Otel Kapı Kilit Sistemleri - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
zksoftware otel kapı kilit sistemleri güvenli kilitler

Elektronik otel kilitleri hakkında bilmeniz gereken her şey

Günümüzde tamamen otomasyonu sağlanmış, teknoloji harikası biyometrik çözümlere bir yenisi daha eklendi; elektronik otel kapı kilitleri ve kilit sistemleri adını verdiğimiz güvenlik ürünleri. Yaklaşık 30 saniye gibi kısa bir sürede otelde konaklamaya başlayabilir ve odanıza ulaşabilirsiniz. Biyometrik giriş çıkış teknolojileri oteller açısından geniş kapsamlı ivme kazanıyor, ZKSoftware otel kapı kilit sistemleri bu avantajı otellere sağlamaktadır. Biometrik metodların yanı sıra geleneksel, kartlı veya şifreli otel oda kapı kilidi ürünleri yaygın biçimde bütün Türkiye ve Dünya genelinde taleplere göre çeşitlilik göstermektedir.

ZKSoftware biyometrik sistemler ve access geçiş kontrol ürünleri sağlayıcısı olarak hedefimiz, teknoloji odaklı akıllı otel sistemlerini anlık olarak dakikalar içinde devreye almanız. Üst düzey güvenliği elde etmeniz. Hassas güvenlik önlemlerine yoğun ilginin artış gösterdiği ve hayati önem taşıyan kritik yapılardan biri olan otel güvenliği. Bunların ve ihtiyaçlarınızın arasında olduğunun farkındayız. Otel sektöründe, otelcilik alanlarında yapılan çeşitli teknoloji odaklı gelişimlerin yanı sıra en ön sırada gelen otel kapı kilitleri de dahil. Hızlı artış ve talep yoğunluğuna göre ilgi alanı bakımından çeşitlilik ve ürün yelpazesi genişliği kazanan sektörü yakından inceleyelim.

Otel yönetim sistemleri konusunda arayışını sürdüren işletme sahipleri, eşsiz kuruluş güvenliği elementlerini ziyaretçilerinize kazandırın. Düşünen, yönetimsel, bütün ziyaretleri boyunca misafirlerin ve otel sakinlerinin huzur dolu sorunsuz tatil geçirmesi en önemli endişelerimiz arasında. ZKSoftware otel kilidi güvenli oda oluşumunu hazırlarken bizde ziyaretçilerin huzurlu hissetmesini isteriz. Bu yüzden, geliştirdiğimiz akıllı otel sistemleri, kapı kilidi ve access geçiş kontrol gibi ürünler ile hızlı şekilde yeni çözümleri anında kurmanız artık daha kolay.

Otel kapı kilit sistemleri yeni cihazlar

Yeni cihazlarımız, otel yazılımları, gelişmiş kartlı otel kapı kilidi ürün yelpazesiyle sektörün %75 kısmına ve pazarın ilgisini çektik. Otel kapı kilit sistemleri entegrasyonu sayesinde kuruluş sahipleri, tamamen güvenilir protokol ve emniyet çemberinden oluşan hem ziyaretçi güvenliği hemde çalışanların huzurlu biçimde çalışmasını sağlayacak bütünleşik çözümler hazırlarsınız.

ZKSoftware otel kapı kilit sistemleri gelişmiş teknolojilerimiz ile uygun fiyatları kullanan cihazları keşfedin. Son gelişimlerin uygulandığı otel oda kapı kilidi sistemlerini uçtan uca kurulumunu gerçekleştirmekteyiz. Endişelerinizi gideren, otel ziyaretçilerinize eşsiz zamanlar geçirmesini sağlayan ürünlerle güvenli hissetmelerini ve bir an bile tedirgin olmadan tatilini tamamlayan müşterilere sahip olun.

Değişen güvenlik tehditleri unsurlarına bağlı olarak, mevcut güvenlik protokolü ve çemberini incelemek daha iyi ve kuvvetli çözümler getirmek otel kilitleri bakımından iyi bir tercih olmalıdır. Biz bu alanda profesyonel otel yönetim ve gelişim teknoloji danışmanlığı ekibimizle en güvenilir çözümleri sağlıyoruz. İhtiyaç olan otel kritik yapılarına gereken güvenli oda kilitleri, oda kasası, kart sistemi, ve akıllı teknolojilerini tek çatı altında elde edin.
Birinci sınıf kuruluş geçiş kontrol güvenliği her işletmenin ihtiyacı olduğu gibi oteller de bu güvenlikli teknolojiye sahip olmalıdır ilkemizi sürdürüyoruz. ZKSoftware akıllı teknoloji merkezi sistem uzmanları tarafından hazırlanan fiziksel güvenlik danışmanlığı hizmetiyle, otel yönetiminizi en üst seviyelere taşıyın.

otel odası kapı kilit sistemleri güvenli aile ve misafir

Güvenli otel oda kapı kilidi seçenekleri

Güvenli, kullanışlı, ölçeklenebilir otel yönetimine uyumlu oda kapı kilidi seçenekleri ile tam zamanlı korumayı ve konforu hedefleyin. Güvenlik senaryolarına bağlı olarak tümleşik ihtiyaçlara kapsamlı bakış açısı getiren otel kilit ürün gamını test edin. Ofisimizi ziyaret edin ve otel oda kapı kilidi ürün yelpazemizi yakından inceleyin.

Genel olarak otel kapı kilidi sistemleri tam güvenlik odaklı, geliştirilebilir seçenekleri işletmeye sunar. Mevcut sisteminizi değiştiren aynı zamanda kalite ve korumasını artıran ihtiyaca yönelik hizmetlerdir. ZKsoftware otel çözümleri arasında biyometrik doğrulama, kartlı, şifreli bütünleşik teknolojiler doğrultusunda kurulum yapıldığı alana birinci sınıf kullanım kolaylığı sağlayan yönetimsel ürünler.

Parmak izi kapı açma avantajları yazımızı inceleyin.

otel kapı kilit sistemleri başlıca özellikler

Otel kilit sistemi başlıca özellikler

 • Yüksek seviye güvenlik protokolü, yöneticilerin, çalışanların ve en önemlisi ziyaretçileri koruma altına alır
 • Biyometrik giriş çıkış sistemi ve biyometrik otel odası kilitleri
 • Biyometrik kiosk karşılama bölümü
 • Access geçiş kontrol ve güvenli hassas odalara göre ölçeklenebilir hizmet bütünü
 • Kartlı ve şifreli otel kapı kilidi teknolojileri

Ziyaretçi otelinize adım attığı gibi karşılama tarafında resepsiyon alanında giriş işlemlerini tamamlarken, biyometrik veya kartlı otel sistemi veri ekranıyla hizmet verilir. Bu veri giriş tarafında, oda numarası, otel kapı kilidi bilgisi hizmet doğrultusunda hazırlanır ve misafirlere atanır. Bazı ülkelerde otel kapı kilitleri ve otel odası elektrikli kilit ürünleri tarafından giriş çıkış yapan müşterilerin kayıtlarının tutulması gerekir. Emniyet güçleri bu bilgilere istediği zaman ulaşmayı ister ve güvenliğin doğru biçimde sağlanması için veritabanlarında saklanır. Otellere sunduğumuz merkezi otel kilit sistemi yönetim işlevsel uygulamasıyla, tam anlamıyla bütünleşik, tek noktadan akıcı geçiş hizmeti sağlıyoruz.

Çoğu ülkede otel sistemlerinde müşterilerin kimlik bilgileri veritabanına kayıt edildiği gibi, herhangi bir felaket anında veya soruşturma da emniyet birimleri bu bilgileri kullanarak suçluları ve kaçakları yakalayabilir.

Access geçiş kontrol seçeneği sunan otel yönetim kiti, otel odası elektrikli kartı ile, odaya erişim yapmak isteyen müşterilerin doğrudan yetkilendirme bazında parmak izi veya kartla girişi sağlanır. Sadece doğru yetkilendirme verilerine sahip erişim kontrol seçenekleriyle bu otel kilit sistemleri aktif hale getirilir. Müşteri yetkisi olmayan odaya giriş yapamadığı gibi başka odalarda tanımsız olduğundan elindeki otel kartını sadece kendi odasında kullanır.

Denetimli erişim geçiş kontrol ve otel yönetim uygulama merkezi üzerinden bütün müşterilerinize sizin kontrolünüzde olan geçiş tanımlarını kimlik bilgilerini hazır hale getirin. Son kullanıcılara güvenilir erişim otel kontrol ve kartlı kilit sistemlerini entegre ederken, koruma altında olduklarını anlamalarını sağlayın.

Elektronik otel kilitleri

Elektronik otel kilitleri yaygınlaşma sürecini yıllar önce başlattı. Bu aşamada evrim gören otel kapı kilidi ürünleri, teknolojimize ayak uydurmak adına süreklilik katarak kendini yenilemeye devam etti. Kartlı ve şifreli aynı zamanda parmak izli biyometrik cihazlarla devreye alınan yeni sistemleri kullanmaya başlayın. Yeni nesil ürünler tam koruma kapsamında size, otel ziyaretçilerine kişi bazlı doğrulama ve erişim kontrol hizmetini veriyor. Bu sayede kayıp anahtar sıkıntısı ortadan kalkıyor, yanlış anahtar seçimi veya farklı sorunları engelleyebilirsiniz. Elektronik otel kilitleri ZKSoftware otel yönetim merkezi yazılımı ile yerel ortamda cihazların elde ettiği yetkilendirme verilerine göre hareket etmesini sağlar. Yani kısacası, tam erişim kontrol ve kısıtlı erişim seçeneklerini bir arada kesintisiz bir şekilde genişletirken, yönetim, raporlama ve kısıtlamayı kullanmaya devam eder.

Tam çözüm odaklı giden ürünlerimiz, otel işletmecilerine ve sahiplerine farklı türde kapı kilidi ürünlerini sağlıyor. Dizayn edilme, işlevsellik, geliştirilebilir yapı itibariyle misafirlerinizin, sınırsız kaliteli hizmetin keyfini çıkarmalarını sağlayın. Kullanıcı dostu otel yönetim kilit sistemi yazılımıyla çoklu dil seçeneğini benimseyen akıcı uygulama operasyon merkezi.

Otel odası kilit sistemi yazılımı tanıtımı

ZKSoftware otel yazılımı ana işlevi bakımından, kilit sistemi tanıtımı, ziyaretçi kayıtları ve sistem yönetimi gibi temel işlevleri hızlıca kullanıcıya sunuyor. Bunun yanı sıra, personellerin erişim seviyelerini ayarlayabilir ve geçiş kontrol hizmetini de otel odalarına veya hizmet dairelerine girişlerini tamamlar. Personel takip sistemi özellikleriyle kendi otel personelinizi takip edebilir, görevlerini zamanında ve doğru biçimde otel sınırları içinde yaptıklarından emin olursunuz. Yönetimsel merkezi kontrol özellikleri, kart tanımlama, kart sahibi kişilerin özlük bilgileri ve raporlama seçeneklerini tek çatı altında çalıştırın. Devamlılık katan yazılımlarımız ile verimliliğinizi geliştirin.

Windows işletim sistemleriyle uyumlu ve yüksek performanslı çalışan otel kapı kilit sistemi yazılımı kapı yönetimi farklı boyutlara taşıyor. Kullanıcı deneyimini güzel ve akıcı kılan merkezi platforma ev sahipliği yapıyor. İstemci moduyla altınızda çalışan personelin kullanıcı kimlik bilgisiyle sorumlu olduğu bölümleri görmesini sağlayın. Otel amirleri izinde veya işletmede olmadığı durumlarda, client tarafında bağlanan çalışanlarınız sizin için rapor çeksin. Temiz kullanıcı arayüz karakteristikleri, kolay yönetim şablonları ve güçlü SQL veritabanı altyapısıyla işinizi hızlandırın.

otel oda kapı kilit sistemleri kilidi

Daha fazla otel kapı kilit sistemi işlevselliği elde edin

Yazılıma erişim sağlandığı andan itibaren ZKSoftware otel kilit sistemi kapıları kontrol etmenize yerel ağınıza bağlı olarak yönetmenize izin verir. Otelinizin ihtiyaçlarına göre misafirleri tanımlayabilir, kullanıcı adı ve şifreyle giriş yaparak gerekli işlemleri saniyeler içinde bitirin. Bütün otel odalarının durum bilgisi raporlarını tek tek çekebilir veya toplu işlemle görebilir, aynı zamanda kayıt altına alırsınız. Güvenliği elden bırakmayan otel sistemi yazılımı çözümleri ile ZKSoftware koruması altındasınız. SQL veritabanı canlı izleme ekranı ve analitik verileriyle eskiye dönük raporları çekin bütün işlemleri görün.

ZKBiolock Otel kilit sistemi

Üst düzey yönetilebilirlik ve erişim seçeneklerine zkbiolock otel sistemiyle anında ulaşın. Personel kaydetme, eşitleme ve silme özelliklerini yazılıma kazandırın. Otelinizi hiç olmadığı kadar güvende ve düşük maliyetli biçimde yönetime hazırlayın. Otel yönetiminden, müşteri kartı dağıtımına kadar, amaca özel tasarlanmış otel kilit sistemi çözümleri sayesinde daha aktif, daha akıllı ve daha verimli şekilde zkbiolock kullanımını elde edin.

Misafirleriniz her zamankinden daha fazla ziyaret ediyor. Misafirlerin her zaman, her yerde ve her kapı geçiş kontrol noktasında otel sistemi üzerinden sınırsız erişimine ZKBiolock yönetim merkezi üstünden kontrolünü sağlayın. Sizden güvenlik yönündeki beklentileri, geçiş kontrol ihtiyaçları için operasyonel entegre çözümleri otel kilit sistemiyle devreye alın. Yüksek inovasyon gerçekleştirmek adına, otel kilit ve ZKbiolock sistemi üstünde hedef kitleye yönelik güvenlik üretimini, hizmet akışını hızlandıracak ölçeklenebilir akıllı otel teknolojileri.

ZKSoftware, ZKbiolock çözüm paketleri arasında, tam esnek bir otel kilit sistemi güvenlik platformu aktivasyon hizmeti. Otel rezervasyon yaparken, müşterilerinizin iyi vakit geçirmesi için onlara otel kartlarını hazırlayın. Restoran hizmetlerinizi yönetimli olarak otel sistemi yazılımı arayüzünde ayarlayın ve ücretlendirmeleri belirleyin. Personel yönetimi ve access geçiş kontrol gibi karmaşık fakat bir o kadar kolay yönetilen otel kilit sistemi yazılımı ile her şey daha basit.

Otel kapı kilit sistemleri kart entegrasyonları

Elektronik otel kapı kilitleri çıkmadan önce hali hazırda uygulanan eski tip anahtarlı kilitler teknoloji bakımından oldukça basit ve eski tip cihazlardı. Aynı zamanda oldukça pahalı olan parçalar yüzünden oteller genellikle sistemlerini yenilemek için uzun yıllar beklemesi gerekirdi. İnovasyon eksikliği ve ziyaretçilerin bu durumdan rahatsız olması otel kalitesini düşürüyordu. Misafirlerin otel odası için kullandıkları anahtarlar ve otel kilitleri dağıtımı çok yavaş ve geleneksel yöntemlerle eski kılıyordu.

Biyometrik otel kapı kilit sistemleri


Günümüzün gelişen biyometrik ve kartlı geçiş teknolojik yenilikleriyle otel sistemleri kartlı, elektronik kilit mantığı veya akıllı parmak izi ürünleriyle rahatlıkla kullanılır. RFID otel odası elektrikli kartı, energy saver, ve akıllı otel oda kasası gibi büyük otellerin ya da butik otellere yönelik sistemler oluşturuldu. Büyük ölçüde otel işletmeleri ve zincirleri kartlı geçiş ürünleri ve biyometrik çözümlere odaklanmış durumda, ZKSoftware ürünleriyle kapıları kontrol altına rahatlıkla alırken, güvenlik çıtanızı artırın. RFID veya akıllı temassız kartlar, ziyaretçilerin rahat kullanımı için dizayn edilmiş durumdadır.

Kartlı otel kapı kilidi cihazları misafirlerinizin en basit çözümleri vakit kaybı yaşamadan, bekleme yapmadan ve sıkılmadan devamlılık katan kullanımını sağlar. Mevcut otellere kartlı kapı kilidi sistemlerini dahil etmek saatler içinde mümkün ve yönetmek daha da kolay.
ZKSoftware akıllı sürgülü otel kilit sistemleri tam olarak kapı açma çözümleri sağlarken, müşterilerinizin otel güvenliği ihtiyaçlarını hızlıca yanıtlıyor.

Bünyemizdeki ZKBiolock otel kilit sistemi, otel çözümleri ürünleri ve uygulamaları popüler akıllı telefonlarla uyumlu kilit entegrasyonları ile anahtarsız girişi otelinize getiriyor. Ayrı bir platforma giriş yapmadan her şeyi hızlıca otel sistemine dahil edin ve saniyeler içinde girişleri elde edin.

otel oda kilidi

Elektronik otel kilitleri güçlü güvenlik hizmetleri

ZKSoftware elektronik otel kilitleri güçlü güvenlik imkanlarını, RFID teknoloji bakımından sorunsuz performans ögelerini yüksek müşteri memnuniyeti altında sizlere sunar. Gelişmiş otel yönetimi, kilit sistemleri bakım masraflarınızı minimuma indirir, aynı zamanda müşterilerin hiç sorun yaşamadan odalarına giriş ve çıkış yapmalarına fırsat verir.

İstediğiniz elektronik otel odası kilit sistemini sizin taleplerinize göre birinci sınıf kalitede entegre edelim. En uygun fiyatlı otel odası kilit sistemi seçeneklerine sahip olurken, maliyetlerinizi düşürmeniz ve kar oranınızı artırın. Daha önceden edinilmiş bilgisayar bilgisine ihtiyaç duymadan hemen öğrenebileceğiniz anlama süreci. Otel odası yönetim sistemleri kilit tanımlama, kart oluşturma ve müşteri kaydı gibi sofistike işlemleri sırasıyla size oluşturabilme yeteneği versin.

ZKSoftware access kontrol sistemleri olarak, yıllar süren tecrübemizle sizin ihtiyaçlarınızı biliyoruz ve en etkili altyapı çözümlerimizi sağlamaya hazırız.

LH7000 otel kapı kilidi sistemi

ZKTeco LH7000 Otel Kapı Kilit Sistemleri

Elegant ve kompakt dizayn inceliklerine sahip otel kilit sistemine göz atın. Tam anlamıyla yönetilebilir güvenlik kapı kontrol cihazı, kolaylıkla kart kaydetmenize ve hareket kayıtlarını görmenizi sağlar. İkili doğrulama sistemiyle çift kilitleme yapın ve kapınızı açılmayacak biçimde güvence altında tutun. Avrupa standartlarına göre üretilen ve dizayn edilen ürün, profesyonel otel yönetim yazılımı veya ücretsiz versiyonlarıyla kullanıma hazır. Gelişmiş 13.56 Mhz kart teknolojisini dahili olarak entegre edilmiş biçimde elde edin.

Otel Kilidi fiyatları uygun olmalı

ZKSoftware olarak en uygun fiyatlara sahip otel yönetim sistemi ve otel odası kilidi seçenekleriyle müşterilerimize maliyetlerini düşürmelerinde destek oluyoruz. Biliyoruz ki, otel kilitleri kullanımı basit, güvenli ve uygun maliyetli olması gereken teknolojik güvenlik cihazlarıdır. ZKSoftware otel kapı kilit sistemleri ve kilitleri ihtiyaçların tam anlamıyla karşılandığı otel kilit pazarında büyük avantaj elde edebileceğiniz standalone kilitleri elde etmeniz için hizmete hazır. Karışık ve zorlayıcı otel kilit karmaşasından hemen kurtulmanızı sağlayan otelcilik çözümleri. Otel kilidi fiyatları bakımından piyasada en ideal ve güvenli ürünlere sahibiz. Askeri seviye materyaller kullanılarak üretilen cihazlarımız, etkili kullanım önceliklerini otellere getirirken, esnek ve ölçeklenebilir hızlı kurulum ile müşterilerinizi memnun edebilirsiniz.

Segmentleri görün

Müşterilerinizin güvenliği sizin kontrolünüzde

ZKSoftware otel odası kapı kilit sistemleri çözümleri dizaynı bakımından, farklı formlarda işletme sahiplerine gelirken, stand-alone veya bluetooth tabanlı access geçiş kontrol cihazlarını işlevsel olarak verir. Ürün yelpazemiz kompakt tasarımları, kapılarla olan uyumu, akıllı, hafızaya sahip, kartlı geçiş ünitelerinden veya akıllı telefon uygulamalarıyla yönetilir. Çoklu-doğrulama, esnek, dünya çapında kendini kanıtlamış maksimum güvenlik seviyelerini aktif biçimde oluşturun. Bütün otelcilik sektörüne hizmet verebilecek kapasitede otel kilidi ve aksesuarlarımızla büyük ya da küçük çaplı otellerin ihtiyaçlarını gideriyoruz.

Otel akıllı kilidi kullanım alanları

 • Konferans salonları
 • Butik oteller
 • Küçük oteller
 • Bağımsız ufak çaplı otel işletmeleri
 • Apart oteller
 • Toplantı odalarına sahip otel kuruluşları
 • Devasa 5 yıldızlı ve üstü oteller

ZKSoftware otel yönetim sistemi en üstün çözümleri tek merkezi yönetim üstünden ya da mobil akıllı telefon aracılığıyla müşteri güvenliği odaklı aynı zamanda işletme çalışanlarını koruyan çözümleri elde etmeniz için hizmete hazır.

Otel kapı kilit sistemleri çözümlerine acil ihtiyacınız mı var?

İnovasyon odaklı, güvenilir, işlemini iyi yapan birinci sınıf kalitede geçiş kontrol ve otel odası kilit sistemlerini mi arıyorsunuz? Akıllı teknoloji otel kapısı kilit sistemleri ürün yelpazemiz, geniş kullanım alanlarına sahip cihazlarımız ve çözümlerimizle hizmet bakımından güvenli ortamlar oluşturmanız için her şeyi düşündük. Oteller, ofisler, spor salonları, havaalanları, hastaneler, eviniz veya işletmeniz için global entegrasyon çözümleri.

Otellere özel kilit sistemleri

Ziyaretçi deneyimini geliştirin

Doğru ve yerinde misafirperverlik hizmetleri resepsiyon masasında başlayan uçtan uca güvenlik ile donatılmış otel korunması ile tamamlanır. ZKSoftware ziyaretçi yönetim platformu, otel odası kapı kilidi sistemleri, tam anlamıyla merkezi güvenliği, işletmeniz için elde edin. Access geçiş kontrol ürünlerimizi kullanmaya başlayın, online veya offline yerel bilgisayarınızda bütünleşik, gelişmiş misafir karşılama tecrübesi. Misafirlerinizin iyi vakit geçirirken, akıllarının odalarında bulunan çantalarda kalmamasına özen gösteren güvenlik tedarik zinciri. Güçlü otel oda kasası ürünleri, uçtan uca şifrelenmiş stand-alone kartlı otel kilidi veya akıllı bluetooth sürgülü kilit sistemleri.

Bu işlemleri rahatlıkla yaparken, işletmenizde çalışan personelin görevini başarıyla yerine getirdiğinden emin olmanızı sağlayan tümleşik personel takip sistemi çözümleri. Giriş ve çıkışları kontrol altında tutan, vardiyaları kontrol eden ve size farklı raporlama imkanlarını sunan hizmetlerin topluluğu.

Kullanıcılarınızın, misafirlerinizin ziyaret deneyimlerini kişiselleştiren inovatif çözüm merkezi ile tanışın. Bütün otel güvenlik ihtiyaçlarını tek noktadan halleden gelişmiş olasılıkları aynı iş akışlarına entegre edin.

güvenli oda kapı kilid mimarileri.png

Güvenli oda kapı kilidi mimarileri

Güvenlik bilişimi en temel anlamıyla otel güvenliğinin bir bölümünün turnike sistemleriyle otel girişinde olmasından tutun, odaların içindeki güvenlik kasası çözümlerine kadar devam eder. İşletmenizin, güvenlik mimarisini otel kapı kilidi bazında genellikle yüksek verimlilik ve yüksek erişilebilirlik kapsamında büyük otel hizmetleriyle uygun maliyetlerle kontrol edin. Masaüstü temelli veya akıllı telefon tarafından faydalanma, fiziksel olarak müşterileri daha güvenli yerlerde misafir etme veya koruma çözümü oluşturmak için tercih edilir. ZKSoftware otel kapı kartı veya otel odası elektrikli kartı sistemleri, her durumda misafirlerinizi güvenilir ve güvenli biçimde access geçiş kontrol deneyimine hazırlamak için işletme içi otel odalarınızı birlikte koruyacak güvenlik hizmetleri verir.

otel odası kapı kilidi zirveye taşır zksoftware ile güvende

Akıllı otel kapı kilit sistemleri zirveye taşır!

ZKSoftware otel kapı sistemleri güvenlik zinciri, hizmeti bakımından işletme içi ortamlarla otel kapılarını sorunsuz biçimde yerel fiziki senaryolarda koruma altına alır. Birden çok kapıları destekleyen bu yazılım tümleşik uygulamaları, yüksek verimliliğe sahip bilgisayar üzerinde kullanılabilen masaüstü yazılım da olabilir. Neredeyse sınırsız seviyede geçiş kontrol ve müşteri memnuniyetini garanti altına almanız için her şeyi süreklilik katarak yapar.

Müşteriler bu cihazları, kapı geçişlerinde, yüksek hızlı giriş ve çıkış yaparak değerlendirebilir. Aynı zamanda güvenlik katmanlama gibi akıllı otel kilit stabilizasyonu sağlayan sürgülü otel odası kilitleriyle hizmet kalitesini birinci sınıfa taşır. Merkezi yönetim üstünden ya da istemci biçiminde yazılımınıza her nerde olursanız olun, erişim sağlayın.

Otel odası güvenlik protokolü altyapınıza bir kapı kilidi, otel oda kasası, energy saver veya otel kilit sistemi yazılımı hazırlayarak doğrudan koruyun. Bu sorunsuz sistemler, işletmelerin mevcut güvenlik protokolünü iki katına çıkarırken, verimlilik kapsamında kazançları ve müşterilerin konfor oranını artırır.

Elektronik erişim ve otel kapı kilit sistemleri girişi

ZKSoftware access geçiş kontrol, otel yönetimi akıllı müşteri girişi hazırlama platformlarını anında kurun. Ürünlerimiz işletme içi güvenliği veya müşteri korumasını kullanan büyük gelişimsel inovatif kilit cihazları, otel kapıları veya energy saver gibi başarılı merkezi mimarileri kullanmanıza yardımcı olur.

Olağanüstü otel durumlarını yapılandırın, otel işletme sahiplerinin senaryolarına göre güvenlik hedeflerini beraber çizin, aynı zamanda ZKSoftware otel kilidi yönetim sistemiyle çalıştırın. Bu anlık kurulumlar, ZKSoftware Otel Yazılımı hizmetinin başlangıç noktasını belirleyerek otel kilitlerinize bağlanmanızı sağlar. Yerel masaüstü tarafında müşterilerinizin yeni kayıtlarını açın, raporlarınızı çeşitli şekillerde görüntüleyin, otel çalışanlarını izleyin ve hizmete devam etmek için aktif resepsiyon yönetimine sahip olun.

otel oda kasası ve kilidi.png

Otel oda kasası ve kilitleri

Otel tipi oda para kasası güvenlik sistemi ZKSoftware akıllı cihazı ile, hırsızlık girişimlerini tamamen ortadan kaldırmanız ve kombinasyonlu şifreler ile donanımı kilit altında tutmanız basitleşti. Genel access geçiş kontrol ve uçtan uca şifrelemesiyle otel sakinlerine konforlu ve endişe duymadan tatil deneyimi sunan çözümler.

Eşsiz access geçiş kontrol yazılımlarımızla, anlık izleme yapın, kilitleri internet bağlantısı olan her yerden takip edin ve merkezi olarak yönetilebilirlik katın. Bilgisayarınıza kurulan access kontrol paneli canlı-izleme ekranında otelde bulunan kilit izinsiz müdahale durumlarını görün, analiz edin, harekete geçin.

İnovatif, uygun fiyatlı, oda kasası çözümleriyle günümüzün en büyük güvenlik tehditleriyle başa çıkın. Otel kapı kilit sistemleri genel anlamda işletmenize en üst düzey güvenlik elementlerini getirirken, yaşam kalite standartlarını da dengeli biçimde üretmeniz için yol gösterir.

Otel kapı kilit sistemleri hırsızlık girişimlerinin önüne geçen, müşteri güvenliği, çalışanın korunması ve finans yönünden karlılık getirici hizmetleri bir arada sunar. Tehditleri olmadan önleyin, fiziki ve dijital güvenlik protokolünü takip eden sistemler bütününü, otelcilik sektöründe yaygınlaştırın. Felaket senaryolarını önlemeniz büyük veya küçük çaplı otel işletenlerin en çok ihtiyaç duyduğu anda yanında olan güvenlik sistemlerimizle mümkün.

Size özel çözümler

ZKSoftware otel kapı kilit sistemleri uygulama ve cihaz bütünleri. Uzun yollar kateden ve ziyarete gelen yolcuların, misafirlerin, eşsiz otelleriniz içinde karşılanması, tatil yapmak için gelen turistlerin çok iyi zamanlar geçirmesini güvenlik aşamasında sağlayan hizmetleri harekete geçirin.

Sonuç olarak : ihtiyacınız olan otel kapı kilit sistemleri güvenliğini aktif edin

Eşsiz doğrulama ve yetkilendirme sistemi: ZKSoftware otel yönetim platformu kuruluş sahiplerine en verimli misafir kimlik rfid kartı oluşturma yetkisini ve doğrulama türlerini günümüzün teknolojik olanaklarına göre şekillendirmesini sağlıyor.

Yüksek verimlilik ve gelir oranları: ZKSoftware otel kilit sistemleri, oda kilitleri, oda kasası, energy saver, çoklu doğrulama akıllı kilit çözümleri bütünüyle, yaptığınız harcamaların kısa sürede size katlanarak geri dönmesini sağlar. Farklı doğrulama türleriyle müşterilerinizin odalarında güvende olmalarını, eşyalarını koruma altında tutmalarını ve tatillerini sorunsuz bitirmelerini üstün hizmetinizle tamamlayın. Uygun fiyatlı otel kilidi ürünleri, işletmelerin risk düzeyini minimuma indirir ve hırsızlık girişimlerini ortadan kaldırmanıza yardım eder.

Hizmet ve destek

ZKSoftware olarak otel işletmesi sahiplerinin yanındayız. Gelişmiş ürün seçeneklerimizle her türlü güvenlik ihtiyacınız için çözümlerimizin olduğunu düşünüyoruz. 2008 yılından beri süren güvenli geçiş kontrol ve personel takip akıllı sistemleriyle hayatınızı daha güvenli hale getiriyoruz. Küçük veya büyük otellerin, kapı kilidi, geçiş kontrol vb. taleplerine hızlı çözümler üreten profesyonel kadromuzla hizmete hazırız.

profesyonel satış ekibi sizi arasın zksoftware

Sizi arayalım

İletişim bilgilerinizi form alanımızdan doldurun ve gün içinde size geri dönüş yapalım.

Mesai saatlerimiz içerisinde 09:00 – 18:30 hafta içi ve 09:00 – 13:00 cumartesi günleri açığız. Kahvemizi içmeye gelebilir, yeni teknolojilerimizi yakından görebilirsiniz.

Hızlı destek hizmetimiz olan canlı sohbet kanalından bizimle konuşun!

Otel kapı kilit sistemleri gibi güvenlik odaklı diğer ürünlerimizi inceleyin

Bütün güvenlik ürünlerimizi inceleyin.