Parmak İzi Okuma Cihazları : K70 - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Parmak İzi Okuma Cihazları Yeni ve Gelişmiş Algoritma

Yeni Ürünümüz K70 Parmak İzi Okuma Cihazları Arasında Yerini Aldı!

ZKSoftware Personel takip sistemleri konusunda başarılı ürün gamını oluşturmayı hedeflemektedir. Son zamanlarda yapılan araştırmalar ve kullanıcı tarafından alınan geri dönüşlerin doğrultusunda hem bütçeye uygun hemde sistemlere uyumluluk sorunu yaşamayan hızlı ve güçlü cihaz temini ihtiyaçlarının oluştuğunu gözlemledik.
Oldukça kullanıma uygun, küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin isteklerini hızlıca yanıtlamak ve onlara çözüm sunabilmek adına ZKSoftware K70 cihazını geliştirdik. Tercihlere bağlı donanımsal özelliklerden oluşan K70 dahili entegre batarya özelliği ve zil çaldırma gibi farklı fonksiyonları içinde barındırmaktadır.

K70 ile PDKS Hızlı ve Esnek

Parmak İzi Okuma Cihazları sorularına yanıt verebilecek seviye de cihaz tasarımı ZKTeco mühendisleri tarafından Türkiye için özel üretim olarak uygulamaya alındı. Personel takip isteklerinizin tümüne yanıt verebilecek kapasite de cihaz performansıyla tanışmaya hazır olun!

Elektrik Kesintisine Son

Veri kaybı veya personel giriş-çıkış durumlarında parmak izi okuma sorunu olmasını engellemek adına geliştirilen entegre bataryası ile elektrik kesintisi, güç kaybı, felaket anlarında personeller hareketlerini enerji kaybında devreye giren üstün teknoloji dahili batarya ile sürdürebilir.

Hareketler Sisteminizde Olsun

ZKTeco K70 hareket kayıtları durumlarında iki farklı seçenekle basitleştirilmiş veri aktarımı işlevi sunmaktadır.
USB Aktarım kullanıcıların ağ bağlantısı sağlayamadığı yerlerde network konumlandırılması yapılamadığı durumlarda ve kapalı devre sistem talebi gerektiğinde sisteme usb veri aktarım aygıtıyla hareket kayıtları gönderilebilir. Aynı zamanda personellerin tanımlanması usb yolu ile yazılımdan flash diske aktarılarak cihaza yüklenebilir.
Bu süreç oldukça basit ve içinde veri olmayan boş flash disk yardımıyla tamamlanabilir.

TCP/IP Network seçeneğini kullanmak isteyen K70 parmak izi okuma cihazı kullanıcıları için ise, çalışma ağınıza bağladığınız cihazın IP adresi ve Portu yazılıma tanıtıldıktan sonra veri aktarım özelliklerini kullanabilir hareket kayıtlarını veritabanı kısmına gönderimini oldukça basit biçimde sağlayabilirsiniz. Network üzerinde yapabildikleriniz hareketlerle kısıtlı değil!

Kullanıcılarınızı Tanımlayın

Personel kayıt kısmı yapılırken yazılım tarafında personel tanıtma işlemini tamamlayabilir. Yazılımın veri aktarım modülü ya da kullanıcıları gönder seçeneğinden yazılım bölümünde tanıtılan personel listesini K70 cihazınıza gönderebilirsiniz. Göndermiş olduğunuz personel listesini cihaz tarafında düzenleyebilir, parmak izi kayıtlarını sisteme tanımlayabilirsiniz.

Bize Ulaşın

Sistemlerinize ve taleplerinize yönelik parmak izi okuma cihazları çözümleri üretiyoruz. Teknoloji danışmanlık hizmetlerimizin yanında sizi teknik süreçte sonuna kadar koruyoruz. Gelişmiş çözümler üretme konusunda yılları aşan tecrübelerimizle hizmet kalitemizi hergün daha iyiye taşımak için çalışıyoruz!

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

İletişim için lütfen tıklayın

PBX: +90 850 811 11 95
Mail : info@zksoftware.com.tr

Cevap Yazın