Plastik kart yazıcı - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
plastik kart yazıcı zxp serisi

Plastik kart yazıcı ve pvc akıllı kart

Personel kart basımı, plastik kart yazıcı ürünleri ve pvc akıllı temassız kartların oluşumunda en büyük güce sahip olun. Kompakt dizayn öncelikleri ve hızlı kart yazıcı sistemler ile dakikalar içinde etkili kartlarınızı seri üretim halinde çıkarın ve kullanmaya başlayın.

Tek yüze veya çift yüze baskı yapabilen kart yazdırma cihazları, akıllı, temassız kartların oluşumunda işletmenize yardım eder.

Kullanıcı dostu, kompakt ve uygun maliyetli plastik kart yazıcı

ZKSoftware kart yazıcı ürünleri, tek taraflı veya çift taraflı baskı kalitesini kesintisiz sunabilmek için en güçlü donanımları kullanır. Akıllı temassız kart üretimi konusunda uzmanlaşmış cihazlarımız, geçiş kontrol ürünlerimiz, kart basma saatleri, kart okuyucuları ve terminalleri ile güvenilir çözüm ortağınız olmaya hazırız. Yıllardır süren teknolojik gelişimlerin yerinde bir tercih olduğunu düşündüğümüz kart yazıcılar, çoklu kart üretimi konusunda lider sistemlerdir.

İşlevi

 • Personel kartları oluşumunu gerçekleştirin
 • Access geçiş kontrol kartları
 • Üyelik kartları
 • Ziyaretçi akıllı kartları
 • Hediye / gift kartları
 • Hızlı geçiş için tasarlanmış toplu taşıma kartları baskı kalitesi

Ekonomik dizayn öncelikleri ve zaman kaybını ortadan kaldıran hızlı besleme ünitesiyle saniyeler içinde en iyi kartlara sahip olun. Güçlü yeni nesil teknoloji sayesinde, diğer adıyla (GYNT) bilinen kombinasyonları bir arada tutabileceğiniz monokrom termal aktarım işlemcisi ve boyama modülünü elde edin.

 • Boyama modülü

Boyama modülü aktif ettiğiniz zaman ribbon renk paletlerini (C,M,Y,K) kolaylıkla kartınıza baskı yapması için farklı aşamalarda uygulayın ve yazıcı başlığıyla her renk panelini seçebilirsiniz. İşleminiz bittikten sonra, ikinci aşamaya geçin ve diğer renk seçeneklerini belirleyerek, kartınızı istediğiniz şekli alması için hazır hale getirin. Renk yüzeylerini tasarladığınız aşamada, netlik ve buharlaşma sağlayan plastik kart uygulamasıyla, talep edilen renkleri tam anlamıyla kartın üstüne basması sağlanır.

 • Monokrom termal transfer

Termal transfer sayesinde, tek yüzeye ribbon tarafından uygulanan pürüzsüz, düz plastik kart baskı kalitesini oluşturun. Güçlü yazıcı başlığı avantajları arasında kabul edilebilen bu işlevsellik size hem zaman kazandırır, hemde renkli baskı alınacak alanın daha güzel olması garanti altında olur. Dayanıklılık seviyesini en üst düzeye çıkarmak için bir sonraki aşamada vernik uygulanır.

kart baskı makineleri

Zebra serisi plastik kart yazıcı ürünleri

Biz ZKsoftware olarak, en iyi kaliteyi sağlaması için tasarlanan güçlü Zebra ZXP serisi akıllı plastik temassız kart yazıcı ürünlerini tercih ediyoruz. Oldukça etkili, verimlilik artıran, yüksek performans zebra zxp ürünleri sayesinde işletmelerin taleplerini hızlı biçimde karşılıyoruz. Tasarlamak istedikleri kartları saniyeler içinde bitirirken, tüm personellere ait plastik kartlar işletme geneli esnekliği de veriyor.

Yüksek performans vermesiyle bilinen kart yazıcı ürün gamıyla, kaliteli çıktı alabilir ve hatasız baskı güvencesine sahip olursunuz. Eski adıyla Eltron olarak bilinen ve şimdi firma adını Zebra olarak değiştiren kart baskı konusunda hizmetler bütünlüğü sağlayan güç. Geniş kapsamlı ürün çeşitliliğini, yüksek kalite materyaller kullanılarak üretilen sistemler ile birleştirip sizlere sağlıyoruz.

Günümüzün teknolojilerine uyum sağlayan yeni nesil kart baskı sistemleri ile baskı marketinin can damarı niteliğindeki ürünleri kuruluşunuza dahil etmenize destek oluyoruz.

ZKSoftware plastik kart yazıcı tedarik zincirinde, en uygun fiyat garantisini size sağlıyoruz. Uzman destek kadromuz ve satış ekibimizle ihtiyaçlarınızı karşılayan akıllı yazıcı sistemlerini tek çatı altında birleştiriyoruz ve hizmet açısından kesintisiz şekilde tasarlıyoruz.

İhtiyaçlara yönelik plastik kart yazıcı ürünleri

ZKSoftware kart baskı makineleri geniş formatlara sahip temassız akıllı kartları oluşturan ve baskı kalitesinden ödün vermeyen cihazları müşterilerine sunuyor.

 • Baskı kapasitesi bakımından tek taraflı veya çift taraflı ürünler
 • Yazıcı teknolojisi kart üstüne – boya kaplama özelliği
 • Baskı hızı bakımından tüm renkler, tek taraflı kartlar 18 saniyede baskı altına alınırken, monokrom türdeki kartlar 9 saniye de tamamlanır
 • 400 kartı içine alabilen hazne
 • 100 adet farklı kartı çıktı alabilen besleme alanı
 • Çoklu renk kapasitesi veya mono yazdırma seçeneği
 • Yüksek kalite resimler
 • Uçtan uca yazdırma teknolojisi
 • 2 yıl kesintisiz garanti veya 20.000 kart baskı
zksoftware üstün kalite güvenlik cctv kamera sistemleri marketi

Optimizasyon

Gelişmiş elektronik askeri seviye materyallerden oluşan donanımlar ve üst düzey yazılım performansı kesintisiz baskıyı garanti eder. Çıktı al butonuna bastığınız andan itibaren size en hızlı, aktif etkileşim gücünü verebilen yazıcılar bütünü. Toplam 18 saniye içinde tüm renklerin bulunduğu akıllı temassız kart çıktıları alın.

Güvenilir

ZKSoftware zebra zxp serisi plastik kart yazıcı ürünleri, sahteciliğin önüne geçmenizi sağlayan watermark telif baskısını uygulamanıza izin verir.

Garanti altındasınız

ZKSoftware ürünleri 2 yıl cihaz garantisi altındadır. Şirketinizin kart baskı ihtiyaçlarını en iyi şekilde tasarlayıp, çözümleyip size hizmet olarak sunmaya hazırız. Tüm donanımsal ihtiyaçlarınızı tek nokta üzerinden sağlamanız mümkün. Kuruluşunuzun güvenlik sistemleri taleplerinize yönelik, ücretsiz teknoloji danışmanlığı servisimizden yararlanın.

Dünya çapında kendini kanıtlamış Zebra serisi plastik kart yazıcı ve yazdırma sistemleriyle son seviye teknoloji, yüksek güvenliği aynı zamanda dijital tehdit kısıtlama hizmetleriyle birlikte entegre kullanın. ZXP serisi kart yazıcı ürünleri kolay kullanım imkanlarını güvenli biçimde kullanıcılara sağlar. Kutudan çıkardığınız gibi en üst düzey malzemelerden oluşmuş kart baskı makinesi ürünlerini elde edin.

farklı renklerde plastik kart makinesi

ZXP serisi kart baskı makineleri

Hızlı ve güvenilir zxp serisi kart baskı makineleri en büyük avantajları arasında plastik kartları ve resimleri yüksek kalitede verebilmesidir. Binlerce kart çıktısı almak istediğiniz durumlarda, ZXP serisi ürünleriyle güçlü tedarik zinciri bakımından etkileşim odaklı cihazları hemen aktif edin. Zebra ürünleriyle yüksek segment çıktıları saniyeler içinde alabilir ve çalışanlarınıza ihtiyaç duydukları kartları sağlayabilirsiniz.

İnovatif modüler dizayn inceliklerini kullanan kart baskı makineleri, otomatik ayarlama, kalınlık, çıktı özelleştirme gibi seçenekleri de anında sunar. Yüksek performans baskı teknolojisini barındıran ZXP ürünleri, kolay kullanım, hızlı ribbon yükleme alanı, farklı renk seçenekleri ve detaylı lcd kontrol panelini veriyor.

ZXP serisi kart baskı makinelerini tercih etmeniz için başlıca sebepler:

 • Hızlı, sürükle bırak teknolojisiyle yüzlerce kartı sıraya alabilir ve baskıya hazırlayabilirsiniz
 • Bakım gerektirmeyen ve neredeyse minimum maliyetle, yüksek kapasite plastik akıllı kartlar çıkarın
 • Yüksek kalite resim görüntü çıktısı ve fotoğraf boyutları
 • Düşük maliyetli, yüksek verimlilik sağlayan zebra ürünleriyle üst düzey ribonlar elde edin
 • Modüler dizayn öncelikleri ve inovatif geliştirme seçenekleriyle, ofisiniz için en iyi çözüm
 • Güvenilir, dayanıklı, tasarım içeriğiyle, tüm işletmelere uyumluluk sağlayan kullanım hızı
 • Yüksek performans kart baskı yazıcısı programı, esneklik, tam kontrol ve kart dizayn şablonlarıyla canlı izleme gibi işlevleri getiriyor
plastik kart yazıcı renkleri

Esneklik kazandıran kart baskı yazıcısı ve plastik kartlar

ZXP serisi ürün gamıyla gerçek esneklik kartların üstünde daha kolay yönetim imkanlarıyla sizinle. Opsiyonel olarak sunulan belli başlı özelliklerle, kendinize has kart baskı makinesini anında oluşturabilirsiniz. Geniş tercih önceliklerinize yer verin, anında devreye alın ve dakikalar içinde yüzlerce kartın çıktısını alın. Tek taraflı ya da çift taraflı baskı kalitesini kesintisiz biçimde yaşayın. Manyetik kodlama önceliklerini isterseniz kullanabilir veya manyetik kodlama olmadan plastik kartları hazır hale getirin.

ZKTurkiye ticari websitemizi ziyaret edin.

Yüksek performans ve düşük maliyet tek çatı altında

ZKSoftware plastik kart yazıcı baskı makineleri ile hiç olmadığı kadar kolay çıktıları elde edin. Cihazınız için gerekli materyaller arasında, renkli ribonlar, monokrom ribonlar, levhalar, printer temizleme kitleri, printer geliştirme parçaları ile yüksek kaliteyi ofisinize ekleyin.

Yüksek kapasite ribonlar ile maliyetleri minimuma indirirken, daha fazla görsel çıktısını kartlar üzerine yazın. Gelişmiş baskı formülünü kullanın ve yüksek hızlarda en iyi kaliteyi asla kaybetmeyin.

Zebra true secure teknolojisi plakaların, sahteciliğin önüne geçmesine yardım ederken, yüksek güvenlik gerektiren kartların kullanım ömrünü 2 katına çıkarır. Yazdırma başlığı ile akıllı kartları sorunsuz biçimde, malzeme kaybı yaşamadan gelişmiş verimlilikle elde edin. Otomatik olarak kalibrasyon sağlayan, ribonları ve plakaları tanımlayan ayarlama teknolojisi.

zksoftware pdks yazılımı verilerinizi korusun

ZXP serisi tek taraflı plastik kart yazıcı özellikleri

 • ZEBRA ZXP serisi 7 tek taraflı baskı imkanı
 • ZKSoftware proximity kartlar ile standart yazılımlar
 • CMYK ribon, 250 adet çıktı
 • 500 adet birinci sınıf kalite pvc kartlar
 • webcam
 • temizleme kiti
 • 2 yıl garanti

ZXP serisi çift taraflı baskı makinesi

 • Zebra zxp 7 serisi çift taraflı kart yazıcı
 • Zebra zxp standart yazılımı
 • CMYK ribonlar – 250 adet baskı miktarı
 • 500 adet birinci sınıf kalite PVC kart
 • Temizleme kit
 • webcam
 • 2 yıl ZKSoftware garantisi
zksoftware canlı destek ve hizmet ile sizin yanınızda.

Sizi arayalım

ZXP serisi üst düzey plastik kart yazıcı baskı makineleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sizi arayalım. Etkileşime geçelim ve profesyonel satış ekibimiz taleplerinize yönelik yazıcı seçeneklerini size sağlasın.

İletişime geçelim.