Personel Devam Takip Yazılımları - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Personel Devam Takip Yazılımları ve Access Geçiş Kontrol Sistemleri

PDKS ve Access kontrol yazılımları hakkında bilmeniz gereken herşey.

PDKS ve Access Geçiş Kontrol Yazılımlarımız ile tanışmaya hazır olun. Giriş ve Çıkış raporlarını anlık alabilir verimlilik seviyenizi artırın

Sürekli gelişen teknolojilerin günümüzdeki önemli yerini düşündüğümüzde personel devam takip yazılımları, geçiş kontrol sistemleri, üye takip, erişim sınırlandırma programları hayatımızda büyük yer kaplamaktadır. Her zamankinden daha etkili, verimli, güçlü çözümlerimize sahip olmak için ZKSoftware ürün yelpazesine göz atın.
Gelişmiş üretkenlik ve sürekli güncel kalan yazılımlarımız online kontrol sistemleriyle bir adım öne çıkıyor.

ZKSoftware PDKS ve Access kontrol yazılımları Windows işletim sistemleriyle sorunsuz çalışır. Güvenlik seviyenizi üst düzeye taşımak için doğru yazılımları kullanmanız, personel takip işlemlerinizi yerinde ve zamanında bitirmeniz için yeni nesil uygulamalarımız var.
JavaFX, Delphi, C# gibi kodlama dilleri kullanılarak geliştirilen yazılım platformlarımız arasında en güncel ve stabil olan sistemlerimizi inceleyin.

Kısaca

  • PDKS Nedir?   PDKS terimi personel devam kontrol sistemi anlamına gelmektedir. Özetle işyerlerinde personellerin hareket kayıtlarını kontrol altında tutarak giriş ve çıkış bilgilerini raporlama halinde insan kaynakları ve işletme sahiplerine veren yazılımlara denir. Fazla mesai, devamsızlık, giriş-çıkış hareketlerinin tamamını maaş hesaplama ve puantaj işleviyle kontrol etmesidir
  • Access Kontrol Nedir?  Fiziksel ve mantıksal access kontrol olmak üzere iki farklı çeşidi vardır. Fiziksel  access geçiş kontrol belirli bölgelere, kampüslere, sunucu merkezlerine, binalara, fiziksel bilgi işlem cihazlarına erişimi kısıtlar. Mantıksal erişim kontrol ise bilgisayar sistemlerine, veri dosyalarına, databaselere kullanıcı girişini engeller veya kısıtlar.
  • PDKS ve Access Fiyatları.  Personel devam takip, access kontrol ve erişim kontrol yazılımlarımız hakkında detaylı fiyat bilgisi almak için lütfen ticari sitemizi ziyaret edin veya bize ulaşın.

PDKS Yazılımları - Personel devam kontrol sistemleri

Personel Devam Kontrol Sistemleri Avantajları

ZKSoftware bünyesinde çalışan yazılım mühendislerinin önderliğinde geliştirilen yeni yazılımlarımız hayatınızı kolaylaştıracak yenilikleri ilave etmek için araştırmalarını sürdürüyor. Devamlı daha iyiye politikasını izleyen yazılım ekibimiz, sizlere en akıcı ve anlaşılır kullanıcı deneyimini basitleştirilen PDKS programlarımızda getiriyor.

PDKS ve Access yazılımlarımız standard sürüm, abonelik sürümü(subscription) ve sınırsız lisanslama modüllerinden oluşmaktadır. İşletmenize en uygun versiyonu seçebilmek için bizi arayabilirsiniz. Kullanıcılara özel tasarlanan raporlama seçeneklerini değerlendirebilir kendi raporunuzu oluşturabilirsiniz.

Yazılım arayüzü kısmında hızlı, navigasyon kolaylığı sunan, menüler arası geçişleri stabil, otomatik veri aktarım seçeneklerine kolaylıkla erişebileceğiniz yenilikleri beraberinde getiriyoruz.

Gelişmiş Access Kontrol

Kullanım kapasitesi genişletilmiş ve aynı zamanda basit arayüzü sayesinde kullanıcıları geçiş kontrol gruplarına tanımlayıp, yazılımı konfigüre edebilir geçiş kontrol seviyelerini ve çözümlerinizi bu verilere göre ayarlayabilirsiniz.

Biyometrik Sistemlere Hazır

Biyometrik sistemlerle uyumluluk sorunu olmadan ZKSoftware ürün gamındaki cihazlarla eşleştirebilir ve kullanırsınız. En etkili access erişim kontrol cihazlarımızı yeni nesil erişim platformunda görebilirsiniz.

Otomatik Veri Yedekleme

Yazılımdaki verileriniz asla kaybolmaz. Sistem otomatik yedekleme modülünü aktive ederek şimdi başlayın. Kullanıcıların verilerini yedekleyip istedikleri zaman geri yüklemesini sağlar.

Baştan Sona Etkileyici

En sağlam inovasyonu daha da etkili kullanıma hazırlayan platformda buluşturduk.
Ezber bozan teknoloji: ZKSoftware PDKS ve erişim kontrol sistemleri, yazılımlar ve donanımlar olarak iki farklı kategoriye ayrılır.
Cihazlara hakim olabileceğiniz yazılımlarımız tercihlerinize göre şekillenebilir özelliklere ev sahipliği yapar.

Üstün Teknoloji, parmak izi ve yüz tanıma sistemleriyle daha kolay

Şifrenizi belirleyin: Yazılımın arayüzüne giriş yaparken belirleyeceğiniz şifrenizle sadece siz personel takip yazılımı tarafında kullanıma açık olun. Giriş bilgileriniz sizde kalsın. İstediğiniz yerden yazılıma giriş yapabilecek konumda olun. Online kontrol sistemi heryerden erişmenize olanak verir. Lisansınız veritabanımızda saklanır. Böylelikle olası felaket senaryolarında, veri kaybı, server çökmesi, sistem dosyalarında hata gibi durumların önüne geçin!

Hızlı bilgilendirmeye geçin: ZKFlex pdks, kurumunuzdaki herkesin takibini yapabilmeniz için tasarlandı. Üstün menü geçişleri ve personel ekleyip yönetebilme bölümleri, giriş-çıkış hareket kayıtlarını oluşturmanızda hızlı, iş zekası hizmeti verir.

Tam anlamı yönetilen bir hizmet olarak hayata geçen, kolaylıkla etkileşimli menüler vasıtasıyla personel listesi oluşturup, ilgili departmanlar ve bölümlere atamanızı vardiyalı çalışma stilini oluşturabilmeniz için tasarlandı.

Kullandığınız her bölüm şaşırtıcı bir deneyim.

Büyüleyici menüler:Yüksek kapasite tasarım öğeleri kullanılarak Java tabanlı dizayn öncelikleri seçildi. Yüksek çözünürlüğü destekleyen zengin arayüz sizlere detayları görmenizde yardımcı olurken, gözünüzün yorulmasını istemez. Karışık olmayan renk seçimleri, yazılımların arayüzünde aradığınız işlemi hızlıca gerçekleştirmenizi hedefledi.

Sektörün öncüsü zaman kontrol sistemleri
ZKSoftware yazılımları, uzun yıllar boyunca tecrübe ettiği gelişimleri sizinle paylaşmak için yazılımlarını sürekli güncel tutuyor. Windows işletim sistemleriyle uyumlu ve stabil performans sağlayan sistemleri test edin.

Temel stabilite parmaklarınızın ucunda

Son teknoloji altyapısal işlevler:
JavaFX ve Netbeans IDE çalıştırılarak oluşturulan yazılımlarımız çeşitli veri ekleme-çıkarma özelleştirilebilir yapı tercihleri katıyor. Diğer yazılımlara göre kıyasla 4 kat hızlı işlem yapın, cihazlarla kısa sürede iletişim kurabilen yazılımın performansını hissedin.

Gelişmiş bağlantıları sağlayan sistem:

Ethernet, TCP/IP, USB, RS485 bağlantılarıyla sisteminize dahil edilen cihazların hakimiyetini bize bırakın. Yazılımlarımız haberleşme modlarını en son gücüne kadar kullanarak işlemlerinizi en kısa sürede tamamlayıp vakit kaybınızı önlemenize olanak verir. Personel takip sistemleri tarafında, yeni kişileri ekleyip düzenlemek ve yüz, parmak izi gibi biyometrik verilerini cihazlarda korunmasını sağlar. Ağ bağlantınızı cihazınıza yaptıktan sonra, yazılımın otomatik olarak ağınıza bağlı cihazı tespit etmesini izleyin.

Çoklu-fonksiyon işlevine sahip dijital gücünüz:

Personel devam kontrol ve erişim kontrol sistemleri, daha da hızlandı. Çoklu-doğrulamayı destekleyen cihazlardan alınan parmak izi, yüz algoritma verisi gibi birden fazla tanımlamayı veritabanınıza kayıt edin. Daha sonra kurumunuza eklediğiniz farklı cihazlarınız olursa tekrar aktarım yaparak otomasyonu gerçekleştirin.

Access Geçiş Kontrol iş yükünüzü üzerinizden alır:

Sistemin sofistike yazılımsal verileri takip ederek belirlediğiniz bölümlere, departmanlara ve kişilere erişimine izin verirken karmaşık arkaplan işlemlerinin yanı sıra bir o kadar da kullanan kişiye basit erişim kontrolün tadını çıkarmasını sağlayan yazılım.

ZKFlex™ tarafından gücü artırıldı:

Tam zamanlı personel takip sistemi yazılımı adı altında piyasada yerini alan personel devam takip sistemi, kullanmaya başladığınız andan itibaren size rehberlik edecek öğeleri sunuyor. Kafanız karışmadan tek başınıza özgürce kullanabilirsiniz.

Güvenilir ortam:

Günümüzde fiziksel güvenlik tüm kuruluşlara hitap eden kritik önem arz oluşturan unsurdur ve ZKSoftware bunun farkındadır. ZKSoftware, ortamda güvenlik açıkları olmamasını sağlamak için bir takım güvenlik geçiş kontrol hizmeti geliştirmiştir.

PDKS’yi işletmenizin temelinde verimliliğe dönüştürün:

Çoğu kuruluş temel olarak PDKS ve Erişim geçiş kontrol gibi yazılımları bulundurur. Ancak günümüz şartlarında bu yazılımlar ZKSoftware seviyesi sistemsel yeniliklerden uzak kalıyor. Kuruluşunuz için daha fayda sağlayabilecek olabilir ve işletmenizin geleceğini ZKSoftware bünyesindeki yazılımlarla oluşturmaya odaklanmanızı sağlayabilir.
Esneklik katan yazılımlarımız ileriye dönük geliştirmeleri destekler.