Personel devam kontrol sistemleri ürünleri avantajları - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Personel devam kontrol sistemleri  ürünleri avantajları

Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçin >

ZKSoftware personel devam kontrol sistemleri ürünleri ile sektöre yeni soluk getirmeye hazırlanıyor. ZKTeco ürünleriyle birlikte, ZKFlex personel takip sistemi ölçeklenebilir, yenilikçi her türlü talebi karşılayabilecek düzeyde gelişim paketlerini de entegre ediyor.

Her zaman istediğiniz kuruluşunuzun özel molalarına, fazla mesai ve karmaşık çalışma dilimlerine esnek olarak uyumlu sağlayan sürekli gelişen bir yazılım hizmeti hayal edin.

Personel devam kontrol sistemleri gelişimlerini her zaman tamamlamaya açık ve yenilikçi karar alan kadrosuyla istediğiniz güncellemeleri tek tuşla almanıza izin verebilecek düzeydedir. En yeni teknolojilerle donatılmış ZKFlex personel devam kontrol ve sistemleri bakımından güçlü ürün gamını ayağınıza getiriyor.

Muhasebe, finans, iş geliştirme ve IK departmanlarının vazgeçilmezi haline gelmiş pdks hizmeti.

Personel devam kontrol sistemleri (PDKS) nedir?

Personel devam kontrol sistemleri, PDKS, giriş-çıkış takip ve raporlama işlemlerini yapabilen aynı zamanda personelinizin fazla mesai ve puantaj gibi işlemlerinin takibini kolaylıkla sağlamanız için tasarlanmış yönetim hizmetleridir.

Belirli giriş çıkış parametrelerini oluşturun, saatlik, günlük ve aylık raporlamalara erişim sağlayın. Hangi personelin işletme içinde bulunduğunu ve hangi saatlerde giriş çıkış yaptığının denetimini sağlayın.

PDKS, personel devam kontrol sistemleri ürünleri bütünlükleri bakımından, düşük maliyetleri ve üstün geri dönüşleriyle yüksek segment ihtiyaçlarınızı gidermenizi en uç noktadan tamamlar. Düşük sermaye maliyetleriyle, tam olarak talep ettiğiniz yönetim sistemlerini gelişen işletmenizin karlılık oranını olumlu etkileyecek biçimde kullanırsınız.

Personel devam kontrol sistemleri yazılımlarımız – ZKFLEX >

İhtiyaç duyduğunuz sistemleri çalıştırın ve sadece tek seferlik ücret ödeyin. Diğer programların tersine, zaman kaybını minimuma indirin, istediğiniz tüm işlemleri tek tıklamayla bitirin ve keyfini çıkarın. Personel devam kontrol sistemleri (PDKS) ürünleri, yüksek çaplı işletmeler veya düşük ya da orta çaplı şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda da hizmet vermektedir. Farklı türlerdeki işletmeler hitap eden yazılım kitlemizle gelişen takip ihtiyaçlarınızı sürekli olarak kontrol altında tutarsınız.

Personel devam kontrol sistemleri uygulama alanlarına göz atın:

 • Bankalar
 • Hastaneler
 • Havaalanları
 • Toptan ve perakende mağazaları
 • Fabrikalar
 • Üretim tesisleri
 • Askeri tesisler
 • Karakollar
 • Kamu kuruluşları
 • Sistem odaları
 • Holdingler
 • Plazalar
 • Marketler
 • Tedarik zincirleri

Genel kullanım alanları çok yaygın olan personel takip sistemi ürünlerinde, tercihe göre her türlü takip ihtiyaçlarının giderilmesi hedefleniyor. ZKSoftware ZKFlex personel devamsızlık takip ve kontrol sistemi ürün gamında en çok tercih edilen rapor türlerini yazılım hizmetimize entegre ediyor ve işletmenin ihtiyacına göre hazır konuma getiriyoruz.

Vardiyalı çalışma stilleriyle uyumlu, gelişmiş segment giriş çıkış takip, fazla mesai ve mola gibi seçenekleri de içinde kullanırsınız.

PDKS nasıl çalışır?

PDKS yazılımları, personellerin giriş çıkış bilgilerini cihazlardan hareket verisi olarak yazılımın veritabanı kısmına aktarır. Ham veriyi işledikten sonra giriş veya çıkış hareketi olarak rapor tarafından almanıza olanak tanır.

Ayrıntılı raporlama sistemiyle ZKFlex personel devamsızlık takip sistemi özelliklerinde hazır ve tasarlanabilir raporları kullanıcılara sunar. Rapor türlerine örnek olarak; Gelenler raporu, gelmeyenler raporu, devamsızlık raporu, hareket raporu ve maaş raporu gibi örnekler verilebilir.

Dilediğiniz raporu tasarlamanıza olanak tanıyan sistem sayesinde, saniyeler içinde kendi işletmenizin gereksinimlerine göre şekillenebilir raporları hazırlayın ve kullanın. Otomatik veri aktarım sistemleri, zamanlanmış görevler ve veri transferi gibi işlevsel özellikleri kullanarak işletmenizdeki cihazlara bağlantı kurun. Bağlantıları sağlanan cihazların aktarımları yapılır ve hareket raporları haline dönüştürülür. Bilgisayarınızın cihazla iletişim kurması yeterlidir.

ZKFlex personel devamsızlık takip sistemleri türleri

ZKFlex giriş çıkış yönetimi, personel devamsızlık takip ürünleri türleri arasında Basic, Standard ve Pro sürümleri gelmektedir. Sürümler arasındaki farkları detaylı olarak incelemek gerekirse;

 • ZKFlex Basic :  Sınırsız personel sayısını eklemenize izin verir. İşletmenizde dilediğiniz kadar personeli yazılımın arayüzüne takip etmek için ekleyebilirsiniz. Giriş-çıkış kontrolünü rahatlıkla yapmanıza izin veren yazılım hizmeti.
  ZKFlex standard sürümüyle lisanslama işlemleri ve aktivasyon e-posta adresinize gönderilecek olan lisansla birlikte yapılır.  Yazılım arayüzüne 3 adet personel devamsızlık takip cihazı ekleyebilirsiniz. Parmak izi, yüz, şifre ve kart okuyucu ürünlerini yazılıma ekleyebilir ve takip için kullanırsınız.
 • ZKFlex : Sınırsız personel ekleyebilirsiniz. Giriş çıkış yönetiminin yanı sıra, vardiyalı çalışma stilleriyle tam uyumludur. Üç farklı vardiyalı çalışmayı sisteminize entegre edin ve kullanın. Varsayılan olarak 10 adet hazır rapora erişim sağlayın.
  Yazılımın arayüzüne, kolaylıkla adapte olabileceğiniz gibi, özelliklerini tek çatı altından kullanın ve geliştirilmeye açık yapıdaki sistem sayesinde ileriye dönük olarak yükseltme işlevinden faydalanın.  45 gün boyunca yazılım desteği alabilirsiniz.
 • ZKFlex Pro: Yukarıda sayılan özelliklerin yanı sıra, personel devamsızlık takip sistemi Pro sürümüyle, sınırsız cihaz ekleyin, sabit ve sınırsız vardiyalı çalışmaları kısıtlama olmadan oluşturun ve kullanmaya başlayın.
  Hazır rapor sayısı olarak 20 adet farklı rapor türünü dahil edersiniz. Temel destek süresi bakımından 90 gün boyunca kesintisiz, mesai saatleri boyunca verilen destek hizmetini değerlendirin. Otomatik veri transferi işleviyle cihazlarınıza bağlantıyı hızlı biçimde gerçekleştirin. Verilerinizi aktarın, otomatik raporlar alın, aldığınız bilgileri analiz edin. Maaş hesaplama ve puantaj gibi çeşitli işlevlere dönüştürün.

 

Görsel | PDKS yazılımı sistem gereksinimleri 

 

Daha fazlası için

ZKflex personel takip sistemi yeni nesil giriş çıkış takip özellikleriyle piyasa da bulunan yazılımların ilerisinde. Sürekli olarak geliştirilen, bünyemizdeki yazılım geliştirici takımı tarafından yeni işlevsel özelliklerin ve taleplere göre değiştirilebilir sistemlerin hazır edilmesine kadar üst segment gelişimleri edinebilirsiniz.

PDKS başlangıç rehberine göz atın >

Müşteri temsilcilerimizle iletişime geçin >