Personel giriş çıkış takip programı - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Personel giriş çıkış takip programı ZKFlex avantajları

Satış ekibiyle iletişime geçin >

ZKflex Personel giriş çıkış takip programı, hangi işletme olursa olsun personelini takip etmek istediği zaman rahatlıkla kullanıma alabileceği en iyi pdks programı durumundadır. ZKFlex yönetimsel açıdan, sürekli olarak geliştirilen JAva mimarisi üzerinde konumlandırılmıştır. Yazılımın en hızlı isteklere cevap verecek kapasitede performans sergilediğini söyleyebiliriz. Detaylı anlamda personel giriş çıkış takip programı taleplerinizi kısa sürede karşılar ve devreye alırız.

Veri bakımından, raporlama ayrıntılarına ulaşabilir sürekli olarak iletişimde kalan cihazlarla vardiyalı çalışma, fazla mesai ve daha karmaşık görevleri otomatik tamamlarsınız.

Personel giriş çıkış takip programı rutin personel yönetimi ayrıcalıklarını gündelik işlevlerini ve daha ayrıntılı raporlama seçeneklerini hiç vakit kaybetmeden uygulamanıza izin verir.

İnsan kaynakları yöneticileri, muhasebe departmanları ve personel iş takip yetkilileri tarafından oldukça fazla talep gören ZKFlex PDKS yazılımıyla saatlerce bilgisayar başında takip yapmanıza gerek kalmadan otomatik görevler sayesinde kısa sürede tüm işlerinizi halledersiniz. Bütün sistemin arayüzü anlaşılabilir ve kolay olması için hedeflendi.

Gerek yazılıma personel ekleme, yönetme, düzenleme ve raporlama kısımlarında yapılan değişiklikler olsun veya tek tuşla tüm işlemleri yapma kabiliyeti kazandırma aşamasında her türlü detay düşünüldü.

ZKFlex personel ekleme arayüzü

Yazılımın içine entegre olarak kurulan yüksek güvenlik sistemleriyle, lisansınız size özel ve asla kaybetmeden kullanabilmeniz için tasarlandı. Global Sign şifreleme ile yazılımınız her zaman güvende.

Bilgisayarınızın çökmesi veya sistemin bozulması durumunda, yazılımınızı epostanıza gönderilen aktivasyon kodu ile tekrar kurabilir ve kaldığınız yerden devam edersiniz. Yazılım veritabanı yedekleme işlemi oldukça basit ve hızlıdır.

Diğer yazılımlar üzerinde karşılaştığınız uzun süren veri aktarım işlemlerini, kısa sürede tamamlarken, tek tuşla rapor aktarım personel giriş çıkış takip programı tarafından beklenen tüm özellikleri ve daha fazlasını geniş kapasiteli olarak vermektedir.

PDKS işleyiş mantığı bakımından, ağ bağlantılı cihazlar veya USB üzerinden bilgi akışını tamamlayan terminaller ile sağlanır. Personelin gündelik giriş-çıkış cihazı üzerinden yaptığı doğrulama işlemlerine göre şekillenen veri alma ya da çekme diye tabir edilen aşamalar tamamlanır. Sistem arayüzüne giriş yapan yetkili kullanıcı, tüm hareket kayıtlarına erişim sağlar.

Personel giriş çıkış takip programı işlem akışları

Başlıca avantajları arasında, personelinizin gün içinde kaç defa dışarı çıktığını görüntüleyebilir, kaç defa mola kullandığını veya belirtilen sürelerin dışında ofisinizden ayrılıp ayrılmadığını izlersiniz. Daha detaylı özellikler istenildiği durumlarda, ZKFlex PRO yazılım sürümünü kullanabilirsiniz.

Çoklu cihazların desteklendiği, farklı vardiyalı çalışma senaryolarının uygulandığı ve özelleştirilebilir raporların yer aldığı gelişmiş yönetim takip ve kontrol etme sistemi bütünü. Tek tuşla yapılan çoğu işlem size ciddi anlamda vakit kazandırır. Otomatik rapor gönderme işlemi, yazılımda kayıtlı mail adreslerine bilgi geçmenize olanak tanır.

ZKlex personel giriş çıkış yönetim sistemi nasıl çalışır?

Yazılım öncelikle kurulum aşamasında size özel lisans anahtarınızı devreye alarak sistemi aktif eder. Kısa sürede aktif olan lisansınız ile kurulumu tamamlarsınız. Yazılımın giriş ekranında, ZKFlex varsayılan kullanıcı adı ve şifresini girersiniz. Arayüze erişim sağladıktan sonra yapılan işlem akışlarına göz atın.

  1. Yazılım arayüzüne girdikten sonra, cihaz ekranına geçiş yapan yönetici kişiler işletmelerinde bulunan personel devamsızlık takip cihazının ekleyebilirler.
  2. IP adresi girildikten sonra cihaza bağlantı kurulur ve iletişim aktif hale getirilir.
  3. Şirketinizde çalışan, devamsızlık takip yapılmak istenilen personeller yazılım arayüzünde personel ekranına kayıt edilir.
  4. Yazılımda kayıtlı olan personellerin bilgileri girildikten sonra, veri transferi aşamasında cihaza gönderilir.
  5. Personelleri yazılımdan eklemek her zaman için daha kolay ve hızlıdır. Kişi bilgilerini Ad Soyad olarak girmek çok daha hızlıdır.
  6. Cihaza gönderilen personellerin parmak izi, yüz veya avuç içi ya da kart kayıtları yapılır.
  7. Yazılımda giriş çıkış saatleri işletmenize göre tasarlanır ve parametre ayarlarından bu ayarlar gerçekleştirilir.
  8. Personel giriş çıkış takip programı üzerinde günlük giriş-çıkış bilgileri toplanır.
  9. Cihazdan aktarılan hareket verileri sonucunda bu bilgileri edinebiliriz.
  10. Son olarak yazılımın rapor bölümünden tarih aralıkları belirlenerek ayrıntılı raporlamaya ulaşılır. Farklı rapor çeşitlerini kullanabilir veya kendi tasarımınızı kendiniz oluşturabilirsiniz.

ZKFlex personel giriş çıkış takip ve yönetim sistemleri, kullanıcılara zaman kazandırırken aynı zamanda şirketlerinin maliyetlerini düşürürler. Zaman hırsızlığını engellemek ve işletmenin verimlilik oranlarını daha iyi düzeylere getirmek oldukça kolaydır.

Karmaşık vardiyalı çalışma türlerinden, fazla mesai, mola hesaplama ve maaş bilgilerini görüntülemenizi sağlayan ayrıntılı maaş raporlarına kadar sizin için her aşamayı düşündük ve dahil ettik.

Personel giriş çıkış takip programı

Personel giriş çıkış takip programı tüm isteklerinizi kısa sürede karşılayan, güçlü, güvenli ve hızlı işçi takip yazılım hizmetidir. Kuruluşunuzun hızlı PDKS olanaklarıyla donatılmış, biyometrik cihazlar veya kartlı geçiş sistemleriyle erişimlerini kolaylaştırın. Detaylı raporlama özellikleri, her giriş çıkış verisine ulaşmanızı sağlasın. Maliyetlerinizi minimuma indirin.

Personel giriş çıkış takip programı taleplerinizi müşteri temsilcilerimizle görüşerek tamamlayın ve kısa sürede sisteminizi aktif olarak kullanmaya başlayın.

Satış ekibiyle iletişime geçin >

Neden ZKflex kullanmalıyım

ZKFlex personel takip sistemini indirin >

Ticari sitemize göz atın >