gibi işlevsel bir o kadar da önemli ve kritik hizmetleri alın. Bağlı turnikelerinize erişim haklarını tanıyın. Kısıtlamalar getirin, yüksek kapasite yüz tanıma cihazlarınız veya parmak izi okuyucularınızın işletmenize kattığı hızı sonuna kadar kullanın.

Personelinizin zamanında işe gelmesini sağlayan güçlü çözümler, yüksek verimliliği garanti altında tutarken, size maliyet düşürücü ve uzun vadede kar getiren gelişmiş segment ürünler. ZKSoftware küpeşte yardımcı seperatör ürünleriyle turnikelerin yanında boşlukta kalan alanları kolaylıkla kapatın. Alüminyüm materyalden üretilen ürün sabit ve hareketli olarak üretime alınır. İsteğe bağlı olarak değiştirilebilir yapıya sahip olan seperatör ürünler tamamen taleplerinizi sonuna kadar karşılamak için farklıu modellerde üretime alınır ve kullanılır. Turnike sistemleri yanında engelli geçişlere izin vermek adına genel olarak kullanılır. VIP, Swing gate ürünlere uygun fiyatlı alternatif arayan müşterilerin oldukça sık tercih ettikleri aparatlar ile istediğiniz ölçüde kullanın. Ölçüleri siz belirleyin, üretime aldığımız aşamadan itibaren size destek olalım ve gelişmiş seperatörler ile işletmenize değişim katalım.

Sorunsuz kullanılan turnike sistemlerimiz ile varlıklarınızı ölçeğe uygun olarak kolaylıkla koruyun, kontrol altında tutun ve erişim yeteneklerini geliştirin. ZKSoftware access geçiş control çözümünüzün kurulumu kolaylıkla tarafınızdan veya yazılım destek ekiplerimiz ile sağlanır. İş yükünüzü hafifletmeye yönelik tasarlanan BT yöneticilerinin çok beğendiği hızlı geçiş sistemleri bütününe şimdi adım atın. Şirketinizin güvenliğini artıran, güçlü, dayanıklı, eşsiz performans hünerlerini sergileyen yeni teknoloji sistemler ve hizmetleri elde edin.

Kurumsal düzeyde kullanıma açık ürünlerle kendini ispatlamış ZKSoftware ZK access control hizmetlerinde çalıştırıp mevcut girişlerinizi ve çıkışlarınızı tam olarak bütünleştirin. Oldukça güvenli olarak sunulan, altyapınızı ve mülkünüzü daha açıklayıcı olarak mülk güvenliğinizi koruma altına alan geniş çözümler. Entegre etme aşamasından, devreye alıp çalıştırmaya kadar her aşamada access control inceliklerini basitleştiren güçlü çözümler ve yanında seperatör(küpeşte) ile tamamlayıcı ürünler bütünü.

Seperatör(Küpeşte) Avantajları

  • Turnike sistemleriyle uyumlu olarak devreye alınması
  • Etkili koruma önlemlerini oluşturmanızda yardımcı aparat görevini üstlenmesi
  • Geçiş kontrol noktalarını kendi kararlarınız doğrultusunda esnek olarak uygulamanızı sağlar
  • Dayanıklı ve yüksek yapısıyla izinsiz geçişler olmaz
  • Paslanmaz materyaller
  • Ekstra güvenlik önlemi
  • Uygun fiyatlı olması
  • ZKSoftware olarak entegrasyon konusunda destek alabilme imkanı

Üst düzey seperatör-küpeşte yardımcı ürünler

ZKSoftware olarak ana ürün gamı dışında, etkili güvenlik ve esnek personel takip hizmetleri aynı zamanda yardımcı aparatlara da önem veriyoruz. Güçlü çözümlerinizi, projelerinizi ve zayıf akım sistemlerinizi sonuna kadar destekleyen cihazlarımız tam anlamıyla beklentilerinize göre şekillenir.

Taleplerinize süreklilik katarak cevap veren güçlü hizmet ürün gamımız size en doğru çözümü getirme açısından destek olmaya ve başarınızı artırmaya hazır.

Projelerinizi en uygun fiyatlı ve düşük maliyetli sistemlerimizle kurun aynı zamanda devreye alın. Hata oranı minimum seviyelerde olan yazılımlarımız ve cihaz bütünlerimizle 7/24 kesintisiz çalışmayı elde edin. Seperatör-küpeşte, adaptörler, Metal kapı dedektörü masası, xray bagaj aparatları ve bunun gibi daha fazla aparat ürünlerine şimdi sahip olmanız çok kolay.

Akıllı erişim geçiş access kontrol, personel takip sistemleri, turnike sistemleri, merkezi yönetim sistemleri bütünleriyle canlı izleme senaryoları da içeren ZKSoftware çözüm teknolojileriye canlı olarak bütün hareketleri izleyin. Girişlerde, çıkışlarda, devamsızlık, fazla mesai gibi durumları analiz edin ve raporlayın. Dışarı aktarmanıza uygun olarak düzenlenmiş üstün rapor seçenekleri, yeni nesil JAVA FX teknolojilerini barındıran yazılım bütünleriyle beraber çalışın.

Fiyat Teklifi

Fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin, bilgilerinizi bırakın size mesai saatleri içinde geri dönüş yapalım.

Ticari sitemiz üzerinden yeni ürünlerimizi ve bütün sistemlerimizin fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz.