Parmak izi okuyucu - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

ZKSoftware Parmak İzi Okuyucu

Cihazlarınıza yerel işlem, iletişim, veri transferi, eşitleme ve erişim kontrol özelliklerini uygulayın

Parmak izi okuyucu zksoftware güvenilir personel devam kontrol sistemi sağlayıcınız
ZKSoftware parmak izi okuyucu sistemler, uç noktalardaki slave okuyucular veya standalone cihazlar olarak yerel kurulum yapılan nokta da elde ettiği parmak izi verisine göre hareket etmesini sağlayarak ZKSoftware PDKS ve Access programları üstünde kesintisiz bir şekilde aktarırken yönetme, depolama ve analiz için sistemi kullanmaya devam eder. ZKSoftware Parmak izi okuyucu ile, bağlantısı kurulan cihazlar ağınıza bağlı olduğunda veri transferini Personel devam kontrol sistemi yazılımlarına işleyebilir.

ZKTeco paneller kartlı ve parmak izli okuyucuları yöneterek (FR1200, FR1300, FR1500) erişim geçiş kontrol yapmanıza izin verecek halde bağlantıda kalır ve diğer paneller ile güvenli şekilde haberleşme sağlayabilir. ZKSoftware parmak izi okuyucu ile cihazları yöneten yazılımlarınızı entegre ettiğiniz alanlardaki okuyucular, paneller, turnike sistemleri sunucu kısmındaki programınızı kullanarak geçiş izinleri ve personel takibini tamamlayabilirsiniz. Tek bir okuyucu üzerinden tanıttığınız kişilerin parmak izi verilerini, yazılıma aktararak diğer cihazlarınıza dağıtabilirsiniz. ZKSoftware parmak izi sistemleri, cihaz verilerini anlık olarak yazılımınıza senkronize edecek ve yalnızca istediğiniz gerekli kişilerin parmak izi bilgilerini belirlediğiniz kapılardan geçişlere izin verecek şekilde tanımlamanız mümkün olur. Parmak izi okuyucu cihazları ile ekstra işlemlere gerek kalmadan merkezi access kontrol yazılımına, şirket içi personelin parmak izi verilerini tanıtıp erişim kısıtlamayı aktif edersiniz.  Ayrıca ZKSoftware PDKS + Access entegrasyonu ile geçiş kontrol ve personel devam takip–maaş hesaplama süreçlerini beraber yönetirsiniz.

Gelişmiş Özellikler

Canlı-izleme gerçek zamanlı etkileşime olanak tanır

ZKSoftware parmak izi okuyucu cihazları, aldıkları verileri kendi içlerinde tutarak yazılım tarafından gelen komutlarla raporlama bilgisine dönüştürmek adına hızlıca yanıt vererek, analiz ve stabil transfer platformunu kullanmaya devam eder. Yerel cihazlara erişim işlevi, cihazın yazılım bağlantılarına hızlıca erişmesi ve bu verileri işlemesi adına ZKSoftware Personel takip sistemi yazılımlarına dağıtılmış personel hareket verileri veya giriş çıkış bilgileri gibi parmak izi verilerini kullanmasına izin verir.

Canlı izleme sistemi anlık veri akışını takip etmeniz konusunda destek olur.

Kurumunuz güvende kalır

Kurumunuzun fiziki güvenliğini sağlayan ZKSoftware Access kontrol, access geçiş paneline iletişim kuran kartlı ve parmak izli tanıma sistemi cihazlarının bağlantısıyla çalışmasını sağlar.

ZKSoftware Parmak izli geçiş kontrol sistemi,  kontrol paneli yazılıma bağlandığında erişim kontrol noktalarına hakim olmanıza imkan verir. Belirlediğiniz kapılardan sadece yetkili personel izinli geçiş yapar. Kısıtlı saatlerde senaryolar tanımlanarak işletmenize geçişleri belli saatlerden sonra kapatırsınız. Kişi parmak izi ve kart verilerini eşitler, ağ bağlantısıyla diğer panel sistemlerine dağıtır. İşlevselliği artırın.

ZKSoftware PDKS ile kolaylaştırılmış cihaz yönetimi

Java kodlama dilini geliştirip kullanan ZKFlex ve ZKSoftware personel devam takip yazılımları, sorunsuz bir şekilde cihazlarınıza iletişim sağlar. ZKSoftware Parmak izi okuyucu, ZKSoftware PDKS işlevlerini yerel lokasyon üzerinde  online iletişimi sürdürür. Vakit kaybınızı azaltırsınız.

ZKFlex hakkında daha fazla bilgi.

Entegre kullanılabilirlik katan parmak izi okuyucu cihazları

ZKSoftware Parmak izi okuyucu ürünleri için ZKSoftware PDKS, işletim sistemlerinize tam uyumluluk sağlar. Windows 7+  sürümlerde stabil ve yüksek performansı elde etmeniz için tasarlandı. ZKSoftware personel devam kontrol sistemi(PDKS) ile cihazlarınızın sisteme tanıtılması hızlıdır. Entegre cihaz arama servisi ağınızdaki parmak izi okuyucu, yüz tanıma, kartlı geçiş cihazlarını araştırır. Aktif ve bağlantısı yapılmış cihazları anında sisteme ekler.

Maliyetinizi düşüren yüksek performans personel takip

Kontrol paneli ve parmak izi okuyucu kombinasyonunu kullanarak maliyetinizi düşürmekle kalmazsınız,  gelişmiş erişim kontrol ve yangın senaryoları gibi çeşitli özelliklere de sahip olursunuz. Daha az maliyetle daha işlevsellik katan güvenlik önlemleri elde edersiniz. Böylelikle cihazlarınızı yönetirken, turnike sistemlerinize entegrasyon sağlarken maliyetler en aza iner ve personel takip gücünüzün kalitesi artar.

Gelişmiş veri transferi

ZKSoftware Parmak izi okuyucu cihazları, verileri transfer ederken personelin işletmeye giriş saatine, mola, çıkış, fazla mesai gibi hareketlerini hafızasında tutar. Sisteme aktarım gerçekleştiğinde yüksek hızlı veri aktarım ayarlamaları kullanılarak güvenilir şekilde veritabanınıza bu hareketleri taşır. Cihaz ve yazılım arası veri alışverişi sizin belirlediğiniz otomatik aktarım periyotlarında tamamlanır. Günün belirli saatlerinde otomasyonu sağlayan veri aktarım sürelerini siz tanımlarsınız. Geçiş kontrol platformunda erişime açık cihazlar veri aktarımını anlık olarak tamamlar. Gelişmiş rapor seçeneklerine anında ulaşırsınız.

Parmak izi okuyucu nasıl çalışır?

ZKSoftware parmak izi okuyucular, farklı kombinasyonlara sahip cihazları birbirine lokal ağınızda bağlantıda tutarak panel veya standalone okuyucular kategorilerinde ikiye ayrılarak çeşitlilik sunar. Parmak izi veriniz size ait olan özel, her yere taşınabilen anahtarınız gibidir. Baktığınız zaman kimsenin parmak izi bilgisi sizinle aynı değildir. Parmak izi okuyucular iki basit görevi üstlenirler — parmağınızın resmini kayıt ederler, kayıt ettikleri resmi eşleştirme yapar veritabanında bulunan parmak izi deseni ile karşılaştırırlar. Sadece belirli karakteristik özellikler kayıt altında tutulur, her parmağa özel verilerin kayıt edilmesi, filtrelenmesi ve şifrelenmiş biçimde biometrik anahtara dönüştürülürler. Bu matematiksel rakamlar (ikili kod)  doğrulama için kullanılır. Parmak izi tanıma algoritması görsele dönüştürülemez böylelikle kimse parmak izinizi kopyalayamaz.

PDKS ve Access gibi programlar da dahil olmak üzere işletim sisteminize kurulan yazılımlarımızı destekleyen cihazlar personel takip sistemini barındırır. ZKSoftware Personel takip güvenlik, geçiş kontrol, personel takip, maaş hesaplama, puantaj, veri transferi özelliklerinin yerel alanda yürütülmesidir. ZKFlex ve ZKSoftware erişim kontrol yönetimini kolaylaştıran yazılımlarımız, anlık veri gönderen kontrol paneli sistemi veya standalone okuyucu modunu kullanan cihazlarla iletişim kurabilen bir yönetim merkezi olarak çalışabilir. Parmak izi okuyucu cihazları, USB aktarımına sahip offline cihazlardan, Wifi iletişim kuran cihazlara kadar farklı boyutlarda mevcuttur.

Avantajları arasında bilgisayar üzerinden personel zaman takip doğrulamalarını yapan, güvenilir,  kişinin biometrik kimliğini onaylayan sistemi oluşturursunuz. Biometrik parmak izi okuyucu cihazları, uzun süredir piyasada yerini alan personel devam takip ve iş gücünün şekillenmesine yardım eden etkili cihazlardır. Geniş kullanım alanı, karmaşık yapıları, teknolojik getirileri ve kabiliyetleri akıllarda bazen soru işaretleri bırakabilir. Biometrik tanımlar oluştuğunda kafadaki soru işaretlerini bitirmek mümkün. 
Parmak izi okuyucu sistem, hızlı ve net doğrulama kapasitelerine sahip anlık, personel verilerini bilgisayarınızdaki yazılıma aktarır. Puantaj kontrolü veya devamsızlık bilgisini buradaki verilerin oluşmasına göre elde edersiniz.

Biometrik parmak izi okuyucular, doğru şekilde entegre edilip kullanıma hazır hale getirildiğinde size verimlilik katar.
Kurumunuzun güvenli, etkili, hızlı ve doğru hesaplama yapan sistemlerine yer açın.
İşletmelerin geniş kapsamlı ihtiyaçlarına yönelik yapılan personel devam takip ve hızlı geçiş kontrol gibi uygulamalar zaman hırsızlığını önlerken, vardiyalı, fazla mesaili çalışma gruplarını da yönetim altına alarak fayda elde etmenizi sağlar.

Günümüzde sayısı sürekli artan işletmeleri incelediğimizde personel devam takip ve kontrol otomasyon sistemleri işçilerin, ziyaretçilerin takip edilmesinde yaygınlaşarak verimlilik katıyor. Personelin size oluşturduğu aylık masrafı minimuma indirebilirsiniz.

yol haritanız

ZKSoftware PDKS ve parmak izi okuyucu sistemiyle yol haritanızı daha rahat çizin. Günlük işlerinizi yaparken arkada çalışan yazılım otomatik hareket kayıtlarını aktarır gün sonunda rapor alırsınız.

maliyeti düşürün

Pdks, erişim kontrol vb. sistemlerimizi kuruluşunuza dahil ederek kritik öneme sahip işinizin güvenle ilerlemesini sağlarken, gelirlerinizi artıran personel takip uygulamalarını ve parmak izi okuyucular kullanın. Her büyüklükteki şirket, kendi çekirdek yapısını geliştirmek, daha hızlı çalışmak, maliyetleri azaltmak ve gelir oranlarını yükseltmek için pdks uygulamalarını kullanmaktadır.

hızlı yönetim

İşletmenizin hızlı ve işlevsel olması günümüzde her zamankinden daha fazla önem arz etmektedir. PDKS, Access ve Merkezi yönetim gibi hizmetler ile işletmeniz için büyük öneme sahip olan uygulamaları birkaç dakika içinde hazır hale getirirsiniz. Personel devam kontrol programına ihtiyacınız varsa ZKFlex sayesinde yönetme ve raporlama karmaşasını ortadan kaldıran yerel avantajları hızlı oluşturun.

DESTEK

ZKSoftware personel devam kontrol sistemlerini tedarik ettiğiniz süre itibariyle teknik destek servislerimizden faydalanabilirsiniz. Geniş kapsamlı eğitim ve destek çözüm ortağınız oldukça etkili, ihtiyaçlarınızın büyük kısmını karşılayan hizmet kalitesini garanti ediyoruz. İş verimliliğinizi ve personel yeteneklerini geliştirme konusunda devamlılığı sürdüren raporlama ve analiz kabiliyetini kullanan uygulamalarımıza göz atın.

personel pdks programı devam takip hızlı maaş hesaplama ve puantaj seçenekleri uygun fiyat

Parmak izi okuyucu hakkında daha fazla bilgi

Kullanmaya hazır mısınız?

Sorularınız mı var?