Personel maaş takip programı - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
personel devam kontrol maaş takip programı ve takip yönetim sistemleri PDKS İzmir ürünleri

Yüksek Hızda PDKS ve personel maaş takip programı

ZKSoftware’in sürekli olarak sunduğu gelişimler hem şirketinizin personelini hem de işletmenizin geleceğe olan yatırımını destekler. Personel maaş takip işlemleri fiziksel biyometrik okuyucular tarafında ya da kartlı ve şifreli geçiş okuyucuları üstünde tamamlanan hareketlerin veriye dönüşmesidir. Bu hareketler genel olarak incelendiğinde giriş-çıkış verilerine dönüştürülerek yaygın biçimde kullanıma açıktır.

Personel devam kontrol sistemleri kapsamında sağlanan, maaş hesaplama, puantaj programı ve neredeyse gerçek zamanlı online hareketleri izleyin. Bilgileri alınan personelin (sadece giriş-çıkış) cihazlar arasındaki iletişimini yani hareket toplamlarını iki farklı cihaz veya daha fazla geçiş kontrol terminali üstünde hareket olarak atanması mümkündür. Kişiler giriş yaptıkları kapılardan, turnikelerden, yüz tanıma ve parmak izi okuma cihazlarından biyometrik akışı sisteme transfer edilir. Yazılıma gönderilen veri hareketlerinin otomatik olarak planlanması ve sadece belirlenen saatler ya da dakika bazında uygulanması mümkündür.

zkflex personel giriş ekranı

Her zaman daha hızlı

Kesintisiz erişimi oluşturmak adına otomasyonu gerçek anlamda çalıştırın ve belirlediğiniz süre zarflarında hareket kayıtlarını yazılıma göndermesine izin verin. Elde edeceğiniz verilerin bütünüyle mesai, fazla mesai, ekstra çalışma saatleri ve puantaj hesaplama işlemlerini yürütün. ZKSoftware’in PDKS hizmeti sayesinde bu personel verilerini tam anlamıyla yönetin ve bunun yanı sıra elde ettiğiniz bilgilerle doğru biçimde maliyet düşürün. Kazanç kapınızı genişleten, uzun vadeli işlevselliği maliyet azaltan yapılarda çalıştırmaya başlayın.

Birinci sınıf personel devam takip organizasyonlarını hali hazırda kullanmaya başlarken, düşük ücretler karşılığında sadece tek sefer verdiğiniz para ile aktif edin. Lisans ücretini, donanım masraflarını en uygun fiyatla hesaplı biçimde karşılayın ve saatler içinde sistemleri kurun ve takibe başlayın. Kuruluşunuzu uygulama arayüzünüzde esnek biçimde izleyecek hale getirin. Yüksek veri doğruluğu, zaman kaybı önleyici, personel devam kontrol hizmetlerine dayalı, bakım gerektirmeyen yazılım ve donanım bütünü. Personelinizin kapasitesi ne kadar olursa olsun, ZKFlex personel devam kontrol sistemi tarafında bu kişileri tanıtabilir puantaj hesaplamasını dakikalar içinde yaparsınız. Kişi sınırı asla olmaz. Cihaz sınırı ve kişi sınırları olmadan bütün yapılarınızı giriş-çıkış kontrol sistemine entegre edebilirsiniz. Tam anlamıyla yönetilebilir, neredeyse gerçek zamanlı olarak izleme ve öğrenme yeteneğini açığa çıkarın.

Gelişmiş personel maaş takip olanakları

Kısacası ZKSoftware pdks yönetimi, çalışmalarınızı, iş gücünüzü ve merkezi kontrol platformlarınızı ihtiyaç duyduğunuzda kullanmanıza işlem kapasitesini artırmanız konusunda size destek olur. Genel işleyiş mantığı olarak varsayılan ayarlarda girişlere okuyucu ve işletme çıkışına okuyucu entegre ederek toplamda 2 adet biyometrik okuyucu ile taleplerinizi ve isteklerinizi tamamlayın. Yani genel bir sistemin devreye alınması için sadece iki adet biyometrik pdks okuyucu cihazı ve bir adet yazılım lisansı edinmeniz yeterlidir. Geri kalan işlemleri personelimiz uzak bağlantı ile tamamlar. Siz vakit kaybetmeden işlemlerinize başlarken, memnuniyeti garanti altında tutabileceğimiz sistemlerimiz otomasyonu sağlar. Hiçbir bakım masrafına neden olmayan, düşük maliyetli cihazların tamamıyla rahatlıkla çalışın. Kullanımı kolay olan arayüzü, işleyiş mantığıyla sizin değerli vaktinizi çalmaz.

Genel özellikler

  • Gelişmiş pdks puantaj raporlama sistemi
  • Üstün canlı destek
  • Uzak bağlantı hizmeti
  • Randevu sistemi üzerinden kayıt oluşturma
  • Lisansınız bulut(cloud) üzerinde güvenli
  • Felaket senaryolarında, sistem çökmesinde yeniden kullanmaya dakikalar içinde başlayın
  • Tüm ZKTeco cihazlarıyla uyumlu
  • Maaş hesaplama fazla mesai gibi işlemleri kısa sürede yapın
  • Hızlı parametreler ile dakikalar içinde bütün ayarlar tamamlanır
  • Çoklu dil seçenekleri: İngilizce, Arapça, Fransızca, Türkçe, Japonca, Çince ve İspanyolca

Yazılımlarımız güvenli giriş yetkilendirme sistemini dahil ederek aktif olurlar, yani siz nerede olursanız olun yazılıma login bilgileriyle bağlanabilirsiniz. Lisansınız sadece size özeldir. Personel devam kontrol ve takip sistemi sürecini daha iyi yaşayabilmeniz için, her ince ayrıntıyı düşündük. Grafiksel arayüzümüz, analitik veri kapasitemiz, yenilenmiş kullanıcı Dashboard etkinliklerimiz ile bütün takip seçeneklerini çalıştırın.

İletişim

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin ve Pdks puantaj programı dünyasının yeniliklerinden haberdar olun.

ZKFlex proje pdks puantaj programı yazılımı sistemi ticari sitemiz üzerinden satın alınabilir.

PDKS yazılımı hakkında detaylı bilgi