PDKS Programı en iyi 3 özelliği - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
personel  pdks programı devam takip hızlı maaş hesaplama ve puantaj seçenekleri uygun fiyat

ZKSoftware PDKS, “personel devam kontrol sistemi” veya diğer adıyla personel takip programı olarak bilinir. Kuruluşların taleplerine göre yerini çevrimiçi “online” veya çevrimdışı “offline” masaüstü versiyonlarda oluşturulabilir. Tam anlamıyla ölçeklenebilir, ihtiyaçlar doğrultusunda süreklilik katılarak geliştirilen platformlar üzerine kurulabilir. ZKSoftware bünyesinde bulunan üst düzey, gelişmiş segment, altyapılara göre en uyumlu ve en iyi pdks programı işlevselliğini kuruluşunuza kazandırın.

Tam yönetimsel, ZKSoftware PDKS programı için yerelde veya bulutta çalışması için tasarlanmış ayarlamaları yapıp, kolaylıkla yönetilen bir merkezi personel takip sistemi hizmetine çevirin. PDKS programı, genellikle farklı programlama dilleri kullanan ve farklı işletim sistemlerine tam olarak uyumlu değişik yazılım sistemlerinin personel takip işlevinde kullanılmasına ve cihazlarla haberleşmesine imkan verir.

Yüksek performans pdks programı

En yüksek seviye güvenlik, MSSQL ve MYSQL ile tam uyumlu PDKS yazılımı ve programı çözümleri. Veritabanı aşamasında yönetilebilirlik, firmalara özel entegrasyon aynı zamanda düşük maliyetle, ticari düzey kazanç ve performans etkileşimi.

ZKSoftware PDKS programı kullanmaya başlayın.

ZKSoftware pdks programı, geleneksel olarak kurumlar tarafından kullanılan bütünleşik personel devam takibi, giriş ve çıkışları randımanlı biçimde alınması için tasarlanmış erişilebilirliği ile açık raporlamalar sunan ve basitliğiyle en uygun fiyata alınabilen yazılım hizmetidir.

ZKSoftware, ZKFlex pdks programı, piyasadaki standart PDKS sistemi ürünlerine göre 2 kata kadar daha hızlıdır. Yazılıma eklenen parmak izi okuyucu veya yüz tanıma sistemi cihazları arasındaki personel hareket verilerini anlık çekebilirsiniz. Gelişmiş veri aktarım algoritmasıyla, saniyeler içinde cihazları ağ bağlantısı üstünden bulun ve yazılıma tanıtın. Bu işlem hızı sayesinde vaktinizi boşa harcamadan hızlı “PDKS” programı işlevselliğini bünyenize kazandırın.

Ticari pdks programlarının güvenlik, esneklik, ve güvenilirliğini daha uygun fiyata en iyi pdks sistemi olarak sunar. ZKSoftware PDKS donanım altyapısı, yazılım kurulumu, güncelleme ek sistemleri ve cihaz ekleme gibi vakit kaybına yol açabilecek yöntemleri otomatik olarak yapabilen ZKFlex tarafından tam olarak işlenir.

ZKSoftware pdks programı kurulduğu sistemlere en hızlı biçimde kendini entegre ederken, zaman kaybına yol açabilecek her problemi olmadan engeller. Basit arayüzü ve bir o kadar da yönetimi kolay ekranıyla tam olarak adapte olun.

Kavramanız ve öğrenmeniz için sizi eğitim aşamasında destekler. En uygun fiyatla tedarik edebileceğiniz ZKSoftware marka cihazlarımız tam yönetilebilir, erişimi kolay, yüksek kapasiteli parmak izi, yüz tanıma, kartlı ve şifreli geçiş sistemi topluluğundan oluşur. Donanım bakımından zengin, her işletmenin ihtiyaç ölçeklendirmesine göre uygun tasarlanmış cihaz yelpazemizle PDKS sistemi ve programı ihtiyaçlarınızı sonuna kadar karşılıyoruz. Büyük ölçekli işletmelerden, küçük işletmelere kadar personel sayısı fark etmeksizin, düşük maliyetli ve yüksek performansı bir arada bulundan hizmetler.

ZKSoftware personel takip sistemi yönetim paneli üstünden girişleri, çıkışları, devamsızlıkları, fazla mesai ve puantaj gibi karmaşık işlemleri tek tuşla halledebilirsiniz. Size otomasyonu en uç noktalara erişebileceğiniz biçimlerde tasarlayıp, firma odaklı hazırlıyoruz. Taleplerinizi bize iletmeniz doğrultusunda, özelleştirebildiğimiz “proje pdks” adı altında geçen yazılım hizmeti ürünlerimizi keşfedin.

Pdks programı en iyi 3 özelliği beraber inceleyelim

1. Yüksek hız ve ölçeklenebilirlik

Standart personel devam kontrol sistemi (PDKS) yazılımlarının iki katı, masaüstü personel takip yazılımlarının 3 katı aktarım hızını elde edebilirsiniz. Üst düzey hızlandırılmış cihaz bulma modülü ile tek yazılım ekranı üstünde kafanızı karıştırmadan büyük bölümü otomasyon içinde çalışan, teknik açıdan yüksek performansı işletmenize kazandıran hizmetler.

Yüksek kapasite cihaz ekleme, yönetme, bir arada kullanma gibi bütünleşik özellikleri düşük maliyetle elde ederken diğer sistemlere göre 2 adım önde olun. İşletmenizin personel kapasitesi geliştikçe PDKS yazılımları arasında rahatlıkla geçiş yapabilir, tam uyumlu, en güçlü sistemleri tek çatı altında toplayan ZKSoftware yazılım sistemi platformunu anında kullanabilirsiniz. Yeni teknolojik elementlerin buluşmasıyla gelişen JAVAFX platformu tarafında yapılan gelişimler sonucu hayata geçen ZKFlex ile tanışın.

Küçük veya büyük çaplı işletmelere, özel olarak tasarlanan proje ya da zayıf akım firmalarının severek kullandığı pdks çözümleri. Yazılımın hareket kayıtları okuma kapasitesini ve performansını ölçeklendirmek için yeni algoritmalar kapsamında erişilebilirlik kazandıran daha düşük saniyelerde veritabanına transfer. Yani bu sayede işlemleriniz daha kısa sürede tamamlanırken, kendinize daha fazla vakit ayırabileceğiniz anlamına geliyor.

pdks programı parmak izi tanıma sistemi ve pdks yazılımı

2. Tamamen esnek takip

Birden fazla çalışma parametresini anında oluşturun, personelinizin vardiya saatlerine göre uyumlu tam esnek ve takip edilebilir olmasına dikkat eden altyapılar kurun. Çalışma prensipleri ne olursa olsun, bir işletmenin giriş, çıkış saatlerini, devamsızlıklarını en doğru biçimde hesaplaması kuruluşların büyük ihtiyaçları arasında.
Farklı vardiya senaryoları ve buna uyumlu geliştirilen ZKSoftware pdks programı sayesinde, istedikleriniz, başarınızı elde etmeniz için gereken her şeyi düşündük. Tamamen esnek biçimde personel takip işlevinizi yerine getiren otomasyonu kazanmış pdks ürünleri bütünü. Tercih ettiğiniz windows işletim sistemi ve yazılımlarımız için, en uygun ayarlamalar, özel raporlar, sistem gereksinimlerine uyumluluk ve vakit kaybını minimuma indiren bölümlendirmelere sahip yapılandırmayı seçin. İşletim sistemi özellikleri bakımından PDKS programı sistemlerimiz Windows XP ve üstü sistemlerde sorunsuz biçimde çalışması için tasarlandı.

Personel takip yapmak için öncelikle sormanız gerekenler arasında işletmemin kaç personeli var? Bu personeli takip etmek için kaç farklı cihaza ihtiyaç duyuyorum?

Kesinlikle karar vermeden önce lütfen profesyonel destek ekibimizle iletişime geçmeyi unutmayın. Sizlere en uygun ölçeklenebilir yapıdaki pdks ve access çözümlerini sunmamıza izin verin. Daha iyi karar vermeniz açısından, fikir alışverişi yapalım. Güçlü, stabil, düşük maliyetli aynı zamanda verimliliğinizi hemen iki katına çıkarabilecek hizmetlerimizi kullanmaya kısa sürede başlayın.

3. Özel PDKS puantaj rapor tercihleri

Size özel, geliştirilmiş, ZKFlex, ZKSoftware, altyapılarıyla bütünleşik hizmet bulutunu oluşturan pdks programı rapor türlerine anında erişin. Tercihleriniz doğrultusunda, istediğiniz raporu sizin için tasarlayıp, sisteminize entegre etmemize izin verin. Eğer tercihleriniz arasında, kendi raporunuzu oluşturup, aktif etmek varsa, bunun içinde bölüm ayırdık. ZKFlex merkezi pdks programı yönetim ekranında, tam olarak kendi tasarladığınız raporu saniyeler içinde kullanabilir, kuruluşunuzun içindeki çalışanları günlük olarak takip edebilirsiniz.

pdks programı  ile personel zaman kontrol

Kuruluşların istediği en iyi çözümler bütünü

Bir pdks programı tarafından istenilen her şeyi yapabileceğiniz, gerçekleştirdiğiniz işlemleri saniyeler içinde bitirip, daha önemli karlılık getirici projelerinize odaklanabilirsiniz. Bu sayede, ZKSoftware personel devam kontrol sistemi platformu otomatik biçimde sizin için tüm verileri yazılıma, belirlediğiniz saat aralıklarında aktarsın. Size sadece rapor çekmek kalır. Hiç vakit kaybetmeden, tamamen ölçeklenebilir ve erişilebilir düzeyi yüksek olan hizmetleri açığa çıkarın. Kuruluşunuzun performansını en üst düzeye çıkarıp maliyeti en minimum düzeylere çekmek için ihtiyaçlar doğrultusunda kuruluş ölçeğini otomatik bir şekilde ayarlayabilir veya kısabilirsiniz. Birden fazla modülü ölçeklendirmek için ZKSoftware all-in-one özelliğini kullanabilirsiniz.

All-in-one içinde bulunan yazılım hizmetlerimiz, ZKSoftware pdks, yemekhane takip sistemi, access geçiş kontrol ve ziyaretçi takip modülü hizmetleridir. Bütünleşik çözümleri tek bir yazılım altında ulaşmak artık çok kolay. Her türlü erişim geçiş kontrol ve personel devam kontrol sürdürülebilirliğine erişiminiz açık olsun.

ZKSoftware pdks yazılımı, personel takip programı ve işlem bütünü bakımından BT yöneticilerinin en çok istedikleri hizmetler arasında. Tamamen sorunsuz, erişilebilirliği korumanıza yardımcı olur ve ZKFlex pdks sistemi üstünde tanımladığınız koşullara göre otomatik olarak veri aktarmanıza, cihaz eklemenize ve kaldırmanıza olanak tanır. Kuruluşunuzun sağlığını ve personel yönetimini etkili biçimde koruyabilemk için ZKSoftware, ZKFlex pdks programı yazılımlarını ekleyebilir, dinamik ve analitik giriş çıkış ölçeklendirme özelliklerine sahip olabilirsiniz.

Analitik veri sayesinde, hareket kayıtları kısmından alınan personel takip puantaj verileri, maaş hesaplama bölümünden aktif edilerek, detaylı puantaj raporuna dönüştürülür. Puantaj hesaplama, ölçeklendirme, alınan veriye göre cevap verir ve tahmini geliştirilebilir yapıdaki pdks yazılımı görsel grafik ekranında, daha etkili nasıl takip yapabileceğiniz açısından detaylandırma sağlar.

pdks programı otomatik eposta

Otomatik E-posta rapor gönderimi

ZKSoftware, ZKFlex, bütünleşik yazılım hizmetleri arasında size en uygun ve en iyi biçimde sunulan bir başka özellik ise; otomatik e-posta gönderimi. Bu sayede güvenli SSL 465 protokolü üzerinden, mevcut masaüstü yazılımınız ve web tabanlı pdks programı tarafında e-posta istemci modülünü destekleyen güvenilir hizmetler sağlar. Hizmetleri daha detaylı anlatacak olursak; günlük tarih bazında hareket raporu kayıtları, devamsızlık, fazla mesai veya puantaj maaş hesaplama gibi kuruluş için kritik öneme sahip veriler bütünü. Bu verileri istediğiniz mail adresine, yazılım tarafından ayarladığınız istemci e-posta bilgileriyle entegre edebilir, istediğiniz zaman, istediğiniz tarihte otomatik biçimde gönderimini sağlarsınız. Otomatik e-posta pdks programı kuruluşlara yönelik güvenli ve y önetilen bir e-posta servisidir. ZKSoftware, ZKFlex, pdks personel takip sistemi üstünde yetkili kullanıcıların istedikleri işlemleri yapmasına izin verebilirsiniz.

PDKS programı yetkilendirme

Üst düzey kullanıcı kimlik yönetimi bilgilerine sahip olabileceğinizi unutmayın. Esnek yapısı ile masaüstü veya web tabanlı pdks platformları arasında gidin. ZKBiosecurity WEB PDKS ile tüm erişilebilirlik hizmetlerine kolayca, kısayoldan vakit kaybetmeden ulaşın. İster windows işletim sistemi üzerinden ulaşın veya isterseniz mobil telefonlarınızdan akıllı telefonlarınızdan uygulamalara erişim sağlayın. Personelinizin giriş ve çıkış bilgilerini anında görüntüleyin, çeşitli raporlama seçeneklerini telefonunuza mail yoluyla veya uygulama bazında incelemelerle görün.

PDKS programı gelişmiş özellikleri arasında sunabileceğimiz kullanıcı kimlik yönetimi işlevi sayesinde, yetkilendirmesi yapılan kullanıcıların, tam anlamıyla, hızlı , yetkilendirilebilir, sadece belirli personelleri görebilmesini sağlayın. Erişim izni olmayan alanlara girmesini engelleyin ve sadece tüm yönetim sizin elinizde olsun. Çalışma arkadaşlarınız ile belirlediğiniz departmanlar doğrultusunda erişim sağlamalarına izin verin, erişim sağlanan alanları görebilmelerini ve size raporlama yapmaları için ortamlar oluşturun.

ZKSoftware kurumsal düzey hizmet ürünleri bakımından bünyesinde barındırdığı gelişmiş yazılım ekibiyle, tüm taleplere ve çağrılara karşılık vermek için sürekli araştırmalarını sürdürüyor. Sizin için yaptığımız, başarınızı iki katına çıkaran, personelinizi daha rahat takip edebilme olanaklarını bir arada sunan ve geliştirilebilir yapıdaki yazılım ve cihaz çözümlerine göz atın.

Yazılımlar ve cihazlar arasında hizmet bütünlüğünü sağlamak için güvenilirlik düzeyi üst düzeye çıkarılmış hizmete ihtiyaç duyarsanız, ZKFlex, ZKSoftware pdks programı yazılımından yararlanabilirsiniz. Tam olarak yönetilen ve tüm ZKSoftware cihazlarında kullanılabilen bu yazılım, sunucu, yerel bilgisayar veya bulut üstünde tam esneklikle hazır konumdadır. İstediğiniz windows işletim sistemlerine dahil edebileceğiniz yazılım çözümlerimizle, küçük veya büyük çaplı şirketlerin tam olarak yönetimini kolaylaştırıyoruz.

zksoftware plaka tanıma sistemi hedeflerinizi çizin

Kaynaklara hızlı erişim

Önemli olan kaynaklarınıza, personelinize daha iyi takip olanakları verin. İşletmenizin kazanç oranını artırırken, gereksiz maliyetleri minimuma indirin. Zamanlanmış görevler, otomatik mail gönderimi ve otomatik cihaz bulma gibi inovasyon odaklı teknolojik özellikleri hızlıca, tek tuşla kullanabileceğiniz hizmetler topluluğu. Zaman kaybını sıfıra indirirken, istemci ile ana sunucu arasındaki bağlantıları kurup çalıştırabilen, yönetim kademesindeki çalışanlarınızın alt-kademedeki personeli rahatlıkla gruplandırıp izleyebileceği, departmanlara, bölümlere ayırabileceği tamamen esnek hizmetleri entegre edin. Ölçeklenebilir masaüstü veya cloud(web) pdks programı çözümleri oluşturun, uygulayın. Karmaşık yapılı kuruluşların, vardiya taleplerine göre şekillenebilen, tasarlanabilen ve yönetilebilirlik özellikleri içeren dayanıklı personel takip hizmetleri geliştirebilir ve genel kullanılabilirliği artırabilirsiniz. ZKSoftware pdks kullanarak, personeli birden fazla lokasyon üzerinde bulunan çalışanları ve raporlama işlevsel özellikleriyle ölçeklendirerek anlık akış sistemlerine dağıtabilirsiniz.

Rapor sistemi üstünden çektiğiniz detaylı analitik personel giriş çıkış raporlarının tamamıyla belirlediğiniz düzeyde maaş verin. Eğer devamsızlık yapan, işe geç gelen personeliniz mevcutsa, maaşından kesinti uygulamasını sağlayın. Tamamen otomatik veya elle düzenlenebilir biçimde gelişen senaryolara ev sahipliği yapın. Hızlıca oluşturun, düzenleyin ve ölçeklendirilebilir hizmetler olarak yaygınlaştırın. Bütün lokasyonlar üstünde giriş-çıkış takibi, kısıtlı erişim noktaları, mevcut mülkünüzün koruması gibi detaylı özelliklere hangi lokasyonlarda olurlarsa olsunlar erişim sınırı getirin. Sizin belirlediğiniz saatlerin dışında girişler veya çıkışlar olmasın, kuruluşunuzun her zamankinden daha güvenli ve güvenilir yapıda korunsun.

Birden fazla ofisin tek bir yönetim yazılım üstünden kullanımı

ZKSoftware, ZKFlex PDKS, merkezi access geçiş kontrol yazılım hizmetlerinin tamamı kuruluşunuzun içinde barındırılmasının yanı sıra, diğer ofislerinizin, lokasyonlarınızın personel takip işlemlerini de üstlenir. Karmaşık altyapılara göre uyumlu olabilecek düzeyde “proje yazılımı” adı altında geçen hizmetlerimiz ile bütünlük sağlayan akıcı tek bir yazılım üstünde tüm cihazlara yönetilebilirlik katın. Access geçiş kontrol, pdks programı, yemekhane takip sistemi, ziyaretçi modülü, üye takip sistemi WEB Pdks ve daha fazlasına hızlıca aynı zamanda kısa sürede kurun ve kullanın.

zksoftware pdks servis ağı

Basitleştirilmiş, güvenli ve güçlü pdks programı

ZKSoftware PDKS programı kolay, güvenli ve tam anlamıyla güçlü pdks yönetim hizmetlerini gerçek zamanlı olarak almanızı sağlıyor. Access geçiş kontrol inbio, c3 paneller ile iletişim kurabilen, haberleşen, pdks sistemlerini devreye alın. Saatler içinde hem access kontrol yapın hemde personel devam takip gibi karmaşık işlemleri bir arada sürdürün. Dinamik, analitik veri aktarım platformlarını tek bir düzeyde kullanırken, istediğiniz cihazdan gelen verileri saniyeler içinde rapora dönüştürüp işleyin. Maaş hesaplama, puantaj gibi detaylı işlemleri hemen halledin ve sizin için daha önemli işlemleri yapın. En önemlisi başarınızı daha iyi hale getiren, kendinize zaman ayırmanızı sağlayan işlere yoğunlaşın. Oluşturduğumuz gelişmiş veri aktarım altyapısı sistemleri sayesinde otomatik olarak, zamanlanmış biçimde, hareket kayıtları verilerinin çekilmesine olanak tanıyın.

Neden ZKSoftware PDKS programı seçmeliyim?

Kuruluşunuzun karmaşık isteklerine, hareket kayıtları verilerini anlık olarak işleyebilme, öngörme, esneklik katabilme işlevlerine odaklanın. Gerçek zamanlı büyük personel verisi akışı, insan trafiği yönetimi, geçiş kontrol ve maaş puantaj hesaplama gibi işlem hatlarını yönetin ve iş zorluklarına vakit kaybetmeden hızlıca yanıt verin. ZKSoftware pdks programı çözümleriyle günlük işlerinizin %50 kısmını daha hızlı gerçekleştirin. Hiç vakit kaybetmeden bütün personel takip yoğunluğunuzu üzerinizden atın.

Basit, yalnızca birkaç tıklama yaparak gerçek zamanı canlı-izleme ekranını oluşturun. ZKSoftware canlı-izleme geçiş kontrol ve pdks hizmetleriyle sorunsuz bütünleşik olanaklardan yararlanarak, raporları daha hızlı çekin.

Güvenilir gelişmiş segment geçiş kontrol olanaklarını bir arada kullanın. ZKsoftware geçiş kontrol, pdks, yemekhane, üye takip, zkbiosecurity, zktime gibi işlemleri kurun ve devreye alın. Kullanım gereksinimlerinize göre ölçeklendirilebilir, veri aktarım, personel kapasitesi yönetim ve hızlı veri işleme gibi gereksinimlerinize göre şekillenebilir olarak ayarlayın ve yalnızca bir defa ödeme yapın.

Ekstra ücret olmadan size tüm paketlerimizi fiyat teklifi esnasında sunuyoruz ve onayladığınız takdirde hizmetlerimizi anında hazırlıyoruz. Sizi yormayan, açık ve net biçimde oluşturduğumuz yazılım, cihaz kombinasyonlarıyla güvenli geçiş kontrolün yanı sıra, güvenilir personel takibi hizmetlerini de sağlıyoruz.

Personelinizin günlük olarak takibini tamamen hızlı biçimde gerçekleştirebileceğiniz gibi, istediğiniz olarak otomatikleşmiş sistemler bütününü kullanabilirsiniz. Esnek, yüksek performans, personel takip pdks programı yönetim seçeneklerini en iyi biçimde kendi sisteminize entegre edebilirsiniz.

profesyonel satış ekibi sizi arasın zksoftware

Daha fazla bilgi

ZKSoftware PDKS programı hakkında detaylandırma

ZKSoftware, ZKFlex proje yazılımı sayfamız

Sizi arayalım

ZKSoftware ürünleri hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilmek, ücretsiz keşif imkanlarımızdan yararlanmak ve hemen şimdi ZKSoftware PDKS programı sahibi olabilmek için lütfen iletişim bilgilerinizi bırakın.

İletişim bilgileri bırakın.