Personel takip çizelgesi - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
zkflex personel takip çizelgesi

Detaylı personel takip çizelgesi ile rapor örnekleri

İş yüklerinizi detaylı biçimde personel takip çizelgesi raporları üzerinden takip edin. Güvenli ve analiz edilebilir raporlama altyapımızı kullanarak personelinizi daha hızlı takip edin ve kontrol altında tutun. Kuruluşunuz için çok önemli olan personelinizi, güvenli ölçeklenebilir yazılımlarımızla devamsızlık kontrolünü denetleyin.

Her işletmeye ve karmaşık yönetimsel kadroların karşılaştığı sıkıntılı pdks ihtiyaçlarını tek noktadan rahatlıkla tamamlayabileceğiniz kapasitede hizmetler bütünü. Personel giriş çıkış analizi, kapsamlı ve geliştirilebilir yazılım hizmetleriyle windows platformunda detaylı raporlara dönüştürün.

personel takip sistemi ve devam kontrol zksoftware

Personel takip çizelgesi neler yapabilir?

ZKFlex, personel takip çizelgesi raporlama seçenekleriyle, excel formatında dışarı rapor aktarımı yapabilir ve giriş çıkış hareket kayıtlarını gelişmiş metodlara dayanarak izlersiniz. Raporlama sürenizi hızlandırın ve personel takip karmaşıklığını geride bırakın. Üst düzey, yüksek performans ve düşük maliyet verimliliğini garanti altına alan tamamen ihtiyaçlarını sonuna kadar karşılayan, merkezi yazılım hizmetinin faydalarını görün.

Detaylı personel takip devamsızlık, fazla mesai, maaş pusulası gibi işletme geneli kritik ihtiyaçları karşılayan takip formülleri ve fazlasını hızlıca entegre edin. ZKSoftware pdks sistemi, personel devam kontrol takip hizmetleri ile inceleme sürenizi oldukça etkili biçimde kullanırken, insan kaynakları ve muhasebe departmanları tarafından sağlanan çalışan analiz işlemlerini güçlendirin. Tümüyle yönetime açık, masaüstü bilgisayarınıza kurduğunuz yazılımlarla büyük personel takip analizi çözümünüzün hızını, aktif zaman niteliklerini, esnekliğini ve güvenliğini en uygun fiyatla direkt kullanmaya başlayın. Otomatik olarak çekilen personel takip raporları sayesinde, faydalı, odaklanabilir derecede kendinize daha çok vakit ayırın.
Şirket geneli personel hareket kayıtları otomasyon kapsamında, pdks cihazları tarafından yazılıma aktarılsın. İşlenmeye hazır veri haline dönüşen bu hareket kayıtlarıyla, maaş pusulası, maaş hesaplama ve aylık maaş hakedişlerini uygulayın. Operasyonel yükleri minimuma indirin, size özel tasarlanmış PDKS programı özelliklerini kullanın.

personel takip çizelgesi zksoftware detaylı

Yüksek segment PDKS programı

Yenilikçi, kullanıcı dostu arayüz sayesinde, PDKS programı öğrenme devri geride kaldı. Bilgisayar tecrübesine fazla sahip olmayan birinin rahatlıkla kavrayabileceği düzeyde öğrenim eşiği bulunan sistemlerimiz, sizi dakikalar içinde personel takip çeşitliliğinin içine atsın. Ekstra ücret ödemeden, fiyat teklifinde belirlenen ücretler doğrultusunda satın alma işlemi yapın, istediğiniz kadar kullanın.

Gelişmiş lisanslama modelimizle kuruluşunuzun sürekliliğini kazandırabilecek yazılım ve donanım bütününü kendi firmanıza dahil edin. Tam anlamıyla isteklerinizi karşılamasına yönelik yaptığımız gelişimlere tanık olun.

Tamamen üst düzey, geliştirilebilir ve yüksek segment, piyasanın %75’ine hakim bir PDKS programı üreticisi konumunda hizmetlerimizi sağlıyoruz. Kuruluşlara kattığımız yenilikçi analiz, veri takibi, personel inceleme gibi tutarlı, maliyet düşürücü etkenleri değerlendirin. Gelişiminizi daha iyi, daha etkili, analitik olarak yapabilmenizi sağlayan personel devamlılık ve PDKS programı hizmetleriyle çok yüksek hızda analiz etme imkanı. Çalışanlarınız, yani sizin için önemli kaynaklarınızın, vakit kaybı yaşamadan işlerini sürdürmesine, iş saatini geçirmeden kuruluşunuz da bulunmasına özen gösterin. Size daha iyi sahip çıkan, çalıştığı yere değer veren işletme personeli, karlılık oranınızı ikiye katlar. Bunun için, personel devam kontrol sistemi, pdks programı gibi kritik önem taşıyan yazılımlar daha çok tercih ediliyor.

Yüzlerce cihazı sisteminize dahil edin, parmak izi, yüz, kartlı ve şifreli tanıma ürünlerimizi keşfedin. Mevcut satın almış olduğunuz cihazların dışında yeni binalar, odalar aktif ettiğinizde gelişmiş segment ürünlerimizi kullanabilirsiniz. Kapı geçiş cihazları, access kontrol, pdks gibi önemli hizmetleri her zaman geliştirilebilir düzeyde yenileyebilir ve güncelleyebilirsiniz.

güçlü izleme ve analiz personel takip çizelgesi zksoftware

Daha kolay yönetim

ZKSoftware personel devam kontrol sistemleri, PDKS programı, çalışanlarınızın günlük işe geliş durumundaki (canlı-izleme) sabah vardiyası başlangıç sürelerini analiz verilerine dönüştürmek ve zenginleştirmek amacıyla kolay yönetim sunan bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde, toplu veri aktarımı modlarıyla aynı zamanda çalıştırabildiğiniz, cihaz hareket kayıt transfer işlevlerini güvenli biçimde size sunar. Artık eskisi gibi kağıt ve kalem kullanarak giriş-çıkış işlemlerini raporlama dönemini geride bırakın. Bu karmaşaya gerek kalmadan her işlemin otomatik gerçekleştiği ve sizin sadece personel takip çizelgesi çıkarmak için bastığınız tek tuşla bütün verileri almak mümkün.

Toplu işlem kavramı

PDKS programı, personel takip çizelgesi, tarih bazında hareket raporu anlamlı analiz, hareket kayıtları ve cihaz yönetimi üzerinden hızlı, basit analitik rapor geliştirmeyi destekler. ZKFlex pdks yazılımı, hareketler ve bağlı cihazların ekosisteminin yanı sıra zengin raporlama ve analiz tabanlı çalışma yüklerini sağlar. Ayrıca ZKFlex’in benzersiz, birleştirilmiş yükseltme modeli sayesinde sürekli ve akıcı altyapılarda excel takip çizelgeleri oluşturmak ve bunları personel bazlı hazırlamak mümkün.

Daha fazla raporlama seçeneğini yeniden kullanabilmeniz için, hızlı takip modüler yapısını zenginleştirdik. Kısayollar vasıtasıyla tüm raporlamaları isterseniz hızlı menüye ekleyin veya tek tuşla bu işlemleri hazırlayın. Tekrar tekrar çalıştırılabilen raporlama türleriyle, istediğiniz şekilde tasarlanabilir boyutlara ulaşan özel, benzersiz, bütünleşik raporlama sistemlerini aktif edin.

Gelişimi hızlandırın

ZKFlex pdks sürekli geliştirilebilir bildirim modlarıyla, size en güçlü akış performanslarını bir arada sunar. Böylece, yazılımınızın kullanıma sunulduğu üstün seçenekleri sizin için tasarlanmış şekilde hızlıca devreye alın. İster Ankara, İzmir veya Erzurum’da bulunu her noktadan diğer ofislerdeki personelinizi PDKS programı vasıtasıyla takip edebileceğiniz verilere sahip olun. Ağ bağlantısının gerçekleştiği her yere rahatlıkla ZKSoftware veri aktarım platformuyla benzersiz insan akışı hareket kayıtlarını hızlı ve güvenli bir şekilde transfer edin. Kesintisiz yönetim çözümleri sunan sistemlerimiz sayesinde veri kaybı yaşanmadan hareketleri görüntüleyebilirsiniz.

Personel takip çizelgesi örnek raporu:

ZKSoftware raporlama kısmında bulunan örnek çizelgeyle size daha ayrıntılı bilgi verebileceğimizi düşünüyoruz. Bu sayede gelişmiş raporlama modüllerimiz hakkında aklınızda soru işareti kalmasın.

personel takip çizelgesi raporu zkflex
Personel takip çizelgesi örnek raporu

Bordro hesaplama işlemlerinizi de yapabileceğiniz gelişmiş yazılımlarımız sayesinde şirket içinde oluşturduğunuz departmanlara göre hareket verilerinizi kesintisiz uygulama ve sunulan önemli giriş-çıkış raporlarını sorunsuz bir şekilde ortaya çıkarın. Personelinizin günlük izin kullanımı, mola, giriş, çıkış ve detaylı kuruluş içindeki gündelik yapıya uyumlu bilgilerini ölçeklendirme yapabilmek için pdks programı hizmetlerine yönelin. ZKFlex, küçük veya büyük boyutlu işletmelerin en doğru biçimde maaş hesaplamasını, bordro tanımı gibi detaylara kavuşması için yapılandırılmış personel takip çizelgeleri konusunda çözümler sunuyor.

Personel takip raporları işlevi

  • Personel takip sistemi kurulum yapılmasıyla şirketinizin daha esnek vardiyaları uygulamasını ve yönetmesine izin veren daha faydalı yönetim stili
  • Yüksek personel kitlesine sahip olan şirketlerin maaş hesaplaması için büyük avantajlar
  • Personelin günlük çalışma saatini hesaplama zorluklarının önüne geçilmesini sağlayan raporlamalar
  • Personel devamsızlık gibi durumların engellenmesi
  • Zaman kısıtlaması olan işlerin daha etkili biçimde yerine getirilmesini sağlaması
  • Giriş-çıkış raporlarından ziyade molaları görüntüleyebilme ve hesaplama mantığı
  • Bordro hesaplama, puantaj ve maaş bordrosu raporlarını detaylı olarak elde edin

Bu tarz büyük değişimleri elde edebileceğiniz personel takip sistemi ve takip çizelgesi gibi hizmetlerle çalışanlarınızla olan iletişiminizi kuvvetlendirin. Daha doğru yönetim, etkili biçimde çalışma faydaları, personeliniz açısından takip edilebilirlik kolaylığı sağlaması. Esnek biçimde yaptığınız vardiya tasarlamaları, raporlama örnekleriyle personel takip işlemleri hiç olmadığı kadar basit ve çizelge çıktısı almak daha rahat.

Şirketinizdeki çalışanların size daha fazla güvenmesini sağlayın, onlara yardımcı olabilirken, iletişimi etkili biçimde yapın ve personel takip çizelgesi konusunda zorluk yaşamayın.

profesyonel satış ekibi sizi arasın zksoftware

Bize ulaşın

Personel takip çizelgesi almanıza yarayan, tamamen esnek, ölçeklenebilir PDKS programı platformu hizmetlerimizden faydalanın. İnsan kaynakları, personel yönetimi ve çalışanlarınızın motivasyonlarını yüksek tutan aynı zamanda iş gücünü artıran sistemlerle beraber yürütün.

Daha fazla bilgi.