Personel bilgi sistemi özelliği - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
personel bilgi sistemi pdks zksoftware

Personel bilgi sistemi özelliği nedir?

İşletmelerde, fabrikalarda, avmlerde, hastanelerde, binlerce başka alanda milyonlarca parmak izi okuma cihazı bulunur. Cihazların kullanımının artmasıyla beraber, sistemdeki biyometrik okuyucuların birbirine entegre edecek ve bu işletmelerde çalışan personelin hareket kayıtlarını tutan gelişmiş cihaz bütünlüğü. Şirketlerdeki personel tarafından kullanılan bu parmak okuyucular bilgi sistemi özelliğini şu şekilde içinde tutar. Genellikle kişi işletmeye giriş yaptığında sabah parmağını veya yüzünü okutur ardından iş çıkışı ya da mola saatlerinde analitik veriye anında ulaşabileceğiniz akıcı sistemler. Personel bilgi sistemi sayesinde çalışanların bütün durumlarını görebilir ve raporlayabilirsiniz. Kimin işletme içinde olduğunu, devamsızlık yapıp yapmadığını, geç kaldığını ve fazla mesai gibi durumlarına hızlıca erişin.

personel bilgi sistemi detaylı pdks işlemleri

Kapsamlı personel bilgi sistemi işlevi, verimlilik katan özelliği

 • ZKSoftware PDKS personel bilgi sistemini derinlemesine incelemenize izin verir
 • 28 farklı raporlama türüyle istediğiniz şekilde bilgi ekranına ulaşın
 • Özel rapor tasarlama size esneklik katan yeni nesil teknolojileri getiriyor
 • Otomatik e-posta gönderimi ile raporları dilediğiniz kişilere mail olarak paylaşın
 • ZKSoftware bünyesindeki geniş cihaz yelpazesiyle birlikte çalışan yazılım hizmeti
 • Tek tuşla veri aktarım ile bütün personelinizin hareket kayıtlarını yazılıma aktarın
 • Çoklu cihazlarla çalışabilme kapasitesi
 • Yüksek kapasite Microsoft SQL veritabanı sistemi
 • Yeni nesil Java kodlama dili
 • JAVAFX Görsel arayüz (Visual Interface)
 • Giriş ekranında veritabanı yedekleme ve geri yükleme
 • İstemci (client) modlarıyla çalışabilme
 • Çok katmanlı güvenlik ile verileriniz asla kaybolmaz

ZKSoftware bilgilendirme sistemi

Size en ideal çözümleri sunmak için cihaz yazılımı, denetimli serbestlik işlemleri ve veri yakalama hizmetleri sunar. Cihazın bağlantıda olduğu yazılımı internet bağlantısına gerek duymadan yerel ağınızın üzerinde kullanabilirsiniz. Daha güvenli bir biçimde bağlantı sağlayan yazılımlarımız ile etkili personel takibini dış saldırılara karşı maruz kalmadan devam edebilirsiniz. Akıllı personel takip işlemleri son derece sofistike güvenlik önlemleriyle korunduğundan hareket verilerinizi, personel bilgilerinizi ve maaş kayıtlarına kimsenin ulaşamıyacağı yerlerde korunduğundan emin olabilirsiniz. Denetim hizmetleri avantajları arasında büyük ve farklı cihaz topluluklarının ofis alanlarında kullanımı, devasa holdinglerin çoklu şubelerinde devreye alınma aşamasına kadar güvenle ekleyin ve çalıştırın. Kolay yönetim inceliklerini getiren, korumalı ve son derece hızlı cihaz aktarım işlemlerine sahip olun. Veri aktarım platformu hizmetleri, ZKSoftware PDKS personel verilerinden değer bulmanıza yardım eder.

PDKS Analiz İşlemi

ZKSoftware PDKS analiz işlemi, devasa miktarlardaki veri akışlarını kontrol altında tutan gerektiğinde saklayan ve kullanıcıya sunan güçlü karmaşık yapıları denetleyen işlem bütünlerini kolaylaştırır. Genellikle bir PDKS analiz platformu hazırlamak için gerekli maliyetler ve karmaşıklık giderme konusunda sorun yaşamadan çok büyük cihaz topluluklarıyla aynı anda çalışabilme üzerinde gelişmiş aktarım gücünü ortaya koyan sistemler.

Çalışma analizinizi oluşturun, kimlerin hangi saatlerde molaya çıktığını, fazla mesai kullandığını ya da günlük iş giriş çıkış hareket kayıtlarına erişim sağlayın. Analizi sizin sağlayabileceğiniz çeşitli raporlama türlerini elde edebildiğiniz gibi sabit verilerle personel bilgi sistemi üzerinde statik raporlar üstünde görüntüleme yaparsınız. Hazır raporlama modülleri veya detaylandırılmış kişi bazlı özelleştirilmiş raporları elde edin ve çalıştırın. Bu sistemler sayesinde daha fazla zaman kazanın ve kendinize gereken değeri fazlasıyla gösterin. Sizin için önemli olan işlemleri otomatik olarak gerçekleştiren PDKS platformlarına ev sahipliği yapan ZKFlex ve ZKSoftware personel devam kontrol işlevselliği her işlemi analiz edebilir.

ZKSoftware PDKS Programlarını kullanmaya başlayın

Mesai saatlerinde ulaşabileceğiniz satış departmanımız üzerinden bizimle haberleşebilir ve gerekli ücretsiz fiyat teklifi, ürün bilgilendirmesi gibi detaylandırmalara sahip olabilirsiniz.

Sizi arayalım.

Yeni sitemizi ziyaret edin. PDKS Ailesinin yeni üyesiyle tanışın.

PDKS Yazılımı özelliklerine yakından bakın

Yazılım özelliklerini barındıran sayfayı ziyaret edin.