Okul Turnike Sistemleri - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Okul Turnike Sistemleri ZKSoftware

okul öğrenci takip turnike sistemleri

Öğrencilerin güvenli geçiş kontrol sağladıkları, erişim noktalarının önceden belirlendiği ve yüksek turnike sistemleri ile korunması sağlanan okulları yönetin. Öğrencilerinizin, okulunuzun ve çalışanlarının güvenliğini daha iyi sonuçlar halinde toparlayan okul turnike sistemleri genişletilmiş güvenliğin stabil hale getirilmesinde önemli rol oynar. Hizmet ve çözüm paketi olarak ZKSoftware okul turnike sistemleri, öğrenci takip yazılımları ve personel devam takip sistemleri bütününde yürütülür. İşletme girişlerinizdeki gelişmiş segment güvenlik geçiş kontrol mekanizmaları, tripod düşen kol turnike sistemleri, öğrenci takip yazılım hizmetleri ile keşfedin. Erişim seviyelerini okulunuzun öğretim saatlerine göre uygulayın ve okul turnike sistemleri kapsamında devamlılığını sürdürün.

Kartlı geçiş kontrol sistemleri

Dershane ve Yatılı okul turnike sistemleri

ZKSoftware, ZKFlex, öğrenci takip sistemi yazılımı, gelişen kapasitenize göre şekillenebilen, sürdürülebilitesi kesintisiz olan okul turnike sistemleri işlerinizin güvenli olmasının yanı sıra çeviklikten ödün vermeden yapmanızı sağlar. Erişim kısıtlamaları kesin olarak tamamlanır ve yazılım tarafında hizmet eşiğini bitirir. Maliyet tasarrufu sağlamanıza destek olmasından ziyade, okul turnikelerinin güvenli olmasından dolayı da ölçeklenebilir performansı gözler önüne seriyor. Öğretim kurumunuzdaki öğrencilerin güvenliği her zamankinden daha önemli hale getiriliyor. Bunu sağlamak için tasarlanan tripod turnike sistemleri, dershane, yatılı okul ve yurtlar için tasarlandı.

Devamlı olarak size hizmet sunmak için 7/24 geçiş kontrol deneyimini yapmasına izin verin. Yurt turnike sistemleri, öğrencilerin takibinde, personelin giriş çıkış takibinin yapılmasını sağlar ve aynı zamanda yüksek düzey güvenlikli turnike geçiş imkanını devamlı olarak yapmanız için her türlü imkanı verir. Performansı ölçeklenebilir, yeni nesil ZKSoftware ZKTeco geçiş kontrol sistemleri cihazları ile uyumlu olarak çalıştırılır. Okulunuzun güvenliğini her zamankinden daha iyi hale getirin. Bekçi masraflarını düşürün, izinsiz girişlerin önüne geçin. ZKSoftware  turnike sistemleri, yurt güvenliği, yatılı sınıf, kolej, üniversite ve yüksek öğrenim erişim geçiş denetim kontrol seçeneklerine tam uyumludur.

Yüksek kapasite öğrenci akışı için tasarlandı

İletişimi sağlayan yazılım arayüzü ile haberleşen tripod turnike üzerine takılı cihazlar kısıtlamalara göre turnike kolunun dönmesini sağlar. Kartlı geçiş, parmak izi, yüz tanıma veya şifreli olarak girişlerin yapılabileceği unutulmamalıdır. İstediğiniz modu kullanabilirsiniz. ZKSoftware,  turnike sistemleri, geçiş denetimlerinizi hiç olmadığı kadar esnek kılar, raporlama seçenekleriyle donatılmış yazılım hizmetinin size özel geliştirilebilir olduğunu da unutmayın. Altyapınıza uyumluluğunu test etmek için, bayilerimizi size yönlendirebilir, en uygun keşif olanaklarını değerlendirmeniz ve giriş çıkışlarınız için üretilecek olan sistemin mimarisinde destek olabiliriz. Keşif ekiplerimiz sayesinde, geçiş kontrol yapılacak bölgeye önceden ziyaret yapılır ve fizibilite testlerinin uygulanması sağlanır. Hangi tür kablo kullanılacağı, hangi turnikeli geçiş sistemlerinin erişime açık olması gerektiği ve aynı zamanda cihaz uyumluluk bütünlüğü sağlanmaktadır. Uzman destek ekiplerimiz okul turnike sistemleri kurulumunu kısa sürede tamamlar ve kuruluşunuzun güvenlik çemberini aktive eder.

ZKFlex yazılım hizmetimizi inceleyin.

Okulunuzun ölçekleri ne olursa olsun, kuruluş bütününe göre şekillendiren teknolojiyle uyumlu bir maliyet altyapısı hazırlanarak uçtan uça bağlantılar tamamlanır. Okullarda genellikle kullanılan paketler arasında, geçiş kontrol turnikeleri, okul turnikesi öğrenci takip yazılımı, kartlı veya şifreli okuyucu aynı zamanda kamera sistemleri entegrasyonu istenmektedir. Opsiyonel olarak entegre edilen VIP geçiş (engelli turnike) sistemi ise; hızlı geçiş ihtiyacı duyulan noktalara uygulanır.

ZKSoftware okul turnike sistemi tripod modeli

Öğrenci Takip Yazılımı

Daha fazla bilgi

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşabilirsiniz. Gelişen teknolojileri yakından takip eden kadromuz, sürekli olarak yenilikçi ürün gamıyla ortaya çıkarılan okul turnike sistemleri, geçiş kontrol gibi sofistike işlemsel bütünlüğü yüksek olan cihazları barındırıyor. Her zaman en iyi ürünlerin sunulduğu ve müşterilerimize sağladığımız satış sonrası deneyimi ile diğer firmalara göre daima ilerdeyiz. Bizimle çalışmaya başlayabilir ve bayimiz olabilirsiniz.

Şirketimizdeki profesyonel satış ekibi ile iletişime geçerek bayilik sistemimiz hakkında bilgi alın.