Plaka tanıma sistemi yazılımı zirvede! - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
plaka tanıma sistemi zksoftware seviyesi

ZKSoftware plaka tanıma sistemi yazılımı şimdi keşfedin

Plaka tanıma sistemi günümüzde yaygın olarak bütün otopark işletmelerinde neredeyse aktif biçimde yazılım ile kullanılmaktadır. ZKSoftware plaka tanıma tedarik zincirini kurduğumuz zaman sizlere en güçlü üretime sahip yazılım ve donanımları aynı çatı altında vermeyi hedefledik. Plaka okuma ürünlerimiz (PTS) diye bilinmekle beraber, tam olarak yönetilen tercihlere göre şekillenen isteğe göre 1, 2 veya 3 yazılım aynı anda çalışacak biçimde elde edilir.

Piyasada bolca PTS çözümleri mevcut ve hepsi sizin otoparkınızı ya da plaka geçiş noktalarınızı koruma hakkını elde edebilmek için çabalıyor. Ortalama bir otopark yönetimi sahibi bu ortamda nasıl satın alma yapmalı ve nelere dikkat etmeli? Otopark plaka tanıma yazılımları ilginizi çekebilir fakat önemli olan, yüksek performans, güvenilir, kalite standartlarına sahip ve uygun maliyetli olması gerçeğidir.

ZKSoftware olarak işte tam bu taleplere yönelik, geliştirilebilir, bütünleşik plaka tanıma sistemi yazılımı çözümleri sağlıyoruz. ZKSoftware PTS sistemleri güvenilirdir; çünkü adı üstünde yazılım konusunda uzmanlığımız var. Hata payını minimuma düşürmek ve daha etkili bir sonuç elde etmek için otopark yönetici sahiplerine verdiğimiz güvenliğe sahip, yüksek doğrulama oranını kullanan algılama kuvvetli PTS işlevsel ürünleri.

PTS otopark çözümleri hakkındaki beklentiler, ihtiyaçlar, kullanıcılara göre değişkenlik gösterebiliyor. Bu açıdan birçok çeşitlilik kazanmış gelişmiş çözümler ürettik. Bizim amacımız, kalite standartları üst seviyelere çıkarılmış en doğru plaka tanıma sistemi ürünlerini seçmenize destek olacak bir altyapı özgürlüğü.

plaka tanıma sistemi yazılımı park eden araçları takip edin

Plaka tanıma sistemi yazılımı genel avantajları

ZKSoftware plaka tanıma sistemi yazılımı büyük avantajları çözümlerimiz arasında sağladığımız keskin doğrulukta plaka bilgisini anında yakalama ve 200km/s hızla giden araçların plakalarını görüntüleme. Bütün hava koşullarına göre tasarlanmış olan, sisli, yağmurlu veya karlı fark etmeksizin algılamayı yüksek oranda gerçekleştirir. Derin öğrenim algoritması şablon tabanlı doğrulama ve kesin yakalama gücüyle harfleri, rakamlardan ayırt edebilir. Örneğin: “8” rakamını yanlışlıkla “B” harfi olarak algılamaz, bu özellik büyük ölçüde otopark ve plaka tanıma sistemi kullanıcılarına avantaj getiriyor. Özellikle kritik durumlarda ve sadece 1 saniye’den az zamanınız kaldığında bunu ölçebilmek değerlidir.

Zaman kontrol ve geçiş seçenekleri bir işletmenin kalbi gibidir. Bu yüzden, size zaman kaybı yaşatmayan üstün teknoloji parçalarını kullanan donanımsal ve yazılımsal PTS ürünlerimizi sağlıyoruz. Ayarlamalar arasında 1 kamera sistemiyle geniş açılı görüntü elde edebilir, sisteme veri akışını hızlıca tamamlarsınız. Kolaylıkla kameralara ve görüntüleyici entegrasyonunu sağlayabilir, saatler içinde kullanıma hazır hale getirirsiniz.

Ölçeklenebilir

*ZKSoftware plaka tanıma ürünlerini, yazılımı eş zamanlı yönetin, tüm geliştirilebilir özellikleri aynı anda veya istediğiniz konumda kullanın. Verimli, güvenli, yükseltilmiş koruma düzeylerine sahip güçlü sistemleri saatler içinde kurup çalıştırın. Yüksek trafik akışı olan otoparkları veya geçiş noktalarına uyumlu tasarlanmış modeldeki kameralarımızı deneyimleyin. Bütün müşterilerinize otopark hizmeti sağlarken, PTS tarafındaki etkileşimi son derece aktif kontrol tercihleriyle devreye alın. Güvenlik birimlerinin işletmeye giriş yapan araçların plakalarını kayıt altında tutmalarını, otopark yönlendirmelerini ve lisans numarası bazında kategorilere ayırmalarını sağlayın. Veritabanı kısmında tuttuğunuz bilgilerle kimin, ne zaman işletmenize giriş yaptığını anında görün. İnovatif plaka tanıma ürün gamıyla size hizmet ettiğimiz sistemi güvenilir çözüm ortağınız olarak kabul edebilirsiniz. Trafik kontrol sistemi, PTS yönetimsel şablonları tek yazılım üstünde hareket ettirebilirsiniz.

BT Yönetimi tarafında aranan, kullanımı oldukça kolay, bilgisayar tecrübesine fazla gerek duymayan sistemler ile plaka tanıma ürünlerini anında yönetmeye başlayın. Okul kampüsü, site alanları veya büyük trafik kontrol noktalarına girişlerde bariyerleri yöneten, kara liste/beyaz liste işlevini barındıran otomatik eşleştirme giriş çözümleri. Ana giriş kapılarınıza kurduğunuz sistemi plaka okuması için tasarlayın ve tanıma görevini yerine getiren kontrol düzeneğini belirleyin. Sadece sistem tarafına tanımladığınız yetkili araçlar izinli giriş yapabilsin ve rahatça dolaşabilir. Otopark girişlerine çift kamera düzeneğini kurun ve bir kamera arka plakayı okurken diğeri ise giriş yapan aracın ön tarafındaki plakayı okusun. Çoklu-doğrulama olanaklarını esnek biçimde hazır edin.

Denetim seçeneklerinize göre şekillenebilen PTS plaka tanıma sistemi yazılımı sayesinde, optimizasyonu kendi senaryolarınıza göre tamamlayın. İsterseniz girişlerde kısıtlama getirin veya belirli araçların kuruluşunuza girmesine izin verin. Binlerce aracın geçişlerde plaka tanıma üzerinden yazılıma aktarımını ve sistemi kullanmasını seyredin. Sorunsuz, güvenilir, istikrarlı yani kısacası kaliteli plaka okuma yeteneğini ilk defa ziyaret eden arabaları veya sürekli gelen arabaları algılayın. PTS çözümlerimiz trafik akışına yön veren, onaylanmış araç girişleri veya odaklanmış doğrulama sistemiyle tam koruma sağlar.

Otomatik otopark bariyeri sistemi yazılımı hakkındaki makalemizi inceleyin.

Sürekli entegrasyon ve devamlı aktarım

Günümüzde, plaka tanıma sistemi ihtiyaçları doğan müşterilerinizin gereksinimlerini tam anlamıyla karşılamak için sürekli gelişim yapmanız ve ürün portföyünüzü geliştirmeniz gerekir. Devamlı gerçekleştirilen yazılım güncellemesi ve donanım parçaları yenilemeleri ile, rekabet farkınızı ortaya koymanız ve korumanıza yardımcı olan otopark plaka sistemi yazılımı aynı zamanda donanımı hizmetlerimizi elde ederek bunu başarın. Pazar payında önemli rol oynayan plaka tanıma sistemi ürün yelpazesi ile, ZKSoftware çevikliğini kullanın ve piyasaya hızla ulaşımı sağlayın. Yeni PTS özelliklerini ve hata payı neredeyse %1 olan okuma sistemi araçlarını ne kadar hızlı kullanabilirseniz o kadar hızlı otopark güvenliği ve verimliliğini gerçekleştirebilirsiniz.

İşletmenizin gereksinimlerine yanıt verebilir, maliyetlerinizi minimuma indirirsiniz. Devamlı entegrasyon ve devamlı iletişim platformu adı altında yayınlanan, işletim sistemleriyle uyumlu yazılım ürünlerimiz otopark tarafındaki ihtiyaçlarınızı okuma sistemi ile anında çözer.

plaka tanıma sistemi kayıt kamerası yazılımı

Plaka tanıma sistemi ürünleri ve yazılımı oluşumu

ZKSoftware PTS, plaka tanıma sistemi, gelişmiş yazılımı ile Türkiye’nin öncü yazılım geliştirme firması ZKFlex çatısı altında sunulan plaka doğrulama ve video analitik çözümlerini birlikte topluyor. Günümüzün teknolojik kamera çeşitleri veya geleneksel kameralar ile tam uyumlu çalışan sistemleri kurun ve süreklilik kazandırın. ZKSoftware pts veya plaka tanıma sistemi, esnek ve lokal tabanlı ürünleriyle, standalone takip araçlarını, kameralarınıza, göstergelerinize entegre yapıda tam donanımlı olarak sunuyor. ZKSoftware PTS, kurumsal ölçekli, canlı izleme olanaklarına sahip, bütünleşik akıllı teknoloji ürünü plaka numarası algılayıcı ve kanunlarla tam uyumlu bir hizmettir. Araç algılamak hiç bu kadar kolay ve kullanıcılar tarafından basitleştirilmiş olmamıştı. Genel olarak “PTS” çözümlerimiz kendini piyasada kanıtlamış üstün teknoloji donanım-yazılım bütünlüğünü koruyan sistemlerdir.

PTS açılımı ve daha fazlası

ZKSoftware bünyesindeki PTS yazılımı genel kullanım ve açılım olarak plaka tanıma sistemi anlamına geliyor. Genel kullanımda ise; global plaka numaralarını tanıyacak biçimde algılama sistemleri açılmış, uyumlu, entegre edilebilir yüksek kapasite uluslararası plaka tanımlama çözümüdür. Bu yüzden otomatik plaka tanıma sistemi (OPTS), doğru obje tanımlayıcı yönlendirmeleriyle çalışır. Bunun anlamı yazılımı, doğru biçimde plaka tanıması için geliştirebilir ve ölçeklenebilir öğrenim aşamasına getirme imkanı. Global olarak yani uluslararası plakaları rahatlıkla doğrular ve anlık tanıma yapar. ZKSoftware plaka tanıma sisteminin tercih edilmesinin başlıca sebebi uluslararası pazara hitap etmesidir.

PTS, Plaka tanıma, plaka okuma veya LPR(global), isimleriyle Türkiye ve dünyada isimlere sahip olan sistemler genel açıklama terimleri arasında bilinir. En çok tercih edilen plaka tanıma sistemleri statüsünü hızlıca kazanan bu ürünler, gelişen teknolojiye ayak uyduran ürünler olarak Türkiye genelinde paralı otoparkların %80 kısmında yaygın kullanılır. Uygun fiyatlı ve konforu bir arada yaşayabileceğiniz güvenli geçiş sistemlerimiz arasında en önemli sırada bulunan plaka tanıma sistemi yazılımı ve ürünleri bariyerleri açmak için veya büyük kapılara geçiş izni tanımak için kullanılır.

Plaka tanıma sistemi kullanım alanları ve yazılım artıları

 • Bütün Vip bölüm girişlerinde kullanılır
 • Evinizin otoparkı
 • Holding veya plaza girişleri
 • Genel kullanıma açık ücretsiz otoparklar
 • Ücretli otopark sistemleri
 • AVM’ler
 • Havaalanı
 • Otogar
 • Site girişleri
 • İş yeri otopark alanları
 • İş merkezi otoparkı
 • Askeri tesis
 • Kamu binaları
 • Özel Kuruluşlar
 • Toplu konut otoparkları
 • Villa girişleri
 • Çok katlı otoparklar
 • Fuar alanları

Genel anlamda araç giriş ve çıkışları kontrol altında tutulmak trafik akışı yönetebilmek ve esneklik katabilmek için her noktaya rahatlıkla kurabilirsiniz. Evinizin akıllı teknoloji sistemleriyle eşleştirebilir, garaj kapılarına yönetimsel özellikler katabilirsiniz.

Sistem uygulama yapılması talep edilen alanlara rahatlıkla kurulabilir ve kayar kapı, büyük bariyerler, swing gate kapılar veya otopark bariyerleriyle senkronize kullanılır. Bütün donanımlar askeri seviye materyaller kullanılarak dayanıklı olarak üretilmiştir. Özel ayar gerektirmeden, tak çalıştır mantığıyla kurabilir isterseniz bütün optimizasyon verilerini kendiniz girebilirsiniz. PTS cihaz parçaları rahatlıkla montaja açıktır ve bağlantı kablolarını içinde bulabilir aynı zamanda röle çıkışı bağlantısıyla bariyerinize veya kapınıza bağlarsınız.

otopark tanıma ve plaka doğrulama geçiş sistemi

Plaka tanıma sistemi bilinmesi gereken özellikler

Yazılım tabanlı doğrulama

Sistem yazılım tabanlı entegre doğrulama özelliğine sahip gelişmiş algoritmaları kullanarak plaka okuma işlemini gerçekleştirir.

Çoklu doğrulama desteği

Birden fazla plaka tanıma kamerası takılarak giriş yapan araçların hem arka hemde ön taraftaki plakaları aynı anda algılanır.

Gelişmiş algoritmalar

Gelişmiş öğrenim algoritmaları sayesinde şablon tabanlı özellikler keskin doğrulamayı garanti eder. %99 oranında algılama gücünü kullanın ve hızlıca doğrulayın.

Uluslararası PTS veritabanı

Yazılım tarafında uluslararası global plakaları rahatlıkla tanıyabilir ve geçiş hakkı oluşturabilirsiniz.

Yüksek / Düşük hız seçenekleri

Algılama motorunda bulunan yüksek hız ve düşük hız seçenekleriyle büyük ölçüde esneklik kazanabildiğiniz bir Plaka okuma/tanıma sistemi yazılımı.

Sistem otomasyonu

Gelişmiş doğrulama modlarının yanı sıra ZKSoftware PTS uygulaması üstün reaksiyon yeteneği ve otomatik güvenlik görevlisini uyarma özelliğiyle veritabanındaki kara liste / beyaz liste araçlarını tarayıp, bildirimleri gerçekleştirir.

Raporlama ve analiz

Hızlı rapor oluşturma, üretme, analiz gibi çeşitli seçenekleri plakası okunan arabaların verilerini sisteme aktarın ve doğrulanmış plakaları rapor olarak çıkarın.

Yön tarama

Standart yön tarama özelliğiyle gelen aracın yönünü saptama işlevi.

plaka tanıma sistemi yazılımı yol geçiş izinleri

Merkezi denetim ile PTS gücü

ZKSoftware PTS, plaka tanıma sistemi, yazılımı, donanımlarıyla algılama sistemini merkezi yönetim sistemi veya uygulaması aracılığıyla kolayca başlatmanıza ve bunların durumunu izlemenize imkan verir. PTS cihazı, her bir araç plakası tanımlamasına ne zaman giriş yapılırsa, hangi yönden geldiğini görmenize imkan tanıyan ayrıntılı özellikler verir. Ayrıca, sistemlerinizle ilgili canlı-izleme paneli üstünden geçişleri almak için anlık uyarı geçişlerini oluşturabilirsiniz.

Aktif edilmesi kolay olan geçiş kontrol aygıtlarını bütünleşik olarak bir nokta üstünden yönetmenin rahatlığını yaşayın. Mevcut kurulum detaylarını kolayca yeniden kullanmanız için esnek uygulama platformunu edinin. ZKSoftware Plaka okuma sistemi, mevcut yazılım yönetim süreciniz veya sürekli görüntüleme araba geçiş zincirinizi otoparka entegre eder. Araç geçişleri sağlandığı sırada kesinti süresi yaşanmadan kademeli giriş ve çıkışları süreklilik ile izleyin.

ZKSoftware pts, plaka doğrulama ve okuma sistemi, plakaları okurken yazılım, kamera cihazlarından gelen bilgiyi plaka ile eşleştirerek görüntü aktarımında bulunur. Tam entegre sistemler, plaka görüntüleyici, ücret bildirim ekranı, kamera, bariyer, kapı ve yazılım çözümlerinden oluşur. Otoparklarınız üzerinden para kazanırken, güvenli geçiş kontrol, hırsızlık önleme, güven sağlama, otomatik geçiş ve sınır güvenliği gibi altyapıları da uygulayın. Gelişmiş eşleştirme teknolojisi mantığı, plakaları karşılaştırır ve sabit listeler üzerinden otomatik aksiyonlar almanıza izin verir. Örneğin; kapı açma, kollu bariyer geçiş izni ve ödeme alma gibi verimliliğinizi artıran işletme gelişimine katkıda bulunan istekleri yanıtlar.

Karmaşık yapılı plaka tanıma sistemi akışları uygulayın

Uygulamalar ve cihazlar arasında üstün iletişim için güvenilirlik düzeyi yükseltilmiş bir Plaka tanıma sistemi hizmetine ihtiyaç varsa, ZKSoftware PTS üzerinden yararlanabilirsiniz. ZKSoftware plaka tanıma sistemi (PTS), plakaları veya geçiş kontrol hizmetlerinden biri ya da daha fazlasını hava koşullarına uyumlu sürekli olarak kullanabilir. Tam olarak yönetime açık ve tüm otopark uygulamalarında kullanılabilen bu hizmet, park yönetimi ve hızlı geçiş platformu işlemlerinin yükünü ortadan kaldırır. Cihazlar ile plaka tanıma yazılımı arasında esnek, hızlı haberleşme olanağı sunmanın yanı sıra, araçların arkalı ve önlü plaka bilgilerini (PTS) geçiş kontrol yöntemiyle yapılandırılmış haberleşme ve aktarma/raporlama özellikleri de getirir. Bu özellikler, plaka verisini database tarafına işleme gibi görevler için harikadır.

Geçiş kontrol sistemi hakkında daha fazla bilgi alın.

Otopark zorluklarının önüne PTS sistemiyle geçin

Sunucu kurulumu yapılan PTS veya yerel bilgisayar tarafında entegrasyonu tamamlandıktan sonra, işlevlerin kısa sürede bitmesi ve durum bilgisi aldığınız senaryolara göre tasarlanmıştır. Kara listede bulunan araçlar geçiş yaparken durum bilgisi, güvenlik personeline iletilir ve direkt müdahale gerektiren durumlara çözümler sağlanır. Otopark araç akışı hızınızı optimize edin, daha fazla sistem gücü harcamadan düşük maliyetle elde ettiğiniz üstün performansı yönetilen bir şekilde elde edin.

Depolama

İşletim sistemi olarak desteklediği sürümler arasında Windows 7 ve üzeri bilgisayarlarda rahatlıkla kullanılır. Plaka kayıt aşamasında hiç bir sorun yaşamadan sınırsız şekilde lisans numaralarını sisteme kaydedin. Milyonlarca plakayı SQL veritabanına tanımlayıp, derleyin.

Kısıtlama

Binaya, sitelere, özel bölgelere giriş yapabilecek araç sayısını kısıtlamanız oldukça kolay ve hızlı. Örneğin; işletmenize, otoparkınıza girmesini istediğiniz belli bir kapasite var ve bunun üstüne çıkmasını hedeflemiyorsanız, parametreleri ayarlayın ve sınırlama getirin. Kota sistemi mevcut olduğundan, Müşteri göstergesi üstünde bu arayüzde görüntülenmesi sağlanır. Giriş yapmak isteyen otopark müşteri doluluk oranına göre bekleyebilir veya otoparka erişim sağlar.

Açılar

Plaka tanıma sistemi kamera aygıtı, belirlediğiniz alanlara veya açılara konumlandırılarak sadece istediğiniz noktayı okusun. Tüm bölgeyi taramadan, odaklanması gereken bölgeyi seçmesini sağlarsınız. Genişlik, yükseklik, dikey ve yatay bölümlendirme bilgilerini girin, gerisini ona bırakın. Akıcı ve esneklik katabileceğiniz plaka okuma düzeneğini hazırlayın.

Kimlik protokolü

PTS üzerine tanımladığınız kullanıcılara özel parametreler ve ayarlamalarla kendi sorumlu olduğu otopark ve vardiya saatine göre arayüze erişimi sağlanır. Özel tanımladığınız kullanıcı adı ve şifreye sahip kimliklerle herkesin kendi giriş hesabı olsun. Kısıtlı kullanıcı kimlikleri oluşturun, görevli personeliniz bu hesaplar üstünden girişleri gerçekleştirsin.

PTS plaka tanıma sistemi yazılımı üstün rapor seçenekleri

ZKSoftware plaka tanıma ile 12 farklı raporlama seçeneğine erişebileceğiniz gibi otoparkınızın detaylı bilgisini alabileceğiniz güçlü çözümlere sahip olun. Uygulama alanınız için en iyi raporlama seçeneğini seçin. Tüm otoparklar aynı değildir ve tek bir raporlama türü hepsine uymaz. Yerel otopark alanlarında, parka başına ücret ödeyen müşterilerin, araçlarını park ettiklerinde bütün alanın raporlamasını ve plaka listesini veren çeşitlendirilmiş ihtiyacınızı karşılayan işlevsel raporları seçin.

Aynı rapor tasarımını esnek biçimde kullanın ve kendi altyapınıza uyumluluk kazandırın. ZKSoftware PTS ya da plaka tanıma yazılımı gibi birden çok hizmete dağıtın.

Plaka tanıma sistemi dikkat edilmesi gereken kritik bilgiler

 • PTS üzerinde veritabanı olarak SQL seçilmesi mutlaka kritik önem taşır, böylelikle diğer üçüncü parti uygulamalara entegrasyonu kolaylaştırın
 • Windows 7 ve üstü işletim sistemleriyle uyumlu olarak çalıştırın ve kurun
 • İşletim sistemi bakımından mimari destekleme platformunda 32 bit ve 64 bit sistemlere göre hazırlanmış olması
 • İstenildiği zaman otoparka geçiş yapan cihazların kara liste / beyaz liste karantina alanına eklenmesi
 • Windows işletim sistemlerinde yerel olarak yani lokal masaüstü platformunda sorunsuz çalışabilen yapıda olması
 • Plaka tanıma sistemi yazılımı, okunması biten plakaları detaylı olarak farklı aktarım formatlarında dışarı çıktı alabilecek düzeyde olmalıdır. Excel, PDF, WORD, TXT vb.
 • Plaka tanıma sistemi PTS üzerinde kameraların okuduğu plakaların %98 ve üzeri doğrulama oranına sahip olması büyük avantaj elde etmenizi sağlar
 • PTS üzerinde yapılan ayarlamalar sonucu sadece plakaya odaklanabilir veya plaka + sürücüyü aynı anda görsel kare resmini çekebilecek düzeyde olmalıdır
 • Latin alfabe desteği olan tüm yabancı ülke plakalarını rahatlıkla okumalı ve bu özelliği akıcı biçimde gerçekleştirebilir yapıda bulunmalı
 • Tamamen Türkçe arayüz ile kullanıcılara dolaşım kolaylığı vermelidir
 • Kamera seçimine uygun olmalıdır
 • Plaka tanıma sistemi metal kütle dedektörü, yoğunluk algılayıcı ve loop dedektörü ürünleriyle tamamen entegre edilebilmelidir
 • Otopark girişi yapan araçların arkalı ve önlü plakalarını hızlıca çekebilmeli
 • Günümüzün yenilikçi kamera modelleriyle uyumlu çalışma prensibine sahip olmalı
 • Tüm hava koşullarına adaptif şekilde yaklaşmalı ve üstün görüntü kalitesini bozmadan sis, yağmur, kar gibi durumlarda plaka okuma görevini yerine getirmeli
 • Network tabanlı TCP/IP iletişim protokolü RS322 veya LED, VFR göstergelere tamamen akıcı haberleşmeyi kurabilmeli
 • Gece veya gündüz tam okuma kalitesini sürdürmeli %98 oranında görüntü bozulması yaşanmadan aktarımı yapmalı
 • Plaka tanıma sistemi otomatik olarak kendini yeniden başlatabilmeli. Felaket senaryolarında güç dengesizliği yaşandığında yüksek boyutlu yeniden başlatma teknolojisi
 • Raporlama ve canlı izleme kısmında geçiş yapan araçların, plaka, lokasyon durumu, tarih ve saat bilgisini kullanıcıya işlemesi için hazırlamalıdır. Otomatik işleme yaptığı için sorun yaşamadan hızlı geri bildirimler alın
 • Fotoğraflara zoom-in ve zoom-out gibi işlevsellik kazandıran görüntü iyileştirme özelliği
 • Uzaktan bağlantı yardımıyla yazılımın kurulumu yapılabilir durumda olmalı ve destek hizmetleri sağlanabilir ölçekte verilmeli
 • Gelişmiş raporlama sistemlerini kullanıcı, rahatlıkla uygulayabilmeli ve analiz etmeli.
 • Filtreleme seçenekleriyle istediğiniz plakaya anında ulaşabilecek seviyede olmalı
 • Araç sayısını görüntüleme, analitik veri çıkarma ve içerdeki ya da dışarıdaki araçları bilgi ekranına yanıstma
plaka tanıma sistemi plaka örneği

Geçiş kontrol barındırma

Girişlerde ya da çıkışlarda istediğiniz düzeyde geçiş kontrolü aktif edin, yerleşik güvenli izleme ile güvenilir takip hizmetinizi çalıştırın. ZKSoftware PTS ile otopark performansını izleyin ve analiz edin. Otopark alanınıza giriş yapan araç plakalarını izleme özelliğine sahip sistem özelliklerini kullanarak tüm kamera donanımlarındaki araç noktalarını tespit edin.

Kullanıcıların kimliği doğrulanmış operatörler olarak oluşturulması ve hemen her yerden erişim olanağını elde edin. ZKSoftware tarafından bakımı yapılan ve hizmeti verilen bir yazılımda, sık kullanılan raporlamaları ve plaka sistemi özelliklerini kullanın. Tercih ettiğiniz rapor türlerinin deneyimini belirleyin. ZKSoftware plaka tanıma, okuma yazılımı, çalışma ve yönetim biçiminize en uygun otopark senaryolarını seçme esnekliği verir.

Ekli kamera donanımlarını otopark alanınıza yayın ve kalıcı hale getirin. ZKSoftware pts, plaka verilerinizin kalıcı hale getirilmesi için bir SQL database veritabanı ekler. PTS yazılımı ilk oluşturulduğunda, verilerinizin database tarafına aktarımı ve hazırlanması şekillenirken, kalıcı hale getirilmesi için ZKSoftware pts üzerinde veritabanı yönetim altyapısı tamamlanır. Her yazılımı çalıştırdığınızda plaka bilgileri ve sürücülerin resimleri otomatik olarak veritabanı bölümüne eklenir.

Tümleşik kameralar

Sağlıklı biçimde araçları yüksek oranda görüntüleme işlemine izin veren %98 ve üstü optimize kamera kayıt tercihleri. Değerlendirmeler ve geri bildirimler doğrultusunda daha da iyi hale getirdiğimiz kameralarımız size en iyi görüntü servisini sağlaması için tümleşik basit bir deneyime dönüştü.

Doğrudan veritabanı kısmına erişim sağlayan pts yazılımı, ana izleme penceresiyle tümleşik bir rapor görüntüleme ve ayar yapma avantajını kullanıcılara sunabilir. Üyeliği biten araç sürücülerinin çıkış yaptıkları esnada ekranda uyarı vermesini sağlayın ve kontrolleri artırın. Plakalarınızı güvenle barındırın. Hem yönetim hem gelir kaynağı olarak yüksek üretkenlik elde edin. ZKsoftware pts, SQL çerçevesiyle oluşturulmuş yönetimsel kapssayıcılarda veya herhangi bir işletim sistemi üstünde sorunsuz çalışan uygulama hizmetlerini kolayca edinin.

Kurumsal sınıf otopark yönetim sistemlerine yönetilebilirlik katarken, otopark üstünde kazancınızı ikiye katlayın ve kısa sürede güvenlikli aynı zamanda uyumluluk açısından değer taşıyan ihtiyaçları karşılayın. Kolayca güçlü masaüstü pts yazılımlarına sahip olun ve ön muhasebesini yapın. Popüler PTS yazılımlarımız ile senkronize çalışın ve bunları akıcı kullanımla gelir sistemine dönüştürün. Otopark sistemindeki araç plakalarını kapsayıcı olan yönetim panelinde veya TXT şeklinde rapor harici veriye dönüştürün, bünyenizdeki insan kaynakları yazılımlarına entegre edin.

İşletmenizin kurumsal düzey, performans, güvenlik ve entegrasyon açısından büyük ihtiyaç gereksinimlerini karşılayan üst düzey plaka okuma hizmeti. Gelişmiş kameralarımız görüntü akışını kesintisiz ve ölçeklenebilir biçimlere uyarlar, plakalar tüm detayına kadar görünür olur.

Güvenli otopark hizmetleri

PTS ürünlerimiz, kurumsal düzeyde bir global otopark yönetim ağı sunar. Yerel otopark yazılımı üstünde birkaç dakika içinde gelişmiş segment sistemlere veya kameralara bağlanın. Yazılımı plaka okuma gücü bakımından esnek, tümleştirilmesi kolay özelliklerle koruyun ve tercih ettiğiniz ortamda (avm otoparkları, site yönetim otoparkı) dağıtın. Hızlı, uyumlu ve segmentlenmiş, ZKSoftware plaka tanıma sistemi ortamında otoparkınızı kolayca tasarlayıp uygun ölçekte aktif olarak kontrol edin. İşletmenizin otopark yönetim protokolüne bir yenisini ekleyin ve diğer park kontrol modülleri arasında entegre edilebilir güvenli, hızlı haberleşme etkileşimini sağlayın.

Plaka tanıma sistemi yazılımınızı dakikalar içinde hazırlayın

Otopark yönetim, avm, site içi otopark, askeri tesis gibi alanlarda yazılımınızı hayata geçerek ihtiyacınız olan güvenlik prosedürlerine göre park kategorilendirme düzeyini seçin. Müşterilerinizin otopark deneyimi yolculuğunu basitleştirin. Otopark sitenizin plaka tanıma ile daha rahat ortamlara çevrilmesine izin veren hızlı ve kolay bir biçimde hazırlayın. Yazılım tarafında aldığınız plaka geçişleriyle eş değer anlık bildirimlerin tümüne erişin. Anında iletme bildirimlerini yazılım operatörünüze, kullanıcı kimliğine göre uygulayın ve gönderin. Müşteri otopark bilgilendirme göstergesi tarafında dinamik biçimde tanımlayıp otomatik otopark bariyeri sistemi geçiş kısmına tetik verin. Otopark sisteminizi ölçeklendirin ve binlerce aracın geçişine, sizin alanlarınızı kullanmasına izin verin.

zksoftware plaka tanıma sistemi hedeflerinizi çizin

Hedeflerinizi çizin

Araba limitlendirme bölge bazlı veya otopark bazlı ayarlanabilir olmakla beraber, sizin seçtiğiniz kota boyunca tasarlanır. Yerelleştirdiğiniz otoparkınızın hazır rapor şablonları tarafından kontrol edilmesini elde edin. Yazılımınız hangi rapor türünü kullanmak isterseniz onu size çıkarır. Bildirim ekranındaki tabloları incelediğinizde arabaların plakalarını, tarihlerini ve saat bazında inceleme imkanına erişin. Otopark bariyerine ve plaka tanıma kamerası tarafından geçiş yapan müşteri araçları ile veritabanı bilgi ekranına ilgili plakayı otomatik kayıt edin. Yüz binlerce plakayı depolama veya yüzlerce aracın resimlerini çekebilme ve barındırma hizmetini anlık sağlayın.

zksoftware kart okuyucu proximity kr 600

Amiral segment plaka tanıma sistemi

Muazzam ölçeklerde otopark kullanımı için tasarlanan pts ürünü, otomatik otopark bariyerleri, mantar bariyerler, loop dedektör ve garaj kapılarıyla entegre çalışsın. Yazılım arayüzü fazla yer kapsıyorsa simge durumuna küçültün arka planda işlevini sessizce ve etkili biçimde sürdürsün. Otopark sistemi talepleriniz müşterilerinize kesintisiz hizmet sağlayabilecek kapasitede dizayn edildi. En uç noktalara kurulum yapabileceğiniz plaka tanıma yazılımlarımızla tüm sektörlere ilgili otopark bölümlerine girebilen ve ölçeklenebilir yapıda sahip olunan bütünleşik çözümler topluluk hizmetleri.

Yeni yazılımlar kurmaya veya sıfır bilgisayar ihtiyacına gerek kalmadan mevcut bilgisayarınıza ve istemci kullanıcılarına uyumlu sistemlere hızla sahip olabilirsiniz. Kullanıcı kimliği modülü tasarımlarıyla yetki seviyelerini siz istediğiniz düzeylere getirin. Kameraları etkinleştirmek istediğiniz ve diğer cihazlarla entegre olarak kullanmanız gereken altyapıyı, düşük gecikme zamanlamasıyla otomatik olarak uygular. Tek merkezli yönetim için güçlü plaka tanıma sistemi hizmetlerini hızlıca oluşturun. Türkiye’nin yönetilen akıllı plaka sistemleriyle, global otopark cihazı ağınızı ve verimliliğinizi katlayan çözümlere vites artırın.

ZKSoftware plaka tanıma sistemi, hem otoparkınızı rahat yönetmeniz, işlemeniz, plakaları depolamanız ve analitik veri topluluğu kümelerinde görmek için eksiksiz kullanabileceğiniz yazılımlardır. Platformda tüm otopark ihtiyaçlarınız için ölçeklenebilir, tümüyle yönetilen otopark hizmetleri ve plaka okuma öğrenimi özelliğine sahip, tüm giriş/çıkış noktalarını izleyeceğiniz merkezi tanıma yığını sunulur.

Verimliliği ve performansı artırın

ZKSoftware plaka tanıma, pts, otoparkların ne kadar verimli çalıştığını görün, öğrenin, bütün parkları yönetin ve donanımsal işlevselliği şirketinize getirin. Birçok farklı yerleşik kamera aygıtlarını sisteminize tanıtın ve destekleyen bu plaka tanıma yazılımı ile IP kamera entegrasyonu sorunsuz çalışmasını izleyin. Otomatik değişiklikleri, plaka verilerini, müşteri akışlarını gerçek zamanlı etkinliklere göre tetikleyen IP kamera çözümleri plaka kayıt altına alsın.

zksoftware canlı destek ve hizmet ile sizin yanınızda.

Şimdi kullanmaya başlayın

Plaka tanıma sistemi (PTS), konusunda yeni misiniz? Profesyonel satış kadromuzla iletişime geçerek plaka okuma sistemleri hakkında daha fazla bilgi alabilir ve ürünlerimizi satın almanız hemen mümkün.