PDKS Sistemi İşlevi - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
zksoftware  pdks sistemi plaka tanıma sistemi hedeflerinizi çizin

Genel anlam itibariyle “personel devam kontrol sistemi” adıyla bilinen PDKS sistemi işlevi yüksek kuruluş bazındaki personelin takibini yapmak için kullanılır. İşçi giriş, çıkışları kontrol altında tutabilen bu sistem sayesinde, kuruluşunuzun iş gücü performansını kısa sürede iki katına çıkarın. Faydasını hızlıca alabileceğiniz yüksek kapasite gelişmiş segment pdks ürünleri çözümleri.
Kuruluşunuz için gereken her türlü önlemi alın, aktif zaman kontrol sistemi seçen

ekleriyle paradan tasarruf etmek, performansı yükseltmek ve iş gücü kapasitesini artırmak için ZKSoftware pdks sistemi gerçek zamanı personel takibini oluştursun.

Personel takip sistemleri, devam kontrol ürünleriyle, çalışanlarınızın işini daha etkili yapmasını sağlayın ve kolaylaştırın aynı zamanda daha iyi bir kazanç sistemi sağlayın. Kendi tarafınızda oluşturabileceğiniz çözüm odaklı pdks sistemi. ZKSoftware profesyonel satış ekibiyle iletişime geçin ve yapmak istediğiniz senaryoları birlikte oluşturun. ZKSoftware ihtiyacınız olan tüm hizmetleri, pdks sistemi hakkındaki altyapıları kurmaya hazır.

PDKS Sistemi için neden ZKSoftware?

Kuruluşunuzun kurumsal kullanıma uyumlu, PDKS platformunda oluşturma karmaşıklığını azaltın, maliyetleri minimuma indirin ve iş gücü performansını güçlendirin. Güvenilir, ölçeklenebilir ve akıcı ZKSoftware pdks sistemiyle işçilerin giriş çıkışlarını takip etmek artık daha basit hale gelsin.

Sektörünüze özel ürettiğimiz, parmak izi cihazları, yüz okuma sistemi, kartlı ve şifreli terminal bütünleri ile etkili çözüm olanaklarını tek noktada birleştirelim. Sistemi kurduğunuz gibi kaynakların takibini izleyin ve dağıtılmış personel takip cihazları üzerindeki verileri hemen aktarın.

Kuruluşunuzun personel takibi üzerindeki baskıyı hafifletin ve süreklilik ekleyen gelişmiş çözümlere dahil olun. ZKSoftware personel devam kontrol sistemiyle, işletme maliyetlerinizi minimuma indiren çalışan devamlılık platformunu iyileştirin. Kuruluş genelinde yaygın kullanım şekillerini gözden geçirin ve personel takip yönetiminde gelişimi artırmak adına kullanılabilen sistemler hakkında daha fazla bilgi edinin.

zksoftware pdks sistemi performans ölçer

Personel takibinde PDKS gelişimleri

ZKSoftware ile işletme geneli yönetimsel merkezi özellikleri aktif edin ve personel devam kontrol sistemi gücünü açığa çıkaran ürünlere başvurun. Anında gelişim olanaklarını sezen, devamlılığı yüksek düzeyde oluşturan pdks sistemleri bütünlüğünü hemen elde edin. Kuruluşunuzun tüm personelini görüntüleyin, hareket verilerini toplayın ve analitik bilgi edinmek adına rapor tanımlayın. Bakım gerektirmeyen kapalı devre sistemler hazırlayın, daha fazla güvenilir, personel denetimi gibi işlev açısından ihtiyaçları karşılayan platformlar kullanın. Uzaktan yönetim açısından kolaylıklar getiren ZKSoftware pdks sistemi ile çözümlere daha iyi hızlı bakış açısı elde edin. Personel devam kontrol sistemleri ile parmak izi veya yüz okuma donanımların performansını ve durumunu bağlantı kurarak sağlayın. Hata süresi minimuma indirgenmiş parmak izi okuyucusu, yüz tanıma sistemi, kartlı ve şifreli terminal teknolojisi ile 7/24 aktif olarak kullanıma açık kalsınlar.

bkz: pdks nedir?

pdks sistemi zksoftware güçlü çözümler

İşlerinizde pdks çözümleri

İşletme üzerindeki akıcılığı hazırlayabilmek ve ciddi iş gücü performansını tasarlamak için maliyetleri az aynı zamanda talepleri hızlıca yerine getirin. Yüksek maliyete sahip altyapı entegrasyonlarından parmak izi okuyucularından kaçının ve personel takip sistemini en güçlü biçimde düşük maliyetle yerine getiren sistemlere odaklanın. Esneklik kazanmanızı sağlayabilen pdks sistemleri bütünlüğünü korumuş şekilde işletme iyileşmesini sağlayın.

Çeşitli personel yönetim raporları, hareket kayıtları görüntüleme verileri ve daha iyi puantaj hesaplama modüllerini destekleyerek kuruluşunuzun personel yönetimine katkıda bulunun. Çalışanlarınızın iş gücüne katkıda bulunmasını, yazılımı etkili biçimde kullanan insan kaynakları personelinin verimini artıran görünürlüğüne avantaj sağlayan bu uygulamaları kullanmayı kolaylaştırın. ZKSoftware pdks sistemi, personel devam kontrol ve personel takip çözümünü kullanarak işletmenizin maliyetlerini düşürün. Kısa sürede kazancınızı yükselten işletme geneli kontrol merkezi yönetim hizmetlerini dahil edin.

Güvenilir bir PDKS lideriyle birlikte çalışın.

Kuruluşunuzun isteklerine göre şekillenebilen, ölçeklenebilir personel devam kontrol takip sistemi güvenilir çözümlerimiz ve hizmetimizle gereksinimlerinize uyarlanan ürünler. Kamu alanlarında, halka açık ve iş geliştirme konusunda profesyonel destek ekibimiz sizin başarınız için hizmete hazır. Tek noktadan merkezi yönetim yapabilen yazılım çözümlerimiz, biyometrik doğrulamayı aktif biçimde kullanabilen cihazlarımız ve sertifikalara sahip parmak izi sensörü ürünlerimizi şimdi kullanın.

Altyapınıza göre uyumlu, zayıf-akım projelerinizde tercih edebileceğiniz, geliştirilebilir, ölçeklenebilir ve en uygun fiyatla dahil edebileceğiniz hizmetler topluluğuna şimdi göz atın.