Personel Giriş Çıkış Takip - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Personel Giriş Çıkış Takip | Güvenli Geçiş Noktaları

Personel giriş  çıkış takip konusunda akıllı geçiş kontrol çözümlerini sağlamak adına ZKSoftware Bünyesinde barındırmış olduğu ZKAccess yazılımı ve ZKAccess3.5 yazılımları yardımıyla geliştirilmiş güvenlik teknolojilerini kullanıcılarına sunmaktadır.
Tamamiyle yenilenmiş arayüz ve üstün tasarımı ele alarak hazırlanan yazılımlar kullanıcı dostu olmakla beraber, güvenliği kapınıza getiriyor. Genellikle kullanılan cihazlar Inbio Kontrol Panelleri, C3 Paneller, C3 Pro serileri, KR Serisi okuyucular ve FR serisi parmak izi tanımlayıcılar olmaktadır.

Geçişleri Sağlamak Artık Basitleşti

Personel giriş çıkış takip noktalarında bulunan güvenliğin sağlanması ZKSoftware tarafından oluşturulan yazılımların yanında Turnike sistemlerini ele alarak da sağlanmaktadır. Tripod Düşen kol özellikli turnikeler tehlike anında kolların inmesiyle birlikte hızlı geçiş olanağı vermektedir. ZKTeco mühendisleri tarafından yapılan çeşitli araştırmalar sonucu mevcut turnike sistemleri geliştirilerek tripod düşen kol özelliği kazandırılmıştır.
Piyasa da bulunan turnike sistemlerine göre tripod oluşu ve güçlü kol tasarımı özelliğiyle tamamen gelişmiş güvenlik konsepti olmayı başarmıştır.

Düşen Kol Farkıyla

Düşen kollu turnike sistemlerimiz sizin güvenliğinizi ön plana almak için oluşturuldu. AVM girişleri, halka açık alanlar, Hastaneler, Emniyet Güçleri, Okullar, vb. yerlerde rahatlıkla kullanıma sunulmaya hazır ürünlerimiz istediğiniz gücü ve güvenlik seviyesini oluşturmanız da sizlere büyük avantaj sağlayacaktır. Gelişmiş segment personel giriş ve çıkış takip çözümlerini tek çatı altında toplayan Türkiye’nin en çok tercih ettiği firmayız.

Yeni websitemiz ZKFlex PDKS yayında.

Günümüz teknolojik geliştirmeleri ele alındığı zaman ve talep edilen üst segment geliştirilmiş güvenlik tercihleri de göz önünde bulundurulduğu zaman ZKSoftware ve ZKTeco ekibi istekleri karşılamak adına sürekli araştırmalarını sürdürmektedir.

Teknolojik Yenilikler

ZKSoftware yazılım mühendis ekibi, uzun süren çalışmalar sonunda kullanıcı dostu geçiş kontrol yazılımlarını piyasa genelinde kullanıma sunmaya hazır. Üstün bileşenleri kullanarak ve tamamen lisanslı, yönetmeliğe uygun biçimde tasarlanan yazılım kullanıcıya basit arayüz ve anlaşılabilir olmasıyla ön plandadır.
Kullanıcıların yazılım ve cihazları entegre kullanmasını sağlamak adına ; yüz tanıma, parmak izi sistemleri, kart okuyucular ve stand alone birimler de bu güvenlik konsepti kapsamaktadır.
ZKSoftware ekibi, kullanıcı ve müşterilerinden gelen bütün taleplere cevap vermek adına Access Kontrol(geçiş kontrol) yazılımı tarafından hayal edilebilecek tüm özellikleri içinde barındıran çözümü geliştirdi.

Yüksek Performans

ZKTeco tarafından geliştirilen Yüz tanıma, parmak izi, ve kart okuyucu sistemlerimiz tamamiyle hızlı çalışması ve zaman kaybını önlemek adına en üstün donanımlarla hazırlanmıştır.
Kesin doğrulama hızı ve 1 saniye altında tanımlama gücüyle parmak algoritması ve yüz algoritmaları güçlendirilmiştir.

İyileştirilmiş Kontrol

Kontrolün tamamen kullanıcıya bırakıldığı güvenliğin ise en üst düzey olduğu bir gelecek hayal edin. ZKSoftware ürünleriyle hayallerinizi gerçekleştirmeniz artık mümkün. Devasa ar-ge ekibi sizlerin isteklerinize karşılık verebilmek ve müşterilerine daha iyi bir hizmet verebilmek adına yenilikleri ayağınıza getiriyor.

Personel giriş çıkış kontrol ve Daha Fazlası İçin

Ürünlerimiz hakkında geniş kapsamlı bilgi alabilmek ve teknolojik yeniliklerden haberdar olmak için lütfen bizimle iletişime geçmeyi unutmayın!
Daha fazlası için : tıklayın.

PBX: +90 850 811 11 95
Mail : info@zksoftware.com.tr

Cevap Yazın