Otomatik Otopark Bariyeri Sistemi - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Otomatik Bariyer ve Otopark Sistemlerini Keşfedin

ZKSoftware otomatik otopark bariyeri sistemleri, araba park bariyerleri ve trafik bariyer ürünleri, araçların güvenli alanlara parkını kolaylaştıran ve maliyeti düşüren aktif kontrol bariyer ürünleridir.

ZKSoftware oto park bariyer sistemleri, en etkili, stabil, performans konusunda güvenebileceğiniz teknoloji gelişimine yatkın koruma sistemleridir. Genellikle otoparklarda yaygın olarak tercih edilen park bariyerleri, güvenlik, stabil olması ve kolay kullanıma sahipliğiyle bilinir. ZKSoftware olarak otopark sistemleri konusunda yaptığımız araştırmalar ve park sistemleri pazarına olan ilgimizle kullanıcılarımıza çözüm sunma konusunda her noktada yanlarındayız.

Bütün otopark bariyerleri sistemlerimiz standard olarak gelen, ağır yük kaldırabilen kutular, bariyer motoru ve binlerce saat kesintisiz hizmet verecek askeri seviye materyaller ile donatılmıştır. Bariyerler, araç akış hızını bozmadan sürekli olarak hızlı açılış kapanış sürelerini elinde tutan ve park girişlerinde yoğunluk oluşmasının önüne geçen teknolojileri barındırır.

Güvenilir elektronik cihazların birleşimi ve sağlıklı açılıp kapanma sürelerini mutlaka yanınızda bulundurun. Otomatik garaj kapısı çözümlerini yıllardır etkili ve güvenilir cihazlarımızla birlikte müşterilerimize sunuyoruz. Kısa sürede açılıp kapanma zamanlama ayarlarıyla size vakit kaybı olmadan gitmek istediğiniz yere ulaşmak kalıyor. Üstelik bunları yaparken otopark bariyeri sessizce çalışmaya devam etsin ve çevreye herhangi bir gürültü oluşturmasın.

otomatik otopark bariyeri sistemleri

Otomatik Otopark Bariyeri Avantajları

ZKSoftware oto park bariyer ürünleri, garaj kapısı ve otomatik kapı çözümleriyle kuruluşunuza gerekli güvenlik önlemlerinizi araba güvenliği aşamasında vermenizi sağlıyoruz. Davetsiz misafirlerin otoparkınıza girmesine engel olun ve park yerlerinizi işgal etmesine izin vermeyin. İstediğiniz noktalara teknik ekibimizle kurulumu gerçekleştirebilir, altyapınızın uygunluğuna göre park bariyeri, plaka tanıma sistemleri gibi çeşitli ürünlerimizle entegrasyonu sağlayabiliriz. Bunun yanı sıra ZKSoftware olarak access geçiş kontrol konusundaki uzun yıllar süren tecrübemizle sizlere, kartlı geçiş sistemi, pdks yazılımları, access kontrol cihazları, asansör kontrol paneli, proximity ve 13.56 mhz okuyucu çözümlerimizle hizmete hazırız. Uzun mesafe plaka tanıma sistemi sayesinde otoparkınıza giriş yapan arabaların plakalarını anında tanıyın ve geçiş kontrol hakimiyeti kurun.

Entegrasyon sürecinde otopark bariyer sistemleri yanı sıra, plaka tanıma okuyucular ile en gelişmiş, teknolojik donanımların olduğu yüksek çözünürlüğe sahip kameralar ile canlı-izleme ve raporlama olanaklarını elde edin. Mevcut sistemlerinize dahil olabilen entegre yapısıyla otopark bariyer ürünlerini şimdi elde edebilir ve anında kurulum için randevu oluşturabilirsiniz. Araç giriş-çıkış işlevselliğini güvenli düzeyde sağlayın, mevcut access geçiş control uygulamalarınızla birlikte sorunsuz olarak kullanın.

Araç park bariyer sistemleri ile geçiş kontrol

Otomatik park bariyer sistemlerimiz etkili araç geçiş kontrol imkanlarını kullanıcılara sunuyor. Her türlü otopark alanına uygunluğuyla bilinen modellerimiz ile 3,5,6 metre veya daha geniş ölçülere sahip uzunluktaki bariyerleri tercih edebilir ve kurabilirsiniz. Teknoloji harikası özellikler ile yaklaşık 1.5 saniye açma kapama süreleriyle rakiplerinden daha hızlı performans sergiler.

Stil sahibi tasarım öncelikleriyle, sofistike dizaynı, bariyerlerin her noktasında bütün hava koşullarına dayanıklılığı ve 3 metre karbon fiber kaplama kol özelliği hafif aynı zamanda dayanıklı.

Bariyer sistemleri entegrasyon, çeşitlilik, çoklu-kullanım bakımından bilet basma cihazları, okuyucuları, plaka tanıma sistemleri ile rahatlıkla beraber kullanılır. Otoparkınız için gereken değeri verin ve kendinize de.

Kollu Bariyer temel özellikleri

En hızlı otopark bariyeri

ZKSoftware otopark bariyeri sistemleri piyasada en hızlı bariyer olma özelliğiyle sizlere yaklaşık 1.5 saniye açılış-kapanış sürelerini vermektedir. Bariyer konusunda uzun araştırmalarımız ile en etkili güvenlik öğelerini birleştirip otopark sahiplerine sunuyoruz. Kollu bariyerlerimiz performans konusunda asla sizi yarı yolda bırakmaz.

Reflektör kollu bariyer gücü

Kollu bariyerler üzerinde bulunan reflektör, ışık uyarı sistemiyle gece veya düşük ışığın olduğu ortamlarda size görünebilirlik ve dikkat etmeniz gereken tasarımı sunuyor.

Koruyucu kol sistemi

Otopark bariyer geçiş ürünlerimiz kollu kısmın araç geçiş anında herhangi bir riskli durumda geri sekmesini sağlayarak arabalara zarar vermiyor. Araç altından geçerken kol sürekli havada kalır, izinsiz geçişlerde arabalara zarar vermeyen sensörü tekrar yukarı kalkar. Güvenlik seviyesini artırırken, araçlara gelebilecek zararı minimuma indirmeyi hedefleyen tasarım öncüsü bariyer sistemlerimiz ile sizi destekliyoruz.

Otopark yönetim sistemi başlıca özellikleri

  • Açılış ve kapanış süreleri 1.5 saniye olarak ayarlandı.
  • Hızlı, güvenilir, dayanıklı ve dört farklı motor. Otopark bariyeri motoru saat yönünde dönerek, etkili biçimde sarsılmayı önler, düşük motor yükü, uzun ömürlü parçalar ve iki katına çıkan dayanıklılığa sahiptir.
  • Profesyonel tasarım, dizayn öncelikleriyle, 2mm kalınlıkta, UV ışınlarına dayanıklı renklendirmeyi elde edin. Elektrostatik boya kaplı, paslanmaya karşı korumalı, hızlı, toza dayanıklı, suya karşı dayanıklı, IP55 seviye dış ortam özelliklerini barındırır.
  • Bakım ihtiyacı olmayan kollu bariyer motor sistemi, çalışma süresi olarak uzun yıllar boyunca hatasız işlevine devam eder. Akıllı anti-ısınma teknolojisi koruması ile kontrol panelinin donanımlarını kısa devreye karşı korur.
  • Üç farklı bağlantı şemasına sahip olun, kontrol kutusu, uzaktan kumanda, RS485 komutlarıyla yönetim.
  • Temassız çoklayıcı limitleme modülü ile uzun ömürlü, askeri seviye materyal kullanımı, yanlış işlemler sonucunda olabilecek bariyer hatalarını anında giderin.
  • Yüksek hassasiyet seviyelerine sahip otopark bariyeri kontrol paneli, loop metal kütle dedektörü, kızılötesi fotosel işlevi, boom özelliği ve basınç ağırlık tespit etme özelliklerini entegre edin ve kullanın.
  • Kendini kontrol edebilme ve analiz mekanizması özelliğiyle kısa devre yapabilecek durumları tespit eder ve kullanıcıyı uyarır.
  • Soğuk havalara karşı dayanıklı, soğuk rezistans modülü, kışın işlevini yerine getirmeye devam eder. Sizi yarı yolda bırakmaz.

Neden ZKSoftware Otopark bariyeri sistemleri?

Esneklik

ZKSoftware oto park bariyer sistemleri dizaynı itibariyle kullanıcılara her türlü geçiş kontrol isteklerinde destek olmak amacıyla hazırlandı. Araç park alanları, avm otoparkları, otel, fuar merkezleri, hastaneler, havaalanı, tren istasyonu ve diğer küçük ya da büyük çaplı işletmelerin park ihtiyaçlarına uyumludur.

Kolay kullanım olanakları, estetik olarak üstünlüğü, kalitesi, güvenliği ve daha fazlasıyla park bariyer yönetim sistemlerimiz ile hizmetinizdeyiz.

Otopark bariyeri loop metal kütle dedektörü kurulum rehberi

https://www.youtube.com/watch?v=T400GEEkMAM

Otopark yönetim geçiş bariyeri teknolojisi

ZKSoftware araştırma ve geliştirme ekibi tarafından uzun süren aşamaların ardından yüksek kapasite uluslararası bariyer geliştirme ekipleriyle yaptığımız çalışmaları hayata geçirdik. Sürekli gelişim ve inovasyon gibi öncülük getirecek çalışmalar, büyük çaplı testler sonucunda, müşterilerimize en üst düzey otopark bariyeri çözümlerini oluşturmayı başardık. Kalite standartları gereği tasarımlarımıza her zaman önem verdik, üretim ve teslim aşamasında müşterilerimizi sürekli destekliyoruz.

Kalıcı dayanıklılık

Çevreye duyarlı olmamız en çok önem verdiğimiz unsurlar arasında gelmektedir. ZKSoftware olarak, ortak yürütülen araştırmaların nitelik kazanması, hayata geçirilmesi, ışık ve sıcaklığın, güneş enerjisinin güç kullanımına çevrilmesi için çalışıyoruz. Otopark bariyeri teknolojilerimizi buna göre şekillendiriyoruz. Çevreye zarar vermeyen materyalleri kullanıyoruz.

Otopark kollu bariyer sisteminizin güvencesini sağlıyoruz

ZKSoftware gelişmiş otopark bariyerleri yanı sıra, müşterilerine verdiği kurulum ve devreye alma eğitimleriyle kalite standartlarına uygun destek hizmeti sunuyor. Maksimum güvenlik ilkesini benimseyen ekibimizle bariyer sistemlerini anında kurun ve devreye alın.

Otopark bariyeri sistemleri fiyatları

Fiyat konusunda size yardım edebilecek satış ekibimiz sayesinde üstün bariyer teknolojilerine dakikalar içinde sahip olun. Türkiye’nin her yerine kargo yapan yüksek lojistik ağımızla ürünlerinizi sorunsuz biçimde ulaştırıyoruz. Otopark bariyeri sistemlerimizi hemen almak için ticari sitemizi ziyaret edebilir veya bize ulaşabilirsiniz.