Parmak izi okuyucuları ürünleri - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Parmak izi Cihazları ve Access Geçiş Kontrol Sistemleri

Yeni nesil parmak izi okuma algoritmasını kullanan cihaz kategorimize göz atın. Yüksek-seviye materyallerin birleşimiyle üretilen parmak izi okuma cihazlarımız erişim kontrol işlevlerini yerine getirirken titizliğe önem veren kullanıcıları düşünüyor.

Access kontrol cihazları ve parmak izi okuma

Parmakizi Okuma Cihazları Genel Özellikleri

İlk bakışta ilerleyen teknolojileri benimseyen ve gelişime ayak uydurmak için sürekli çalışmalar yapan ZKTeco mühendis ekiplerinin uzun denemeleri sonucunda sizlere en iyi parmak izi tanıma kapasitesini sunuyoruz.
Üretim kalitesi ve tasarım diliyle ön plana çıkmayı hedefleyen ürün yelpazemiz access geçiş kontrol isteklerinizi yerine getirmek için hazır. Elegant tasarıma sahip cihazlar ve renkli tuş takımı gibi özelliklerin yanı sıra güçlü işlemciler kullanan ve parmak izi modülünü tam performansta kullanabilen sistemleri inceleyin.

Personel Takip Çok Basit!

Yenilenen cihazlar ve sürekli güncel kalan firmware destek sistemiyle ZKTeco tüm ihtiyaçların karşılandığı personel devam takip sistemleri ve access kontrol öğelerini sağlıyor.

Yeni nesil cihazlarımızdan olan vf780 cihazını incele.

Sınırsız Güvenlik

Tamamen canlı-izleme performansı ve sınıfının en iyisi güvenlik sunan Access kontrol cihazları hayatınızı koruma altına alan teknoloji unsurlarını düşündü.

Kurumsal yapılara yakışan bir tarz

Hızlı. Anlaşılır. İnanılmaz seviyede akıcı: Dünyanın en güçlü parmak izi cihazlarıyla tanışın. ZKTeco bütün özellikleri bir arada toplayan access kontrol deneyimini sunan güçlü makineler hazırlıyor.

Tüm aşamalar altında verimlilik: ZKTeco parmak izi okuma cihazları, bir terminalden beklenen son teknoloji hızlı algılama performansı, istediğiniz gibi personelleri kayıt edebilme açısından çoklu-doğrulama biyometrik işlevini oluşturdu. İnsan kaynakları ve muhasebe departmanlarının zaman kaybını en aza indirerek, gerektiği yerde istenilen raporları oluşturabilmeleri daha da kolay.

İş ortamı için üretildi
Üst düzey işlemcilerin gücünü entegre edilmiş biçimde kullanarak donanım ile geliştirilen istek doğrultusunda Mifare veya Proximity modüler yapısını kullanıcıya verir. Personellerinizin istemediğiniz noktalara girişlerini engelleyin veya korunmasını istediğiniz fiziksel alanların erişim kontrol terminalleriyle kilitli kalmasını sağlayın.
Ekstra güvenlik personeli ihtiyacını giderebilecek sistemler hızlı geçiş turnike sistemleriyle uyumlu çalışma kabiliyetiyle zaman ve paradan tasarruf sağlayın.

Devasa Performansı Elde Edin
Daha uzun süre çalışan standalone parmak izi okuma cihazlarımız ağ bağlantısı sağlandıktan sonra yazılım tarafında kayıt edilerek anında geçiş kontrole hazır hale gelir. Word veya excel gibi uygulamalar üzerine raporların çıktısı alınarak işlem yapılabilir.
Güçlü adaptörü sayesinde parmak izi cihazlarınızı uzun süre stabil enerji dağılımını elde etmesinde verimlilik katar. Parmak izi okuma cihazlarımıza ve erişim kontrol sistemlerimize şimdi sahip olabilirsiniz.