Perkotek ZKSoftware Ürünlerini Kullanıyor - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

perkotek kartlı geçiş sistemleri konusunda zksoftware firmasını tercih ediyor

Kartlı ve parmak izli sistemlerde perkotek firması tarafından tercih edildik. Yapılan uzun araştırmalar sonucu ortaya çıkanlara göre ZKSoftware üst düzey güvenlik sistemlerini kullanmayı tercih ettiler. Gelişmiş ar-ge ekibimiz tarafından sunduğumuz hizmet kalitesi ve üstün başarı getiren destek seçenekleriyle perkotek tarafından yoğun ilgi gören ürünlerimiz ile piyasa pazar payımızı her gün daha da artırıyoruz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek sistemlerimizi ideal altyapı olanaklarına uyumlu hale getiriyoruz.

Her zaman daha iyiyi ve verimli iş gücünü ortaya çıkarmayı hedeflediğimiz kesinlikle doğrudur. Perkotek biyometrik cihazlara yaptığı yatırımlara bir yenisini daha ekleyerek zksoftware firmasının kullandığı cihaz ve yazılım yelpazesini bünyesinde barındırmayı seçti. Puantaj hesaplama, maaş ve giriş çıkış takip gibi büyük önem taşıyan, kuruluşların devamlılığı açısından akıcılık getiren teknolojilere yer vermeyi seçmek mutlaka gereklidir. ZKSoftware olarak amacımız biyoteknoloji yeniliklerini tüm bayi kanalımızdaki müşterilerimize sunabilmek ve bunu yaparken en iyi hizmet kalitesini asla bırakmadan süreklilik getirerek devam ettirebilmektir.

Bu makalemizde google tarafında yaptığımız seo odaklı çalışmaları ve gelişimleri bahsederken bünyemizde çalıştırdığımız devasa yazılım ve içerik üretici takımın bize getirdikleri ve zksoftware olarak onlara sağlayabildiğimiz şeyleri de eklemeyi düşünüyorum.

Temel aşamalar aşağıdaki gibidir:

 1. Doğru kartlı geçiş sistemi seçimi
 2. Personel takip ürünlerinin belirlenmesi
 3. Yazılım geliştirme access ve pdks
 4. Personel devam kontrol sistemi
 5. Access geçiş perkotek kontrol sistemi
 6. Bütün sayfalarda ürün tanımlaması girilmesi
 7. Tekrar et ve uygula

Öyleyse başlayalım.

1. Adım: Doğru kartlı geçiş sistemi seçimi kuruluşlara avantajları

Günümüzde birçok işletme kartlı geçiş sistemi konusunda belirli başlı tereddütleri yanında getiriyor. Fakat korkmayın ZKSoftware olarak ürünlerimiz tamamen üst seviye teknolojik askeri materyallerin birleşimi doğrultusunda üretildiği için size sorunsuz cihaz gücünü veriyoruz. Üst düzey ürün gamımız ile süreklilik getirdiğimiz şirketlerin bizi seçmesinin başlıca sebebi kartlı geçiş turnike sistemleri, kart okuyucular, kartlı ve şifreli terminaller konusunda kaliteden ödün vermiyor olmamız. Perkotek kartlı geçiş sistemi ürünlerimizi kaliteli olduğu için tercih etmektedir.

Teknik destek ekiplerinin bizim cihazlarımızı üstün bulması ve hatasız olmasından dolayı devamlı yetkililerine önermekte olduğunu kolaylıkla söylememiz mümkün. Ufak bir internet araştırması yaptığınızda da göreceksiniz ki ürün gamının büyük kısmını ZKSoftware kartlı şifreli terminaller, yüz tanıma cihazları, parmak izi okuyucuları ve tuırnike sistemleri ile donatmış olmaları en büyük örneğidir. Kartlı geçiş terminali ürünlerimiz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda şekillenebilir ve ölçeklenebilir yapıda olmaktadır.

Kartlı geçiş cihazları ile kullanıcılarınızı yönetin

BT yönetim ekipleri ve işletme sahipleri tarafından kartlı geçiş cihazlarına yoğun ilgi olmasının başlıca sebepleri kolay kuruluma yer vermesi, ölçeklenebilir, geliştirilir, en üst düzey güvenliği sağlaması açısından esneklik katmasıdır. Şirket verilerini, mülk yapısını, altyapısal maddeleri, hassas odaları, sunucu merkezlerini uçtan uca kartlı cihazlar yardımıyla korumak çok kolay. Dijital anlamda yazılım ile haberleşme sağlayan standalone kartlı geçiş cihazlarımız personel kontrol teknolojisi (perkotek), bakımından en güçlü firmware ve kodlama becerileriyle üretilmiştir.

Tecrübelerimize dayanarak kullanıcılarımıza kişisel odalarına erişimlerde standalone cihazlarımız veya access geçiş kontrol paneli ile yapılan erişim cihazlarımızı tamamen esnek yapıda verebiliyoruz. Tercih ettikleri panel okuyucular, bireysel okuyucular, bağımsız readerlar veya slave(köle) kart sistemleri ile her noktadan erişimi takip etmeleri oldukça kolaylaştı.

Merkezi yönetim paneli platformu adı altında “perkotek” kişilerin kontrolü, ölçeklenebilir, analiz edilebilir seviyelerde şifrelenmektedir. Bu sayede uygulama ve cihaz yönetimi (perkotek/magicpass) sihirli geçiş unsurlarını müşterilerimize verebiliyoruz diyebiliriz.

ZKSoftware seviyesi güvenlik

ZKSoftware güvenlik platformu ve perkotek gibi biyometrik sektöründe erişim kontrol ürünleri tedarik eden firmalarla olan cihaz paylaşma gücümüzle tehditlerle her müşteri isteğine yanıt verebilecek kapasiteye geldik. Tehditlerle ilgili bilgi veri akışını sağlayan kuruluşunuzu koruyan becerilerde analiz gücünü yapabiliyoruz. ZKSoftware kimlik yönetimi sayesinde PDKS ve access uygulamalarına erişimi denetleyebilirsiniz. Kullanıcıları oluştururken departman, bölüm, firma bazında yetki verebilir kullananların hesaplarını ve personelini korumak için kısıtlamaları ayarlarsınız. Güçlü çok kişili giriş sistemi öğeleriyle donatılan yazılımlarımız uçtan uca şifrelenir ve kaynak verilerin korunma altına alınmasına olanak verir.

ZKSoftware güvenlik merkezi access geçiş kontrol modülü, erişimleri tercihleriniz doğrultusunda ayarlama, esnetme performans işletimine dönüştürme fırsatını size sunuyor.

Yönetimsel merkezi basitlik BT kullanıcıları tarafından seçilmiş özel standalone okuyucu proje cihazlarımızla sağlanmaktadır. Tüm altyapı koşullarına göre esneklik kazanan kartlı geçiş kontrol cihazlarımız sezgisel kullanıcı girişlerini sağlayarak anti-passback, giriş-çıkış analizi ve devamsızlık kontrolü raporu gibi son teknoloji diagramlara ev sahipliği yapmaktadır. Perkotek tarafına göndermiş olduğumuz kart okuyucu cihazlarımız bunun en güçlü kanıtları arasında yer alır. Kullanıcıların tek merkez üzerinden veya çoklu-istemci(client) bağlamında yazılıma erişmesini kartlı geçiş cihazları arasından veri transferi yapmasını sağlayın. Bu sayede isterse kullanıcılarınız WEB PDKS yazılımımız, kartlı geçiş kontrol modülümüz ve personel devam kontrol sistemi arayüzü tarafında evlerinde, işyerlerinde ya da dışarıdan bağlantıları her zaman tamamlayabilirler.

perkotek kartlı geçiş ürünlerinde zksoftware ile yürüyor

Neden perkotek gibi ZKSoftware kartlı geçiş cihazları ürünlerini tercih etmeliyim?

Öncelikle belirtmek isterim ki, zksoftware kartlı geçiş cihazları ve sistemleri piyasada en güvenilir çözüm sistemleridir. Çözüm ortaklarıyla yapılan testler ve kullanım ömürleri sonucunda favori cihazlar arasında bir numaraya kısa sürede yükselmiştir.

 • Genellikle kuruluşların tercih ettiği yüksek kapasite kart okuma seviyeleri ve hareket kaydı(log) tutma açısından çalışanların bütün giriş verilerini yazılıma esnek biçimde aktarma özgürlüğüdür.
 • İkinci sebep olarak gösterebileceğim, standalone cihazlarımız, slave okuyucularımız veya aptal okuyucular rfid çözümleriyle her türlü işletmenin küçük ya da büyük çaplı olması fark etmeden hizmetimizden kesintisiz yararlanabilmesini sağlıyoruz.
 • Uzun süreli kullanım sonucunda sizi yarı yolda asla bırakmayan cihazlara bakın. Hareket kayıtlarında donma veya taşma olmayan cihazlarımız ile büyük kuruluşların en çok tercih ettiği markası olmanın haklı gururunu yaşıyoruz
 • Endüstri lideri kart okuyucu modüllerimiz ile (proximity ve 13.56 Mhz) kartların anında tanımlama yapıyoruz. Okutulmasını ve geçişlere izin vermesi için performans canavarı aygıtlarımızı sürekli yeniliyoruz
 • Firmware ve güncelleme hizmetiyle kartlı geçiş cihazı ürünlerimizi tek nokta üstünden takip edebilme, yenileme fırsatını kullanıcılarımıza her zaman sunuyoruz
 • Uzun süren çalışmalar ve araştırmalarımızın meyvesi olan green label ve visible light yüksek kapasite tanımlama terminallerimizi geri bildirimleriniz sayesinde ürün pazarına ekledik.

ZKSoftware mühendis ekibi tarafından tecrübe edilen bilgiler kapsamında, yeni cihazlar, kartlı geçiş kontrol terminalleri ve sistemleri tüketicilerin ilgisini sürekli çekmektedir. Buna istinaden biz de ZKSoftware ailesi olarak büyük firmalara verdiğimiz kartlı geçiş ürünlerimizi yapılandırıp, kuruluş güvenliği açısından sunuyoruz. Kuruluşlarınıza verdiğiniz değeri artırmanız bizi mutlu ediyor. Başarınız için çalıştığımız doğru, kartlı geçiş cihazlarımız işletmenizin güvenliğini artırırken aynı zamanda verimlilik katıcı bazı performans özellikleri ve gelişimleri de beraberinde getirir.

 

Lütfen sizde kartlı geçiş cihazı ürünlerimizi tercih etmeye başlayın!

Daha iyi ürünler sağlamayı piyasaya, etkili, ustaca yapılmış çözümleri birlik ve beraberlik içinde bayi ağımıza katmayı her zaman ilke edindik. Zaman devam kontrol ürünlerimiz üstün kalitede üretilip, tasarım harikası ürünler olmayı kısa sürede başarmıştır.

Günümüzde kart okuyuculara olan istikrarlı talep artışı bizi daha iyiyi her zaman çıkarmak için gece gündüz çalışmaya zorladı. Gün sonunda yaptığımız toplantılar ve gün içi olan ayaküstü konuşmalarımız ile kartlı geçiş cihazlarımızı tartışıyoruz. Nasıl daha iyi müşterilerimize hizmet kalitesiyle birlikte verebiliriz sorularını ve cevaplarını konuşuyoruz.

Perkotek firması gibi kartlı geçiş cihazlarımızı tercih etmeniz için 6 neden

Hiç aklınızda soru işaretleri oluştumu neden perkotek firması bizim kartlı geçiş cihazlarımızı kullanmaya başladı ve ürünlerimizi tercih etti? Lütfen daha fazla kafanızda soru işareti kalmasın çünkü aşağıdaki maddelerde bu soruların cevaplarını sizin için sıralayacağım:

 1. Uygun maliyetli yatırımların büyük tercih edilme sebebi fiyat ve performans konusunda kullanılır olması. Yaygın kartlı geçiş ürünleri daha güvenli ve konforlu girişlere olanak vermektedir.
 2. Yaptığımız piyasa analizine göre müşterilerin çoğu kartlı geçiş kontrol ürünlerini seçiyor. Turnike sistemlerine yoğun ilgi alaka göstermekle beraber bizim ürünlerimize güveniyor.
 3. Çok fazla kartlı geçiş kapasitesine sahip cihazlarımız mevcut. Şartnamelere en fazla eklenme oranı ve devlet kanalında bizim ürünlerimizi seçen birimlerin tercih ettiği firmayız.
 4. ZKSoftware analiz takımı tarafından yapılan bir başka araştırma sonucunda ortaya çıkan sebepler. Yüzlerce farklı firma arasında ZKSoftware geçiş kontrol kartlı terminal sistemleri kuruluşların güvenliğini sağlayan ürünler olmuştur.
 5. Uygun fiyat ve düşük maliyeti bayilerimize en etkili biçimde sunabilen profesyonel ekibimiz ile her geçen gün daha fazla istek alıyor, bunları çözüme ulaştırmak için en iyi kapasitemizi kullanıcılara sunuyoruz.
 6. Biyometrik teknolojiler uluslararası araştırma platformunun incelemesini değerlendirecek olursak; en çok büyüyen kartlı geçiş ve biyoteknoloji sektör lideri firmalar arasında ilk 5 sırada yer alan ZKSoftware olmuştur.

 

Sizde ürünlerimize hemen sahip olabilirsiniz. Üstelik beklemeden!

ZKSoftware firması 2008 yılından beri müşteri portföyüne her zaman en iyi hizmet kalitesini ve detaylandırmayı şeffaf biçimde yapmayı hedefledi. Oldukça beğeni toplayan ürünlerimizi kategori bakımından daha da artırarak en ince ayrıntısına kadar sizlere tanıtmayı ve görmeniz açısından hazırlamayı planlıyoruz.

8 madde ile kartlı geçiş kontrol ürünlerimizin avantajları

Her kartlı geçiş kontrol ürünü tedarikçisi gibi bizimde avantajlı olduğumuz ve kullanıcılar tarafından tercih edilme sebeplerimiz tabi ki de mevcuttur. En büyük etkenleri sıralayacağım tercih edilme sebepleri açısından size büyük fayda sağlayan bilgileri öğrenmeye hazır olun.

 1. Personeliniz, çalışanlarınız, ziyaretçiler ve halk için daha güvenli ortamlar oluşturun
 2. Verimliliğinizi iki katına çıkarırken, minimum risk ile devam edin
 3. Size uygun çözümlerle asla yarı yolda kalmayın ve teknik sorunlar yaşamayın
 4. Güvenilir bir platformda hizmet kalitemize tanık olun
 5. Yazılım ve cihaz yönetimi gibi karmaşık konuları bizimle basitleştirin
 6. Yüzlerce cihaza tek bir yönetim merkezi üstünden erişin, yönetin, esneklik katın ve geliştirin
 7. Personel ve işletme verilerini, hassas bilgileri koruyun
 8. Fiziksel kartlı geçiş kontrol ürünleriyle erişim kısıtlamaları ayarlayın, personelinizi takip edin

Yüz tanıma cihazları ve perkotek firması 

ZKSoftware gelişime yönelik attığı adımlarla adından söz ettirirken, yüz tanıma sistemleri cihazları ve ürün gruplarıyla birinci sınıf personel takip deneyimini hizmetleriyle birlikte veriyor. Verimlilik ve güvenilirlik düzeylerini artırın, insanları takip ederken ürünlerimizin kaliteli standartları yakalayan gücü ile kesintisiz pdks(perkotek) senkronizasyonu. Daha akıllı teknoloji çözümleri sağlayarak, kuruluşları iyileştiren, güvenliği artıran ve maliyetleri minimuma indiriyoruz.

Akıllı yüz tanıma teknolojisi

Gerçek zamanlı ve gelecek tarafında sizi yarı yolda bırakmayan teknoloji odaklı yüz tanıma sistemi ürün seçeneklerimiz yapay zekayla birleşen (deep learning) elementlerini tek çatı altında yönetin ve değerlendirin. Operasyon aşamalarında çalışanlarınızı değişik vardiya türlerine göre yönetirken, hızlı yüz tanıma imkanlarını daha etkileşimli ve sağlıklı biçimde kullanın. Zaman kaybını minimum seviyelere çeken yüz tanıma sistemleri sayesinde, günlük giriş çıkış hareketleri personel başına 1 saniye altında tanımlanır. Yüz okuyucu teknolojileri her defasında yakından takip eden ve sistemlerine entegre eden bir firma olarak yaptığımız en ideal çözüm gücünü test edin.

Perkotek yüz tanıma cihazları konusunda ürünlerimize tamamen güveniyor. Tam ölçeklenebilir ve geliştirilebilir yapıdaki güçlü cihaz kapasitemiz tarafından sunulan canlı-izleme ve değerlendirme raporlarıyla işçileriniz güvenle takip edilir. Veri aktarma güzergahlarını iyileştirmek, çalışanların girişlerini çekmek ve gecikmelere veya problemlere yol açmadan bu işlemleri gün içinde başarmanız için tasarlandı.

ZKSoftware çalışan profiliniz için daha üstün performans, verimlilik ve rahatlık düzeylerine kavuşun. Bağlı cihazların sıralı iletişimi, hareket kayıt transferi ve rapor bölümlerinin yükleri ve dışarı aktarım versiyonlarını elde edin.

Plaza girişlerinde Yüz tanıma sistemi kullanan perkotek

ZKSoftware yüz tanıma sistemleri sayesinde, güvenlik protokolünü oluşturun işletmenin girişlerine koyduğunuz elektronik kilit cihazlarıyla uyumlu model tetik verebilen ürünleri devreye alın. Kurulum rahatlığı, entegrasyon yoğunluğu, personel performansını izleme, gün içi işletmenin hangi lokasyona bulunduğu bilgisi, devamsızlık hareket kayıtları gibi detaylı akıcılığı görün.

İşletmenizin girişine takılan turnike sistemlerimiz ile geçiş kontrolü yüz tanıma cihazı birlikteliğinden doğan güçle gerçekleştirin. Canlı-izleme ve olay görüntüleme ile hareketleri kimin yüzünü okuttuğu bilgisini alın. ZKsoftware tarafından sunulan ve dünyanın en iyi yüz okuma kullanım ve geçiş erişim kontrol teknolojisi iş çözüm partnerleri tarafından desteklenen geri bildirim doğrultusundaki pdks sistemleri.

Tamamen ZKSoftware ürünlerinden oluşturulmuş olan bir yüz tanıma personel takip yönetim çözümüyle varlıklarınızı daha güçlü, kaynaklarınızı önceden tasarlayın ve yönetin. Şirketinizin personel ihtiyacını etkili ve yerinde kullanın daha fazla personel alımı yapmadan, mevcut çalışanlarınızın zamanında ve doğru çalışmasına olanaklar verin. Yüz okuma verilerini kullanarak yaygın raporlamalara “perkotek” tarzı firmaların ele aldığı türde gelişmiş senaryoları aktarın. Tam olarak özelleştirilebilir çözümler oluşturun ve yeni tasarlanmış yöntemlerle işletmenizi derli toplu biçimde çalıştırın.

Yüz tanıma sistemleri kullanım alanları

 • Yüz t anıma sistemleri insanları canlı olarak izleme alanlarında kullanılır
 • Emniyet birimleri tarafından şüpheli şahısların tespit edilmesinde yaygın kullanıma sahip olması
 • Güvenlik ihtiyacı olan firmaların yüz tanıma sistemine yöneldiği görülmüştür
 • Mobil uygulama alanlarında yüz tanıma teknolojisi tercih edilir
 • Havaalanı güvenliğinde büyük rol oynar
 • Sınır bölgelerde yaygın ve etkili biçimde tehlikeli kişilerin tespiti yapılmasında etkindir
 • Fuar merkezlerinde veya konser alanlarında, olimpik oyunlarda tercih edilir
 • Özel sektörün güvenliğini sağlamasında uygulanır
 • Mağaza güvenliğini oluşturan yapı taşı teknolojik elementlerin başında gelir
 • Spor salonları, devasa stadyumlar yüz tanıma sistemlerine güvenir
 • Oteller
 • Plazalar
 • Devasa yapıların korunması
 • Daha fazla ihtiyaç olduğunda tercihlere göre sıralanan ürünlerimiz ve güçlü teknolojik yüz algılama çözümlerimizi seçebilirsiniz.

2015 yılında yapılan bir araştırmaya göre en az 39 farklı ilde yüz tanıma yazılımları ve cihazları ile güvenliğin sağlandığı aynı zamanda sahtecilik, oto hırsızlığını önlemek için ülke çapında yaygınlaştığı saptanmıştır. 2013 yılında ise 26 farklı il genelinde teknolojik yüz tanıma aygıtlarının kurulması emniyet birimlerinin, araba hırsızlarını yakalama ve lisans plaka sorgulama gibi özelliklerde tercih ettikleri görüldü. Bu verilen rakamlar gün geçtikçe daha da artış göstermiştir.

Veritabanı sorgularında aynı zamanda karşımıza çıkan bir diğer olay ise, mevcut veritabanı akışının oldukça büyük bilgileri tuttuğudur. Örneğin, bir ilde kullanılan yüz tanıma sistemi en geniş veritabanı kişi analiz bilgilerine sahip olduğunu analiz ve bilgi akışı sayesinde görmemiz mümkün.

Emniyet birimleri birden fazla yüz tanıma sistemini kendi bünyelerinde kullanıyor, güçlü kişi analiz veritabanları sistemleriyle, suçluların saptanması ve yakalanması daha da kolaylaşıyor. Yeni jenerasyon kimlik tespit veritabanı işleviyle, 20 milyon kişinin yüz verisi kayıt altında tutulmaktadır. Emniyet birimlerinin ve güçlerinin sadece yüz okuma tanıma sistemi üzerine kurduğu takımlar mevcut. Bu kadrolar sayesinde eşleştirme, yüz okuma analizi ve hizmetleri barındırılmaktadır.

Dinamik görüntüleme sistemi sayesinde kişilerin yüz okuma algoritması hızlıca saptanır ve 1 saniye altında işlenir. Diğer biyometrik cihazlarımız ve yüz tanıma sistemi ürünlerimizle ZKSoftware olarak biyometrik güce önem veriyoruz. Bizim yüz tanıma cihazlarımızı ve sistemlerimizi kullanan perkotek bu konuda çok hassas davranmaktadır. El verişli ürün kapasitemiz ve teknolojik devrim niteliğindeki gelişim parçacıklarıyla yüz okuma hızı artık daha iyi seviyelerde.

ZKSoftware Cihazları Büyülüyor!

Aralarında Perkotek firması da dahil olmak üzere ilk defa ZKSoftware adı altında üretilmiş ve günümüzde de ZKTeco adı altında üretilmeye devam eden geçiş kontrol sistemleri cihazları, marka farklılaştırma satış stratejisi ile piyasada yerini almakta. Bu ürün markalarının başında magic pass, x, x, ve x gelmekte. Bu sayede siz değerli kullanıcılarımıza dolaylı olarak kaliteli ürün deneyimini sunmuş oluyoruz. 

Piyasanın yüzde sekseninden fazlasına hakim olan ZKSoftware ürünleri çeşitlenen dış görüntüye sahip olarak size farklı firmalar tarafından sunulsa da eşsiz müşteri hizmetimizin markası hiçbir zaman değişmemektedir!

Ürün gamının çeşitliliği ve büyüklüğü sayesinde, piyasadaki büyük küçük çaptaki firmaların bu çeşitlilikten faydalanmaması kaçınılmazdır. Perkotek ise bu faydayı kullanan firmalardan yalnızca bir tanesi. Her alanda mümkün olduğunca kaliteyi sunmak isteyen firmaların vazgeçilmez adresi daha önce de olduğu gibi bugün de ZKSoftware.

Yapılan araştırmalar sonucunda farklı ürünleri kullanan kullanıcı deneyimleri şunu gösteriyor: “Hizmet, üründen üstündür!”. Genel olarak firmaların uygulamış olduğu satış ve satış sonrası hizmet kullanıcıları memnun etmiyor. Ürünlerimiz son derece kaliteli, Perkotek gibi son kullanıcıya çalışan firmaların ilk tercihi olsa da hizmet noktasında müşteriler kalite ve ilgili firmaları tercih ediyor. Üstün hizmet kalitesiyle ve piyasanın öncülerinden gelen derin tecrübe ile ZKSoftware yine kullanıcıların ilk tercihi!