PDKS Ürünleri İzmir - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
personel devam kontrol ve takip yönetim sistemleri PDKS İzmir ürünleri

PDKS yazılımı ZKFlex ürünümüzü şimdi inceleyin

Gelişmiş yazılım çözümlerimiz

PDKS Ürünleri İzmir ve ZKSoftware

ZKSoftware PDKS ürünleri İzmir tarafında güçlü yazılım ve donanım çözümlerini ayağınıza getiriyor. Sizlere sunduğumuz üstün cihaz yelpazesiyle vakit kaybı olmadan tüm illere servis yapıldığı gibi İzmir için etkili ve hızlı çözümlerimiz mevcut. Yüz tanıma, parmak izi, otomatik otopark bariyerleri, kollu bariyer, turnike sistemleri ve x-ray cihazları gibi çeşitli kategorileri barındıran ürünlerimizi kullanın. Projelerinize çözüm odaklı yaklaşımımız, en iyi pdks programı ve ürünlerini size sunmak adına yaptığımız çalışmaların boyutunu artırıyoruz. Gün geçtikçe personel takip ihtiyaçları işletmelerin yoğun iş temposu ve düşük maliyete gitme çabalarından dolayı artmaktadır. Bu yüzden personel devam kontrol sistemleri sağlayıcısı olduğumuz ve yazılım hizmetlerini sunduğumuz geniş sektöre göre özelleştirilebilir ürünlerimiz mevcut.

Youtube eğitici video | ZKSoftware ZKFlex eğitim videosu

PDKS programı, ürünleri ve sistemleri genellikle bir personel devam kontrol takip analiz platformunu hazırlamak için gerekli maliyetleri düşüren karmaşıklığı giderici endişe duymayacağınız hizmet bütünüdür. Çok büyük hacimli personele sahip işletmelerden, küçük işletmelere kadar verileri yeterli biçimde elinizde tutabilir, ihtiyaç olduğunuzda bu pdks verilerine ulaşabilirsiniz. İzmir de bulunan bayilerimize özel PDKS çözümlerimiz mevcut. Sofistike analiz sistemlerini çalıştırmayı ve bunları anında aktif ederek personelin takibini daha iyi hale getirebilecekleri hizmetleri oluşturuyoruz. ZKSoftware olarak amacımız İzmir dahil bütün illerde, en iyi pdks programı çözümünü aslında kullanıcılarımıza getirebilmektir.

Hızlı veri analizi, raporlama, kullanım esnekliği gibi kolaylıkları tek çatı altında birleştiren platformları anında çalıştırın ve etkili hale getirin. Düşük maliyetli olmasından dolayı, sizlere kazanç kapısı haline gelebilecek çözümlerin oluşmasında destek oluyoruz. PDKS sistemi projelerinizin geniş çaplı olarak tamamlanmasına İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli ve Erzurum gibi başlıca illerdeki zayıf akım projelerinize yardım eden pdks çözümleri hizmet bütünü.

ar-ge merkezi personel pdks puantaj yazılımı ve sistemi PDKS İzmir ürünleri

İzmir PDKS Ürünleri Avantajları nedir?

İzmir PDKS başlıca avantajlarını sıralamak gerekirse, bütün illerde olduğu gibi genellikle benzerlik gösterebilir. Hızlı personel takip olanaklarını verdiğimiz sistemlerde zaman ve vakit kaybını minimuma indiriyoruz.

  • Anında personel verilerine ulaşma imkanı
  • Güçlü, esnek, performans elementlerine sahip pdks programı hizmeti
  • Yüksek kapasite parmak izi okuyucu, yüz tanıma ve kartlı geçiş cihazları
  • Turnike sistemleri entegrasyonu ile hem access hemde pdks imkanı
  • Otomatik e-posta rapor gönderimi yaparak bütün kullanıcılara pdks raporunun gönderimi
  • Çoklu kullanıcı desteği ile istemci (client) mantığı çalışma stili
  • Departman, bölüm, özel alan gibi pdks kategorilendirme seçenekleri
  • Tercihe bağlı olarak özelleştirilebilir ve kullanıcı tarafından tasarlanabilir raporlar
  • Özlük bilgileri girme alanıyla pdks sisteminde ekli personeli daha da özelleştirme
  • Veri transferi bölümünde saniyeler içinde bütün verileri aktarıp personelinizin hareket kayıtlarına ulaşabilme imkanı

ZKSoftware İzmir PDKS ürünleri sağlayıcısı olarak, PDKS cihazlarınızdan gelen hareket kayıtları trafiğini analize eklemek için gerçekleştirilmesi gereken en zor adımların hepsini otomatik olarak tek tuş altında veriyoruz. ZKSoftware PDKS İzmir sistemleri genelinde, verilerinizi iyi biçimde analiz edebilmeniz çalışan performansını görebilmeniz, işçilerinizin girişlerini çıkışlarını değerlendirmeniz için otomatik zamanlanmış görevleri serisi deposunda veri kaybı yaşamadan tutun. Bu verileri MSSQL veritabanı aşamasında analitik bilgiye çevirmek için saklayın, ihtiyacınız olduğunda aylık puantaj raporuna dönüştürün, işçilerinizin maaşlarını verin aktif olarak kullanın ve zaman kontrol sistemleri ihtiyaçlarınızı karşılayın. Türkiye’nin lider PDKS çözümleri üreticisi olarak, tüm kullanıcılarımızın memnunyetini sağlamak başlıca görevimiz. Sizlerden gelen geri bildirim doğrultusunda sürekli geliştirdiğimiz PDKS, access, ziyaretçi takip gibi modüler yapıdaki yazılımlarımız ile daha hızlı ve kolay kullanımı elinde tutan hizmetleri büyütüyoruz.

PDKS Ürünü iClock 580

Ayrıca, ZKSoftware PDKS sistemleri İzmir genelinde yürütülmek üzere bir bayi kanalı aracılığıyla tutulan cihazlar ve yazılım hizmetleriyle paketlenmiş kendi özel personel takip yazılımınızı kurmanıza yardım eden uzman kadrolara sahiptir. ZKFlex, personel devam kontrol sistemi kısaca “PDKS” adıyla bilinen hizmetleri oluşturduğunuz özel analizlerin yapıldığı belirlediğiniz süre zarfları içinde çekilen hareket giriş-çıkış verileriyle yürütülmesini sağlayarak tamamen otomatik bir yapıyı oluşturur.

ZKSoftware PDKS İzmir, alınan analizleri çalışabilir hale getiren, maaş pusulası, pdks puantajı, personel devamsızlık ve geç gelme kontrolü gibi işlevsel verileri destekleyecek şekilde otomatik olarak hazırlayan tam olarak kullanıma hazır hizmettir.

Sizde şimdi PDKS programı ve cihazlarımıza erişim sağlamak için yenilenen e-ticaret sitemize gidebilirsiniz.