Öğrenci Takip Yazılımı - Parmak izi ve PDKS Sistemleri - ZKSoftware

Öğrencilerin giriş ve çıkış saatlerini kontrol altında tutun.
Detaylı rapor seçenekleri ile her şey gözünüzün önünde olsun.

"Benzersiz geçiş kontrol deneyimine hazır olun. Geniş fiziksel kontrol ürün gamı ile Öğrenci takip artık çok kolay"

BİOMETRİK PARMAK İZİ TANIMA SİSTEMLERİ

ZKSoftware parmak izi okuyucu sistemler, uç noktalardaki slave okuyucular veya standalone cihazlar olarak yerel kurulum yapılan nokta da elde ettiği parmak izi verisine göre hareket etmesini sağlayarak ZKSoftware PDKS ve Access programları üstünde kesintisiz bir şekilde aktarırken yönetme, depolama ve analiz için sistemi kullanmaya devam eder.

Parmak izi okuyucu zksoftware güvenilir personel devam kontrol sistemi sağlayıcınız
yüz tanıma teknolojisi

Yüz Tanıma Sistemi

ZKSoftware yüz tanıma sistemi, gerçek zamanlı öğrenci takip işlemlerinizi kolaylaştıran ve her gün geçiş yapan öğrencilerin sinyalini anlık olarak programa aktaran güvenlik deneyimine dayalı hızlı yüz tanıma teknolojisini kullanır. 

Velilerle etkileşime geçin

Otomatik sms gönderimi ve email yoluyla haberleşme modlarıyla öğrencilerin günlük derse giriş durumlarını görebilirsiniz. Devamsızlık halinde veliye tanımlamış olduğunuz otomatik sms kayıtlı telefon numaralarına gönderilir.

Sınırsız öğrenci kaydı ve yönetimi

Öğrenci takip sistemi, okulda bulunan öğrencilerin yazılıma kayıt işini rahatlıkla yapmanız için tasarlandı. Gelişmiş, akıcı sistem öncelikleriyle programa istediğiniz kadar öğrenci kayıt edebilirsiniz. Depolama alanı sınırının veya kayıt kapasitesi limitinin okulun takip sistemini engellemesine bir daha asla izin vermeyin. ZKSoftware öğrenci takip’i hemen kullanmaya başlayın, kurumunuzun ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde gelişmiş ölçeklendirme yapın ve yalnızca gereksinimlere yönelik kaynakları aktif edin.

VF780 yüz tanıma cihazımızı inceleyin.

kartlı geçiş sistemleri merkezi yönetim olanakları

Gelişmiş seçeneklere sahip olun

Canlı-İzleme ve analiz

ZKSoftware tarafından sunulan analiz özelliği ve canlı-izleme geçiş bilgileriyle öğrencilerin hangi saatlerde kurumunuza giriş yaptığını inceleyin ve tam gözetimi artırın.

Otomasyon

Okul öğrenci sistemi ile otomasyona hazırlanın, öğrencilerin giriş bilgilerini öğretmenlerle paylaşın, velilerin çocukları hakkında bilgi edinmesine olanak verin.

Veri içeri aktarma

Yalnızca birkaç tıklama ile ZKSoftware öğrenci takip yazılımı verilerle bağlantı kurun, öğrenci hareket kayıtlarını içeri aktarın ve çeşitli raporlama imkanlarını analiz edip alın.

Öğrenci durumu

Takip ettiğiniz öğrenci durumlarına göre ekran üzerindeki bilgilendirme veri analizi kısmından alınan hareket kayıtlarını, güçlü raporlamalara dönüştürebilir ve içerideki öğrenci listesini elde edebilirsiniz. Kimlerin hangi saatlerde kurumunuzda bulunduğunu anında görün.

Toplu SMS ve e-posta

Öğrenci takip programı toplu gönderim sayesinde oluşturduğunuz şablonlara göre sms ve eposta gönderimi işlemlerini otomatik olarak tanımladığınız saat aralıklarında uygular. Önemli günlerde ve bayramlarda velilerin telefonlarına istediğiniz duyuruları sms sistemi sayesinde gönderebilirsiniz.

Kolay kullanım

Öğrenci takip yazılımımız, akıcı arayüzü ve kolay dolaşım tercihleriyle her aşamada sizin yanınızda ve ihtiyacınız olan tüm işlemlere rahatlıkla ulaşmanıza izin veriyor. Karmaşayı ortadan kaldıran gelişmiş çözümlere göz atın.

ZKSoftware Öğrenci takip önizlemesi ücretsizdir

Okul takip yazılımı önizleme durumunda ücretsiz olarak sunulmaktadır. ZKSoftware okul yazılımı fiyatlandırması hakkında bilgi almak için profesyonel satış ekibimizle görüşebilirsiniz. Önizleme aşamasını tamamladıktan sonra satın almaya karar verirseniz gerekli desteğe mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz. 

Öğrenci takip okul yazılımı demo sürümünü kullanırken aklınıza takılan bölümleri resmi YouTube kanalımızda görebilir ve bilgi sahibi olursunuz. Demo aşamasında bile rapor  menüsü, canlı izleme ekranı veya öğrenci tanımlama aşamalarını görebilirsiniz.

PDKS ürünümüzün özelliklerini inceleyin >

 

 ZKSoftware Öğrenci takip yazılımı ile avantajı elde edin.

Maliyetlerinizi düşürürken ve zaman kaybını önleyen eşsiz geçiş kontrol özelliklerini deneyimleyin.