Parmak İzi kapı açma avantajları - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
parmak izi kapı açma
FR1500 parmak izi kapı açma cihazı

Günümüzde teknolojik ürünlere yer veren, güvenlik ihtiyacı duyan ve biyometrik parmak izi kapı açma sistemlerini kullanarak kuruluş bazında avantajları açısından değerlendirmek isteyenlere özel tasarlandı. ZKSoftware olarak sağladığımız gelişmiş segment ürünler, tam anlamıyla korumayı aktif ederken, vakit kaybı, maliyet artışı gibi faktörleri ortadan kaldırır.

Size özel çözümlerin sunulduğu, altyapınıza göre şekillenen ve tasarlanan detaylı parmak izi kapı açma sistemlerimizi hemen kullanmaya başlarsınız. Oldukça basit kurulum ve devreye alma işlevselliğiyle, size vakit kazandıran çözümleri deneyimleyin.

Parmak izi kapı açma en önemli 3 özelliği

ZKSoftware bünyesinde sahip olabileceğiniz güçlü parmak izi kapı açma cihazları ile avantajı elde etmeniz an meselesi. Teknoloji odaklı yaptığımız araştırmalar ve hizmet anlayışımızı size özel geliştirmemiz adına yaptığımız yenilikleri test ediyoruz. İşleme alıyoruz ve satış aşamasında destek oluyoruz. Bütün projelerinize uyumlu olan, esneklik katabilecek, her noktadan kontrolü kolay ve merkezi yönetim platformlarına ev sahipliği yapan parmak izi cihazları.

1. Kapı açma kolaylığı ve parmak izi senkronizasyonu

Kapı açma aşamasında erişim kontrol seviyelerini kendinizin ayarladığı ZKSoftware Access ve ZKBiosecurity gibi yazılım hizmetleriyle bütünleşik çalışan parmak izi cihazı modelleri.

ZKSoftware parmak izi ve kapı açma cihazları bütünlük bakımından kolay senkronizasyona sahiptir. İşletme genelinde tanıtılan personelin parmak uçlarını kolaylıkla birden fazla cihaza yayabilir, diğer geçiş kapı noktalarında erişim izinleriyle kullanın. Güvenli parmak izi dağıtımlarını dakikalar içinde oluşturun, hızlı ve vakit kaybı olmadan tüm işlemlerinizi gün içinde tamamlayın.

Kendinize, önemli işlerinize daha fazla vakit ayırın, bu sayede güvenliği elden bırakmayan erişim kısıtlama bölümlerini ayarlayın ve aktif edin. Parmak izi verilerini dağıtımınızın her aşamasındaki kapı erişim noktalarını, yerleşik senkronizasyon özellikleri sayesinde ZKSoftware yönetim merkezini daha basit hale getirin.

Donanım odaklı gidilen projeler, altyapılar ve işletmelere özel tasarlanan parmak izi kapı açma-kapama işlevselliğini elde edin.

personel takip sistemi cihazı zksoftware parmak izi kapı açma üstün sistemler bütünü

2. Gerçek canlı-izleme parmak izi kapı açma işlevselliğine sahip olun

Erişim kontrol noktalarınıza kapı bazlı verdiğiniz geçiş yetkileri doğrultusunda yüksek güvenliğe sahip olabileceğiniz parmak izi cihazları. Kuruluşunuzun başına gelebilecek hırsızlık, izinsiz girişler, hassas odalara erişim ve zaman hırsızlığı gibi olasılıkların önüne geçebilir açıkları kapatırsınız. ZKSoftware parmak izi cihazlarına, veri dağıtım sistemiyle en etkili erişim kısıtlama, access geçiş kontrol ve iş varlıklarınızın önemli biçimde kapı bazında etkileşimli korunması.

Kuruluşunuza gelebilecek olası riskleri en aza indirmek açısından ZKSoftware access kontrol ve ziyaretçi modülü çözümleri bütün işletme bileşenlerini güvenceye alsın. Canlı-izleme ekranı sayesinde kimin, hangi kapılara, hangi saatlerde giriş yaptığını veya yapmaya çalıştığını parmak izi cihazı bağlantıları üstünden aktarın ve yazılımda görün. Canlı izleme modülünü sürekli güncel tutan bağlantı prensipleri ile, TCP/IP üzerinden veya access geçiş kontrol cihaz bazlı terminal ekleme sistemiyle yönetin.

Gelişmiş yönetilebilirlik, esneklik ve yüksek performansı tek çatı altında toplayan ZKSoftware parmak izli kapı açma ürün yelpazesiyle hepsi mümkün. Parmak izi cihazı kurulumunuzun tüm kapı noktalarında yerleşik güvenliğe, canlı izleme ve denetim özelliklerine sahip olun. Güvenlik hedefli dizaynı kapı giriş noktalarınızdaki ve erişim alanlarındaki zayıflığı kaldıran yeni güvenlik gelişimlerine açık altyapıları entegre edin. ZKSoftware Access ile tüm parmak izi kapı açma cihazlarınızın durumunu gerçek zamanlı olarak takip edin ve izinsiz erişimleri engelleyin.

3. Birinci sınıf kalite personel takip cihazları

ZKSoftware personel takip cihazları ve sistemleri tam anlamıyla performansı kurulduğu dakikadan itibaren vermesi için tasarlandı. Birinci sınıf kaliteye sahip malzemeler ile üretilen personel takip ürünleri ve cihazları ile hizmet kalitesini sorunsuz aynı zamanda kesintisiz yaşamanız için geliştiriyoruz.

İzlemesi kolay, personel takibi akıcı, esnek raporlama ve hareket seçeneklerini görüntülemesi hızlı güvenlik çözümleri hizmetleri. Dijital ve fiziksel anlamda bütün kuruluş verilerinizi koruma altına almanıza yardım edebilecek hizmetler topluluğuna sahip olun ve fiziki tehditleri ortadan kaldırın. Kuruluşunuzdaki personel daha etkili iş saatlerini doldursun, profesyonel çalışma ortamını sorunsuz biçimde sürdürülebilirlik katıcı güçle birleştirin.

Küresel yazılım ve cihaz sistematiği

Kuruluş bazında yaptığınız ölçeklenebilir koruma düzeyini hazır ederken, personelinizin takip seçeneklerine çeşitlilik ekleyen gelişmiş çözümlerimizi uygulayın. Dakikalar içinde günlük vardiya takip işlemleri, giriş-çıkış ve devamsızlık kontrolü gibi detaylı raporları alın. Analitik veri bakımından zengin yazılım araçlarımızla, istediğiniz rapor türünü oluşturma özgürlüğüne sahipsiniz. Zaman kontrol sistemleri açısından Türkiye’nin tüm personel takip olanaklarını göz önünde bulundurup, gelişime açıyoruz. Taleplere yönelik hazırladığımız dev yazılım kadromuz eşliğinde çalışmaları sürdürülen, sürekli yenilenen PDKS, Access, Yemekhane takip sistemi gibi ürünlerimizle, verimlilik düzeyinizi iki katına çıkarıyoruz. Hem işletme bazında maliyetleri minimuma düşürmenizi sağlayan, hemde fiyat/performans gibi detaylı avantajları elde edebileceğiniz hizmetler bütünü.

Sınıfının lideri parmak izi ve kartlı geçiş cihazları bütünü özelliklerinden anında yararlanabileceğinizi biliyor muydunuz?

İşletmenizin yeni altyapısını oluşturma aşamanızda sizin yanınızda olduğumuzu ve ZKSoftware pdks cihazları bütününde tecrübeli kadromuzla hizmet verdiğimiz işletmeler her zaman teknoloji taleplerinde bizimle çalışıyor. En güçlü yazılımları, pdks ürünlerini, access geçiş kontrol ve daha fazlasını saatler içinde aktif ederek kullanma avantajını hemen elde edebilmeniz için sürekli çalışan ekiplerimiz var. Türkiye genelinde distribütör olduğumuz, aynı zamanda yurt dışında bulunan Akıllı güvenlik sistemleri bayilerimize ürün ve yazılım desteğinde bulunuyoruz. Tam anlamıyla PDKS isteklerini karşılayan, Çoklu-dil seçeneklerini içinde barındıran ZKFlex, ZKSoftware PDKS gibi güçlü yazılım çözümleri.

Gerçek zamanlı izleme, canlı-takip, neredeyse anlık veri akışı gibi kuruluşun kritik personel hareket verilerini hemen sağlayan, yüksek güvenlikli MSSQL tabanlı yazılımları kurun. Birden çok güvenlik katmanı altyapısını global anlamda, ölçeklenebilir, uçtan uca korumayı sağlayacak biçimde süreklilik ekleyen çözümler. Devreye aldığınız süreçlerde, altyapı keşif yapılması gereken, zayıf akım projelerinizin hayata geçmesinde yanınızdayız.

zk time 5.0 personel takip sistemi vakit kazandırsın

Global, güçlü, ölçekli çözümler

ZKSoftware hizmet anlayışı açısından kurulum ve satış sonrası destek gibi ürünlerin devreye alınmasında hep yanınızda. Şirketinizin başarısı için süreklilik katan, yenilikçi ve esnek çözümlerimizle vakit kaybını ortadan kaldıran personel takip sistemleri. Hizmet bütünlüğünü korurken, etkili, aktif, tehdit önleme ve yanıt süreçlerini daha akıllı ve daha hızlı yapabilmek için ZKSoftware PDKS ile güvenlik açıklarını olmadan önleyin.

İşletmenizde çalıştırdığınız personelin sizden zaman hırsızlığı yoluyla maliyet artırmasına izin vermeyin. Günlük giriş, çıkış, devamsızlık ve fazla mesai durumlarını ayarlayın aynı zamanda raporlayın. Farklı 28 çeşitlerde ZKSoftware pdks raporu alabileceğiniz kısımlarımızı inceleyin, puantaj işlemlerini tam doğruluk oranıyla yapın, hataya izin vermeden, otomatik raporlama ekranından istediğiniz mail adresine gönderimini oluşturun.

Belirlediğiniz zaman aralıklarında cihazlara bağlanan yazılımlarımız, verilerin aktarımın tamamlasın, seçtiğiniz email adreslerine saat bazında göndersin ve yetkilileriniz personellerinin raporlarını görsün. Otomasyonu sağlayan pdks sistemleri bütünlüğü sayesinde cihazlarınız, yazılım arasında anlık veri akışını seçilen zaman dilimlerinde yapsın.

Daha önemli işlerinize yoğunlaşın ve sistemin sessizce görevini yerine getirmesini izleyin. Kapalı devre veya tam yönetilebilir WEB Online PDKS gelişmiş çözümlerimiz, keyifli personel takibin kapısını aralıyor.
Global pazara veya Türkiye genelinde ilk defa tasarlanan özellikler ile istediğiniz zaman, kafanızın takıldığı yerde destek alabilirsiniz. Canlı destek sistemi, randevu oluşturma bölümü ve 7/24 mail üzerinden haberleşilen platformlar sayesinde vakit kaybetmeden sorunlarınıza yanıt verelim.

İş geliştirme uzmanlığımız

Kuruluşunuza ayırdığınız vakti, daha etkili, daha güçlü ve verimlilik katıcı biçimde değerlendirebilirsiniz. Personel takip sistemi tam bu alanda devreye giriyor, ZKSoftware personel devam kontrol cihazları, kart ve parmak izi kapı açma gibi ürünler sayesinde maliyetlerinizi minimuma indirin. Ekstra ücret ödemeden yazılım ve cihazlara aynı anda sahip olabilirsiniz, sonradan çıkabilecek farklı ücretlerle karşılaşmayın.

İşinizi, personelinizi yeniden tasarlamanıza, güncellemeleri gerçekleştirmenize ve personel verimliliği sağlamanıza yardımcı olacak yüksek derecede güvenlikli, ZKSoftware PDKS ile desteklenen bağlı yönetim altyapıları oluşturan çözümler. PDKS cihazı ve yazılımları devrimine hazır olun. ZKSoftware parmak izi tanıma, yüz okuma, kartlı geçiş ve şifreli cihaz bütünü işinizin akışkanlığını yeniden tasarlayıp, geleceğe odaklı yönetimsel mekanizmaları hızlıca ve güçlü biçimde size sunan çözümler.

PDKS, access geçiş kontrol ve erişim denetleme-kısıtlama gibi hizmetlerde en çok tercih edilen yazılım ve donanım çözümlerimizle kazanç oranınızı kısa sürede artırın. Performans odaklı giden çözümlerimiz %50’lere varan, personel iş gücü artışı ve kazançlarınızı da pozitif olarak etkileyen iş yönetim çözümleri sağlasın. İşletmenize giriş yapan, çıkış yapan, mola kullanan ve çeşitli giriş-çıkış senaryolarını uygulayabildiğiniz tam ölçeklenebilir yıllara dayanan ZKSoftware deneyimini ve araştırmalarını baz alır.

Geleceğe odaklanın

Biometrik okuyucular artık size her zaman daha da yakın. Bütün günlük yaşantınızda kullandığınız parmak izi, yüz okuma, kartlı geçiş gibi sistemler bütününü işletmenize dakikalar içinde kurabilir ve çalıştırırsınız. ZKSoftware genel biometrik sağlayıcı ve hizmet bütünlüğünü korumak adına size sağladığımız üstün ürünleri keşfedin. ZKSoftware merkezi pdks ve yönetim sistemi ile güvenli ve bağlı bir geçiş kontrol sözü veriyor. Yeni nesil teknoloji yüz okuma cihazları, Visible Light, Green Label gibi üstün deneyimlere yön verecek eşsiz bir personel takip sistemi gücü ve bütünleşik çözümler sunuyor. ZKSoftware PDKS, kuruluşunuzun başarısını büyük ölçekte hazır etmenize ve altyapınızı kolaylıkla ve yeniden tasarlamanızı sağlıyor.

İhtiyaçlarınızı tahmin edip karşılayan, akıllı sistem çözümleriyle hem müşteri memnuniyeti sağlayın hemde firmanızın gelir düzeyini yükseltin.

zksoftware canlı destek ve hizmet ile sizin yanınızda.

Bizimle iletişim Kurun

ZKSoftware parmak izi kapı açma ve personel devam kontrol sistemi yazılımlarını kullanmaya başlamak için profesyonel satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sizi arayalım.