Ortam Denetleme Modülleri - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware
 ortam denetleme modülleri şifreli geçiş sistemi en uygun fiyata

Ortam denetleme modülleri genel bakış

Veri merkezi geçiş kontrol cihazı F16

Ortam denetleme modülleri sayfası

Ortam denetleme işletme modülleri kuruluşun içindeki, ortamı denetlenecek düzeyde lokasyon bazlı konumlandırarak bir ölçü modülü yapılandırılmasına izin veren sistemleri devreye alır.

ZKSoftware ortam denetleme hizmetleri modülleri ile yalnızca birkaç hareketle kendi altyapı işlemlerinizi çalıştırabilir ve düşük maliyetli takip seçeneklerini kullanırsınız. Etkin sistem olma açısından kuruluşlara değer katan yüksek kapasite yazılım hizmetleri ile tüm şubeleriniz için erişim denetimini ve kullanıcı izinlerini denetlemenize yardım eden izleme modülleri. Kolayca yönetimi sağlayan bu cihazlar topluluğuyla iş gücünüzü artırırken yükünüzü minimuma indirirsiniz. Birçok iş yükü için tasarlanmış kapsamlı, yönetimsel, entegrasyona açık (Bordro, Logo, Zirve, Orka, SAP) yazılımlarla hareket verilerinin transferini gerçekleştirin. Tek bir yazılım üzerinden birden fazla cihazı daha rahat yönetin. Hayal ettiğiniz iş gücü yükünü azaltabileceğiniz gibi, erişimleri kısıtladıktan sonra tüm kullanıcıların erişim iptalini sağlarsınız.

ortam denetleme modülleri

Ortam Denetleme Avantajları

  • Sistem kabinlerinin içerisine yerleştirilen standart rack-kabin üniteleri ile 1U ölçüsünde modüler parçaların entegrasyonu
  • Enerji ve sensör bağlantıları doğrudan modüler yapıda sunularak daha iyi takip sağlaması
  • Ayarların ve ölçüm değerlerinin izlenebildiği LCD ekran üzerinde detaylandırma
  • HTTP, TCP/IP, UDP ve DHCP protokolleri üzerinden kesintisiz alışveriş yapılması
  • Veri aktarım kolaylığı
  • Kullanıcı tarafından belirlenen parametreler doğrultusunda girişlerin ve çıkışların oluşturlması
Ortam denetleme modülleri access control yazılımı eğitim rehberi

Geçiş Kontrol Cihazı Kullanımı

Veri merkezi tarafında rahatlıkla kullanılan, entegrasyonu kolay olan, kuruluşlara hızlı giriş kontrol işlevselliğini katan ve BT yöneticileri tarafından sıkça tercih edilen izleme odası merkezi yönetim platformları. Kuruluşların bilgi işlem daire başkanlığı tarafından genelde yazılım ve cihaz bazında kurularak koridorların girişlerine ve kapılarına takılması uygun görülen cihazlarla çalışın. Kullanımı kolay olan ZKSoftware access control sistemi, geçiş kontrol cihazı ve yazılım hizmeti yanı sıra yardımcı aparatlar ile kapı kilit kontrolünü de sağlarsınız.

ZKFlex Access control yazılımı bilgi sayfası

Yazılım arayüzünde yalnızca birkaç tıklamayla gerçekleştirdiğiniz kuruluş giriş kısıtlamaları, uzaktan kapı açma gibi yüksek oranda erişilebilir analiz raporlarını hizmet bazında etkinleştirebilirsiniz. Yönetmesi veya bakım yapılması gereken altyapıya ihtiyaç duymadan kapalı devre bütünlüğünü koruyan ortam denetleme modülleri elde edin. Tüm yönetim ve ortam denetleme hizmetlerini etkinlik penceresinde aktif olarak kaydedilerek denetim ve ar-ge merkezi ihtiyaçlarıyla tam uyumlu tek bir yerden yönetim olanaklarını değerlendirin.

Geleneksel personel devam kontrol hizmetleri cihazları, ortam modüllerinin aksine ZKSoftware yazılım ve cihazları minimum oranda bakım ihtiyacı duyarlar. Böylelikle uzun süre kesintisiz işlevselliğini sürdürmek için tasarlandıkları görevi yerine başarıyla getirirler. Net olarak size giriş çıkış verilerini analiz raporlarında sunabilen, otomatik sms-mail gönderen sistemleri takın kullanın.

veri merkeziniz ve access geçiş kontrol

İstatistiksel Verilere Ulaşım

Tam takip yönetim, merkezi kontrol ve üst düzey hizmet platformlarını dakikalar içinde aktifleştirin. Biyometrik okuyucular üzerinde kullanıcılarınızı yazılıma kayıt ederek tanıtımını yaparsınız. Bu sayede kullanıcılarınız istediğiniz zaman aralıklarında işletmeye adım atabilirler. Sadece kesintisiz erişimi değil, aynı zamanda personel devam kontrol takip gibi işlevleri de çalıştırırsınız. Denetimi gerçekleştirdiğiniz işlemler bütünüyle son derece sofistike veri merkezi denetimi, ortam yönetim merkezi ile verileriniz her zaman güvende kalır.

Denetimi elden bırakmadan sürekli olarak çalıştırdığınız 7/24 aktif olarak kullanılan yazılımlar sayesinde MSSQL veritabanı ve JAVA teknolojilerini hazır hale getirin. Sizlere kesinlikle kısıtlama getirmeden, entegrasyonu da sağlayan kendi yazılımlarınızla entegrasyonu yapabilir ve personelinizin hareket verilerini saniyeler içinde Toolbox araçlarıyla gönderirsiniz. ZKFlex ZKSoftware personel takip, access control gibi kullanıcı hesapları online olarak yani çevrimiçi kontrol edilir. Güvenlik seviyesi her zaman garanti altında kalır. Sistem çökmesi, felaket senaryoları gibi sizi sıkıntıya sokabilecek durumları daha önceden düşündük ve bunlar için önlemimizi aldık. Tek bir yerden kurulum aşamasını tamamlayıp ulaşımı sağlarsınız. Sizlere sunduğumuz çeşitli platformsal özelliklerle her zaman çevrimiçi kalın evinizde veya işyerinizde ve diğer şubelerinizdeki takip seçeneklerini çalıştırıp kullanın. Zaman kaybını ortadan kaldırırken, mülk güvenliğini daha doğru biçimde hizmet haline getirmemize izin verin. Maliyetlerinizi düşüren hızlı sistemlerle aynı anda kullanım sağlayın. Sistemlerin otomatik güncellemeleri, bilgi ekranları sayesinde yazılım kendini otomatik olarak güncellesin ve işleme alsın.

zksoftware turnike geçiş sistemleri üstün kalite güvenlik cctv kamera sistemleri marketi

İletişim

Sizi arayalım ve geçiş kontrol sistemlerimiz merkezi yönetim modüllerimiz hakkında bilgi verelim.

Access kontrol önemli özellikleri hakkında bilgi sahibi olun

Access kontrol özellikleri sayfasını ziyaret edin