Plaza geçiş kontrol sistemleri - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Plaza geçiş kontrol sistemleri

plaza geçiş kontrol sistemleri

Başlangıçta sistemlerin bütünlük halini almadan önce, günümüze göre şekillenmemiş giriş seviye geçiş kontrol sistemleri mevcuttu. Sistemler genellikle karmaşık altyapıları izlediklerinden, vakit kaybına yol açan, güvenlikli olmayan kağıt ve kalemle doldurulan veriler doğrultusunda hazırlanıyordu. Bir çok Türkiye tabanlı şirketin güvenli geçiş politikalarına göre şekillenebilen kontrol sistemleri ihtiyaçları son zamanlarda ciddi artış gösterdi. Bilgilerin güvenliğini sağlamak, çalışanların ve hassas noktaların erişime sınırlandırılması gereksinimlerine bağlı olması modern platformların kapısını açtı. ZKSoftware ZKTeco geçiş kontrol sistemleri ürünlerini plaza sahiplerine, kuruluş yapılarına entegre edilecek biçimde tedariğini tamamlıyoruz.

Güçlü, güvenilir, akıcı ve yüksek hızlı hizmetlerin beraberinde sunulduğu çözümlerimizde tercih edilmemizin en büyük sebebi her zaman müşterimizin yanında olmamızdır. Satış aşamasına geçmeden önce iletişim, ilk tekliflendirme, keşif, ücretsiz fiyat teklifi ve sonrasında satış sonrası hizmete kadar her noktada müşterilerimizi dinliyoruz ve en doğru çözümü sunmak için çalışıyoruz.

Plaza geçiş kontrol sistemleri temel özellikleri

  1. Teknoloji açısından geçiş kontrol sistemleri erişim yapılacak noktaya kısıtlamalar getirir
  2. Yüksek kapasite donanımlar kullanılarak kesintisiz işlevsellik garanti altında tutulur
  3. Türkiye çapında geçiş kontrol sistemleri ürünlerimizi tedarik ettiğimiz gibi Dünya pazarına da sunuyoruz ve eşsiz performansta donanımlarla her ülkeyi buluşturuyoruz
  4. Çoklu doğrulama metodları kullanılarak, personele esneklik kazandıran donanım türleri
  5. Kartlı, şifreli, parmak izli, yüz tanıma, damar tanıma ve geçiş kontrol turnike sistemleri ile çeşitli yöntemleri birleştirdik
  6. ZKFlex access geçiş kontrol sistemleri yazılım hizmeti sayesinde her lokasyonu istediğiniz güvenlik kurallarıyla hazırlar ve yönetirsiniz
  7. Yerel masaüstü uygulaması olarak ya da istemci versiyonları ile çoklu erişim sağlanabilen geçiş kontrol sistemleri

plaza geçiş kontrol sistemleri tripod turnike ürünleri zksoftware

Gelişmiş geçiş kontrol sistemleri ürünleri ile, işlemlerinizi daha hızlı hale getirebilir. Kısıtlamalar sayesinde güvenliğin ön planda olduğunu her zaman anlayabilirsiniz. Detaylı geçiş kontrol raporları, fiziksel erişimlerin olacağı ve olduğu noktaları size listeler aynı zamanda rapor olarak dönüştürmenizi sağlar. Mevcut halde bulunan geçiş kontrol düzeninizi değiştirebilir, yeni nesil teknolojilerle donatılmış yazılım ve donanım ürünlerimizi kurumsal yapınıza entegrasyonunu sağlayabiliriz. Fazla vakit kaybetmeden, tüm işlemleri gün içinde yapabilir ve ertesi gün sizi çalışır hale getiririz. Güvenliğin kritik önem taşıdığı kesintisiz iletişim platformlarının yönetilebilir olması gereksinimlerini her zaman önemsiyoruz.

Plaza Geçiş kontrol sistemleri altyapı özellikleri

ZKFlex PDKS yazılımını inceleyin.

PDKS Sistem işlevi.

Access kontrol modernizasyon aşamalarını kısaca anlatmak gerekirse, geleneksel güvenlik denetimi modüllerini birleştirerek daha iyi hale getirmeyi amaçlayan bu sistemler sayesinde verinizin ve işletmenizin daha güvenli korunduğunu görebilirsiniz. Kritik yapıların her organizasyonlarda olduğu gibi, bütün şirketlerin altyapısal bütünlüğü bakımından insan akışını profesyonel olarak iletmesi gerekir. Bu işlem akışlarını tamamlayabilmek Hastane, bilgi işlem binaları, yüksek güvenlikli plazalar ve kurumsal yapılar olmak üzere örnek verilebilir.

Hataya yer vermeyen sistemler sayesinde 7/24 akışları koruyabilir, kapılarınızı kontrol eder access kontrol yapan turnike sistemleri üzerinde yönetimi ele alırsınız. PDKS işlevini de ek olarak size sağladığımız yazılımsal özellikler ile cihazlara aynı zamanda çift yönlü kontrol uygularsınız. Personel devam kontrol sistemi işlevleri bakımından personelin yönetimini, giriş çıkışlarının kontrol altında tutulmasını ve denetimini rahatlıkla bitirmesi için tasarlandı. Bir kişinin maaşını verirken, puantajını hesaplarken, günlük vardiya tanımlarını oluşturmaya kadar en küçük detayına kadar görmenizi sağlıyoruz.

Veri geçimişi, personel hareket verilerinin tutulması ve farklı platformlardan yazılıma aktarılarak görüntülenmesi işletme sürekliliği açısından ciddi önem taşımaktadır. ZKTeco, ZKSoftware firmalarının yaptığı araştırmalra göre, kişilerin altlarında çalıştırdıkları personelin giriş ve çıkış hareketlerini gözlemlemek istedikleri yıllar geçtikçe artmaktadır. Son yıllarda yapılan PDKS araştırmasına göre personel takip talebi 2017 yılında %5 arttı. 2018 ve 2019 yıllarında ise bu artışlar eş zamanlı olarak %20 oranlarına ulaşmış durumdadır. Gelecek yıllarda ise bu oranların %25 olacağı saptandı.

Güvenli geçişin önemi

Her zaman yönetimin kontrol edilme aşamasından raporlamaya kadar BT yöneticileri veya şirket yönetimi tarafından görüntülenebilir olması PDKS ve access konusunda her zaman geçerli bir özelliktir. Hareket akışlarını kontrol altında tutan, personelin hangi saatlerde işletmede olduğunu görebilmek ve hangi saatlerde işletmenin dışına çıktıklarını öğrenmek için yaptığınız geleneksel ve sıradan yöntemleri bir kenara bırakın. Dijital ortama ayak uyduran, yazılım tabanlı ve yazılım tarafından yönetilebilen ya da tamamen bağımsız sistemlere yönelin.

Sizi Arayalım

Geçiş kontrol sistemleri ile ilgili Türkiye çapında hizmet ağımız mevcut. Başlıca PDKS ve Access kontrol isteklerinizi yerine getirebilecek, İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli, Malatya, İzmir, Erzurum genelinde yüksek kapasite personel hizmet ağımızı kullanabilir ve projelerinize dahil edebilirsiniz. Ücretsiz fiyat teklifi almak için bizimle iletişime geçin.