PDKS Ürünleri Bursa - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

PDKS Ürünleri Bursa ZKSoftware İle Personel Takip Avantajı

ZKSoftware pdks ürünleri tedarik zincirini genel anlamda tüm Türkiye çapında yapıyor ve Bursa da tedarik yoğunluğunun çok olduğu iller arasında yer alıyor. Gelişen teknolojik çözümlerin, her gün açılan yeni işletmelerin personel devam kontrol taleplerine yanıt verebilmek, çözüm olmak adına geliştirdiğimiz bayi zincirimiz kapsamında her isteğinizi ürünlerimizle gerçekleştiriyoruz. Etkili biçimde çalışma prensiplerini edinmiş, yönetimi kolaylaştıran, maliyet anlamında sizi avantajlı konuma getiren ürünlerle çalışın. Yüksek kapasite parmak izi okuma cihazları kabiliyetleri bakımından özellikle doğrulama aşamasında sorun yaşatmaz. Sorun olmadan, parmak izi verinizi rakamlara çevirerek veritabanında tutar. Cihaz bilgi kısmında tuttuğu bu parmak izi şablonları ile personel takip eşleştirmesi yapılır.

PDKS ürünleri yoğun ilgi gördüğü için, ülke genelinde bazı alanlarda zorunlu halde tutulduğundan dolayı bütün illerimize ve Bursa ilimizde bayilerimizle çalışarak istekleri yerine getiriyoruz. İstekler genellikle klasik giriş çıkış işletme verilerini raporlamak kapsamında olmaktadır. Eğer çalıştığımız bayilerden puantaj hesaplama, personel takip ve maaş-agi gibi işlemler gelirse gelişmiş segment pdks – personel devam kontrol sistemi yazılımlarımızı sunuyoruz. Avantajlı ürün kapsamını sağladığımız gibi, büyük veya küçük ölçekli işletmelerin en çok tercih ettiği yazılım aynı zamanda donanım hizmetini de süreklilik getirerek veriyoruz.

Elde ettiğiniz yazılım gücünü hemen kısa sürede aktif olarak kullanabilir, zaman kontrol sistemleri konusunda lider konumundaki firmamız ile çalışabilirsiniz. 2008 yılından beri verdiğimiz hizmeti her geçen gün daha iyi hale getirmek için bütün işlemlerimizi titizlikle yapıyoruz. Veri kaybını önleyen, personel takibini kolaylaştıran, işletmelerin maliyetlerini minimuma indirmesini sağlayan büyük hizmet kapasitesini oluşturan pdks ürünlerine sahip olun.

Neden PDKS Ürünleri Bursa için ZKSoftware?

Peki firmalar neden Bursa pdks ürünleri için ZKSoftware ile çalışmalı? Sağladığımız satış öncesi hizmet ve satış sonrası destek konusunda iddialıyız. Müşterilerimizin destek açısından kafasına takılan,  aklında oluşan soruları yanıtlayabilen bilgili ve profesyonel satış ekibimizle karşılıyabiliyoruz ve bu yüzden pdks ürünleri Bursa için ZKSoftware tercih edilebilir. Günümüz dijital çağında, personel devam kontrol ihtiyaçları zorunlu hale geliyor ve buna çözüm bulabilmek için müşterilerimiz sürekli bizimle iletişime geçiyorlar.

Ticari sitemizi ziyaret edin.

PDKS Nedir?

ZKTeco Türkiye hakkında bilgi sahibi olun.

PDKS ürünleri için bizi tercih edebileceğiniz 5 avantaj

 

    1. Satış öncesi desteğimiz ile müşterilerimize projelendirme ve ücretlendirme desteği sağlıyoruz. Böylelikle kafalarında hiçbir soru işareti kalmadan ürünlerimize ait fiyat politikalarını takip edebiliyorlar.pdks ürünleri bursa
    2. Teknik destek konusunda, satın alınan tüm ZKSoftware marka ürünlerinin ücretsiz teknik destek hizmeti altında olduğunu unutmayın. Bizden satın aldığınız cihazların teknik destek tarafından kontrolleri yapılır ve teslim edilir.
    3. Altyapı çalışmaları yapılan projelerin, anahtar teslim aşamasına gelmeden önce, devasa testlerden geçirilerek sektördeki pazara verilmektedir.
    4. Yapılan stabil testler sonucunda, sağlamlık aşamasından geçen ürünler biyometrik okuyucular ve yazılımlar olarak müşterilere teslim edilmektedir.

Geniş çaplı ürün yelpazesi, yüksek kalitede yazılım bütünlüğünü koruyan hizmet kapasitesiyle yıllardır müşterilerimize verdiğimiz hizmet kalitemizi yerinde saymadan sürekli ileriye taşımak için uğraşıyoruz. Personel devam kontrol sistemleri, pdks cihazları, yazılımları ve geleceğe yönelik dijital ortamda kullanılan sofistike insan kaynakları yazılımlarının üretimini yapıyoruz.

Güvenli iletişim platformları

ZKSoftware güvenli iletişim platformları, arge merkezi pdks, access geçiş kontrol sistemleri gibi çok düzeyli işletmelerin tüm işlem yüklerini azaltan çözümleri barındırıyor. Personelinizi takip edin, işletmenizi geliştirin ve dağıtımını yapın.

Tamamen otomatikleştirildiğinde pdks sistemi, işletme devamlılığında kritik düzeylerde tutarlılık ihtiyaçlarını sağlayabilir, uyuşmazlıkların giderilmesinde çözüm olabilir. Gelişmiş segment pdks sistemleri bütünlüğünde korunduğunda, çözümleme işlemleri tamamlanır ve daha iyi yürütme kapasiteleri elde edilir. Bu işlemlerin sonuna kadar ilerlemesi, müşterilerin memnuniyeti açısından ve şirketlerin devamlı olarak personel raporları çekerek görüntülemesini sağlaması konusunda devasa faktörlerin önünde gelir.  Çoklu biyometrik okuyucular, turnikeli geçiş sistemleri, xray bagaj arama kontrol cihazları, access geçiş, kartlı ve şifreli terminallerin tedariğini sağlıyoruz aynı zamanda PDKS konusunda en güçlü yazılım çözümlerini en uygun fiyata kesintisiz anlamda veriyoruz.

İletişim

PDKS ürünleriyle ilgili sizi aramamıza izin verin, gün içinde mesai saatlerimiz boyunca bizlerle iletişime geçebilir ve ücretsiz fiyat tekliflerinden yararlanabilirsiniz. Gelişen teknolojiye ayak uyduran ürünlerimizi tercih etmeniz için her türlü sektöre uyumlu cihazlarımız var. Biyometrik teknolojiler konusunda uzman kadromuz hizmetinizde. Mesai saatlerimizin dışında bize mail adreslerimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.