Personel Devam Kontrol Sistemi ve Access - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

iClock 580 Yönetim Gerçek Zamanlı PDKS personel devam kontrol sistemi ve access

IP Tabanlı Geçiş Kontrol Sistemleriyle
Daha Fazla Kazanç Elde Edin

ZKSoftware olarak en güçlü personel devam kontrol  sistemi ve access çözümlerini size sağlamak için her gün hizmet kalitemizi artıran yeniliklere başvuruyoruz. Başarınızı sağlamak için yaptığımız gelişmiş personel devam kontrol ürünlerimizi, işletme güvenliği, aynı zamanda verimlilik artırıcı olarak düşünebilirsiniz.

ZKTeco iClock580 Biyometrik Parmak izli terminal, okuyucular arasında bütçenize uygun ve yönetilebilir avantajlar sunmaktadır. Parmak izi ve geçiş kontrol sistemleri günümüz teknolojilerine uygun olarak optimize edilmektedir.
Yüksek kapasitede personelin olduğu işletmelerin en çok tercih edilen ürünü olarak belirlenen iclock580 kolay arayüzü ve hızlı işlem kapasitesiyle firmanızdaki sistemlere entegrasyonu gayet basittir.
Parmak izli Personel Devam Kontrol Sistemi ve Access cihazları arasında hızlı kayıt özelliği, geliştirilebilir entegre yapısı ve işletme sahiplerine rahatlık ve zaman tasarrufu imkanları vermektedir.

Zorlu İşler İçin Tasarlandı

Personel takip ve Geçiş Kontrol Sistemlerinin Yaygınlaşması
Güvenlik ürünlerine verilen kısıtlı bütçe
İnternette bulunan rekabetin yüksek olması
Uygun fiyatlarla müşteriye teknik destek ve hizmet imkanı
Birden fazla şubeyi kolaylıkla kontrol etme olanağı
Yüksek çalışma kapasitesi olan yerlerde kontrol rahatlığı
İşletmelerde bulunan envanterin, eşyaların korunması ve güvenlik düzeyi seviyesi

Personel Devam Kontrol Sistemi ve Access İhtiyaçlarının Karşılanması

Etkili kayıp önleyici araçlar
Yüksek güvenilirlik düzeyi
Mevcut cihazların verilerinizi koruması ve kapsadığı alanlar
Hırsızlık riskinin olduğu yerlerde
Veri kaybını en aza indirmesi ve kullanım kolaylığı gerektiren uygulamalar
Bütçeye duyarlı güvenlik terminalleri

iclock580 personel devam kontrol cihazı

ZKTeco iClock 580 Devam Kontrol Sistemi

Iclock 580 ID ürünleri ve iClock serisi cihazlarımız küçük veya orta çaplı işletmelerin yanı sıra büyük projelerinizde ZKTeco güvencesiyle kullanabileceğiniz ürünler arasındadır.
Büyük personel kapasitesine sahip holdingler ve firmalarda etkili personel yönetimi çözümü mutlaka önemlidir. Sadece kart ve şifre ile kontrol edilen işletmelerde gelişmiş, üst düzey güvenlik aşamalarını uygulamak oldukça zor.
Tam olarak istenilen gerçek zamanlı korumanın ve güvenliğin oluşturulması için parmak izli sistemler tercih edilmektedir. Parmak izi avantajı cihaz üzerinden geçiş yapan kişinin gerçek kimliğini ortaya çıkardığı için giriş ve çıkışlarda bu talep kritik önem taşımaktadır. ZKTeco mühendisleri tarafından uzun mesailer sonucu ortaya çıkarılan parmak izi ve geçiş kontrol sistemlerine öncülük eden iClock serisi cihazlar biyometrik güvenliği kontrol etmenizi sağlar.
Gerçek zamanlı personel takip
Geniş çaplı çalışma alanlarının olduğu ve işletmelere ait ofislerin bulunduğu firmalarda bütün veriyi sisteme aktarmak ve görüntülemek ciddi anlamda yük oluşturmaktadır.
Büyük işletmelerin tam olarak yukarıda belirtilen isteklerini parmak izli sistemlerle karşılaması, karmaşık sistemlerin entegrasyonunu sağlamak adına iClock serileri kullanılmaktadır.
iClock 580 cihazları ZKSoftware bünyesinde bulunan Geçiş kontrol ve Personel takip yazılımlarıyla birden fazla lokasyonda kullanılabilir.

Tek Merkez Üzerinden Veri Akışı

ZKTeco parmak izli terminalleri bünyemizdeki yazılımlarla merkez yönetim sisteminden bütün lokasyonlarda bulunan personel takip cihazlarını kontrol ederek, hareket verilerini anlık olarak yöneticinin görüntülemesini sağlar.
Bu özellik iClock serilerinin projelerde yaygın olarak kullanılmasındaki en büyük özelliklerden biridir.

Yazılım

Teknik Özellikler ve Çözümler
Yukarıda bahsedilen açıklamaya örnek olarak; Personel Devam Takip yazılımının en gelişmiş işlevi büyük işletmelerde 100 üzerinde ofisi bulunan devasa bir mağazanın ve ortalama 1,000 üstünde kullanıcıya sahip olduğu yerlerde rahatlıkla uygulandığı görülmektedir.
Daha da kapsamlı olarak açıklamak gerekirse, her mağazada iClock 580 kullanılarak merkezdeki yazılıma entegre edilebilir.
Port yönlendirme işlevi veya vpn ile aynı yazılıma kayıt etmek oldukça basit ve hızlıdır.
With simple setting and customization, all attendance real-time data collected
PDKS yazılımı üzerinde kısa ayarlar yapılarak ve düzenlemeler sayesinde bütün personel takip verileri veritabanında toplanabilir. Veritabanında oluşturulan veri kolaylıkla raporlarda görüntülenerek personellere ait giriş çıkış verilerini fazla vakit harcamadan görüntüleyebilirsiniz.

*İşyerinizde zamandan tasarruf etmek ve daha az iş gücüyle yüksek kapasitede verim almak istiyorsanız sizlere yardım etmeye hazırız.
Bütün parmak izi ve geçiş kontrol sistemleri sorularınızla ilgili yanıtlara ulaşmak için bizi hemen arayabilirsiniz. İşletmenize göre hesaplı ve uygun fiyatlarla kartlı geçiş, personel takip, turnike sistemleri, vb. çözümleri sunabiliriz.
Profesyonel satış ve teknik ekibimizle sizlere yardıma hazırız. Bize Ulaşmak İçin Tıkla!

Sonuç olarak personel devam kontrol sistemi ve access hakkında

iClock serisi cihazlarımıza, Personel Devam Kontrol Sistemi ve Access cihazlarımıza ait fiyatlarımızı Ticari sitemiz üzerinden görebilirsiniz.

Cevap Yazın