Personel Takip Sistemi Hızlı Kurulum - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

ZKSoftware bünyesinde bulunan personel takip sistemi (PDKS) yazılımı için hazırlanan hızlı başlangıç rehberi :

Hızlı Başlangıç Rehberi

İndirme linkine ulaşmak için tıklayın

Gelişmiş çeşitliliğe sahip üst segment cihazlarımız ve yazılımlarımız ile hizmet kalitemizi her geçen gün daha iyiye taşıyoruz.

Zayıf akım projelerinize uyumlu ve üstün performans ile uygun maliyeti bir arada tutarak size en hızlı çözümleri üretmek için buradayız.

Parmak izi, yüz tanıma, kartlı geçiş ve x-ray cihazları ve daha fazlası.
Çeşitlilik kazanan teknolojik yeniliklere uyum sağlayan verimlilik ve personelinize performans artışı sağlayan uygulamalarımız günlük iş yoğunluğunuzu üstünüzden alır.  Personel takip sistemi konusunda iddialı ürünlerimizi iş gücünüzü geliştirmek için kullanın.

Kullanım alanları arasında çok büyük, orta ölçekli ve küçük işletmelerin güvenilir personel takip ihtiyaçlarını karşılayan tam yönetime sahip pdks akışı. Birden fazla kaynaktan akış sağlayan cihazlar ve merkezi yönetim ile istemci(client) mantığı aynı yerde kullanın. Sunucularınız veya yerel bilgisayarınıza kurduğunuz yazılımlarımız tam kontrolü size verirken gelişmiş verimlilik ve performans konusunda yanınızda durur.

Kuruluşunuzun istikrarlı büyümesine olanak veren gelişmiş personel takip sistemi ürünlerimiz verimlilik ve ivme kazandıran faktörleri uygulayın.

Cevap Yazın