Olağanüstü Bekçi Tur Kontrol Sistemine Ait 5 Etkili Özellik - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Bekçi tur kontrol sistemlerimize ait 5 özellik

Bekçi tur kontrol sistemi uygun fiyat cihazları, yazılımları itibariyle kurumların bekçilerini incelerken dikkatlerinin dağılmaması açısından büyük önem taşır. Gelişmiş amacına hizmet etmek için yüksek güvenlik seviyelerini oluştururken güvenlik personelinin ve diğer güvenlik amirlerinin binaları, mülkleri, eşyaları korumasını sağlar. Kurumsal güvenlik çizgisini çekmeyi tasarlamak, seçim yapmak ve belirli ayarlar doğrultusunda bekçilerin vardiyalarını uygun biçimde hazırlamayı gerektiriyor. İşletmenin verimliliğini hazır hale getirebilmek ve personelin etkili performans göstermesini sağlayan bekçi tur sistemi ile günlük işlerinize odaklanırsınız.

Bekçi Tur Akıllı Kontrol Kalemi Uygun Fiyat, Sistemi Hemen Devreye Alın!

1.Gerçek Veriler

Bekçi tur kontrol sistemi tarafından aldığınız veriler gerçek, doğru, anlaşılır bilgilerdir.

2.Yüksek Performans Arayüz

Devriye tur yönetim sistemi yazılımı Windows XP ve üzeri işletim sistemlerinde işlemci gücünü yormadan çalışır.

3.Kullanıcı Dostu

ZKGuard bekçi tur kontrol yönetim sistemi, oldukça kolay ve kullanım basitlikleri sunan altyapıya sahiptir. İstediğiniz işlemi anında yapın.

4.Gelişmiş Raporlama

Kurumların ihtiyacı olan geliştirilmiş raporlama seçenekleriyle bekçilerinizin tur sayılarını, saatlerini, tarihlerini ve geriye dönük bilgilerine ulaşırsınız.

5.Kullanıcı Yönetimi

Tam otomasyon seçeneklerini size sağlayan bekçi takip sistemi, güvenlik firmalarına bilgi verici raporlamalar aktarır. Aynı zamanda son kullanıcıya da detaylı bilgi sahibi olması açısından pratik bilgilendirme seçeneklerine erişimde kolaylık oluşturur.

1.Gerçek Veriler

Bekçi tur kontrol sistemi yazılımı canlı hareketleri tur sırasında yaşanan olayları ve okutma sürelerini sisteme kayıt eder. İnovasyon öğeleri kullanılarak geliştirilen devriye tur yazılımı, güvenlik amirleri tarafından yapılan rapor incelemeleri ve yazılımsal hareketlerin anlık tamamlanmasına olanak verir. Böylelikle güvenlik personeli daha az telefon başında vakit kaybeder. Kağıt-kalem alıp yazı yazması veya çevrimiçi formları doldurarak zamanı ve enerjinizi boşa tüketmeyin. Sistemimiz kolay veri erişim gücüyle işlemlerinizi veritabanındaki bilgilerle eşleştirerek bitirir.

Kurumların da talep ettiği gibi, üstün koruma kapasitesine sahip güvenlik sistemleri ve bunların kontrolünü gerçekleştirecek güvenilir personeli işletmede bulundurmaktır. Bekçilerin tur sistemi yardımıyla takip edilerek işletme sahiplerinin değerli mülkünü koruyacağından emin olmalısınız. Yatırım yaptığınız bekçi tur sisteminden tam verim alabilmeyi hedeflediğiniz bekçilerinizle birlikte kullanınca güçlü veri analizi protokolleriyle farkı görün.

Bekçi tur güvenlik prosedürleri gereği, doğaçlama ve esnek davranma gibi rahatlıkları kabul edemez. Bekçi tur sistemi güvenlik tur noktaları, planı ayarlanacağı zaman mutlaka temeli sağlam oluşturmanız gerekir. Kusursuz plan güvenlik açıklarını kapatır. Mülkünüz daha güvende olsun. Otomasyon sistemini devreye almanız an meselesi. Devriye tur kontrol cihazı size zaman kazandırırken, bekçi ve kaynaklarınızın da boşa tüketilmesinin önüne geçer.

2.Yüksek performans arayüz ile kontrol noktalarına hakim olun

En başarılı bekçi tur sistemleri uygun fiyat aralığında sağlıyoruz. Devriye tur kalemi ortak özelliklerinden biri de, bekçi tur noktalarını planlanan tur rotası üzerinde doğru ve zamanlı ayarlamaktan geçer. Korunan bölgelerin konfigüresi etkili biçimde yapılmalıdır. Hataya yer vermeyin. Kontrol noktalarını hazırlayan güvenlik amiri veya yetkili personel tur atan bekçi için verimliliği artırmalıdır. Güvenlik amiri tur planı aşamasında dikkat etmesi gereken unsurlar arasında korumaya alınan bölgelerin hataya yer vermemesi. Açık bırakmayan tur rotanızı hazırlayın. RFID tagları doğru yerleştirin. Noktaların montaj aşamasında kolay erişilebilir alanlara takıldığından emin olun. Bekçi tur noktalarını yerleştiren personelin, tur aşamasında güvenlik görevlisinin fiziksel korunmasına tehdit oluşturmayan yerlerde turunu tamamlamasına özen gösterin.
Ağır hava koşullarına sebep olabilecek alanlara kontrol noktalarını yerleştirirken, ulaşılabilirlik düzeyini test edin. Yağmur, kar ve ağır hava şartları bekçinin tur noktalarını gezmesine engel olabilir.

3. Kullanıcı Dostu

ZKGuard yazılım sistemi son zamanlarda ürettiğimiz en iyi yazılım. Bekçi tur sistemi yazılımını kullanan kişiye özel fiyat seçenekleri, esnek raporlama ve filtreme seçeneklerini sağlaması, gelişen plan yapısına göre kayıt etme çeşitliliği verir. Etkili biçimde kullanmanız açısından hızlı menüler ve detaylı bekçi yönetim tercihlerinizi gözden geçirebilirsiniz. Yüksek işlem gücünü kısa sürede yapabilme kabiliyeti sayesinde bekçilerin takibi çok kolay.
Kurumunuzun güvenlik mimarisini oluştururken ihtiyacınız olan geçiş kontrol, erişim kısıtlama, personel devam takip ve bekçi tur sistemleri gibi taleplerinize yanıt veriyoruz. En uygun çözümleri üreten yazılım departmanımız gelişmiş projelerinize yönelik açıkları kapatmanız da yardımcı olur.

4.Devriye Tur Yönetim Sistemiyle güvenliğinizi artırın

Güvenlik firmaları fiziki, sanal ve özel güvenlik sağlayıcıları bekçilerini ve güvenlik görevlilerini istedikleri zaman takip etme seçeneğini elde etmelidir. Aynı zamanda günlük iş hayatını kolaylaştıran özellikleri de barındıran cihazlar ile bunları yapabilmeli. Düzgün entegre edilmiş, kullanım açısından çeşitlilik sunabilen bekçi tur yönetim sistemi size etkin bekçi tur deneyimine hazırlar. Bekçi tur yönetim sistemi yazılımı kurumların yapısını olumlu yönde değiştiren, yenilikleri dahil eden yazılım çözümleridir.
Güvenlik görevlisi takip sistemleri, odak noktası bekçi tur sayısını işlemek ve saati saatine bunları üstün rapor seçenekleri, veri analizleriyle görünüme açmaktır. Yöneticiler tarafından izlenebilecek ve istatistiksel ortamlara dökülen cihazların problem oluştuğu aşamalarda, gerekli önlemleri alarak planları değiştirebilecek gücü ve birimi de yanında bulundurmasına olanak vermektedir.
Unutmayın güvenlik personelinizin ve mülkünüzün korunma altında bulunması tehlikelerin engellenmesini ve herhangi oluşabilecek zararın su üstüne çıkmasını önler.

5. Güvenlik unsurları: bekçi tur kontrol personelin akıllı kalem ve ekipmanlarını uygun fiyatla tedarik edin

Başarılı güvenlik hizmeti sağlayan firmalar , özel güvenlik şirketleri kurumların organize olmuş altyapısına ve bünyesindeki güvenlik personelinin yetişme tarzına, üretimci olması üzerine yoğunlaşır. Aslında bekçileri ve güvenlik görevlilerini akıllı, taktiksel işine önem vererek yaklaşmaları mülk ve insan güvenliğinin etkili olmasında büyük rol oynar.
Bütün güvenlik firmaları, fiziki güvenliğin sağlandığı şirketler güvenlik personeline bekçi tur konusunda eğitimler vermeli, zamanlarını eğitim sürelerini artırarak daha iyiye gitmelerinde kullanmalı.
Bekçi tur personeli sürekli motive edilmeli ve başarılı olacağından şüphe duyulmaması gerekiyor. Güvenlik elemanları devriye süreleri boyunca tur atılan alanı herkesten daha iyi bilirler, raporlama yapılacak bekçi amirlerine gerekli bilgi akışını sağlarken en iyi şekilde sağlamaları gerekir.

Etkili güvenlik önlemlerini almak, güvenli bekçi tur otomasyonu sistemini kurumlara entegre edin. Güvenlik personelinizi/bekçileri daha iyi idare etmek isterseniz ZKGuard Serisi devriye tur kontrol ürünlerimize göz atın.


Bekçi Tur Sahibi Olun

Sizde güncel sistemlerimizi denemek, bekçi tur sistemi fiyat bilgisi alabilmek, incelemek ve sahip olmak isterseniz ticari sitemizi ziyaret edin.